برندگان جشنواره برترین پیج های اینستاگرام ایران مشخص شدند – آکادمی کلاته

جشنواره برترین صفحات اینستاگرام ایران - آکادمی کلاته

می خواهیم بزرگترین رویداد تاریخ اینستاگرام ایران را به شما معرفی کنیم که حدود ۱۸۰ هزار نفر در آن شرکت کردند. جشنواره برترین پیج های اینستاگرام ایران توسط احمد کلاته نفر اول فروش اینترنتی ایران برگزار می شود و یکی از داوران آن نیز علی حاجی محمدی نفر اول کارآفرینی اینترنتی ایران می باشد. حقیقت این است که وقتی این دو شخص تأثیرگذار کنار یکدیگر قرار می گیرند، فضای اینستاگرام یک طرفی می شود زیرا این دو واقعاً در معدن طلایی بنام اینترنت، درآمدهای بزرگی کسب کرده اند و قدرت آن را می دانند.

پیچ های اینستاگرامی که در راستای فروش محصول، آموزش، خدمات، بلاگری و واینری تولید محتوا می کردند، حق شرکت در این مسابقه را داشتند. نکته جالب توجه این جشنواره این بود که معیار و ملاک انتخاب پیچ ها توسط داوران، تعداد فالوور های آنها نبود. کیفیت پیج شما توسط داوران این جشنواره سنجیده می شد و اصلاً توجهی به تعداد فالوورهای آنها نمی کردند.

برندگان جشنواره برترین پیج ها و صفحات اینستاگرام ایران – معرفی ۴ نفر اول

جشنواره برترین پیج های اینستاگرام ایران ۲ بخش مسابقه ای داشت که یک بخش از آن از نگاه داوران متخصص و بخش دیگر از دیدگاه و آرای مردمی سنجیده می شد و در هر دو بخش، بهترین صفحات اینستاگرامی انتخاب شدند. پیج ها در ۵ گروه: آموزشی، بلاگری، واینری، فروش محصول و خدمات دسته بندی شده بودند.

۴ پیج برتر دسته آموزشی:

میکروپیگمنتیشن میکروبلیدینگ

micro.Mehrnosh
رتبه اول بخش مردمی

تعداد رأی: ۱۸۴۶۴

هیدرولیک/آموزش/ماشین،گلپانیا

golpania
رتبه اول بخش داوران

trade.adam
رتبه دوم بخش مردمی

تعداد رأی: ۱۷۰۰۲

مهسا رودگریان/آموزش کاشت ناخن

mahsanails.ir
رتبه سوم بخش مردمی

تعداد رأی: ۱۴۷۴۴

۴ پیج برتر دسته بلاگری:

جشنواره برترین پیج های اینستاگرامم

aslweo
رتبه اول بخش مردمی

تعداد رأی: ۸۶۲۳

آکواریوم|ماهی Blogger

farzad_the_fishkeeper
رتبه اول بخش داوران

فاطمه زند

fatemeh_zand__
رتبه دوم بخش مردمی

Navid.abdollahii
رتبه سوم بخش مردمی

۴ پیج برتر دسته واینری:

وحیدرضا صادق پور

vahidreza_sadeghpour
رتبه اول بخش مردمی

تعداد رأی: ۱۰۰۰۰

Ali Reza Mohammadi

armstndup
رتبه اول بخش داوران

arooskochike
رتبه دوم بخش مردمی

جشنواره برترین پیج های اینستاگرام

Sara.smeii
رتبه سوم بخش مردمی

۴ پیج برتر دسته فروش محصول:

فروشگاه شال و روسری ستِ

Scarf_set
رتبه اول بخش مردمی

shahriarcacti
رتبه اول بخش داوران

khaaspo
رتبه دوم بخش مردمی

آکیاشاپ| آرایشی و بهداشتی💄

akya.shop
رتبه سوم بخش مردمی

۴ پیج برتر دسته خدمات:

جشنواره برترین پیج های اینستاگرام

best_artist_everr
رتبه اول بخش مردمی

تعداد رأی: ۱۴۳۹۳

آموزش بیمه با ایمان علیزاده

imanalizadeh.official
رتبه اول بخش داوران

جشنواره برترین پیج های اینستاگرام

zahranavidii
رتبه دوم بخش مردمی

ircar.store
رتبه سوم بخش مردمی

هدف از برگزاری مسابقه اینستاگرامی آکادمی کلاته چه بود؟

جشنواره برترین پیج های اینستاگرام ایران توسط وبسایت احمد کلاته برگزار شد و یک فرصتی طلایی برای پیچ های مختلف اینستاگرامی بود تا عملکرد و محبوبیت خودشان را بسنجند. بله این مسابقه اینستاگرامی بزرگ، یک فرصت ارزشمند صددرصد رایگان، برای کسب و کارها بود تا در زمینه کاری خود در سرتاسر اینستاگرام معرفی شوند. باید بدانید که همه پیچ های فعال در اینستاگرام می توانستند در جشنواره برترین صفحات اینستاگرامی شرکت کنند.

برندسازی: بسیاری از افراد فکر می کنند که هدف احمد کلاته، جذب فالوور بود اما اگر کمی هوشمندانه فکر کنید، در دنیای کسب و کار برندسازی حرف اول را می زند. تقریباً هر کسی که بیزینس اینستاگرامی دارد، احمد کلاته را می شناسد، از این رو جذب فالور، هدف این جریان اینستاگرامی نبود بلکه برندسازی و افتادن دوباره اسم او بر زبان خیلی ها هدف این مسابقه بود. او به حد کافی جذب فالوور دارد، پس باید موجی راه می انداخت تا در ذهن و قلب مخاطبان بماند زیرا تنها راه رشد کسب و کار او در این برهه همین کار است.

کمک به کسب و کارهای کوچک: این مورد نیز شاید از نظر خیلی ها یک جک باشد اما عین واقعیت است. هر چقدر کسب و کارها رشد کنند و با استفاده از کمپین ها، جریان سازی ها و آموزش های او نتایج خوبی بگیرند، به نفع احمد کلاته است. برای مثال مریم آقایی و شبنم نظیف، هر دو دانشجوی احمد کلاته بوده و به نتایج بزرگی دست یافته اند و هم اکنون در کنار او به عنوان داوران جشنواره برترین پیج های اینستاگرام ایران هستند.

شرکت در این جشنواره چه فایده ای داشت؟ پیج های کوچک و بزرگ اینستاگرام از این جشنواره برای سنجش وفاداری مخاطبان خود می توانند استفاده کنند و در نتیجه میزان تأثیرگذاری خود را بر روی فالوورهایشان بسنجند. همچنین چنانچه جزو برنده ها می بودید در سطح وب و اینستاگرام به رایگان تبلیغ می شدید.

داوران جشنواره برترین صفحات اینستاگرام ایران چه کسانی بودند؟

داوران این جشنواره جزو کارآفرینان جوان شناخته شده ایران بودند و قطعاً در فرهنگ سازی کسب و کار اینترنتی در ایران نقش بسزایی داشته اند. چند سال پیش، اصطلاح کارآفرینی برای افراد موفق بالای ۴۰ سال به کار برده می شد اما هم اکنون به لطف و قدرت اینترنت، اکثر کارآفرینان در بازه سنی ۲۰ تا ۳۵ سال هستند. بی شک همراهی و دنبال کردن این کارآفرینان جوان، شما را چندین مرتبه بالا برده و در مسیر موفقیت پر قدرت پیش خواهد برد.

 • احمد کلاته شماره یک فروش اینترنتی

متولد: ۲۵ شهریور ۱۳۶۹

برای آشنایی بیشتر با ایشان، این مقاله را حتماً بخوانید: بیوگرافی احمد کلاته بنیانگذار آکادمی کلاته و اینستاگرامر نامبر وان ایران

 • علی حاجی محمدی شماره یک کارآفرینی اینترنتی

متولد: ۱۳۷۱

برای آشنایی بیشتر با ایشان، این مقاله را حتماً بخوانید: بیوگرافی علی حاجی محمدی بنیان گذار همیار وردپرس و ژاکت

 • مریم آقایی شماره یک روانشناسی
این مقاله را حتما بخوانید:  تولید محتوا عربی + سئو سایت عربی [SEO العربية + إنتاج المحتوى]

متولد: ۲۸ دی ۱۳۶۸

برای آشنایی بیشتر با ایشان، این مقاله را حتماً بخوانید: بیوگرافی مریم آقایی روانشناس بالینی و فعال در حوزه‌ی روان ‌درمانی

 • شبنم نظیف شماره یک سالن های آرایشی

متولد: ۱۷ مرداد ۱۳۵۶

پوشش زنده و تصویری اختتامیه جشنواره بزرگ اینستاگرام توسط استودیو ایده پردازان برگزار شد. پیج استودیو ایده‌ پردازان به ایدی idehpardazan.studio است و به صورت حرفه ای در حوزه‎‌ی ویدیو مارکتینگ فعالیت می‌کند.

در اختتامیه جشنواره شماره یک های اینستاگرام چه اساتیدی حضور داشتند؟

اختتامیه این جشنواره در روز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ رأس ساعت ۱۷ در سالن آمفی تئاتر هتل قلب تهران برگزار شد و طی ۳ ساعت، پیج های منتخب یک به یک از خود دفاع کردند. در آخر هم جوایز، تندیس ها و لوح های تقدیر به منتخبین جشنواره اهدا شد.

برندگان بهترین پیج های اینستاگرام ایران
بهترین پیج های اینستاگرام – ۱۴۰۰
 1. علی حاجی محمدی
 2. مسیح جوادی
 3. رنه سینانی
 4. سعید وفایی
 5. مهدی شرافت
 6. علی نورهانی
 7. رضا رفیعی
 8. امیرحسین نعماوی‌
 9. سامان فیروز مند
 10. امیر حسین فرجی
 11. داوود شریفی
 12. مهشید رئیسی
 13. سید داود حسینی
 14. امیر علی رستمی
 15. علی پیوند
 16. امیر حسین قاسمی
 17. پویا ودایع
 18. امیر رضا سعیدی
 19. الهام زارعی

مهلت ثبت نام و زمان برگزاری بزرگترین مسابقه اینستاگرامی ایران

شما تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ فرصت ثبت نام و شرکت در این جشنواره را داشتید و از زمان ثبت نام تا روز اختتامیه مسابقه یعنی ۱۷ اردیبهشت می توانستید رای مردمی جمع کنید. قضاوت درباره تمامی پیچ های شرکت کننده و اعلام برندگان این جشنواره توسط داوران و رای مردمی، در روز ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار شد. این روز از لایو اینستاگرام احمد کلاته شاهد برگزاری اولین جشنواره برترین پیج ها و صفحات اینستاگرام بودیم و همان روز هم نتایج مسابقه اعلام شدند.

 • تبلیغ ممنوع است: ۲ پیج که تا روز ۱۱ اردیبهشت در رتبه های اول این مسابقه قرار داشتند، به علت تبلیغات گسترده در پیج های دیگر، حذف شدند.
 • رقابت سالم انجام دهید: استفاده از ربات یا هرگونه بدافزار برای بالابردن تعداد رأی ممنوع بود.
 • فعالیت غیر عادی به ضرر خودتان است: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرعادی برای جذب رأی، پیج مورد نظر از جشنواره حذف می شد.
 • جشنواره رایگان است: ثبت نام و شرکت در این جشنواره و همچنین رأی دهی کاملا رایگان است. پس با خیالت راحت در این مسابقه اینستاگرامی شرکت کنید.
 • تعداد فالوور ملاک نیست: اگر فالورهای تان کم است، شاید نتوانید به انتخاب مردمی رای بیاورید اما ناامید نباشید زیرا این جشنواره دو نوع برنده دارد. در بخش انتخاب داوران، تعداد فالوئر به هیچ عنوان ملاک نیست و شانس شما برای برنده شدن بیشتر است.

مجریان جشنواره برترین پیج های اینستاگرام ۲۴ ساعته پیج های شرکت کنندگان را بررسی می کردند و چنانچه به هر دلیلی به پیجی مشکوک بود و به آن اخطار داده می شد، مالک پیج مورد نظر باید با مدارک کافی از خود دفاع می کرد تا پیجش از جشنواره حذف نشود.

این مقاله را حتما بخوانید:  5 استراتژی رقابت ناپذیر برای برندینگ در سال 2022

منتخبین داوری چگونه انتخاب شدند؟

مرحله اول: فیلتر ماشینی – محاسبه نسبت آرا به فالوور – با استفاده از نسبت آرا به فالوور ها، تعدادی از افراد از فیلتر عبور می کردند.

مرحله دوم: افرادی که از مرحله قبل انتخاب شده بودند توسط پشتیبان های دوره انتخاب می شدند.

مرحله سوم:

 • ۳۰ امتیاز نزد داوران
 • ۱۰ امتیاز نزد متخصصین

پیج های منتخب داوری که از هر دسته ۳ نفر بود، برای دفاع ۵ دقیقه ای بر روی سِن می رفتند. آنها ۵ دقیقه فرصت داشتند تا پیج و کسب و کارشان را پرزنت کنند تا داورها و متخصصین حاضر در سمینار، به آنها رأی بدهند.

آیا برخی از افراد برای برنده شدن در این مسابقه از رأی فیک استفاده کردند؟

بسیاری از افراد همین عقیده را دارند اما آکادمی کلاته به شدت روی این موضوع حساس بود و نفرات اول، دوم و سوم هر گروه را رصد می کرد. به گفته خود احمد کلاته کسانی که از راه های میانبر برای برنده شدن در جشنواره برترین پیج های اینستاگرام ایران استفاده کردند، بی رحمانه حذف شدند.

این مسابقه بر روی آدرس اینترنتی kalaateh.net برگزار شد و طراحی و توسعه آن را تیم نرم افزاری LIMWEB انجام داده بود.

نحوه شرکت در این مسابقه چگونه بود؟

برای شرکت در جشنواره برترین پیج های اینستاگرامی بایستی به لینک kalaateh.net/?aff=4 می رفتید و بعد از وارد کردن اطلاعات مربوط به پیچ خودتان در فرم مربوطه، روی دکمه ثبت نام در جشنواره کلیک می کردید.

اطلاعاتی که لازم بود در فرم ثبت نام وارد کنید:

 • آیدی پیچ اینستاگرام بدون @
 • نام و نام خانوادگی
 • شماره تلفن
 • دسته بندی پیچ (از میان دسته بندی ها باید انتخاب کنید)
نحوه ثبت نام در مسابقه بهترین پیج های اینستاگرام
نحوه ثبت پیج اینستاگرام

حال در این بخش یک لینک اختصاصی به شما داده می شد.

دریافت لینک اختصاصی برای جمع آوری رأی
دریافت لینک رای دهی

در قدم بعدی شما باید این لینک را در استوری، بایو یا هرجایی که فکر می کنید امکان جمع آوری آرا برای پیچ شما وجود داشت، به اشتراک می گذاشتید و از هر طریقی که می توانستید آرای مردمی جمع می کردید. مردم وقتی وارد لینک اختصاصی شما می شدند صفحه زیر برای آنها به نمایش در می آمد و افراد می توانستند رأی بگیرند.

صفحه رای دهی به پیج اینستاگرام در جشنواره برترین پیج های اینستاگرام
صفحه رای دهی به پیج اینستاگرام

همچنین برای مشاهده ۵ پیج برتر در هر حوزه باید به لینک kalaateh.net/cats.php مراجعه می کردید.

چنانچه تجربه شرکت در این مسابقه را داشتید، در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. قطعاً انتقادات و پیشنهادات شما می تواند در اجرای بهتر چنین جشنواره هایی یاری رسان باشد.

رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟