بیوگرافی بیتا حسینی روانشناس و بنیانگذار کلینیک آوینه

بیوگرافی دکتر بیتا حسینی کیست
شرح مختصر
بیتا حسینی
متولد : ۹ فروردین ۱۳۵۴
محل تولد : تهران (ساکن تهران)
وضعیت تأهل : متأهل
نام همسر : دکتر کریم آهنی پور - روانشناس ارشد بالینی
تعداد فرزندان خود : ۳ فرزند
تعداد فرزندان خانه پدری: ۲ فرزند (۱خواهر به غیر از خود دارد)
شغل : روانشناس، متخصص روانکاری و زوج درمانی
تحصیلات : کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی - کارشناسی ارشد در رشته مشاوره خانواده - دکترای تخصصی مشاوره و روان شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران

شاید هر سری انتخاب یک فاندر موفق ایرانى براى ما یکى از سخت ترین کارها باشد اما مفتخریم تا اعلام کنیم که سرکار خانم بیتا حسینی عزیز برای الگو گرفتن، یکی از انتخاب های ما خواهد بود. خانم حسینی معروف به بانوی عشق، سالها در چندین دانشگاه مختلف از جمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد البرز در خصوص روان شناسی  به تحقیق و تدریس پرداخته و در مقطع ارشد و دکتری دانشجو تربیت کرده است.

دکتر حسینی مؤسس کلینیک تخصصی آوینه، عضو رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد و نشان علمی ایشان از این بابت مورد تأیید می باشد. ایشان با تأسیس مجموعه آوینه باعث شده اند تا افراد بتوانند معنای واقعی زندگی را درک کنند و به نوعی از یک تونل کاملاً تاریک به روشنایی راه پیدا کنند و نور را با چشمان خود ببینند و به درجه خودآگاهی برسند و در نهایت معنای واقعی عشق را بفهمند.

از آنجایی که ایشان زحمات زیادی را در راستای توسعه جامعه روانشناسی کشور کشیده اند و باعث بهبود روابط بسیاری از مردان و زنان ایران زمین شده اند، ما به او لقب «بانوی عشق ایران» را می دهیم.

رسالت ما در ایران فاندر این است که دلیل عدم موفقیت هیچ فردى در زندگی به علت نبود دانش نباشد. کاش ما روانشناسان تأثیرگذاری همچون بیتا حسینی را در سطح کشور بیشتر داشته باشیم و همیشه برای ترویج مسیر درست، از انسان های کم تجربه پشتیبانی کنیم.

بیتا حسینی کیست؟ ویکی پدیا
زندگی نامه دکتر حسینی روانکاو و نویسنده

بیتا در ۹مین روز فروردین ماه سال ۱۳۵۴ در تهران به دنیا آمد. او به عنوان نویسنده ای نامدار و پرآوازه، با قلم و ادبیات بی مثال خود تأثیر بسزایی در روابط زوجین و ارتباطات مردان و زنان داشته اند و با مشاوره ها و آموزش های خود در شبکه های اجتماعی، فرهنگ صحیح و سالمی را در کشور رواج داده اند.

هزینه مشاوره روانشناسی دکتر حسینی
دکتر بیتا حسینی بانوی عشق

دکتر بیتا حسینی نویسنده ای خبره و مسلط به نظریه های روان درمانی به روز دنیا هستند و از طریق تألیف و ترجمه بیش از ۲۰ جلد کتاب، سهم ارزنده ای در خدمت به فرهنگ علمی این سرزمین داشته اند.

 • دکتر علیرضا آزمندیان ایشان را از شخصیت های ارزشمند و سرمایه های ملی کشور می دانند.

این بانوی فرهیخته از طریق همایش های آنلاین و حضوری به ارائه اطلاعات علمی و عملی در زمینه روابط عاطفی همت گمارده اند و سخت کوشانه و هدفمند در مسیر آگاهی افزایی جمعی زنان و مردان این سرزمین عشق پاشی کرده اند.

کتاب به جشن رسیده ها، آخرین نوشته تصدیقی از ایشان و همسرشان دکتر کریم آهنی پور، اثری تحول آفرین و تکان دهنده در راستای درک مفهوم خوشبختی پایدار می باشد که هم اکنون مورد استقبال فراوان در سراسر ایران قرار گرفته است.

دکتر حسینی در اینباره توضیح می دهد: من بیتا حسینی تجربه دردهای زنان و مردان سرزمینم را در اتاق مشاوره ام داشته ام و خیلی چیزها از آنها یاد گرفته ام. اگر بخواهم یک پیغام ساده برای همه هم ریشه های خودم بگویم، تعریف خوشبختی آنهاست!

اکثر آدم های دنیا فکر می کنند که خوشبختی یک اتفاق بیرونی است، اگر ازدواج کنم، اگر موفق شوم، اگر فرزنددار شوم، اگر مشهور و ثروتمند شوم و… خوشبختی هم می آید؛ در حالی که این فقط یک سراب می باشد. آدم هایی که باهوش تر از بقیه هستند، علم خوشبختی درونی را یاد می گیرند.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی بهاره صالح نیا بهترین بلاگر عکاسی ایران
دکتر کریم آهنی پور همسر دکتر بیتا حسینی
بیتا حسینی و همسرش – کریم آهنی پور

تاکنون در مورد خوشبختی درونی چیزی به گوشتان رسیده است؟ خوشبختی درونی یعنی حال درونمان به قدری خوب باشد که بتواند آرزوهای بیرونی را خود به خود حل کند.

تجربه بالینی ۲۰ ساله من نشان می دهد که اگر ۳ مهارت را به خوبی یاد بگیرید، خوشبختی درونی در درونمان بیدار می شود و آنوقت زندگی، آرزوهایمان را خودش به ما تقدیم می کند. این ۳ مهارت عبارتند از:

 • نورآگاهی

به نظر من فاصله ای که هر کدام از ما با خداوند داریم، فاصله ای است که با منِ بزرگ خودمان داریم! یعنی هر چقدر بتوانیم از کینه، خشم، خودخواهی رها شویم، بیشتر شبیه خدا می شویم و این یک لایف استایل و سبک زندگی می باشد؛ من زندگی می کنم برای اینکه بتوانم خودم را تصفیه کنم.

 • خود آگاهی

خودآگاهی یعنی چراغ قوه انداختن به کسی که هستم! خیلی از آدم ها یک عمر زندگی می کنند و همیشه هم دیگران را مقصر می دانند و می گویند پدر و مادرم بد بودند که من اینگونه شدم یا اینکه همسرم، جامعه و فرهنگم!

خودآگاهی می گوید: یک عمری در هوای دیگران بودی و حالا بیا یک سال برو تو حال و هوای خودت!

یعنی یک نگاه به خودت بینداز و ببین تو واقعاً کی هستی؟ علم روانشناسی، ۱۰ نکته ضعف اصلی تو را می تواند به تصویر بکشد. اگر تو نکته ضعف هایت را عین اسم و فامیلت حفظ کرده باشی، می توانی با همسر و فرزندت تمرین کنی و نکته ضعف هایت را کمرنگ تر کنی!

شما باید نقطه ضعف های خودتان را شناسایی کنید؛ مثلاً بدانید که بلد نیستید ابراز احساسات کنید، شاید یک الهی قربانت بروم ساده را هم قشنگ بلد نباشید و حتی احتمال دارد نتوانید از حق خودتان دفاع کنید و بگویید که من دلگریم!

وقتی این موارد را راجع به خودت کشف کردی و خودآگاه شدی، حالا با همسر، فرزند، رئیس، کارمند و همه دنیا تمرین می کنی که نکته ضعف خودت را اصلاح کنی؛ بله با همه تمرین می کنی که خودآگاه بمانی! به جای اینکه بگویی که شما چرا اینجوری هستید، از شرایط موجود استفاده می کنید تاخودتان را  رشد دهید!

همان چیزی که شکسپیر گفته است: اگر چیزی را می خواهی تجربه کنی، با شدن تجربه کن! (یعنی عملگرا باش)

 • عشق آگاهی

سومین مهارتی که خوشبختی می دهد، عشق آگاهی می باشد! از اصطلاح عشق آگاهی چیزی شنیده اید؟ اکثر آدم های دنیا، آدم های میان مایه می خواهند نفر مقابل عاطفی شان را عوض کنند و آن را کنترل نمایند. روابط شکست می خورد وقتی ما بخواهیم از نفر مقابل، بهترینش را بسازیم. زمانی روابط به اوج می رسد که وقتی در کنار آن فرد از خودمان یک موجود محترم، خلق می کنیم.

عشق آگاهی یعنی توانایی مهربان ماندن با وجودی که او کامل نیست. این مهربان ماندن، مهارت است! مهارت می خواهد که با چشمهایت، حرکت لب و کلامه هایت آن کس را دوست داری!

اگر به دنبال یک زندگی اصیل و شادمانی پایدار می گردید، نورآگاهی، خودآگاهی و عشق آگاهی را یاد بگیرید. زیرا وقتی از درون خوشبخت شوید، دنیای بیرون در مقابل شما سر تسلیم فرود می آورد.

چگونگی ورود دکتر بیتا حسینی به حوزه روانشناسی از زبان خودش

من برای رسیدن به تکامل در این دنیا، مراحل زیادی را طی کرده ام و برای بدست آوردن آگاهی نسبی فعلیم، بهای زیادی پرداخته ام. بایستی بدانید که تولد واقعی من زمانی رخ داد که جلوی آینه ایستادم! به همین خاطر اسم جایی که الان در آن عشق پاشی می کنم را مجموعه خدمات روانشناسی «آوینه» انتخاب کرده ام.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی مراد علی رحمانی بنیانگذار هلدینگ رحمانی (R&H CO)
بهترین روانشناس زن ایران
بهترین روانشناس ایرانی

من با وجودم درک کرده ام که هیچ کسی نمی تواند آرزوهایم را برآورده کند و زندگی سختی های زیادی دارد اما پر از مهربانی است؛ از این رو مجبور شدم با تمام ترس ها و شک هایی که در ذهنم داشتم سراغ آینه بروم.

وقتی روبروی آینه ایستادم خیلی ترسیدم زیرا علت همه دردها، رنج ها، تحقیر شدن ها، ترس ها، شکست ها و… که داشتم، تنها باعث و بانی شان خودم بودم، نه کس دیگر! این را می دانستم که آینه هیچوقت دروغ نمی گوید و واقعیت ها را نشان می دهد. بنابراین تصمیم گرفتم این واقعیت را پذیرا باشم و بلند شوم و تکانی به خود بدهم.

بلند شدم و دستمالی پر از امید و توکل به خدا در دستانم گرفتم و شروع به پاک کردن آینه نمودم. با اینکه نمی توانستم و برایم سخت بود تمیز کردنش اما سعی ام را می کردم، هنوزم هم کاملاً تمیز نشده و نیاز به پاکسازی کامل دارد ولی با این حال باز هم خداراشکر به قدری تمیز شده که می توان تصویر خود را در آن دید.

زمانی که من بیتا حسینی خودم را در آینه دیدم، فهمیدم که من، دیروز خیلی از آدم ها و فردای شخص دیگری هستم! هر کدام از ما آدم ها یک آینه هستیم… آینه هایی که رفتارمان و کارهایی که انجام می دهیم را نشان می دهد که چقدر می ارزند.

اگر با مثال بخواهم بیان کنم، باید بگویم که اگر آدم ها به من احترام نمی گذارند، خودم شخصی قابل احترامی نیستم، چون آنها فقط یک آینه ای در مقابل مان هستند. وقتی این موضوع را متوجه شدم، خیلی تعجب کردم زیرا به این درک رسیدم که زندگی شخصی من نیز یک آینه بوده است، یک آوینه ای بزرگ که کاری جز انعکاس ندارد!

آنجا به این قضیه پی بردم که اگر آرزویی داری و به آن نمی رسی، چون برای خودت کسی نشده ای که زندگی بتواند تو را به آرزوهایت برساند. آینه به من یاد داد که همه آدم ها، خاطره ها و حتی ابرهای موجود در آسمان همه گذر می کنند و چیزی در این دنیا ماندگار نیست. من هم نیز نباید منِ بزرگ خودم را در دل آدم ها و قصه ها جا بگذارم.

کار به جایی رسید که ایستادم و به خود گفتم نه پولی می خواهم، نه عشقی، نه زیبایی و نه چیز دیگر… فقط می خواهم واقعیت را دانسته و تا عمر دارم آدم باشم!

به این خاطر که علمش را از قبل داشتم، تصمیم گرفتم رفته رفته انجمن ها و گروه ها و نشست های درمانی برگزار کنم. من فوق لیسانس و دکترای مشاوره از دانشگاه علامه طباطبائی را گرفتم و بعد با کم خوابیدن ها و بی خوابی کشیدن ها، با شوق و ذوق و همکاری دوستان پر محبیت، حدود ۲۰ جلد کتاب نوشتم تا از این طریق بتوانم به زنان و مردان سرزمینم، آوینه را نشان بدهم.

خدا را شاکرم که لطف بزرگی در مسیر موفقیتم برایم کرد و من از این انتخابم احساس خرسندی می کنم.

دکتر بیتا حسینی همچنین به این نکته اشاره کرده اند که ۳ عامل اصلی در ایجاد عزت نفس، بالا بردنش و یا آسیب رساندن به آن خیلی زیاد اهمیت دارد:

 1. عامل اول: کودکی
 2. عامل دوم: آسیب ها
 3. عامل سوم: رقابت با همسالان

من در این سال ها متوجه شده ام که هیچ مشاوره، روانشناس و روانکاری نمی تواند تمام مشکلات و مسائل افراد را به تنهایی پوشش بدهد، به همین دلیل به لطف خداوند متعال دوره های تربیت درمانگر برگزار کردم و هر دانشجویی الان برای خودش، یک استاد تمام شده است.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی محمد مهدی برماس بنیانگذار بلوهاست (Bluhost.dev)

در کنار آن ما یک مجموعه خدمات روانشناسی آوینه بنیانگذاری کرده ایم. در مجموعه خدمات روانشناسی آوینه که در آن یک تیم متخصص به عنوان یک خانواده منسجم در کنار همدیگر تلاش می کنند، ما برای انواع مسائل، کارشناس خاص خودش را داریم مثل: اعتیاد، وسواس، اضطراب، افسردگی، مشاوره پیش از ازدواج، پس از ازدواج، مشاوره قبل از طلاق، مشاوره کودک و نوجوان و… در این مجموعه صمیمی تلاش می کنیم تا دردهای انسان ها را کم کنیم.

مصاحبه با بیتا حسینی بانوی عشق و روانشناس | پاسخ به ۷ سوال متداول

۱- در مورد زندگی شخصی تان بگویید؟

من مادر سه فرزند هستم! مادر ۳ فرزندی هستم که به عنوان امانت در دست دارم تا به آنها پرواز کردن را یاد بدهم و خودشان راه خود را انتخاب نمایند. عاشق همسری هستم که در کنار او تمرین می کنم تا نقاط ضعفم را کمرنگ تر کنم. مادری عاشق، پدری رمیده در دل خاک و تک خواهری دارم که همدم و درد آشنایم می باشد.

۲- از علاقمندی هایتان برایمان بگویید؟

به ورزش، موسیقی، دکوراسیون و ادبیات علاقمندم و چنان در گوشه ای از زندگی ام ایستاده ام که هر روز صبح موقع از خواب بیدار شدن می گویم: پروردگارا کمکم کن امروز و هر روز به یاد داشته باشم که مسیر حرکت زندگیم از من حقیر به سمت شماست.

۳- جلسات آنلاین دوره های شما چند روز در هفته برگزار می شوند؟ مدت زمان برگزاری هر جلسه چقدر است؟

 • هر هفته روزهای پنج شنبه ساعت ۱۱ صبح
 • بین ۲ و نیم تا ۳ ساعت می باشد.

۴- مدت زمان دوره جامع خودآگاهی بیتا حسینی چقدر می باشد؟

۷ ماه پس از شروع دوره زمان می برد. اسلایدها در پنل کاربری افراد شرکت کننده بعد از هر جلسه قرار می گیرد.

۵- آیا با خانم دکتر حسینی می توان مشاوره داشت؟

خیر به دلیل مشغله کاری بسیار زیادی که ایشان دارند، نمی توانند در خدمتتان باشند. برای راهنمایی می توانید از پشتیبان های ایشان کمک بگیربد.

۶- دوره های آموزشی دکتر بیتا حسینی کدامند؟

 1. دوره بیداری عشق – قیمت دوره: ۴۹۰٫۰۰۰
 2. حکم تا آزادی- قیمت دوره: ۹۸۰٫۰۰۰
 3. دلبستگی جهنمی – قیمت دوره: ۵۸۰٫۰۰۰
 4. دوره ارزشمندها – قیمت دوره: ۱٫۹۰۰٫۰۰۰
 5. دوره جامع خودآگاهی – قیمت دوره: ۸٫۰۰۰٫۰۰۰
 6. دوره دولت عشق – قیمت دوره: ۳٫۹۰۰٫۰۰۰ و ۲٫۵۰۰٫۰۰۰
 7. دوره عزت نفس – قیمت دوره: ۵۰۰٫۰۰۰
 8. لایو متخصصین – قیمت دوره: ۱۹۸٫۰۰۰
 9. نوشداروی وابستگی – قیمت دوره: ۱٫۱۰۰٫۰۰۰
 10. همایش جذابیت درونی – قیمت دوره: ۴۵۰٫۰۰۰
 11. همایش دنیای بدون آسیب – قیمت دوره: ۷۹۰٫۰۰۰

۷- کتاب های دکتر بیتا حسینی کدامند؟

 • تیپ شناسی های شخصیت
 • دنیای پس از آسیب
 • به جشن رسیده ها
 • زمینه زوج درمانی
 • رمزگشایی
 • زوج درمانی هیجان مدار
 • مبانی شخصیت

راه های ارتباطی bita hosseini متخصص روانکاری

پیج اینستاگرام: drbitahosseinidrbitahosseini_fan

پیج همسر (دکتر کریم آهنی پور): dr.karimahanipour

آدرس سایت ها: drbitahosseini.comaavineh.ir

کانال تلگرام: drbitahosseini

کانال یوتیوب: Dr Bita Hosseini

کانال آپارات: aparat.com/avineh90

ایمیل: info@drbitahosseini.com

آدرس دفتر: تهران، تجریش، میدان قدس، ابتدای دربند، پلاک ۱۳

آدرس کلینیک روانشناسی آوینه: زعفرانیه،خیابان اعجازی،خیابان علی حسینی ،کوچه خدامراد پلاک یازده – تحت سوپروایزری دکتر حسینی

شماره تماس ها: ۰۲۱۲۲۷۱۷۹۳۳ – ۰۲۱۲۲۷۲۳۲۷۴ – ۰۹۱۹۶۸۱۰۳۰۷

شماره پشتیبانی سایت و اپلیکیشن: ۰۹۹۲۷۱۲۸۴۲۷

پیام سایت ایران فاندر به مخاطبان: همراهان عزیز ایران فاندر، موفقیت در پیش است زیرا غیر ممکن لغتی است که در دیکشنری فاندرهای ایرانی یافت نمی شود. امیدواریم با خواندن یک داستان دیگر از کارآفرینان موفق ایرانی که با وجود محدودیت ها و موانع فراوان، در ایران خودمان رشد کرده و به موفقیت رسیده اند، شما هم بتوانید تحولی بزرگ در زندگی خود و مردم ایجاد کنید. برای ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا و گوگل با ما در ارتباط باشید.

۳.۳/۵ - (۳ امتیاز)

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

13 دیدگاه برای “بیوگرافی بیتا حسینی روانشناس و بنیانگذار کلینیک آوینه

 1. مجید مجیدی گفته:

  دیدگاهم بعد از ۴فقره طلاق مدتیه مثبت شده و خیلی بهترم
  از زندگبلذت میبرم و با ۵۱ سال سن تا الان که یکساله هیچوقت اینجوری آرامش نداشتم و احساس لذت نکردم
  الان عالی ام و بهتر هم میشم
  بلطف خدا وخانم دکتر حسینی ها

 2. یوسف زاده گفته:

  سلام، با آرزوی موفقیت بیشتر برای خانم دکتر بیتا حسینی، قشرهای پولدار میتونن بهشون مراجعه کنن،چون خیلی قیمت دوره ها شون گرونه،

 3. رمضانی گفته:

  سلام وخسته نباشید برای هم ریشه های آوینه ای عزیز. من پیج اینستاتون روهمیشه دنبال میکردم عاشقشم. دوست داشتم برای روانکاوی خصوصی یک دوره بیام ولی هزینه های کلی،بالا هستن.

 4. حامی گفته:

  سلام به بانوی عشقم و همه همریشه های عزیز! دوره جامع خودآگاهی خانم دکتر عالیه عالیییییییی! پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنید

 5. ليلا گفته:

  سلام واحترام خدا حفظ کنه بانوى عشق الحق و الإنصاف بهترین هستن و در زندگى شخصى و شغلى من بسیار موثر واقع شدند بهترین ها از آن این بزرگوار

 6. هدی گفته:

  ناجی و فرشته ای که روی زمین بی بدیل است ، انرژی های خانم دکتر بیتا حسینی فوق‌العاده سپید هست و روح بزرگ ایشون و نور وجودشون شاهراه زندگی من شد. من با وجود ایشون معنای زندگی رو یپدا کردم گم بودم اصلا حتی خودم نمیشناختم اما به لطف خدا و اگاهی که بانوی عشق ب من دادن الان خودم چندین نفر رو نجات دادم. تا ابد پر نور باشید و بدرخشید. کاش تمام جهان صحبت های شما رو گوش میدادن و نگاهشون ب دنیا و زندگی بهبود پیدا میکرد

 7. بهار گفته:

  با سلام و ادب. سلامت یک زوج ناجی سلامت جامعس و بجای تبلیغات پر سر و صدا لازم و واجبه ک بدون چشمداشت مالی خدمت ب افرادی ک توانایی مالی ندارن انجام بشه و ی عمر زندگی ک براحتی میتونه با چن جلسه مشاوره کیفیت مطلوب داشته باشه خدای نکرده با نا امیدی هدر نشه.
  با سپاس

 8. امیر حسین گفته:

  درود بر خانم دکتر عزیز.امیدوارم در صحت و سلامت کامل در کنار خانواده محترم مانا باشید.سعادتی بود چندین بار در فضای مجازی کلام شیواتون رو شنیدم و راغب شدم که اطلاعاتی از برند کاریتون جمع اوری کنم.از آنجائیکه حضرت حق و خالق مهربان پیام خودش رو از طریق بنده انتخاب شده اش به دیگر بندگان انتقال میدهد به نظر من شما یکی از پیام رسانهای خالق مهربان هستی.ولی همانطور که در قران امده خداوند پیامبران را فقط به جهت رساندن پیام و بیم و امید برای بندگانش فرستاده و به جهت سریع الحساب بودن خالق اجر و مزد رساندن پیام با خالق بود.ولی بنده در پیج کاریتون مشاهده نمودم که برای تک تک گزینه های انتقال اگاهی که همان ذکات درک و اگاهی شما از طرف خالق میباشد مبلغ مشخص کرده اید که این امر در راستای عملکرد در مسیر قرب الهی نمیباشد و با نرم افزار درون انسانها که همان روح خداوند میباشد منافات دارد.بنده در جایگاه قضاوت نیستم ولی واجب دانستم که به اندازه ای که خالق هستی بنده رو قابل دانسته که دریچه درک و اگاهی رو به روی من باز کنه ذکات خودم را داده باشم بی توقع.

  • سارا گفته:

   من دانشجوی ایشونم می تونید توی اینستاگرام ایشون هزاران لایو رایگان رو ببینید . اگر هم نیاز داشتید من دسترسی به اپ میدم براتون که از فایل های رایگان داخل اپ اوینه هم استفاده کنید
   اینقدر لایوهای رایگان خوبی دارند که تا اخر عمر از هر چی دوره است بی نیاز میشید

 9. آرزو دهدار گفته:

  سلام
  من دوره خانوم دکتر ( بنیان) رو شرکت کردم ، دوره آیی بسیار عالی و برای من بسیار راهگشا بود ، خدمت عزیزانی که گفتند چرا خانم دکتر برای نشر علمشون حق الزحمه دریافت میکنن باید بگم خیلی طبیعیه که ی نفر حاصل دسترنجش رو قیمت گذاری کنه ، دوم اینکه اگر کسی واقعا برای شخصیت و رشدش ارزش قایل باشه شده از شکم خودش از لباس تنش میزنع و برای سرمایه گذاری رو شخصیتش هزینه میکنه ، بنظرم اون ماییم کع باید از امثال خانم دکتر تشکر کنیم که در مقابل مبلغی علمی که برای خودم بشخصه سخته رو اکتشاف میکنن و مثل آب خوردن در اختیار مخاطب میذارن ، و اینکه هزاران لایو رایگان که به خداوندی خدا بی نظیره و قیمتش میلیاردی هست رو خانوم دکتر با عشق برای هم وطنان رایگان میذارن که اگر در مدار شنیدن و درک و عمل کردن باشی دنیای عجیبی رو به روت باز میکنه همینطور که برای من کرد …. این کامنت رو فقط به نیت تشکر از خانم دکتر ( خانم نور خالص الهی ) گذاشتم ، خانم دکتر من قدر دانش و آگاهی شما رو میدونم و تشنه شنیدن این مطالب بودم و هر آنچه لازم بود رو از فایل های رایگان تا بحال دریافت کردم و اگر لازم باشه با عشق هزینه آموزش ها رو پرداخت خواهم کرد …. قدردان حضور سبزت هستم 🌿🌿🌿🌿🌿

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟