خرید فالوور اینستاگرام در سال ۱۴۰۲ + معرفی بهترین سایت ها

بهترین سایت خرید فالوور ایستاگرام دیجی فالوور

خرید فالوور اینستاگرام؟! واقعی یا فیک؟! کدامیک؟!

اگر تا به حال سعی کرده اید که فالوور اینستاگرام بخرید، احتمالاً می دانید که روند کار چگونه پیش می رود. شما مقدار زیادی پول برای خرید هزاران فالوور خرج می کنید تا تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و بعد از مدتی متوجه می شوید که پول تان را کلاً هدر داده اید.

درست است که تعداد فالوورهای شما افزایش یافته، اما نرخ تعامل شما همچنان ثابت مانده است. علاوه بر این، شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام نشان داده  نمی شوید. این بدان معنی است که اکانت شما اساساً به همان اندازه قبل از خرید فالوور اینستاگرام فعال است! وای خدای من، شما شدوبن (shadowban) شده اید.

شدوبن یعنی داشتن برخی محدودیت ها، کاهش ناگهانی بازدید صفحه‌، کاهش میزان نمایش پست ها به کاربران، از کار افتادن هشتگ ها، نداشتن بازدید از اکسپلور و کاهش غیرطبیعی فالوورها!

می خواهید بدانید چرا؟ چون شما فالوورهای واقعی اینستاگرام را از افراد واقعی نخریده اید، بلکه آنها را فقط از ربات های جعلی خریده اید.

با در نظر گرفتن این موضوع، سایت ایران فاندر در این مطلب می خواهد در مورد اینکه چگونه خرید فالوورهای بی کیفیت اینستاگرام می تواند واقعاً خطرناک باشد و بهترین راه برای جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام کدام است، صحبت کند.

همچنین در مورد مکان و نحوه خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام در سال ۱۴۰۱ و حتی برخی از بهترین خدمات موجود در بازار که می توانند از طریق روش های طبیعی همانند هشتگ های پرطرفدار، میزان بازدید و ویوی پست های شما را افزایش دهند، صحبت خواهیم کرد. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

مدتی پیش وبسایت آموزشی ایران فاندر، مقاله ای درباره راه های افزایش رایگان فالوور اینستاگرام منتشر کرده است که می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود.

چه کارهایی می توان برای کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام انجام داد؟

در حالی که می توانید با خرید فالوور اینستاگرام، احتمالاً ۱۰ هزار فالوور دریافت کنید، اما همین ابتدای امر تأکید داریم که به غیر از خرید، به آپشن های دیگر هم فکر کنید. یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای حفظ فالوور اینستاگرام و کسب بهترین نتایج انجام دهید، بهینه سازی استراتژی های اینستاگرام است.

اینفوگرافیک راهکار افزایش فالور اینستاگرام
راه های افزایش فالوور اینستاگرام

سایت هایی که در قسمت های بعدی این مطلب ذکر خواهیم کرد، می توانند به شما کمک کنند تا فالوورهای واقعی زیادی داشته باشید! اما زمانی که به کار تولید محتوای خود ادامه دهید، مطوئن باشید که نتایج بهتری به دست خواهید آورد. حتی اگر فالوور اینستاگرام بخرید، باز هم باید استراتژی خود را بهینه کنید تا محتوای شما برای فالوورهای شما جذاب باشد تا بتوانید آنها را در طول زمان حفظ کنید و محتوای خود را به جایگاه بالاتر و اولویت بندی شده در فید خبری آنها برسانید.

اینها برخی از مواردی هستند که باید روی آنها کار کنید:

استراتژی محتوا (Content strategy)

اگر می‌خواهید مردم شما را دنبال کنند و در درازمدت با شما بمانند، باید تولید محتوا اینستاگرام را جدی بگیرید و پست های‌تان را مرتب منتشر کنید. بلاگری یکی از محبوب ترین راه های ارتباط و انتشار اطلاعات و اخبار بوده و چگونه بلاگر اینستاگرام شویم هم یکی از موضوعات ترند و پولساز این روزهای ایران و خیلی از کشورهای جهان محسوب می شود!

شما باید بدانید که دنبال کنندگان شما از چه نوع محتوایی بیشتر لذت می برند تا همان محتوا را برای آنها تولید کنید. شما همچنین بایستی از بسیاری از قالب های محتوایی که در اینستاگرام موجود است، استفاده کنید.

استوری اینستاگرام، ریلزهای اینستاگرام، لایو اینستاگرام، پست های قابل خرید و سایر انواع محتوا در این پلتفرم می توانند به شما کمک کنند تا محتوای جامعی را به دنبال کنندگان خود ارائه دهید.

بله، خرید فالوور اینستاگرام برای دیده شدن محتوای‌تان مفید است، اما باید به طور مداوم محتوای جذابی تولید کنید! در غیر این صورت مردم به مرور زمان شما از دنبال کردن شما ناامید شده و شما را آنفالو خواهند کرد. در این صورت است که تعامل شما آسیب خواهد دید، این چیزی است که باید در زمان خرید فالوورهای اینستاگرام به خاطر داشته باشید.

بهینه سازی پروفایل (Optimize your profile)

همه موارد موجود در صفحه اصلی نمایه شما از جمله نام کاربری، تصویر نمایه، بیوگرافی، زیبایی شناختی فید، جلد آلبوم هایلایت استوری اینستاگرام و… را بهینه سازی نمایید تا افراد را مجذوب خود کنید.

انتخاب عناصری که بسیار مرتبط با برند شما هستند، به شما کمک می کند تا توجه افرادی را که پروفایل شما را بررسی می کنند، جلب کنید و میزان فروش در اینستاگرام خود را افزایش دهید. داشتن یک استوری اینستاگرام فعال همچنین می تواند به شما کمک کند تا افراد، زمان بیشتری را در پروفایل شما صرف کنند.

میزبانی یک هدیه (Host a giveaway)

میزبانی یک هدیه با شرایط خاص برای ورود، فالوورهای زیادی را به همراه خواهد داشت، به خصوص اگر با اکانتی شریک باشید که مخاطبان زیادی دارد.

به عنوان مثال، اگر با اکانتی شریک هستید که فالوورهای زیادی در اینستاگرام دارد، می‌توانید از کاربران بخواهید تا کارهای مختلفی مانند دنبال کردن هر دو حساب، لایک کردن پست شما و حتی تگ کردن دوستان یا اشتراک گذاری پست را برای ورود به قرعه کشی برای دریافت هدیه انجام دهند.

ثابت شده که این کار باعث می شود فالوور اینستاگرام به صورت رایگان افزایش یابد. اگر دنبال کننده بخرید و این کار را انجام دهید، رشد بسیار بیشتری خواهید داشت و شاید رشد خود را دو یا حتی سه برابر کنید.

کپشن نویسی (Captioning)

از فراخوان ها یا همان کال تو اکشن ها در کپشن های پست اینستاگرامی خودتان استفاده کنید یا داستانی را در زیرنویس بگویید. در کپشن ها به مردم اطلاعاتی بدهید که نمی توانند فقط از عکس به دست آورند.

این کار باعث جذاب تر کردن محتوای شما و افزایش تعامل کاربران با آن می شود. در نتیجه محتوای شما بیشتر در معرض دید کاربران و دنبال کنندگان جدید قرار می گیرد و این چیزی است که برای رشد بازاریابی اینستاگرام شما بسیار ارزشمند است.

اینفوگرافیک فالور فیک و فالوئر واقعی
اینفوگرافیک تفاوت بین فالوور فیک و واقعی

برخی از مواردی که هنگام خرید فالوور باید به آنها توجه کنید

 • وب سایت امن

وب سایتی که از آن فالوور خریداری می کنید باید همیشه ایمن باشد و دارای رمزگذاری SSL باشد تا اطلاعات شما همیشه محافظت شود. همچنین باید یک درگاه پرداخت امن در وب سایت وجود داشته باشد.

یک سایت معتبر دارای بخشی به نام سؤالات متداول است که به سؤالات یا تردیدهایی که ممکن است در مورد نحوه کار داشته باشید، پاسخ  می دهد.
واقعاً مهم است که هنگام بازدید از سایت، اطلاعات ارزشمندی را در مورد این مشاهده نمایید، مثلاً این سرویس چه کاری انجام می دهد، چگونه کار می کند و چه چیزی در اختیار شما قرار می دهد.

 • ارائه اطلاعات درباره خدمات

اگر اکثر اطلاعات موجود در وب سایتی که قصد خرید فالوور را از آن دارید، فاقد توصیف کافی درباره خدمات یا نتایج مورد انتظار است، باید از آن اجتناب کنید.

بسیاری از وبسایت های شرکتی که شما می توانید پکیج های خرید فالوور اینستاگرام را از آنها خریداری کنید، فقط از کلمات شعارگونه استفاده می‌کنند تا سرویس را جذاب جلوه دهند، در حالی که فالوورهای شان جعلی هستند.

 • قیمت گذاری

فالوورهای واقعی اینستاگرام قیمت خاصی ندارند، اما شرکت های معتبر فعال در این حوزه، به جز برای چند آپشن، برای بقیه آپشن ها عمدتاً قیمت متوسطی دارند.

اگر پکیج های خرید فالوور را با قیمت بسیار بسیار ارزان مشاهده می کنید، احتمالاً به اندازه هزینه پرداختی تان، خدمات دریافت خواهید کرد! تعجب نکنید، آنها تقریباً همیشه فالوورهای جعلی اینستاگرام هستند.

خطرات ناشی از خرید فالوورهای جعلی و فیک

مشکل فقط حق انتخاب شما برای خرید فالوور نیست، بلکه خرید فالوورهای بی کیفیت و جعلی یکی از مشکلات و مسائل اصلی در این زمینه است. به برخی از محبوب ترین دلایلی فکر کنید که چرا برندها و مردم در وهله اول تمایل به خرید فالوور اینستاگرام دارند.

این مقاله را حتما بخوانید:  آموزش اصول طراحی سایت ریسپانسیو + ترفندهای جادویی

اگر یک اینفلوئنسر هستید، ممکن است بخواهید آمار بازدید خود را افزایش دهید تا بتوانید فالوورهای بیشتری را جذب کنید و بتوانید به جمع کارآفرینان موفقی که کسب درآمد از اینستاگرام را تجربه می کنند، بپیوندید.

همچنین افرادی را پیدا کنید که می خواهند با شما همکاری در فروش داشته باشند. و اگر یک برند هستید، ممکن است بخواهید محبوب تر به نظر برسید و اثبات اجتماعی خود را گسترش دهید تا افراد بیشتری را تشویق کنید که شما را دنبال کنند.

 • برندها با اینفلوئنسرهایی که فالوورهای جعلی دارند، کار نمی کنند.
  Brands Won’t Work with Influencers Who Have Fake Followers

شناسایی اکانت های اینستاگرامی که فالوورهای جعلی دارند، بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید! به همین دلیل است که خرید فالوورهای جعلی یکی از بدترین حرکاتی است که می توانید به عنوان یک تأثیرگذار یا اینفلوئنسر انجام دهید.

تنها کاری که فالوورها باید انجام دهند این است که به پروفایل اینستاگرام شما مراجعه کنند و نسبت فالوور به تعامل شما را بررسی کنند. اگر نمایه شما صدها هزار دنبال کننده دارد، اما مشارکت کمتر از ۱٪ است، پس این یک پرچم قرمز بزرگ است.

برای اینفلوئنسرها، داشتن مخاطبان کمتر با فالوورهای فعال بسیار بهتر از داشتن تعداد زیادی ربات است.

 • اینستاگرام الگوریتم جدیدی دارد که فالوورهای جعلی را دوست ندارد.
  Instagram Has a New Algorithm – And it Doesn’t Favor Fake Followers

اینستاگرام همیشه از یک الگوریتم برای تعیین محل نمایش پست های شما در جدول زمانی فالوورها استفاده می کند. همچنین از این الگوریتم برای بررسی اینکه آیا باید محتوای شما را در برگه Discover نشان دهد یا خیر، نیز بهره می گیرد.

یکی از مواردی که اینستاگرام هنگام تصمیم گیری برای رتبه بندی پست شما به آن توجه می کند، تعامل با آن است. با این حال، فقط به تعامل کامل نگاه نمی کند، بلکه به نسبت تعامل شما نیز می پردازد.

این بدان معناست که اگر شما ۵۰۰ هزار فالوور اینستاگرام داشته باشید، اما فقط تعداد انگشت شماری لایک در هر پست داشته باشید، احتمال اینکه اینستاگرام محتوای شما را به مخاطبان هدف تان نشان دهد، بسیار کمتر است.

نکته اصلی اینجاست که شما باید نسبت معقول فالوور به تعامل را داشته باشید تا توسط افراد مناسب دیده شوید و در اینستاگرام رتبه خوبی کسب کنید. یعنی با خرید فالوررهای فیک اینستاگرام، که فقط تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهند و اصلاً با محتوای شما درگیر نمی شوند، وقت و پول خود را تلف کرده اید.

آنها مطلقاً هیچ کاری برای برند شما انجام نخواهند داد، و مطنئناً هنگامی که به معروفیت و شهرت خودتان در اینستاگرام آسیب رساندید، بازیابی دوباره معروفیت تان بسیار سخت خواهد بود.

نحوه خرید سریع و ایمن فالوور واقعی اینستاگرام

ما در مورد خطر خرید فالوورهای فیک و جعلی اینستاگرام نکاتی را بیان کردیم. شما با این کار علاوه بر اینکه اکانت اینستاگرامی خودتان را در معرض خطر قرار می دهید، بلکه تقریباً زمان و پول خودتان را نیز هدر می دهید.

به جای خرید فالوورهای جعلی برای اکانت اینستاگرامی خودتان، بهترین راه برای افزایش سریع فالوور، خرید فالوورهای واقعی و فعال است. بر خلاف فالوورهای جعلی که در بالا در مورد آنها صحبت کردیم، فالوورهای واقعی و فعال، اکانت های قانونی هستند که افراد واقعی پشت آنها قرار دارند. این بدان معنی است که آنها در واقع محتوای شما را می بینند، در مورد آن نظر می دهند و آن را لایک می کنند.

نکته ای که در مورد جذب فالوور فعال اینستاگرام برای پروفایل اینستاگرام شما وجود دارد، این است که این کار زمان و هزینه زیادی را می طلبد.

وقتی نوبت به زمان می رسد، تحقیق در مورد مخاطبان هدف شما، مشارکت با اکانت های دیگر، تعامل با آنها و سپس ارائه سایر استراتژی های برای رشد ارگانیک پیج اینستاگرامی تان، تلاش زیادی می طلبد. شاید شما بیش از ۴۰ ساعت بدون بازگشت در هفته را برای این کار صرف کنید.

وقتی صحبت از پول می شود، گزینه دیگری که پیش رو دارید، خرید تبلیغات اینستاگرام است. با این حال همانطور که می دانیم، هزینه آن بیشتر از ارزش آن برای شما خواهد بود.

CPM یا هزینه ای که به ازای هر بارنمایش پرداخت می کنید، برای یک روز خوب است، چرا که متوجه می شوید که کدام کمپین تبلیغاتی بهترین عملکرد را دارد. اما در دراز مدت، این پول زیادی است که توصیه می کنیم در ابتدای کارتان آن را خرج نکنید. با این حال جایگزینی برای خرید تبلیغات اینستاگرام وجود دارد و آن خرید فالوور اینستاگرام از ارائه دهندگان مورد اعتماد است.

هنگامی که شما فالوورهای فعال اینستاگرام را خریداری می کنید، این کار می تواند به شما کمک زیادی کند. یکی از اشکالات این کار این است که وب سایت های زیادی وجود دارند که ادعا می کنند فالوورهای واقعی اینستاگرام را می فروشند اما فقط اقدام به فروش فالوورهای فیک می نمایند.

با در نظر گرفتن این موضوع، در این قسمت می خواهیم نکاتی را در مورد خرید ایمن فالور برای شما بیان کنیم تا مطمئن شویم که از شما سوء استفاده نمی شود.

۱- دنبال کننده های هدفمند اینستاگرام بخرید.
(
Buy Targeted Instagram Followers)

یکی از مواردی که باید هنگام خرید فالوور واقعی اینستاگرام در نظر بگیرید، اکانت هایی است واقعاً شما را فالو می کنند. اگر فروشنده فالوور، قانونی باشد، اطلاعاتی از جمله هشتگ هایی که شما بیشتر از همه استفاده می کنید، مخاطبان هدف یا رقبای شما چه کسانی هستند و… را از شما می خواهد.

با این نوع اطلاعات، آنها می توانند فهرستی از حساب های هدفمند بر اساس علایق، موقعیت مکانی و جمعیت شناسی ایجاد کنند. البته نتیجه نهایی قرار نیست تعداد زیادی فالوور تصادفی باشد، بلکه یک مخاطب هدفمند خواهد بود که می توانید روی آنها حساب کنید.

وقتی به اکانت های قانونی اینستاگرام نگاهی بیندازید و تعداد فالوورهای آنها را اسکرول نمایید، خواهید دید که اکثر افرادی که آن حساب ها را دنبال می کنند، ارتباط نزدیکی با جایگاه و صنعت آن اکانت ها دارند. اگر شخصی در پروفایل اینستاگرام خود فالوورهای فیک داشته باشد، افرادی که آنها را فالو می کنند اکانت های تصادفی، بی کیفیت و غیرفعال خواهند بود.

۲- اگر فالوور اینستاگرام را ارزان می خرید، محتاط باشید.
(
Be Cautious If You Buy Instagram Followers Cheap)

در اکثر مواقع، خرید فالوورهای اینستاگرام با کیفیت بالا بسیار مقرون به صرفه تر از اجرای کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام است. با این حال اگر فکر می کنید که قیمت سایت های ارائه دهنده خدمات فروش فالوور اینستاگرام آنقدر خوب است که ممکن است درست نباشد، واقعیت این است که احتمالاً همینطور است.

چراکه تفاوت زیادی بین قیمت ارزان و قیمت مقرون به صرفه وجود دارد. به این فکر کنید که چرا یک شرکت ممکن است بخواهد برای خدمات خودش، هزینه بیشتری مطالبه نماید. بله!به این دلیل که آنها واقعی هستند و تلاش و زمان مناسبی را برای توسعه شرکت شان صرف می کنند، بنابراین آنها باید شاهد بازدهی خوبی باشند.

اگر قرار است خدمات آنها هیچ هزینه ای برای شما نداشته باشد، این احتمال وجود دارد که خود آنها هیچ تلاشی برای توسعه شرکت شان انجام نداده اند، و صرفاً برای مدت کوتاهی در این حوزه فعالیت می کنند تا به سود سریع برسند. استثنائات نادری هم وجود دارد، اما برای اکثر شرکت ها، اگر فکر می کنید که نرخ های آنها بیش از حد پایین است، پس قطعاً غیرقانونی هستند.

۳-  با فروشندگان پیشرو و صادق کار کنید.
(
Work with Upfront and Honest Sellers)

احتمالاً از این موضوع مطلع هستید که فعالین صنعت فالوورهای اینستاگرام به نامحسوس بودن و عدم صداقت داشتن شهرت دارند! بنابراین ما کاملاً متوجه هستیم که در مورد اینکه از چه کسی فالوور بخرید و نحوه خرید آنها کمی مردد باشید!

این مقاله را حتما بخوانید:  کال تو اکشن چیست؟ ترفند طراحی، نمونه‌ متن‌، انواع و مزایا

اگر با شرکتی برخورد کردید که مشخص نیست چگونه فالوورهای شما را تأمین می کند، می توانید این را به عنوان یک علامت قرمز در نظر بگیرید. البته شرکت ها مجبور نیستند مرحله به مرحله به شما در مورد نحوه جذب هر یک از فالوورها اطلاع رسانی کنند، اما حداقل باید بتوانند کمی در مورد آنچه در پشت صحنه می گذرد، به شما بگویند. به عنوان مثال:

 • آیا آنها از تاکتیک هایی مانند روش فالو/آنفالو استفاده می کنند؟
 • آیا آنها تمام روز با اکانت های مرتبط با حوزه نیچ و صنعت شما برای ایجاد آگاهی درگیر هستند؟
 • آیا آنها از حساب های بزرگتر و تثبیت شده، شات آوت دریافت می کنند؟
  (شات اوت در اینستاگرام یعنی معرفی کردن یک نفر برای دنبال کنندگان یا اعتباری است که یک اکانت می تواند از اکانت دیگر دریافت کند)

اگر آنها در مورد همه این موارد بی توجه هستند و نمی توانند حتی کوچک ترین اطلاعاتی در مورد کارهایی به شما بدهند که انجام می دهند تا فالوورهای بیشتری به اکانت شما دست یابند، احتمالاً به این دلیل است که چیزی برای پنهان کردن دارند! و اکثر اوقات، آن چیز پنهانی این است که آنها در حال فروش ربات هستند.

۴- به دنبال افزایش میزان تعامل باشید.
(
Look for Engagement Growth)

هنگام خرید فالوورهای فعال اینستاگرام، نه تنها باید انتظار داشته باشید که تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید، بلکه باید تعداد تعامل شما نیز افزایش یابد.

به یاد داشته باشید، شما دنبال کننده های واقعی اینستاگرام را خریداری می کنید زیرا می خواهید آنها با محتوای شما درگیر شوند تا در نهایت بتوانید آگاهی و میزان بازدید و ویوی پست های خودتان را افزایش دهید.

شکی نیست که چند سال پیش فقط داشتن تعداد فالوورهای بیشتر، مفید بود. با این حال دوره آن روزها خیلی وقت است که سپری شده است! زیرا اینستاگرام از آن زمان تاکنون ۱۰ ها بار الگوریتم خود را به روز کرده است.

این بدان معناست که اکنون دیگر همه چیز به تعداد فالوورهای شما مربوط نمی شود، بلکه به کیفیت آنها نیز مربوط می شود. به همین دلیل است که باید از ذهنیت خرید فالوور اینستاگرام به عنوان راهی برای افزایش تعداد فالوورهای خود خارج شوید و به آن به عنوان یک تاکتیک رشد فکر کنید.

۵- شما فقط دنبال کننده نمی خرید، بلکه در حال خرید یک استراتژی هستید.
(
You’re Not Just Purchasing Followers, You’re Purchasing a Strategy)

مشکل اکثر سایت هایی که به شما امکان خرید فالوور اینستاگرام را می دهند، حتی سایت هایی که قانونی هستند، این است که آنها فقط فالوورها را برای شما ارسال می نمایند و فکر می کنند کارشان را درست انجام داده اند.

همه اینها خوب است، اما وقتی فالوورهای شما شروع به افزایش کردند، چه می کنید؟ آیا می دانید که چه کاری انجام دهید؟ شما باید بتوانید افرادی را که شما را دنبال کرده اند، درگیر نگه دارید تا بتوانید به رشد اکانت اینستاگرامی خود ادامه دهید.

این بدان معناست که بهترین شرکت هایی که فالوورهای اینستاگرام را به مشتریان خود می فروشند، نکاتی را در مورد چگونگی رشد اینستاگرام و نحوه کسب درآمد از دنبال کنندگان شان به آنها ارائه می دهند.

این کار به شکل پیشنهاداتی در مورد هشتگ گذاری، مباحث انجام شده بین شرکت و مشتری و… است تا بتوانید مطمئن شوید که نه تنها فالوور جذب می کنید، بلکه برند خود را نیز رشد می دهید.

بهترین سایت ها برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

هنگام استفاده از خدمات خرید فالوور اینستاگرام باید به مشکلات زیادی توجه کرد. توصیه می کنیم از خرید فالوورهای فیک دوری کنید و در عوض روی استراتژی های دیگری که می توانند سودمند باشند، از جمله خرید فالوورهای واقعی، خدمات رشد دستی و استفاده از قدرت هشتگ‌های پرطرفدار تمرکز کنید.

استراتژی سرویس هایی که خرید فالوور واقعی اینستاگرام را ارائه می دهند، این است که آنها زمان می گذارند تا سنجش خوبی از مخاطبان هدف شما داشته باشند تا بتوانند آنها را از طریق جمعیت شناسی، علایق و هشتگ ها برای شما پیدا کنند. و این واقعاً یکی از مطمئن ترین راه ها برای خرید فالوور واقعی است.

با در نظر گرفتن همه این موارد، بیایید نگاهی به بهترین سایت هایی بیندازیم که به نظر ما بهترین سایت هایی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا فالوورهای واقعی داشته باشید و بتوانید از زاویه‌ای منحصر به فرد و قدرتمند به رشد اینستاگرام خود نزدیک شوید.

۱- دیجی فالوور – بهترین مرجع خرید فالوور ایرانی و لایک اینستاگرام همراه با تحویل فوری

 • ایمیل: info@digi-follower.com
 • شماره تماس: ۰۹۳۶۷۴۳۵۴۱۴
مرجع خرید فالوور اینستاگرام همراه با تحویل فوری
خرید فالوئر از دیجی فالوور

به جرأت می توان گفت که دیجی فالوور بهترین و پرطرفدارترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام و افزایش طبیعی فالوور های پیج های اینستاگرامی تان است آن هم فالوور واقعی نه فیک! و خریداران راضی و مشتریان دائمی و وفادار این سایت، گواهی بر این ادعای ما می باشند.

مهم است که حضور اینستاگرام خود را با فالوورهای واقعی و فعال افزایش دهید، و این دقیقاً همان چیزی است که هنگام خرید فالوور واقعی اینستاگرام از دیجی فالوور اتفاق می افتد. تمامی فالورهایی که از این سایت می خرید، واقعی بوده و از کیفیت لازم برای افزایش میزان تعامل پیج شما برخوردارند.

این سایت ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان را بدون ریزش ارائه می دهد. از آنجایی که به طور میانگین ۵ تا ۲۰ درصد فالوورها ریزش خواهند داشت، دیجی فالوور همین میزان فالوور را اضافه بر خریدتان به پیج تان می زند تا شما کمترین میزان ریزش را تجربه کنید.

دیجی فالوور با سابقه بیش از ۶ سال فعالیت درخشان در حوزه شبکه های اجتماعی بخصوص Instagram و Telegram توانسته است که تجربیات با ارزشی را در این مدت کسب کند و بهترین کیفیت را در خدمات خود لحاظ کند.

آنها درک می کنند که شهرت شما چقدر مهم است برای همین از گزینه های هدف گذاری خاصی برای یافتن افراد مناسب و تعامل با آنها استفاده می کنند. جذب و افزایش فالوور واقعی، فعال و هدفمند پیج اینستاگرام و ارائه قیمتهای کاملاً رقابتی از اولویتهای دیجی فالوور محسوب می شود.

اگر فالوورهای واقعی اینستاگرام را از digi-follower.com خریداری کنید، یک ضمانت نتیجه نیز از این سایت مشتری محور دریافت خواهید کرد! آن هم اینکه در صورت نارضایتی از کیفیت سفارش خودتان، در صورت انجام نشدن سفارش، بازپرداخت کامل را به شما ارائه خواهند داد.

از سایر خدمات ارائه شده در دیجی ممبر می توان به ممبر هیدن، ممبر پروکسی دار، ممبر نوت، ممبر اد اجباری، ممبر ارزان، خدمات اکسپلور و… اشاره کرد.

۲- سایت خرید فالوور اینستاگرام – مرجع رسمی خرید فالوور با بهترین کیفیت و قیمت

اگر می خواهید رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید، اگر می خواهید زندگی تان را روح ببخشید، کافیست وارد این سایت شده و با سفارش فالوورهای واقعی و ایرانی، پیج اینستاگرام خودتان را ارتقا دهید و دیده شوید. این سایت لحظه به لحظه برای رشد شما تلاش می کند و در کنارتان است.

خرید فالور ارزان، خرید فالوور ایرانی و خرید فالوور خارجی برخی از خدماتی هستند که این سایت ارائه می دهد. باید بگوییم که طبق گفته دست اندرکاران این سایت، فالوورهای دریافتی از این سایت به نسبت سایر سایت ها، کیفیت بهتری را دارند و ۹۵ در صد واقعی هستند و شما می توانید برای گسترش کسب و ‌کار خود روی این فالوورها حساب کنید. چرا که آنها به نسبت جذابیت پیج و کیفیت محتوای که تولید می کنید، می توانند پست‌های شما را دیده، لایک کرده یا کامنت بگذارند.

۳- دیجی ممبر- مرجع افزایش ممبر تلگرام و افزایش فالوور اینستاگرام

این سایت یکی از معتبرترین مراکز برای افزایش ممبر واقعی، فعال و هدفمند تلگرام و اینستاگرام در ایران محسوب می شود. دیجی ممبر در حوزه اینستاگرام خدماتی همچون افزایش فالوور اینستاگرام، خرید فالوور ارزان، خرید فالوور واقعی، خرید فالوور فیک و خرید فالوور خارجی اینستاگرام را ارائه می دهد.

این مقاله را حتما بخوانید:  11 روش عجیب کسب درآمد از متاورس (خرید زمین، ارز و توکن)

اگر کانال تلگرام دارید و فروش تان کم است، کلی محصول دارید و به علت پایین بودن بازدید از کانال تان، فروش کمی دارید و می خواهید کسب و کارتان را به درآمد میلیونی برسانید! اگر به دنبال اعضای واقعی برای کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی می گردید، ما دیجی ممبر را به شما پیشنهاد می دهیم.

آژانس تبلیغاتی دیجی ممبر با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات تلگرام و اینستاگرام در ایران می باشد. کافیست وارد سایت digi-members.com شده و بعد از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، خدمات مورد نظر خودتان را دریافت نمایید.

سوالات متداول درباره فروش فالوئر اینستاگرام

اکنون که درباره برخی از بهترین مکان ها و سایت ها برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام صحبت کردیم، می خواهیم به برخی از متداول ‌ترین سوالاتی که مردم درباره این موضوع دارند، پاسخ دهیم. جای تعجب نیست که مردم در مورد این موضوع کنجکاوی زیادی دارند، بنابراین امیدوارم شک و تردید شما نیز در این زمینه برطرف شود.

۱- آیا خرید فالوور اینستاگرام بی خطر است؟

در کل، وقتی شرکت مناسب را انتخاب کنید، خرید فالوورهای اینستا ایمن است. اگر دنبال کننده های اینستاگرام را از شرکتی خریداری کنید که به سادگی حساب شما را پر از فالوورهای فیک می کند، به اعتبار شما آسیب می رساند و همچنین حساب اینستاگرام شما را در معرض خطر پرچم گذاری، محدود یا بلاک شدن پلتفرم قرار می دهد، می تواند برای حساب شما مضر باشد.

پرچم گذاری در اینستاگرام یعنی اینکه وجود فالوور فیک باعث می شود که اینستاگرام نگذارد پست های شما دیده شده و به همین خاطر پیج شما بازدید خیلی پایینی خواهد داشت!

۲- بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام چیست؟

پاسخ به این سوال دشوار است زیرا مکان های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید از آنها فالوور بخرید ولی میزان مشاهده نتایج متفاوت خواهد بود. اکثر شرکت های فوق با اهداف شما کار می کنند تا فالوورهای واقعی اینستاگرام را ارائه دهند که این موضوع ایده آل است.

از گزینه‌های ذکر شده در بالا، توصیه می‌کنیم فالوورهای واقعی اینستاگرام را از دیجی فالوور به عنوان یک سرویس تکمیلی برای کمک به عملکرد کلی حساب خود خریداری کنید چرا که می توانند به شما در بهینه سازی کپشن و دسترسی از طریق هشتگ ها کمک کنند.

۳- آیا واقعاً امکان خرید فالوورهای فعال واقعی اینستاگرام وجود دارد؟

شرکت های زیادی وجود دارند که پکیج فالوورهای اینستاگرام را می فروشند، اما به ندرت پیش می‌آید که هر یک از این ها بتوانند فالوور واقعی ارائه دهند. تنها راه برای مشاهده رشد واقعی و بلندمدت این است که روی استراتژی های رشد پیج اینستاگرام خود کار کنید.

۴- چگونه به صورت قانونی تیک آبی در اینستاگرام دریافت کنیم؟

تیک آبی در اینستاگرام یک نشان تأیید است و این نشان به حساب هایی داده می شود که شهرت بالایی در جامعه دارند و اغلب در حساب های افراد عمومی، افراد مشهور، برندها، سازمان ها و هر کس دیگری که در صنعت خود شهرت دارد، دیده می شود.

می توانید فالوورهای جعلی بخرید و مخاطبان زیادی بدست آورید! اما اگر این کارتان به نوعی محسوس باشد، بعید است که یک نشان تأیید شده دریافت کنید. این اصلی ترین چیزی است که اینستاگرام به دنبال آن است.

به کسب شهرت خود از راه های قانونی ادامه دهید و دستورالعمل های اینستاگرام را برای تأیید دنبال کنید.  هنگامی که احساس کردید شرایط لازم را دارید، می توانید برای تأیید در اینستاگرام درخواست دهید. حتی اگر بار اول تأیید نشدید، می‌توانید پس از ۳۰ روز دوباره درخواست دهید، و این کار را تا زمانی ادامه دهید که به نتیجه مطلوب خودتان دست یابید.

اگر فردی عادی هستید، لطفاً خودتان را به آب و آتیش نزنید، چون حتی برخی افراد معروف هم به سختی تیک آبی می توانند بگیرند!

۵- آیا باید برای اکانت خود فالوور اینستاگرام ۱۰k بخرم؟

این کار یک استراتژی کاملاً عملی برای رشد اینستاگرام است. اگر در تلاش هستید برای رشد هدفمند و موثر اینستاگرام از این روش کمک بگیرید، خرید فالوور اینستاگرام، آن هم فالوور واقعی می تواند یکی از آپشن های شما باشد.

ما برخی از سایت های برتر ایران برای خرید فالوور واقعی را به شما ارائه کردیم و می دانیم که هنوز هم انجام این کار می ‌تواند تصمیم سختی باشد.

در نهایت اگر از شرکت مناسبی خرید کنید، افراد زیادی می توانند به محتوای شما دسترسی داشته باشند و در صورت انجام صحیح، توسط کاربران بیشتری در بین مخاطبان هدف خود دیده خواهید شد.

توصیه می کنیم همچنان به کار بر روی استراتژی محتوایی خود ادامه دهید و کیفیت محتوای خود را ارتقا دهید. به خاطر داشته باشید که افراد واقعی که شما را دنبال می کنند، تنها در صورتی به دنبال شما خواهند بود که چیزی ارزشمند را به آنها ارائه دهید.

نتیجه گیری

نکته دیگری که باید هنگام تصمیم گیری برای خرید فالوور اینستاگرام در نظر بگیرید این است که اگر مسیر فالوور جعلی را انتخاب کنید، در نهایت ممکن است فالوورهای وفادار خود را نیز از دست بدهید.

تعجب کردید؟!

بله اگر به طور ناگهانی فالوور خریداری کنید، طرفداران وفاداری که از ابتدا همراه شما بوده اند، متوجه خواهند شد. آنها شاهد افزایش تعداد فالوورها خواهند بود و مشاهده خواهند کرد که نظرات و کامنت های آنها در آشفتگی اکانت های جعلی گم می شود.

آنها این امر را به عنوان نشانه ای در نظر می گیرند که شما دیگر به پیام اصلی خود متعهد نیستید. فالوورهای وفادارتان، شما را به عنوان فردی می بینند که خود را فروخته است تا به سادگی فالوورهای بیشتری به دست بیاورد و به اینکه مخاطبان هدفش چه کسی هستند، دیگر اهمیتی نمی دهد.

اگر می خواهید در اینستاگرام شهرت خوبی داشته باشید و یک جامعه وفادار بسازید، باید بدانید که کدام استراتژی ها را دنبال کنید، و کدام ها را پشت سر بگذارید. به همین دلیل است که خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام که فعالانه با شما درگیر هستند، بسیار مهم است.

یافتن بهترین سایت برای خرید فالوورهای واقعی، قانونی و هدفمند اینستاگرام و یافتن مکان هایی که می توانند در استراتژی هشتگ گذاری به شما کمک کنند، دو تا از مهم ترین استراتژی ها محسوب می شوند.

بزرگترین مشکل این است که افراد بعد از خرید فالوورهای اینستاگرام می نشینند و هیچ کاری انجام نمی دهند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، بهتر است بدانید که با این کار به نتایجی که قرار هست برسید، دست نخوهید یافت.

اکانت های برتر در رسانه های اجتماعی کارها را بسیار آسان نشان می دهند، اما در واقع شما باید سخت تلاش کنید تا مطمئن شوید که محتوای شما با برند شما هماهنگ است و سرمایه تان را هدر ندهید.

اگر به گسترش تلاش های اینستاگرام خود ادامه دهید و سخت کار کنید تا مطمئن شوید که همیشه در این پلتفرم حضور دارید و درگیر هستید، می‌توانید فالوورهای واقعی اینستاگرام بخرید و نتایج عالی را ببینید.

بدون این موارد، شما برای پیشرفت و دیده شدن توسط برندهایی که امیدوارید در آینده با آنها کار کنید و از آنها جلو بزنید باید سخت تلاش کنید. شما می توانید فالوورهای وفادار خود را با تأمین خواسته ها و نیازهای آنها افزایش دهید و مطمئن باشید که با انجام این کار، آنها به این زودی ها شما را ترک نمی کنند. در این مسیر برای تان آرزوی موفقیت داریم، موفق باشید!

منبع معتبری که در نوشتن این مطلب از آن استفاده کرده ایم: wpdevshed.com

رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

2 دیدگاه برای “خرید فالوور اینستاگرام در سال ۱۴۰۲ + معرفی بهترین سایت ها

 1. یاسین احمدی گفته:

  ممنونم از مطالب مفیدتون واقعا به درد بخور بود. من هم با سایت متا فالوور کار می کنم و واقعا از خدماتشون راضیم و پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام دارید حتما یه سر بزنید.

 2. رویا گفته:

  سلام خاستم برای مطالب مفید و ارزشمندتون تشکر ویژه بکنم . و اینکه من مدت زیادیه مشتری سایت دیجی ممبر هستم و خدمات وپیگیری هایی که میکنن واقعا عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟