عضویت ویژه

هر هفته خلاصه یک کتاب کسب ‌و ‌کار را به ‌صورت متنی و صوتی دانلود کنید!

این عضویت برای مدیران و کارآفرینان طراحی شده است. شما با عضویت یک‌ساله، هر هفته به خلاصه یکی از جدیدترین یا بهترین کتاب‌های کسب‌و‌کار دنیا دسترسی دارید و می‌توانید آن را به‌صورت فایل PDF دانلود کنید. همچنین فایل صوتی چکیده کتاب به‌صورت MP3 در اختیار شما قرار می‌گیرد. در واقع با خرید این اشتراک می‌توانید، در مدت یک‌سال علاوه بر تمامی خلاصه کتاب‌هایی که تا به الان در این بخش قرارداده شده است، ۵۲ چکیده کتاب دیگر هم به صورت pdf و MP3 داشته باشید.

کتاب ‌ها در چه زمینه‌ هایی هستند؟

کتاب‌ها برای کارآفرینان و مدیران انتخاب شده‌اند. زمینه کتاب‌ها رشد کسب‌و‌کار، کارآفرینی، بازاریابی و تبلیغات، مدیریت، رهبری و بهبود فردی هستند.

آیا می ‌توانم این فایل ‌ها را در جای دیگری منتشر کنم؟

خیر. این فایل‌ها فقط برای استفاده شخصی شما است. هرگونه انتشار و به اشتراک‌گذاری آن‌ها طبق قوانین حق‌تالیف جرم محسوب می‌شود.

آیا فایل ‌ها را می ‌توانم در موبایل یا اتومبیل خود استفاده کنم؟

بله. فایل‌های کتاب‌های الکتروینکی با فرمت PDF و فایل‌های صوتی با فرمت MP3 هستند. این فایل‌ها قابل استفاده در تلفن همراه و همچنین سیستم‌های صوتی اتومبیل هستند.

آیا با خرید عضویت الماسی برایم چیزی ارسال خواهد شد؟

خیر. عضویت الماسی سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید از بالای صفحه بر عکس الماس کلیک کنید و فایل‌های موردنظر را دانلود کنید. 

هر هفته دقیقا چه چیزی دریافت می‌ کنم؟

ضمانت به‌ روز رسانی هفتگی

ما ضمانت می‌ کنیم که هر هفته (معمولا دوشنبه‌ ها) خلاصه یک کتاب جدید به‌ صورت صوتی و متنی به بخش اعضای ویژه اضافه می‌ شود. اگر یک هفته مطلب جدید اضافه نشد، مبلغ عضویت شما را به‌ صورت کامل بر می ‌گردانیم.

پس بدون هیچ نگرانی، همین الان عضو ویژه شوید!

خرید عضویت ویژه یک ساله