بیوگرافی مهشید رئیسی بهترین استاد فنگشویی ایران

بیوگرافی مهشید رئیسی فنگشویی


شرح مختصر
مهشید رئیسی
متولد : ۳۱ خرداد ۱۳۶۸
محل تولد : تهران - ساکن تهران
وضعیت تأهل : متأهل
شغل پدر : مهندس - مدیرعامل در یک شرکت انرژی اتمی
شغل مادر : دبیر - لیسانس روانشناسی
تعداد فرزندان خانواده پدری : ۳ فرزند (۱ خواهر و ۱ برادر به غیر از خود دارد)
تحصیلات : لیسانس معماری و فوق لیسانس معماری داخلی از دانشگاه آزاد تهران

شاید هر سری انتخاب یک فاندر موفق ایرانى براى ما یکى از سخت ترین کارها باشد اما مفتخریم تا اعلام کنیم که سرکار خانم مهشید رئیسی عزیز برای الگو گرفتن، یکی از انتخاب های ما خواهد بود. مهشید رییسی به عنوان بهترین مدرس فنگ شویی در ایران، همیشه در تلاش بوده تا مخاطبان بسیاری در حوزه کاری اش به خود جذب کند و همواره مطالبی را ارائه دهد که علمی بوده و از جلوه های دینی برگرفته شده باشند.

ایشان همیشه سعی بر این دارند که فنگشویی را با یک سبک خاص دینی بیان کنند زیرا در کتاب آسمانی قرآن نیز مطالبی درباره آن وجود دارد. جالب است بدانید که فنگ شویی (به چینی: 風水 | به انگلیسی: Feng shui) در چین به معنای باد و آب می باشد و یک فلسفه و فن باستانی محسوب می شود. فنگشویی معمولاً برای دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیاء در ساختمان های مسکونی، تجاری، باغ و… استفاده می شود.

همچنین ایشان پا را فراتر از فنگشویی نهاده و آموزش های دین را با تفکری نو به عموم انتقال می دهد. از این رو ما به او لقب «ملکه فنگشویی ایران» را می دهیم.

رسالت ما در ایران فاندر این است که دلیل عدم موفقیت هیچ فردى در کسب و کار اینترنتی به علت نبود انگیزه نباشد. کاش ما راهبرانی شبیه مهشید رئیسی را در کشور بیشتر داشته باشیم و همیشه برای ترویج مسیر درست، از کارآفرینان نوپا حمایت و پشتیبانی کنیم.

مهشید رئیسی کیست؟ ویکی پدیا
زندگی نامه مهشید رییسی کارآفرین برتر دکوراسیون و معماری داخلی

مهشید در یک خانواده متوسط در ۳۱مین روز خرداد ماه سال ۱۳۶۸ در کلانشهر تهران دیده به جهان گشود. او دوره کارشناسی ارشد خود را در رشته معماری داخلی دانشگاه آزاد تهران گذراند و در سال ۱۳۹۰ لیسانس معماری گرفت، وارد بازار کار شد و شغل های متفاوتی را تجربه کرد. مهشید هم مثل خیلی از ما، از دوران کودکی رویاهای بزرگی در سر داشت!

مهشید رئیسی کیست؟ مدرس فنگ شویی
مهشید رییسی کیه؟

داستان زندگی مهشید رئیسی از زبان خودش

سال ۱۳۹۰ موقعی که لیسانس معماری را از دانشگاه آزاد تهران اخذ نمودم، پدرم گفت که دیگر وقت آن رسیده تا جایی مشغول به کار شوی! در آن برهه حقوق ماهیانه تقریباً بین ۶۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومان بود و برایم هیچ توجیه و تعریفی نداشت که چرا باید با این حقوق کار کنم!! واقعیت این بود که قیمت یک جفت کفشم ۶۰۰ هزار تومان می شد و برای خرید یک جفت کفش، بایستی ۱ ماه کار می کردم! اصلاً برایم توجیهی نداشت…

با اینکه وضع مالی و خانه خوبی برای زندگی داشتیم اما به خاطر اینکه رویاهای من بزرگ بود، آن زندگی را برازنده خودم نمی دانستم و دوست داشتم پیشرفت کنم تا به جایی برسم، ولی اینکه چگونه و از کجا شروع کنم، نمی دانستم!

قطعاً خیلی از شما دوستان وضعیت مالی سطح پایین یا خانواده هایی با وضع مالی متوسطی دارید اما رویاهایتان خیلی بزرگ است! بیل گیتس (Bill Gates) در اینباره می گوید: بزرگترین آرزوی من این است که مردم بتوانند رویاهای بزرگی داشته باشند و بزرگ آرزو کنند! اما نمی دانم چرا برخی از مردم جرأت بزرگ آرزو کردن را نیز ندارند!

دیدگاه مهشید رییسی به زندگی و شغل

من مهشید رئیسی در سن ۲۲ سالگی خیلی گیج و سردرگم بودم زیرا زندگی خوب، سفر لوکس، ماشین و لباس های برند می خواستم و شغل کارمندی برایم یک مرگ تدریجی بود.

تصور اینکه بخواهم یک حقوق آب باریکه بگیرم و منتظر باشم که یک روزی مردی بیاید و با من ازدواج کند و بروم خانه آن شخص و بچه هایش را بزرگ کنم، واقعاً برایم دردآور بود. با خود می گفتم که اگر زندگی من با این روال ادامه پیدا کند، برایم غیرقابل تحمل می شود؛ واقعا نمی توانستم درکش کنم.

بهترین مدرس دوره فنگ شویی
عکس مهشید رییسی – استاد دکوراسیون داخلی

استخدام مهشید رئیسی در شرکت درب و پنجره

متأسفانه من هیچ کوچ، الگو و مرشدی نداشتم که راهنمایی ام کند! تصمیم گرفتم نیازمندی های روزنامه همشهری را نگاه کنم، خوشبختانه چندین شرکت پیدا کردم و با آنها تماس گرفتم؛ سرانجام در شرکت فروش و نصب درب و پنجره های آلومینیومی و Upvc استخدام و با حقوق ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان به مدت ۶ ماه مشغول به کار شدم.

آنموقع تا این حد آگاه نبودم و کسی نبود به من بگوید: «دختر تو که معماری خواندی، پس برو در یک شرکت معماری کار کن، نه اینکه در شرکت درب و پنجره!» زیرا فقط فکر می کردم درسم تمام شده و بایستی در جایی مشغول به کار شوم و بیکار نمانم.

۶ ماهی گذشت و من به مادرم گفتم که دیگر نمی توانم تحمل کنم، انگار مثل آب راکد شده ام، میخواهم از این شرکت بیرون بیایم! با اینکه شرکتی لوکس بود و شرایط خوبی داشت، حقوق ها به موقع واریز می شد اما من آنجا را دوست نداشتم زیرا احساس می کردم که دارم گند می زنم! آب اگر جریان داشته باشد، حیات، زندگی و ثروت می آورد اما آبی که راکد بماند، می گندد و انرژی را منفی می کند.

با همان عقل جوانی ام، همیشه به حس درونی ام اعتماد می کردم اما واقعیت این بود که مطالعه ای نداشتم، چیزی بلد نبودم و هیچ روانشناس و کوچی هم کنارم نبود. به حس درونی اعتماد کردم و از آن شرکت بیرون آمدم و باز هم نمی دانستم که قرار است چه کاری انجام بدهم!

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی دکتر علی کاویانی میلیاردر خودساخته و موسس مکتبستان

سال ۱۳۹۱ – از یادگیری نرم افزار ۳D Max تا استخدام در شرکت معماری

چند ماهی با خودم درگیر بودم… به پیشنهاد مادرم به سراغ یادگیری نرم افزار ۳D Max رفتم چون معمولاً اکثر معمارها بایستی کار با برنامه طراحی سه بعدی تری دی مکس را یاد بگیرند تا بتوانند در شرکت های مرتبط استخدام شوند. به خاطر همین موضوع من در مؤسسه ای واقع در میرداماد تهران ثبت نام کردم و بعد از مدت کوتاهی حضور در کلاس، آن را رها کردم چون آدم سه بعدی کار نبودم اما تا حدودی کار با ۳D Max را یاد گرفتم!

بعد از آن هم خواهرم پیشنهاد کار در یک شرکت عمرانی واقع در پردیس تهران که با پروژه مسکن مهر درگیر بودند را برایم داد! به مدت تقریباً ۷ ماه در آنجا مشغول به فعالیت شدم. مدیرعامل شرکت فرد خوبی بود و برایم پر و بال می داد؛ طراحی های شرکت را انجام می دادم و حتی به خاطر دفاع از پروژه هایش من را به شهرهای دیگر می فرستاد.

با اینکه حقوق و مزایای خوبی داشت ولی با این حال احساس می کردم در آنجا نیز مثل آب راکد مانده ام و آنگونه که می خواستم برایم دلسچب و دلپذیر نبود. شاید خیلی از شما هم چنین احساسی داشته باشید و در سمت کارمندی خود خوشحال نبوده و حال دلتان خوب نیست و واقعاً می خواهید سراغ کاری بروید که خودتان می خواهید!

من مهشید رییسی همزمان که مشغول به کار در شرکت معماری بودم، کار دانشجویی هم انجام می دادم! به خاطر اینکه خیلی دوست داشتم موهایم را هایلایت کنم و هزینه اش گران بود و نمی توانستم با درآمد ماهانه کارمندی این کار را انجام بدهم؛ تصمیم گرفتم که به عنوان شغل دوم خود، کار دانشجویی بگیرم و پولی که از آن طریق به دستم می رسید را برای هایلایت موهایم خرج کنم.

تک تک کارهای کوچکی که می شد از آن درآمد کسب کرد را تجربه کردم و همیشه توصیه من به مخاطبانم این است که بزرگ آرزو کنید اما برای اینکه به خواسته هایتان برسید، قدم های کوچک بردارید.

وبسایت فنگشویی مهشید رئیسی
مهشید رییسی بهترین استاد فنگ شویی

پیشنهاد کاری رد نشدنی و رها کردن کار کارمندی توسط مهشید رئیسی

از سال ۱۳۹۱ همیشه به فکر پولدار شدن و به بهبود وضعیت مالی خود و خانواده ام بودم و اتفاق خوب این بود که یک کار دکوری برایم پیشنهاد شد! اهداف و تارگت هایی برای خودم داشتم که بتوانم ست لباس آدیداس، کالج گران و… بخرم زیرا این موارد جزو فانتزی های من بودند و دوست داشتم هر چه آرزویم بود را داشته باشم.

پیش شخصی که دیزاینر بود و دکور جایی را طراحی می کرد، رفتم و او به من گفت: «خانم رئیسی اگر ۳D اینجا را کار کنی و مورد تأیید قرار بگیرد، مبلغ حدود ۴ میلیون تومان برایتان می دهم» واقعاً این قیمت ذهنیت من را دگرگون کرد زیرا نسبت به ۴۰۰ – ۵۰۰ تومانی که می گرفتم، مبلغ بسیار چشمگیری بود!

وقتی پای صحبت با دیزاینر درباره پروژه ای که گرفته بود نشستم، او چنین برایم توضیح داد که برای کافه ای که دکورش را انجام داده است، ۳۵ میلیون تومان سود برده! از حرف هایش تعجب کردم چون بیشتر از مبلغ ماهیانه ۱ یا ۲ میلیون تومان من بود و آن را هم به زور می توانستم با حقوق کارمندی و کار دانشجویی در بیاورم.

با شنیدن حرف های دیزاینر، بدون هیچ معطلی رفتم به اسم خودم کارت ویزیت چاپ کردم و بین همکاران خودم و مادرم، دوستان و آشنایان پخش کردم و داستان کارآفرینی و مستقل شدن من آغاز شد!

سال ۱۳۹۲ – شروع کارآفرینی در صنعت دکوراسیون و معماری

عید سال ۱۳۹۲ بود که یک شخص از طریق کارت ویزیت با من تماس گرفت و گفت: شما کار بازسازی دکوراسیون داخلی انجام می دهید؟ با کمال پررویی گفتم بله! بنابراین با تماس آن آقا به خیابان انقلاب رفتم و قبول کردم که کار دکورش را انجام بدهم، از آنجا که پروژه کوچکی بود، بنابراین من در عرض ۳ هفته ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان درآمد کسب کردم که ۳ برابر پول کارمندی بود.

این پروژه اولین و آخرین کار دکور من بود و کسی از اوایل سال ۱۳۹۲ تا اوایل ۱۳۹۴ به من کار طراحی دکور نداد! خیلی ناامید و نارحت شده بودم؛ سال های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ سال های خوبی برایم نبودند.

سال ۱۳۹۳ تنها نقطه عطفی که برایم داشت این بود که ارشد معماری داخلی قبول شدم، در حالی که اصلاً نمی خواستم ارشد بخوانم ولی به خاطر آن پروژه ای که گرفته بودم، مشتاق شدم ادامه تحصیل بدهم.

سال ۱۳۹۱ ماشین ۲۰۶ داشتم که مادرم برایم خریده بود اما مدام سر ماشین با برادرم در حال دعوا بودیم!

برادرم برای اخذ مدرک ارشد به هند رفته بود و ۳ ماه تابستان که به ایران می آمد، اینطور بگویم که در خانه ما سر ماشین جنگ جهانی می شد زیرا برادرم می خواست با ماشین من پیش دوست دخترش برود و من اجازه استفاده از ماشینم را نمی دادم؛ دوست نداشتم ماشینم را دست کسی بدهم!

۲۳ سالگی – تدرس نرم افزار ۳D Max در مجتمع نارمک تهران

بعد از اینکه از آن شرکت استعفا دادم، ۲ سالی هیچ پروژه ای برای کار نداشتم، به چند مجتمع برای تدریس نرم افزار ۳D Max رزومه کاری فرستادم که بعد از تماس تلفنی با مدیر مجتمع نارمک، پذیرش آنجا شدم. به خاطر اینکه اولین بار برای تدریس می خواستم بروم، خیلی استرس داشتم و می گفتم: نکنه بچه ها از من بزرگتر باشند و یا سوالی بپرسند که بلد نباشم جواب بدهم! اما رفتم و کارم را شروع کردم و تجربه های زیادی توانستم آنجا کسب کنم.

سال ۱۳۹۴ – اتفاقاتی که مسیر زندگی مهشید رییسی را تغییر داد!

بالاخره در سال ۱۳۹۴ بعد از چندین سال تلاش موفق شدم ۱۶ کار اجرایی بزنم و به درآمد رویایی برسم؛ به گونه ای که درآمدم در آن سال با دلار ۲ هزار تومان، بالغ بر ۵۰ میلیون تومان در ماه بود! به حدی حالم خوب بود که احساس می کردم که چند قدم بالاتر از زمین راه می روم زیرا به هدفم رسیده بودم. کار می گرفتم، مورد اعتماد خیلی ها بودم و کلی پیمانکار زیر دستم کار می کردند که به من خانم مهندس می گفتند! حس وصف ناشدنی بود…

سال ۱۳۹۵ – دادگاهی شدن مهشید رئیسی (بزرگترین شوک زندگی)

دقیقاً زمانی که اعتماد به نفسم خیلی بالا رفته بود، پروژه ای سر راهم قرار گرفت که هم قد آن نبودم. بایستی برای انجام این پروژه تیم داشتم اما نداشتم و مجبور بودم خودم به صورت انفرادی کار کنم، جالب است بدانید که من در این برهه حتی دفتر کار هم نداشتم! متأسفانه به خاطر اینکه نتوانستم آن پروژه را به درستی انجام بدهم و جمع و جورش کنم، دادگاهی شدم؛ بله من نتوانسته بودم توقع کارفرما را برآورده کنم و او از من شکایت کرد!

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی فرزاد وجیهی (استاد آرون) بهترین تریدر ایرانی

آنجا بود که شوک عظیمی به من وارد شد و با خود گفتم که بازار کار آزاد، چقدر سخت است؛ اصلاً فکر نمی کردم چنین موضوعی پیش بیاید. بعد از آن حالم به قدری بد شد که ساعت کار و خواب همه چیزم به هم خورده بود و حتی سیگار هم می کشیدم. آن انگیزه بایدی که داشته باشم را نداشتم زیرا یک بچه لوس بودم که از مقطع دانشگاهی وارد شغل کارمندی و بعد از آن به خاطر بلند پروازی وارد بازار کار آزاد شده بود.

در آن زمان در یک رابطه عاطفی نیز بدجور شکست خورده بودم که دوچندان باعث حال بدم شده بود و از طرفی به کار چسبیده بودم و همه دنیای من همان بیزینس و پول درآوردن شده بود که یهویی از طرف آن هم شکایت شد.

در آن برهه به روان شناس های زیادی مراجعه کرده بودم و هیچکدام حرف من را نمی فهمیدند! تا اینکه پیش آقای تقوی رفتم و ایشان توانستند حال و اوضاع من را خیلی خوب درک کنند. ایشان به من گفتند: «مهشید تا وقتی که کتاب چگونه شخصیت سالم تر بیابیم اثر دکتر وین دایر را نخواندی و تمام نکردی، پیش من نیا!»

از آنجایی که اهل مطالعه نبودم و آخرین باری که کتاب خوانده بودم در دوران دبیرستان بود، حالا مطالعه این کتاب بسیار برایم سخت بود! دلم نمی خواست پیش آن روانشناس بروم اما مجبور بودم زیرا می خواستم از آن حال و هوا بیرون بیایم.

آنجا بود که یادم افتاد کتاب صوتی «شازده کوچولو» اثر آنتوان دو سنت اگزوپری‌ و «اثر مرکب» نوشته دارن هاردی را گوش کرده بودم؛ با خود فکر کردم که اگر این کتاب هم وویس داشته باشد، خیلی خوب می شود و موقع رانندگی با ماشین می توانم گوش دهم! خوشبختانه انجمن نابینایان این کتاب را به صوت تبدیل کرده بودند و من آن را تهیه کردم.

از همان ابتدا با گوش کردن به کتاب صوتی چگونه شخصیت سالم تر بیابیم، مشتاق شدم تا آخرش ادامه بدهم چون به نظرم خیلی جذاب آمد… بعد از این کتاب بود که به کل مسیر زندگی ام تغییر کرد و شروعی بر فرهیختگی ام شد.

دوره آموزشی فنگ شویی و دکوراسیون و معماری
آموزش فنگ شویی با مهشیدرئیسی

سال ۱۳۹۵ – از تولد دوباره مهشید رئیسی تا تدریس فنگشویی

از آنجایی که نه اهل کتاب بودم و نه اصلاً اینگونه داستان ها را قبول داشتم و فقط به فکر خوش گذرانی بودم، همیشه با دوستام در پارتی ها به سر می بردم. البته تا سال ۱۳۹۴ به این روال زندگی ام را می گذراندم اما بعد به خاطر اینکه می خواستم برای خودم بیزینس راه اندازی کنم، همه دوستانم را کنار گذاشتم زیرا آنها وقتم را می گرفتند و نمی توانستم به پیشرفتم فکر کنم.

رفته رفته کتاب های زیادی را خواندم و متوجه شدم که هر چه قدر آگاهی بالا می رود، اعتماد به نفس هم بیشتر می شود!

سال ۱۳۹۶ یک دفتر کوچک گرفتم و شروع به گرفتن پروژه کردم، در سال ۱۳۹۷ تدریس را شروع کردم و توانستم برندسازی خوبی بکنم. حتی پیروزی در دادگاهی که در سال ۱۳۹۵ داشتم، سکوی پرش من شد! کارفرمای سخت گیری که محکم جلوی من ایستاد و شوک به من وارد کرد، در اوایل کار از برخوردش ناراحت بودم و می گفتم پولدارها اینگونه خشن هستند و دوست دارند اذیت کنند اما امروزه به این نتیجه رسیده ام که رفتار ایشان من را آگاه کرد تا در مسیر پیشرفت پا بگذارم.

کارم را اینگونه ادامه دادم و با خودم فکر می کردم یک دکوراتور لاکچری هستم. ماشینم را در سال ۱۳۹۴ از ۲۰۶ به JAC چینی اتوماتیک تغییر دادم و در آخر سال ۱۳۹۶ ماشین نیسان جوک به صورت اقساطی از نمایندگی درخواست کردم و سال ۱۳۹۷ تحویل گرفتم.

از آنجایی که من کفش با لژهای بلند ۱۲ سانتی می پوشیدم و با همان کفش ها به پروزه هایم رسیدگی می کردم، یک روز در خیابان می خواستم از جوب رد بشوم سر خوردم و قوزک پایم شکست و من به مدت ۵ ماه نتوانستم راه بروم. از آنموقع بود که شکرگذاری را یاد گرفتم زیرا راه رفتن برایم یک رویا شده بود.

یادم افتاد قبلاً در کتابی خوانده بودم: «من در یک جزیره هاوایی زیر آفتاب دراز کشیدم و آبمیوه می خورم و همینجور به حسابم پول واریز می شود. زیرا من با دنیای آی تی آشنا شده ام و اگر تو هم بتوانی یک وبسایت خوب داشته باشی که فروش آنلاین روزانه داشته باشد، پولدار خواهی شد»

با اینکه از سال ۱۳۹۶ جرقه کار آنلاین به ذهنم خورده بود اما ایده ای نداشتم. موقعی که پایم شکست در تلگرام با خانم پریسا نصری زن داداش ماهان تیموری آشنا شدم و با دیدن زندگی نامه او در کانال تلگرامش با خودم گفتم که چقدر جالب است و من هم می توانم مثل او باشم و تدریس کنم.

قبل از شروع تدریس، برای دکوراسیون به خانه های افراد بزرگ می رفتم و دکورهایی که می زدم معمولی نبودند و درآمد خیلی خوبی به دست می آوردم اما بعد از اینکه لاین آموزش را شروع کردم و فیدبک خوبی گرفتم، در کل این باور در من به وجود آمد که می توانم مدرس خوبی شوم، در نهایت توانستم جایگاه خوب فعلی خود را بدست آورم.

فنگ شویی اتاق خواب ثروت چیست
فنگ شویی یعنی چه؟

مصاحبه با مهشید رئیسی مدیر عامل شرکت رئیسی معمار شرق
پاسخ به ۱۱ سوالات متداول

۱- سلام خانم رئیسی، میشه کمی از خودتان بگید، داستان زندگی و کار شما چیست؟

من مهشید رئیسی متولد سال ۱۳۶۸ در تهران می باشم و دارای کارشنارس ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران – دارای گواهینامه بین المللی دکوراسیون داخلی از انگلستان، کانادا و دارای گواهینامه های مدیریتی از هاروارد آمریکا، تی سی اس استرالیا و دانشگاه یاشار کشور ترکیه هستم.

فعالیت حرفه ای خودم را در سال ۱۳۹۴ شروع کردم و هم اکنون با عنایت پروردگار توانسته ام جزو برندهای مطرح دکوراسیون داخلی کلاسیک و نئوکلاسیک باشم. پروژه هایی که انجام می دهم، تلفیقی از هنر معماری داخلی و روانشناسی است و جزو نفرات اولی هستیم که تدریس اجرای دکوراسیون داخلی را حدود یکسال هست که وارد این عرصه کرده ایم.

عقیده من به این است که ما در تک تک فضاهایی که هستیم، باید علوم رنگ، علوم فرم و خیلی از علوم های دیگر را بدانیم و استفاده کنیم زیرا عدم استفاده درست از این علوم باعث می شود که تشویش، اضطراب و افسردگی هایی که آدم ها نمی دانند از کجا نشأت می گیرد، به آنها وارد شود.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی زهیر عابدی مؤسس سایت ایران فتوشاپ

من همیشه در کلاس هایی که برگزار می کنم به بچه ها می گویم شما در قبال روحیه ای که برای کارفرما می خواهید بسازید، مسئول هستید! وگرنه پیمانکارهایی هستند که کارهای ما را انجام می دهند، اما ما بایستی به صورت علمی تر به این موضوع بپردازیم.

۲- آیا برایتان پیش آمده که در کسب و کارتان به مشکلی بر بخورید؟

جدا از آن شکایتی که علیه من صورت گرفت، من به طور دقیق در سال ۱۳۹۸ وقتی می خواستم دفترم را جابجا کنم، مشکلی برایم پیش آمد که غیر قابل جبران بود. از یک فضای کوچک به محلی تقریباً ۲۰۰ متری اسباب کشی کردم تا تعداد مشتریانم افزایش پیدا کند اما قضیه برعکس شد و تقریباً تمامی پروژه های طراحی و دکوری که گرفته بودم را از دست دادم!

۳- داستان ورود مهشید رئیسی به مسئله فنگشویی چگونه آغاز شد؟

این ماجرا از زمانی شروع شد که روزی یکی از کارمندانم دو کتاب جیبی راجع به فنگشویی به من هدیه داد، از آنجایی که کتاب ها هم کوچک و هم تعداد صفحاتش کم حجم بودند، توانستم یک از آنها را در عرض ۲ روز بخوانم. راستش را بخواهید نمی دانم در آنموقع بحث فنگشویی بود که حس خوبی به من داد یا تمام کردن کتاب!

۴- روتین صبحگاهی شما چگونه می باشد؟

 • هر روز ساعت ۵ صبح بیدار می شوم
 • ۲۰ دقیقه ورزش می کنم
 • ۲۰ دقیقه به نوشتن اختصاص می دهم
 • ۲۰ دقیقه نیز به مطالعه کتاب های مفید

۵- چگونه ۵ صبح بیدار شویم؟

سحرخیز باشید تا کامروا شوید؛ جمله ای که هر کدام از ما بارها آن را از زبان دیگران شنیده ایم! با انجام کارهای زیر می توانید ۵ صبح به راحتی از خواب بیدار شوید:

 1. تصمیمت را بگیر: برای کسانی که تا به حال صبح زود بیدار نشده اند؛ یکی از سخت ترین کارها، بیدار شدن ساعت ۵ صبح می باشد! پس یکبار برای همیشه تصمیمی انقلابی بگیر و تغییر کن!
 2. شب زود بخوابید: کم خوابی یکی از مهم ترین عواملی است که شما را در رختخواب نگه می دارد؛ پس بایستی به اندازه کافی بخوابید تا اینکه بتوانید صبح زود بیدار شوید.
 3. ورزش کنید: ورزش بدن شما را سر حال نگه می دارد و شما را از خواب آلودگی نجات می دهد.
 4. لیست کارهای روزانه: اگر کارهای روزانه خود را از شب قبل از اینکه بخوابید، یادداشت کنید؛ صبح روز بعد وسوسه های خواب بیشتر، کم تر به سراغ شما می آید!
 5. به صورت گروهی از خواب بیدار شوید: اگر در دوره ۴۰ روز تا کامیابی مهشید رئیسی شرکت کنید؛ حتماً بین شما کسانی هستند که صبح ساعت ۵ از خواب بیدار می شوند؛ اینکه مثل شما یک نفر دیگر وجود دارد که برای خودش برنامه صبحگاهی دارد و هر روز ساعت ۵ بیدار می شود، به شما انگیزه کافی را می دهد.

۶- شما تا چه حد به این جمله که خدا می گوید از تو حرکت و از من برکت اعتقاد دارید؟

همین که شما اراده تان را قوی بسازید و هر روز مستمر ۵ صبح از خواب بیدار شوید؛ خداوند از در و دیوار برایتان برکت می فرستد.

۷- اولین شغل شما چه بود؟ مربی بدنسازی بودم و واقعاً این کار را دوست داشتم.

۸- چرا در بازار دکوراسیون بیشتر خانم ها پیشرفت می کنند؟ به دلیل خصوصیاتی که دارند یا توانمندی هایشان؟

اولین مسئله زیبا شناختی می باشد و دیگر اینکه خانم ها حوصله بیشتری در خرید دارند و به جزئیات توجه زیادی می کنند.

۹- بهترین مدرس فنگشویی ایران کیست؟

خانم رئیسی را میتوان محبوب ترین و تأثیرگذارترین فرد در فنگشویی ایران نامید.

۱۰- همسر مهشید رئیسی کیست؟

مهشید رییسی تاکنون هیچ اطلاعاتی از همسرش در اختیار عموم قرار نداده و حتی عکسی از او در سطح اینترنت وجود ندارد.

۱۱- آیا مهشید رییسی کلاهبردار است؟

اصلاً اینطور نیست! او به علت سبک فعالیت و موضوع تازه، ترند و متفاوت نسبت به سایر مدرسان، معمولاً در طول مسیر موفقیت خود با چالش های بزرگی روبرو شده و گاهی اوقات او را کلاهبردار خطاب می کنند. مهشید رئیسی زندگی بسیاری از انسان ها در ایران را تغییر داده، البته بوده اند افرادی که از دوره های ایشان نتیجه ای نگرفته اند.

آیا مهشید رییسی کلاهبردار است؟

دلیل اول: رشد و موفقیت سریع

علاوه بر بسیاری از افراد ناآگاهی که فکر می کنند تمامی ثروتمندان کلاهبردار هستند و حتماً حق کسی را خورده اند و به پول رسیده اند، هستند افراد آگاهی که از رشد و موفقیت سریع یک فرد دیگر بغض می کنند.

عبارت بغض موفقیت برای اولین توسط دکتر احمد روستا مطرح شد؛ بغض موفقیت یعنی وقتی شخصی مشهور یا چهره می شود و همه از رشد و موفقیت او حرف می زنند، عده ای بدون اینکه رقیبش باشند و حتی او را بشناسند، شروع به مخالفت و بدگویی و بغض کردن می کنند. این بغض به جایی میرسد که تبدیل به انواع شایعات، غیبت ها، تهمت ها، تخریب، تحقیر و امثالهم می شود. تنها راه برای رهایی از این باتلاق، سکوت است!

دلیل دوم: علم تازه ترند شده

انسان ذاتاً موجودی ضد تغییر است! این یک موضوع بدیهی است که وقتی باور یا علمی، ترند روز می شود، خیلی از افراد با آن مقابله می کنند و به نوعی آن را نمی پذیرند. علم فنگشویی نیز دقیقاً همینطور است و بسیاری از افراد به کسانی که در حال گسترش این صنعت می باشند، کلاهبردار می گویند که یک چیز کاملاً طبیعی است.

مهشید رییسی به عنوان رهبر این صنعت در ایران شناخته می شود و در خط مقدم در مقابل تهدیدها و تخریب ها قرار دارد.

راه های ارتباطی و شماره تلفن مهشید رئیسی مدرس دوره های فنگشویی در ایران 

پیج اینستاگرامmahshid.reissinatayej.reissimahshidreissi.lifestle

کانال تلگرام: jaduyesezar

وبسایت ها: reissico.irmahshid-reissi.irreissidesign.irreissicloud.ir

ایمیل: site@reissidesign.ir – reissi.co@gmail.com

آدرس دفتر و محل کار: تهران، خیابان پاسداران، محله اختیاریه، دیباجی جنوبی

شماره تماس ها: ۰۲۱۴۰۲۲۲۳۱۷ – ۰۲۱۷۹۲۵۱۰۰۰ – ۰۹۱۰۱۱۳۸۰۰۲

شماره پشتیبانی واتساپ: ۰۹۱۰۱۸۰۰۲۹۱ – ۰۹۱۰۱۸۰۰۲۹۲ – ۰۹۱۰۱۸۰۰۲۹۳ – ساعت پاسخگویی: ۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰

پیام سایت ایران فاندر به مخاطبان: همراهان عزیز ایران فاندر، موفقیت در پیش است زیرا غیر ممکن لغتی است که در دیکشنری فاندرهای ایرانی یافت نمی شود. امیدواریم با خواندن یک داستان دیگر از کارآفرینان موفق ایرانی که با وجود محدودیت ها و موانع فراوان، در ایران خودمان رشد کرده و به موفقیت رسیده اند، شما هم بتوانید تحولی بزرگ در زندگی خود و مردم ایجاد کنید. برای ساخت بیوگرافی در گوگل و ویکی پدیا با ما در ارتباط باشید.

۱/۵ - (۱ امتیاز)

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

7 دیدگاه برای “بیوگرافی مهشید رئیسی بهترین استاد فنگشویی ایران

 1. سمیه گفته:

  سلام
  منم مدتیه میخام کسب وکار اینترتیم رو شروع کنم و آگاهیش رو دارم اما مرددم.
  بیوگرافی ایشان منو به شگفتی واداشت.
  علیرغم اینکه با چالش های زیادی رو به روشد اما عقب نشینی نکرد
  براش آرزوی تندرستی وموفقیت روزافزون رو دارم

  • تیم تحریریه گفته:

   سلام سمیه عزیز

   خوشحالیم که براتون مفید بوده، برای شروع کسب و کار اینترنتی خود می توانید از آموزش های رایگان یا دوره های آموزشی ما استفاده کنید و همچنین پیج اینستاگرامی ما را دنبال کنید.
   آیدی اینستاگرام: irfoundr_com

 2. لیلی بابایی گفته:

  سلام، من ایشون رو دنبال میکردم، وخیلی اعتقاد به روش‌های ارزشمند ایشان داشتم وبرای من مهشید رئیسی یه الگوی زن موفق وماورای دنیای مردان بود ولی حیف که اینستا وتلگرامم قطعه ونمیدونم وارد بشم

 3. حوریه گفته:

  من و یکی از دوستان م برای کلاس های این خانم یک بار شش میلیون و در ادامه پکیج چهار میلیون واریز کردیم و بعد چند ماه انتظار و تماس های پی در پی ایشون پاسخگو درست نبودن و برای برگشت پول گفتن ن ما چنین سیستم مرجوع و برگشت پول را نداریم
  لطفا دوستان مواظب این افرادی که با ظاهر زیبا از شرایط و مشکلاتی که ما داریم سو استفاده میکنن دوری کنید من به امید اینکه شاید زندگی و مسیرم درست بشه با تمام مشکلات مالی این هزینه رو جور کردم و پول م برگشت و آموزشی هم ندیدم
  این افراد به ظاهر موفق فقط فقط از این روش پیشرفت میکنن
  من این خانم و شبیه این افراد و به کسی پیشنهاد نمیکنم

 4. زیباکلام گفته:

  مهربانوی ایران زمین
  الهی که خوشبختی ستون زندگی تون باشد.

  ماشاءالله هزار ماشاءالله به این همه درک و هوش و کمالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟