بیوگرافی حسین اقبالی نسب روانشناس سبز و استاد معنویت

حسین اقبالی نسب روانشناس سبز کیست

بیوگرافی نوعی سبک در ادبیات است که هدفش شرح و توصیف بخشی از زندگی یک فرد می باشد. در این نوع سبک نوشتاری سعی می شود ابعادی آموزنده یا انگیزه‌بخش از زندگی یک فرد بیان شود. بیشتر زندگی نامه ها بر اساس یادداشت ها و سخنان شخصی یک فرد بوده و به فهرست کردن اطلاعات در مورد یک شخص مانند محل تولد، سالروز تولد و تاریخ رخدادها محدود نمی‌شود بلکه معمولا به مشکلات، شادی ها و فراز و فرودهای زندگی آن شخص می پردازد.

شما با خواندن بیوگرافی احساس می کنید که خود آن فرد در مقابل شما نشسته و تمام پیچ و خم های زندگی خود را برای شما تعریف می کند. ما در این مجموعه مقالات در ایران فاندر سعی می کنیم کارآفرینان موفق ایرانی را معرفی و خلاصه ای از زندگینامه آنها را برای شما بازگو کنیم.

شاید هر سری انتخاب یک فاندر موفق ایرانى براى ما یکى از سخت ترین کارها باشد اما مفتخریم تا اعلام کنیم که حسین اقبالی نسب عزیز برای الگو گرفتن، یکی از انتخاب های ما خواهد بود. آقای اقبالی نسب سخنران و پژوهشگر معنویت، یکی از روان‌ شناسان و درمان گران معروف کشور بوده و از بنیان گذاران معنویت سازمانی در ایران محسوب می‌شود.

او در مسیر پر پیچ و خم تغییر، همراهتان بوده و کمک می‌کند تغییرات باورنکردنی و بی نظیری که سال ها منتظر آن بوده اید را در خودتان رقم بزنید. حسین در مسیر زندگی اش، سختی های بسیاری متحمل شده است اما با عشق و اعتماد به خالق هستی، همه‌ مشکلات را پشت سرگذاشته و امروزه به عنوان کوچ زندگی (Life coach)، آموخته ها و تجربیات خود را با شما به اشتراک می گذارد. از این رو ما به او لقب «آفریننده حال خوب» را می دهیم. 

رسالت ما در ایران فاندر این است که دلیل عدم موفقیت هیچ فردى در کسب و کار اینترنتی به علت نبود دانش نباشد. کاش ما راهبرانی شبیه حسین اقبالی نسب را در کشور بیشتر داشته باشیم و همیشه برای ترویج مسیر درست، از کارآفرینان نوپا حمایت و پشتیبانی کرده و به آنها انگیزه دهیم.

شرح مختصر
حسین اقبالی نسب
متولد : ۱۴ اسفند ۱۳۵۵
محل تولد : تهران
شغل پدر : آزاد (مشاور املاک)
شغل مادر : خانه دار
تعداد فرزندان خانه پدری : ۸ فرزند (۶ برادر و ۲ خواهر دارد)
وضعیت تأهل : متأهل
تحصیلات : فارغ‌التحصیل رشته‌ روان‌ شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و دانشگاه EMU آمریکا

حسین اقبالی نسب کیست؟
ویکی پدیا و زندگینامه دکتر اقبالی نسب سایکولوژیست

حسین اقبالی نسب در اسفند ماه ۱۳۵۵ در یک خانوده پرجمعیت، در تهران دیده به جهان گشود. ایشان در مورد دوران کودکی شان چنین توضیح می دهد: «من از همان ابتدا شخصیت دو گانه ای داشتم، به گونه ای که بعضی روزها کودکی خوب، آرام و ساپورتی بود و در کارهای خانه به خانواده کمک می کردم اما بعضی مواقع هم شر بودم و به شیطنت روی می آوردم»

زندگینامه و وبسایت رسمی حسین اقبالی نسب مدرس معنویت
عکس دکتر اقبالی نسب
 • شیطنت های دوران کودکی از زبان خودش

در ۵ سالگی مادرم یک شمشیر پلاستیکی برایم خریده بود؛ دقیقاً یادم هست که در آن برهه هر کسی شمشیر به دست داشت، احساس قوی بودن برایش دست می داد، انگار کسی جلو دارش نیست! یک روز بالای پشت بام خانه مان که در نزدیکی میدان راه آهن، پادگان نیروی هوایی (پادگان قلعه مرغی) بود، رفتم و شمشیر را از غلافش بیرون کشیدم و گفتم خدایا کجایی که می خواهم با تو بجنگم!

یعنی در کل این کائنات تنها کسی که گفتم می خواهم با تو بجنگم و بقیه را اصلاً حساب نکردم، خدا بود!

از همان اول کودکی احساس اعتماد به نفس و قدرت طلبی در وجودم بود. همینطور که شمشیرم را با دستم روی هوا تکان می دادم که خدا کجایی بیا تا من به حسابت برسم، این چه وضع زندگی است! آنموقع هم هلیکوپترهای دو ملخه در آسمان یک دوری می زدند و دوباره بر روی فرودگاه قلعه مرغی فرود می آمدند که ناگهان یک هلیکوپتر ملخی با ارتفاع خیلی کم به سمتم آمد و من احساس کردم خداست که با دو شمشیر می آید.

همینکه روی پشت بام عقب عقب می رفتم و شمشیر را تکان می دادم، ناگهان یک لحظه در هوا چرخ زدم و در خیابان به زمین افتادم و زانوی راستم به فکم خورد و از جایش در رفت و دندان هایم شکست و ۲- ۳ تا از دندان هایم از زیر چانه ام بیرون آمدند. خلاصه خدا درس خیلی خوبی به من داد که دیگر با او نجنگم؛ راستش را بخواهید من درس بزرگ زندگی ام را در ۵ سالگی گرفتم»

سخنرانی دکتر اقبالی نسب شفا
سخنرانی حسین اقبالی نسب
 • خاطرات دوران مدرسه و تحصیلات حسین اقبالی نسب

در دوران سوم دبستان، معلم شان استعداد درخشان حسین که صدایش بود را شناسایی کرد و او را در گروه سرود مدرسه به عنوان تک خوان انتخاب نمود. از همان بازه زمانی، زندگی حسین اقبالی نسب به کل متحول شد زیرا در حوزه خواندن و آواز برایش اتفاق های خوبی افتاد. او اعتماد به نفس مضاعفی با دنبال کردن این کار پیدا کرد و این امر باعث شد تا به امروز در این زمینه ادامه بدهد.

حسین تاکنون در مسابقات تلاوت قرآن در کشور، ۲ بار اول شده است و حتی آواز سنتی ایران را به صورت حرفه ای می خواند و در دوره هایی، شاگرد اساتید معروف شده است.

حسین به خاطر تخصص و استعدادی که داشت، همیشه جایگاه ویژه ای در تمام مقاطع تحصیل اعم از دبستان، راهنمایی، دبیرستان و حتی دانشگاه برخوردار می شد.

او دوران تحصیل از لحاظ درسی عالی بود و همیشه شاگرد اول مدرسه می شد و هم در کنار آن، شیطنت های عجیبش را انجام می داد؛ بله از آنجایی که شاگرد اول بود، هیچوقت شیطنت هایش به چشم نمی خورد! او درباره شیطنت ها و خاطرات دوران راهنمایی خود توضیح می دهد: «در آن برهه که کلاً در اوج بلوغ و شیطنت بودیم، وقتی می خواستیم همدیگر را اذیت کنیم، کاغذ را مچاله کرده و در دهانمان آن را خیس می کردیم که جمع شود و در لوله قرار می دادیم و به هم پرت می کردیم.

یک روز در کلاس این کار را انجام می دادیم که معلم وارد کلاس شد و بچه ها به من گفتند که اگر جرأت داری به سمت معلم پرت کن! من ردیف آخر کلاس نشسته بودم و با یک نشانه گیری حرفه ای، کاغذی که گلوله کرده بودم را به طرف معلم پرتاپ کردم که آن هم مستقیم به پشت سر معلم مان خورد، می دانستم که واقعاً درد داشت! معلم بعد از کلی فحش برگشت گفت کار چه کسی بود؟

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی نیاز پرورش عکاس حرفه ای و طراح گرافیک

در آن زمان به خاطر حالت جوانمردی که هوای همدیگر را داشته باشیم، کسی حرفی نزد و معلم با عصبانیت به دفتر رفت و خط کش فلزی خود را آورد و خواست کل کلاس را تنبیه کند. بنابراین همه بچه ها را یکی یکی با خط کش تنبیه کرد و نوبت من که شد گفت: نه تو شاگرد اول کلاس هستی و مطمئنم این کار را انجام نمی دهی! کل بچه ها به خاطر کاری که نکرده بودند، تنبیه شدند، به جز من… البته دوستان بعد از کلاس به حسابم رسیدند.»

کوچ زندگی و آفرینشگر حال خوب و پژوهشگر معنویت
پژوهشگر معنویت و دانش آموخته روانشناسی
 • علاقه مندی به حوزه ورزش

حسین اقبالی نسب به ورزش علی الخصوص ژیمیناستیک علاقه شدیدی داشت، از اول راهنمایی کلاس ژیمناستیک می رفت و به خاطر اینکه برادرش تکواندو کار بود، او نیز در نهایت به تکواندو روی آورد. از آنجایی که حسین قبلاً بدنش آمادگی لازم را داشت، خیلی زود در این حوزه پیشرفت کرد و وارد رشته رزم آوران یا همان دفاع شخصی شد.

در سن ۲۰ سالگی ورزش های رزمی را به خوبی انجام می داد تا اینکه یک اتفاق خیلی سخت و سنگینی برایش افتاد و باعث شد که کل مسیر زندگی اش تغییر کند.

 • قبولی در رشته مخابرات هواپیمایی

در همان برهه که تقریباً ۲۰ ساله بود، علاوه بر اینکه خط بسیار زیبایی داشت، در مسابقات تلاوت قرآن کریم مقام کسب کرده و حتی در زبان انگلیسی تا سطح تافل (TOEFL) پیش رفته بود. به گفته خود حسین، او در هر زمینه ای که پا می گذاشت، رتبه های اول را به خود اختصاص می داد و تنها آرزویش این بود که درسش را به سرانجام خوب برساند.

رشته تحصیلی حسین ریاضی فیزیک بود و می خواست خلبان شود! بعد از آزمون کنکور، رتبه علمی او به گونه ای شد که در رشته مخابرات هواپیمایی دانشکده تکنولوژی هواپیمایی کشور قبولی گرفت. از آنجایی که فکر می کرد این رشته با رشته ای که دوست دارد مرتبط است، تصمیم گرفت به تحصیل ادامه بدهد اما بعد از دو ترم متوجه شد که رشته ای که تحصیل می کند با اینکه با پرواز و هواپیما مرتبط است ولی هیچ کار خلبانی در آن نیست و به همین خاطر انصراف داد!

 • خاطرات سربازی و حادثه ناگواری که کل مسیرش را تغییر داد! 

حسین اقبالی نسب بعد از اینکه از دانشگاه انصراف داد، سربازی رفت و ۱۴ ماه خدمت کرد و در دورانی که سرباز بود، شبانه روز درس می خواند، تا اینکه با رتبه بسیار عالی در خلبانی قبول شد. یک هفته بعد از قبولی در دانشگاه می خواست کارهای ترخیص خدمتش را انجام دهد و برای ثبت نام به رشته مورد علاقه اش برود اما حادثه ناگواری برایش رخ داد: تصادف! این حادثه مسیر زندگی او را به کل تغییر داد و باعث شد که تنها خواسته اش این باشد که سالم بماند و به زندگی ادامه دهد!

زیرا در اثر تصادف کل بدنش داغون شده و سپس به شدت عفونت کرده بود؛ به طوری که پوست پای راستش را کندند و روی پوست پای چپ او پیوند زدند. حسین یک فرآیند ۳ ساله درگیر جراحی و عمل گردید. این موضوع باعث شد از فضای ریاضی فیزیک و خلبان شدن دور شود چون نیاز به درمان های سنگین داشت و کاری از دست دکترهای ایران هم بر نمی آمد.

علارغم اینکه ۹ مورد جراحی در ایران کرده بود اما کار به جایی رسید که خواستند پای او را قطع کنند! سرانجام او برای درمان به آلمان و سپس به سوئد رفت و جالب اینجاست که دخترش هم در آنجا به دنیا آمد.

 • خواندن کتابی که زندگی دوباره به حسین بخشید!

او می گوید: «در سوئد با خواندن دو کتاب از اندرو متیوس (Andrew Matthews) به نام های «راز شاد زیستن» و «آخرین راز شاد زیستن» به زندگی ام برگشتم و به قدرت علوم روانشناسی و قدرت ذهنی در ترمیم ساختارهای بدنی انسان پی بردم. دیدم که چقدر با این آگاهی، بدنم قوی تر شد و دیگر عفونت نداشتم؛ گویی میل به زندگی در من احیاء شد و تصمیم گرفتم موضوعات همین کتابی که در بهبود اوضاع حالم کمکم کرده بود را در فضای آکادمیک، درسش را بخوانم.

کتاب راز شاد زیستن اندرو متیوس روانشناسی
کتاب راز شاد زیستن – اندرو متیوس

بعد از آن وارد رشته روانشناسی در دانشگاه علامه طباطبایی تهران شدم و این رشته را تا مرحله تخصص ادامه دادم که هم اکنون به عنوان متخصص روانشناسی، مدرس موفقیت و توسعه فردی و همچنین لایف کوچ (یکی از انواع کوچینگ) شناخته می شوم و به عنوان سخنران بین المللی در حوزه موفقیت در آمریکا، ایتالیا و عمان فعالیت دارم»

ایشان بعد از علاقه مندی به روانشناسی ترجیح اش این بود که به صورت آکادمیک این موضوع را دنبال کند. او ترم ۴ کارشناسی بود (بدون مدرک لیسانس) که وارد بازار کار شد. نقطه عطفش در موفقیت، زمانی بود که فهمید ما می توانیم از ظرفیت های علمی و مهارتی خودمان، به نتایج خوبی برسیم، بدون اینکه مدرکی تحصیلی مرتبط داشته باشیم اما خوب است که علم مورد علاقه را هم به صورت تجربی و هم به صورت آکادمیک یاد بگیریم و از ریشه با آن آشنا شویم.

حسین با توجه به تجربیات و باورهایی که در خود می دید، تصمیم گرفت در فرهنگ سراهای مختلف تهران خودش را پرزنت کند تا بتواند اطلاعات ارزشمند خود را در اختیار افراد علاقمند قرار دهد.

 • آغاز سخنرانی دکتر حسین اقبالی نسب درمانگر بیماری های روان تنی

او می گوید: «وقتی یک دانشجوی ترم ۴ کارشناسی و بدون لیسانس وارد فرهنگسرایی می شود، قطعاً کسی به او اعتماد نخواهد کرد اما برای من قضیه فرق می کرد»

آقای حسین اقبالی نسب زمانی که وارد فرهنگسرا شد و وقتی خودش را به مسئولین و کارشناس برگزاری کارگاه ها معرفی کرد، به آنها گفت که می خواهد سخنرانی کند و کارگاه مهارت های زندگی برگزار نماید! آنها از او مدرکش را پرسیدند و موقعی که فهمیدند دانشجوی کارشناسی ترم ۴ است، خندیدند. چون فقط به افرادی که فوق لیسنانس و PHD داشتند، اجازه سخنرانی داده می شد و تا به حال کسی با چنین اعتماد به نفسی ندیده بودند.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی مهسا حیاتی بنیانگذار گل حیات

حسین با اعتماد به نفس به مسئولین گفت: «من تجربیات و دانشی دارم که حتی شخص فوق لیسانس و دکتری هم ندارد. همانجا بود که مذاکره و متقاعدسازی را شروع کردم و به خانمی که مقابلم نشسته بود گفتم که آیا می دانید شما یک والد بزرگ دارید و همین الان من را با سرزنش کردن کنترل می کنید و آیا از عواقب این کار در زندگی تان آگاه هستید؟

شروع به مشورت دادن و ایجاد سوال در ذهن او کردم… او به گونه ای به گفته های من علاقمند شد که برگشت گفت: «با اینکه ما اجازه نداریم اما من خیلی علاقمند شدم به شما کمک کنم تا همین حرف هایی که به من گفتید را بیایید و به مخاطبین هم بزنید. هفته بعد یک فوق لیسانس روانشناسی قرار است برای ۱۰-۱۵ نفر در این مکان صحبت کند و من از او می خواهم در انتهای برنامه به مدت ده دقیقه فرصت سخنرانی به شما بدهد.»

سایت روانشناس سبز دوره مراقبه
سایت روانشانس سبز – eghbalinasab.com

در این حین من خیلی خوشحال شدم و برگشتم به خانه و تمام اطلاعاتم را مرور کردم که در آن ۱۰ دقیقه چه مطالبی را می توانم به مخاطبین بگویم و تحت تأثیرشان قرار بدهم! بالاخره آن روز موعود فرا رسید و من به مدت ۱۰ دقیقه در انتهای جلسه شروع به حرف زدن کردم. درباره داستان زندگی ام و فشارهایی که متحمل شده بودم، برای مخاطبین صحبت کردم که خوشبختانه با استقبال بی نظیری روبرو شد.

برای بسیاری از مردم مهم است… کسی که برایشان حرف می زند، درد زیستن را کشیده باشد! واقعیت این است کسی که از امید حرف می زند، ناامیدی را تجربه کرده باشد؛ وقتی از شادی حرف می زند، افسردگی ناشی از دست دادن هدف های بزرگ را فهمیده باشد. به هر حال در ۱۰ دقیقه چنان اطلاعات ارزشمندی به مخاطبین انتقال دادم و آنها را جذب کردم که دوباره درخواست سخنرانی از من کردند.

دکتر اقبالی نسب همیشه سعی دارد به مخاطبین خود این موضوع را گوشزد کند که جایگاه امروزی او نتیجه شروع از نقطه صفر بوده است. از این رو افراد نباید شروع کار خود را با او مقایسه کنند، چراکه شرایط امروزی خیلی بهتر از شرایط گذشته است. سرانجام در همان حین که در فرهنگسراهای مختلف شروع به سخنرانی می کرد، تازه مدرک لیسانسش را گرفت. بعد از آن از رادیو جوان با او تماس گرفتند که در برنامه شان صحبت کند. این پله های ترقی یک به یک فتح شد و به جایی رسید که امروزه آقای اقبالی نسب در آن جایگاه قرار دارد.

ما یک مهارت داریم و یک شخصیت! افرادی که وارد این حیطه می شوند بایستی مهارت آن علم و موضوعی که می خواهند تدریس کنند را به خوبی بیاموزند. حتی اگر مدرس زبان، متخصص روانشناسی و استاد فلسفه نیز باشید، بایستی هر روز مهارت و دانش خود را در حوزه تخصصی خود بالا ببرید.

حسین اقبالی نسب در ابنباره توضیح می دهد: «استاد ژان بقوسیان همیشه تأکید دارند مدرس مرجع باشید! مدرس مرجع کسی است که در حوزه کاری خود، مهارت و دانشش به قدری به روز باشد که سایر مدرسین و متخصصین آن حوزه، به این فرد مراجعه کنند.

این اصل بسیاری مهمی است که متأسفانه در حال حاضر در صنعت سخنرانی و آموزش، اصلاً به آن توجهی نمی شود و اکثر افراد فکر می کنند که با بازتولید یکسری محتواهای دمده و آپدیت نشده می توانند موفق شوند، در حالی که چنین نیست. یک مدرس باید دائماً خودش را آپدیت و به روز نگه دارد و در سطح مهارت در بالاترین نقطه قرار بگیرد.

در کنار مهارت، دومین اصل مهم برای رشد و پیشرفت در صنعت آموزش، شخصیت است. از نظر حسین اقبالی نسب توضیح می دهد که وقتی می گویند فلانی پزشک است، این یعنی ایشان مهارت و دانش پزشکی یا مهندسی را دارد. افراد در مهارت می توانند با همدیگر متفاوت باشند اما اگر بخواهند موفق باشند بایستی در شخصیت یک گام بالاتر از بقیه باشند.

نکته مهمی که باید به شما بگویم این است که همه افراد موفق دارای عادت هایی مشابه به هم هستند که در کتاب هفت عادت مردمان مؤثر (The 7 Habits of Highly Effective People) اثر استفان کاوی (Stephen Covey) به آنها اشاره شده است. به عبارت دیگر همه افرادی که در مهارت های مختلف با هم تفاوت دارند بایستی در یک شخصیت، به یکسری اشتراک ها و عادت ها و رفتارهای مشترکی برسند تا اینکه بتوانند موفق باشند.

مهم نیست مهندس، تاجر، پزشک، مدرس و… باشید، مهم این است که این ۷ عادت را در شخصیت خود بگنجانید:

 1. عامل باشید
 2. از پایان آغاز کنید
 3. به اولین‌ها بپردازید
 4. برد-برد فکر کنید
 5. متوجه شوید و سپس دیگران را متوجه کنید
 6. هم‌افزایی داشته باشید (استفاده از قدرت جمعی)
 7. اره را تیز کنید
 • شروع فعالیت حرفه ای حسین اقبالی نسب از زبان خودش

حسین اقبالی نسب در اینباره می گوید: هر شخصی با هر مهارتی که دارد (هر تخصصی داشته باشد) باید شخصیت یک فروشنده را داشته باشد و بتواند کار فروش انجام دهد. یکی از کارهایی که من انجام می دهم لایف کوچینگ است؛ به عنوان مثال یک پزشک را کوچ می کنم و بعد از ۵ یا ۶ ماه درآمد ماهیانه اش از ۳ میلیون تومان به روزی ۲۰ – ۳۰ میلیون تومان می رشد. ما به او مهارت پزشکی یاد نداده ایم، بلکه روی شخصیتش به عنوان فروشنده دانش، علم و خدمات کار کرده ایم.

قوانین معنوی موفقیت حسین اقبالی نسب
قوانین معنوی رسیدن به ثروت

واقعیت این است که شما خدمات پزشکی ارائه می دهید اما فروش آن را بلد نیستید، اینجاست که باید مارکتینگ یاد بگیرید که از سه لایه تشکیل شده است و به شما کمک می کند تا مهارت تان را به درآمد تبدیل کنید:

 • پرسونال برندینگ (Personal branding): یعنی برندسازی شخصی
 • بازاریابی (Marketing): یعنی چگونه و از چه ابزاری، افراد را از محصولات خود آگاه سازید
 • تبدیل (Conversion): یعنی مخاطبینی را که پیدا کرده اید را چگونه به ارزشی به نام درآمد تبدیل کنید.
این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی امیرحسین اشرفی برنامه نویس و دیجیتال مارکتر

عده ای از همکاران ما به دلیلن داشتن شخصیت فروشندگی، سرخورده می شوند و از اینکه جلو دوربین بیایند و راجع به خودشان با مردم حرف بزنند و رابطه صمیمی ایجاد کنند، خجالت می کشند که در واقع این نشان دهنده ضعف شخصیتی آنها است. اصطلاحی وجود دارد که می گوییم: یک معلم خوب، یک فروشنده خوب نیز است.

از نظر حسین اقبالی نسب قوی ترین فروشندگان، پیامبران الهی بودند که توانستند بهشتی را که هنوز کسی آن را ندیده است، به خیلی ها بفروشند! از این رو به همکاران و دوستان توصیه می کنم که دو اتفاق در شخصیت شان بیفتد تا به یک برتری و موفقیت برسند و آن هم این است که مهارت و شخصیت یک فروشنده را در خود ایجاد کنند. اما برای رسیدن به این مهم بایستی این نکات را آویزه گوش خود کنند:

 • نباید عجول باشند بلکه صبوری کنند.
 • دنبال تمایزطلبی و متفاوت بودن نباشید بلکه الگوپذیر باشید یعنی سعی کنید کسانی را به عنوان الگو برای خود قرار دهید.
 • شکست را پایان تلاش خود نبینید بلکه به عنوان آغاز تلاش جدید دانسته و در مقابل شکست سرخم نکنید. شکست تغییر دادن مسیر تلاش است.
 • دنبال پرفکت شنیسم و کمال طلبی نباشید بلکه بر روی یک موضوع متخصص شده و تمام تمرکز خود را بر روی آن بگذارید؛ شما هیچوقت نمی توانید در آنِ واحد در ۵ موضوع بدرخشید!

حسین اقبالی نسب می گوید: «اگر به گذشته برگردم، بیشتر می جنگیدم، به خوبی درس می خواندم، تلاش بیشتری می کردم و تا سن ۲۰ سالگی تمام کارهایی را که انجام داده ام را دوباره انجام می دادم اما هیچوقت نمی خواهم زجری که در تصادف کشیدم، تکرار شود!

در رشته علمی خودم روانشناسی، آگاهی و اطلاعاتم را بیشتر از این گسترده تر می کردم (احساس می کنم در حوزه تخصصی ام کم کاری کرده ام)؛ درست است که امروزه جزو معروف ترین ها هستم اما دوست دارم در سطح بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشم»

دکتر اقبالی نسب مدرس هوش معنوی، هم اکنون بر روی فضای آموزش و ساختن سازمان آموزشی خودش تمرکز کرده و به عنوان تارگت خود، می خواهد تدریس را در فضای بین المللی به زبان انگلیسی انجام بدهد تا در سرتاسر دنیا بتواند به افراد بیشتری کمک کند.

او تنها شخصی بود که در خاومیانه کتابی تحت عنوان «واکسن ذهنی کرونا» نوشت و در آن به تکنیک های ذهنی برای افزایش سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. این کتاب به زبان عربی ترجمه شده و در حال ترجمه به زبان انگلیسی است. تاکنون بیش از ۱۰ هزار نسخه الکترونیکی از این کتاب به جامعه پزشکی اهدا شده و می توان گفت که باعث حال خوب خیلی از افراد که درگیر این بیماری بوده اند، شده است.

اهداف مهم آقای حسین اقبالی نسب

 • می خواهد جامعه ای از مخاطبین هدف که علاقمند به رشد و توسعه فردی هستند ایجاد کند.
 • هدفش این است که تعداد مخاطبین خود در اینستاگرام را به ۱ میلیون نفر برساند و برای آن برنامه ویژه دارد.
 • می خواهد وب سایتی که دارد را جزو برترین وب سایت های آموزشی کشور بشناسند.
 • تمرکز خود را بر روی طراحی اپلیکیشن مراقبه و حال خوب گذاشته است.
 • در ۳ سال آینده می خواهد ۱۰۰۰ نفر آفرینش گر حال خوب را تربیت کند.

تجربیات و سوابق کاری

 • روان شناس و درمان گر بیماری‌های روان تنی
 • عضو رسمی و دارای پروانه مشاوره و روان درمانی از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور
 • بنیان گذار رویکرد روان درمانی امنیت یافتگی
 • پایه‌گذار SLS سبک زندگی هوشمندانه در کشور
 • پایه گذار معنویت سازمانی در ایران
 • پایه گذار روان درمانی ویژه آرایش گران
 • برگزاری بالغ بر پانصد همایش و سخنرانی در داخل و خارج از کشور
 • نویسنده کتاب تحول بنیادین و کتاب هر آنچه که شما اسم بگذارید!

توصیه حسین اقبالی نسب به مخاطبان

خیلی از وقت ها گفته می شد کسی که توانایی خواندن و نوشتن بلد است باسواد می باشد اما بعدها گفتند کسی که زبان بین المللی بلد باشد، باسواد است! حتی در برهه ای کسی که به فضای وب و فضای سوشیال دسترسی داشت و از این فضا استفاده می کرد، باسواد محسوب می شد اما اخیراً سازمان جهانی بهداشت و همینطور یونسکو اعلام کرده اند که اصلاً هیچیک از اینها ملاک نیست!

خیلی ها هستند که خواندن و نوشتن بلدند، تخصص دارند، مهندس، پزشک هستند و با زبان بین المللی و فضای وب و سوشیال آشنایی دارند اما از نظر ما بی سوادند. بی سواد کسی است که نتواند زندگی خودش را تغییر بدهد؛ بنابراین دانش تغییر، سوادی است که توصیه می شود یاد بگیرید. تحقیقات نشان می دهد کسانی که قدرت تغییر کردن دارند، حالشان خوب است.

پس توصیه می شود قدرت تغییر و دانش تغییر کردن را یاد بگیرید و در دوره های توسعه فردی، موفقیت، بیزینس و لایف کوچینگ شرکت کنید. یاد بگیرید از داشته هایتان چگونه استفاده کرده و بر نداشته هایتان تلاش بکنید چون انسان سالم، انسانی است که با داشته هایش زندگی می کند و با نداشته هایش رشد!

دوره های استاد اقبالی نسب عضو نظام مشاوره و روانشناسی ایران

 1. دوره جامع طب ذهن بدن
 2. تور شمس باش (سفر معنوی قونیه)
 3. ناگفته های شب قدر
 4. دوره یک ساله آفرینش حال خوب
 5. دوره شفاء
 6. خودکاوی (روان تحلیلی خود)
 7. قوانین معنوی موفقیت
 8. دوره هوش معنوی
 9. دوره مراقبه و پاکسازی پیشرفته
 10. دوره جامع ماورایی شدن (مراقبه و پاکسازی)

راه های ارتباطی و شماره تلفن حسین اقبالی نسب

اینستاگرام: hoseineghbalinasab

تلگرام: ravanshenasesabzz

سایت: eghbalinasab.com

آدرس مطب: تهران – بلوار کشاورز – پشت بیمارستان پارس – خیابان رستاک – پلاک ١١ – ساختمان پزشکان ٢۴ – واحد ۴

شماره تماس و موبایل دکتر اقبالی نسب: ۰۹۳۵۶۸۵۷۲۷۰ – ۰۲۱۸۸۹۹۵۹۰۴

پیام سایت ایران فاندر به مخاطبان: همراهان عزیز ایران فاندر، موفقیت در پیش است زیرا غیر ممکن لغتی است که در دیکشنری فاندرهای ایرانی یافت نمی شود. امیدواریم با خواندن یک داستان دیگر از کارآفرینان موفق ایرانی که با وجود محدودیت ها و موانع فراوان، در ایران خودمان رشد کرده و به موفقیت رسیده اند، شما هم بتوانید تحولی بزرگ در زندگی خود و مردم ایجاد کنید. برای ثبت بیوگرافی در گوگل با ما در ارتباط باشید.

رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

5 دیدگاه برای “بیوگرافی حسین اقبالی نسب روانشناس سبز و استاد معنویت

 1. سارا گفته:

  درود بر شما
  آیا جناب اقبالی نسب خودشون هم
  دوره کوچینگ برگزار میکنن؟
  اگر امکان داشته باشه در زمینه کوچینگ معنوی و یا الهام بخش ،دوره ای رو طراحی کنن عالیه ! در این حیطه من به شخصه فردی رو نمیشناسم و بسیاار مشتاق آموزش در این شاخه هستم.

  • کیومرث گفته:

   من دوره هاشون شرکت کردم.
   ارتباطشون با یکسری مجموعه های خاص
   دررشد فعالیتشون موثر بوده
   گروه بین المللی عرشیان سرچ کنی
   خیلی خیلی قویتر هستند .

   • تدیُّن گفته:

    سلام و درود .
    من در بخشی از کلاس های ایشون حضوری، شرکت کرده ام.

    بیوگرافی شون ، را مطالعه کردم .
    سوال ۱ : هر شخصی با هر مهارتی، باید ،شخصیت یک فروشنده، داشته باشد، طبیب دوّار ، جایگاهش کجاست؟
    سوال ۲: 《 آیا می دانید شما یک والد بزرگ دارید و همین الان من را با سرزنش کردن، کنترل می کنید، آیا از عواقب آن در زندگی تان آگاه هستید؟》 ما کجا ها می توانیم آن را به کار گیریم ؟
    تشکر از بذل توجهی که می فر مایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟