قوانین و مقررات وبسایت ایران فاندر

www.irfoundr.com

ماده اول

قوانین و مقررات عمومی

بند ۱: صفحه قوانین و مقرراتی را که هم اکنون در حال مطالعه آن می باشید، طبق ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران به‌مثابه یک توافق و قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت ایران فاندر استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

بند ۲: عضویت در سایت ایران فاندر و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید، عضویت و مقررات مربوطه سایت می باشد. کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری محصول یا دوره ای از سایت ایران فاندر دارند، باید قوانین و مقررات سایت را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. در غیر اینصورت هر گونه مشکل یا عواقب احتمالی بر عهده کاربر می باشد.

بند ۳: این صفحه آخرین بار در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ بروزرسانی شده و فرض را بر این قرار می دهیم که حداکثر تا دو هفته پس از این تاریخ، تمامی کاربران مفاد آن را به صورت کامل مطالعه کرده اند.

بند ۴: تمامی فعالیت‌ های سایت ایران فاندر بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد. منظور ما از قوانین جمهوری اسلامی ایران، آن قوانین و مقرراتی است که توسط مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی تصویب شده اند. قانون حمایت از مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیکی دو نمونه از این قوانین لازم الاجرا هستند که سایت ایران فاندر خودش را متعهد به رعایت آن قوانین می داند.

بند ۵: وبسایت ایران فاندر می تواند هر زمان که لازم دید، قوانین و مقررات کار خود را بدون اطلاع کاربران، ویرایش یا اصلاح کند. تنها در یک صورت خود را موظف می داند که اصلاحات و تغییراتی که می خواهد اعمال کند را به کاربران اطلاع دهد، آن هم زمانی است که این اصلاحات و تغییرات بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم بگذارد.

بند ۶: اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و ایران فاندر تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر قرار نمی دهد.

بند ۷: چنانچه محتوایی از سایت ایران فاندر به هر دلیلی حذف یا از دسترس خارج شد، کاربران حقی برای اعتراض ندارند.

بند ۸: چنانچه فردی بیش از یک حساب کاربری داشته باشد، سایت ایران فاندر می‌تواند با حذف آن حساب‌ها، دسترسی کاربر به پروفایل کاربریش را قطع نماید و کاربر حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام را ندارد.

بند ۹: در صورت تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه سایت ایران فاندر توسط یک کاربر، چه به صورت آفلاین و چه به صورت آنلاین، سایت ایران فاندر این حق را دارد که حساب کاربری طرف خاطی را حذف کرده و او را از سایت اخراج نماید.

بند ۱۰: اطلاعاتی که در صفحه تماس با ما نوشته شده، شماره ها و راه های ارتباطی معتبر سایت ایران فاندر می باشد. در صورت دریافت پیام یا هرگونه تماسی به غیر از راه های ارتباطی اعلامی، دقت نمایید که مرجع تماس ها و ارسال پیام‌ها ایران فاندر نیست. برای گزارش تخلفات اینچینی می توانید از سامانه پیامکی ۳۰۰۰۹۷۲۷۰ استفاده کنید.

بند ۱۱: در صورت وارد شدن خسارت به کاربر به دلایلی که خارج از اختیار سایت ایران فاندر بوده و منشأ خارجی داشته و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد (مانند هک شدن سایت یا قطع سرتاسری اینترنت) هیچ گونه مسئولیتی متوجه ایران فاندر نخواهد بود.

ماده دوم

محصولات و خدمات

بند ۱: ایران فاندر وبسایتی تخصصی و آموزشی در زمینه آموزش سئو، کارآفرینی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ می باشد. محصولات آموزشی ارائه شده در این سایت، عمدتاً به صورت فایل دانلودی می باشد و همه آن مواردی را شامل می شود که در قسمت محصولات درج شده اند.

بند ۲: کاربرانی که قصد خرید محصولات یا استفاده از خدمات تبلیغاتی سایت ایران فاندر را دارند، موظف هستند در این سایت عضو شوند. عضویت در سایت ایران فاندر رایگان بوده و کاربران عزیز می توانند با مراجعه به قسمت ورود/عضویت در منوی اصلی سایت ایران فاندر، این کار را انجام دهند.

بند ۳: در صورتی که هنگام عضویت در سایت، اطلاعات و بویژه رمز عبور را به اشتباه وارد کرده یا فراموش کرده باشید و هنگام بازیابی اطلاعات به مشکل برخورد کنید، سایت ایران فاندر هیچ مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی کند و مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات بر عهده خود کاربر می باشد.

بند ۴: بعد از خرید محصول یا استفاده از خدمات تبلیغاتی سایت ایران فاندر، در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه از جمله ایمیل در هنگام عضویت در سایت، پسورد فایل های خریداری شده به همان اطلاعات ارسالی شما، ارسال خواهد شد. پس در صورت اشتباه بودن آن اطلاعات، به هیچ وجه پسورد فایل ها را دریافت نخواهید کرد.

بند ۵: بعد از عضویت در سایت، پیشنهاد ما این است که اطلاعات و توضیحات کامل محصول مورد نظر را در صفحه مربوط به آن مطالعه کرده و در صورت پذیرش اطلاعات، اقدام به خرید کنید.

بند ۶: سایت ایران فاندر خود را موظف می داند و متعهد می شود که بعد از خرید محصول یا خدمات، فاکتور خرید و فایل های دانلود محصول را برای مشتری ایمیل کرده یا در حساب کاربری خریدار قرار دهد. در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

بند ۷: اگر با یک هویت جعلی اقدام به خرید از سایت ایران فاندر بکنید و این سایت به هر نحوی بفهمد که شما نام، نام خانوادگی، شماره تماس و… را به اشتباه وارد کرده اید، می تواند سفارش شما را در سایت مسدود کند.

بند ۸: برای دریافت بروزرسانی های محصول، اگر به هر دلیلی نتوانستید وارد حساب کاربری تان شوید، با ارسال فاکتور خرید همان محصول، دریافت و دسترسی به آپدیت آن محصول برای شما میسر و امکان پذیر خواهد بود.

بند ۹: امکان دانلود فایل ها پس از اینکه فرآیند خریدتان را در پنل کاربری تان تکمیل کردید، وجود دارد. خریدار هیچ محدودیتی برای تعداد و زمان دانلود نداشته و مادام العمر می تواند به لینک دانلود محصولات خریداری شده دسترسی داشته باشد.

بند ۱۰: اگر امکان خرید یک محصول آموزشی به صورت اقساطی وجود داشته باشد، با توجه به اینکه لینک دانلود محصول فعال شده است، سایت ایران فاندر بازگشت وجه را تضمین نمی کند.

بند ۱۱: اگر امکان اجرای یک دوره آموزشی به صورت حضوری میسر باشد و شما در آن ثبت نام کنید، امکان اینکه منصرف شده و وجه واریزی تان را از ما مطالبه بفرمایید، میسر نمی باشد! چون برای دوره های حضوری، ما ظرفیتی را اختصاص می دهیم که پس از تکمیل ظرفیت، ثبت نامی انجام نمی شود.

بند ۱۲: اگر برای شرکت در دوره ای مبلغی به عنوان پیش ثبت نام از شما گرفته شده (حضوری یا غیرحضوری) امکان بازگشت وجه وجود ندارد. فقط به ازای مبلغی که پرداخت کرده اید (با توجه به میزان مبلغ پرداختی‌تان) برای شما تعداد جلساتی از دوره مورد نظر را فعال می کنیم.

بند ۱۳: به علت دانلودی بودن فایل ها و فعال شدن آنها پس از تکمیل فرآیند خرید، به هیچ وجه بازگشت وجه را تضمین نمی کنیم مگر اینکه در خود معرفی محصول، امکان استرداد وجه را تضمین کرده باشیم. پس کاربر موظف است در هنگام خرید از سایت ایران فاندر، اطلاعات مربوط به محصول را کاملاً مطالعه کرده و سپس اقدام به خرید کند.

بند ۱۴: حق امتیاز کلیه محصولات سایت ایران فاندر تنها برای خریدار محصولات محفوظ می باشد و هرگونه کپی‌ برداری، فروش غیر مجاز محصولات و استفاده از بخشی یا کل محتوای آموزش ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد. سایت ایران فاندر در صورت مشاهده موارد کپی برداری، حق مسدود کردن حساب کاربری فرد خاطی را خواهد داشت.

بند ۱۵: در صورت محصولات فیزیکی، بایستی کاربر در وارد کردن آدرس دقیق و کدپستی دقت نماید. در صورت وارد کردن آدرس غلط و غیر دقیق، و برگشت مرسوله به دفتر سایت، ایران فاندر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این موضوع بر عهده نمی گیرد و برای ارسال دوباره باید هزینه پستی مجدداً واریز شود.

بند ۱۶: زمان ارسال محصولات فیزیکی معمولاً  ۷ روز کاری بوده و این مدت زمان برای سفارش‌های ثبت شده در روزهای تعطیل، بعد از اولین روز تعطیلات محاسبه خواهد شد.

بند ۱۷: درصورت ناموفق بودن تراکنش کاربر و کسر وجهی از حساب کاربر، مبلغ کسر شده به ‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف ۷۲ ساعت عودت داده خواهد شد.

بند ۱۸: در صورتی ‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به سایت ایران فاندر اعلام دارد. سایت ایران فاندر تضمین می کند وجوه اضافی مربوطه را حداقل ۷۲ ساعت بعد از اعلام واریزی، فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام ‌شده است، عودت دهد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.

بند ۱۹: سایت ایران فاندر تمام محصولات فیزیکی را به‌صورت کاملا سالم به اداره پست تحویل می‌دهد و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی، محصولات را به مقصد برساند. با این ‌وجود در صورتی که محصول ارسال‌شده دچار نقص و اشکالی باشد، خریدار باید ظرف ۷ روز به سایت ایران فاندر موضوع را اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود.

بند ۲۰: اگر بر اثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد اما موجودی آن صفر باشد، سایت ایران فاندر این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید و وجه پرداخت شده را تا ۷۲ ساعت به حساب کاربر عودت دهد.

بند ۲۱: چنانچه به صورت ناخواسته و به اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت ایران فاندر می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید و سفارش را با قیمت اصلی ثبت کند.

ماده سوم

تبلیغات

بند ۱: امکان انتشار تبلیغات سایت ها و اشخاص فعال در زمینه شرط بندی، همسریابی و… میسر نمی باشد. سایت های فیلتر شده داخل کشور نیز جزو همین گروه محسوب می شوند.

بند ۲: قبل از سفارش تبلیغات و واریر وجه، بایستی حوزه فعالیتی شرکت یا شخص تبلیغ دهنده بررسی شود و در صورت تأیید کارشناسان ایران فاندر، سفارش تبلیغاتی پذیرفته می شود. باید توجه داشته باشید که فعالیت شما حول تجارت الکترونیک و موضوعات وابسته به آن باشد.

بند ۳: در صورتی که روز خاصی برای انتشار تبلیغ مد نظر دارید، این موضوع بایستی قبل واریز وجه به کارشناسان ایران فاندر اعلام شود.

بند ۴: در صورتی که قصد کنسل کردن تبلیغ خود را دارید، بازگشت وجه شما را در شرایط خاصی تضمین می کنیم:

  • تبصره ۱

در صورتی که درخواست بازگشت وجه شما مورد تأیید واقع شد، تنها ۵۰ درصد مبلغ به حساب شما برگشت داده خواهد شد. این تبصره تمام تبلیغات ایران فاندر را شامل می شود.

  • تبصره ۲

چنانچه سفارش انتشار بیوگرافی در بخش فاندرهای موفق را ثبت کرده اید و به هر دلیلی منصرف شده و نخواهید بیوگرافی شما منتشر شود، اگر قبل از ارسال جواب سوالات باشد، ما بازگشت وجه را تضمین می کنیم. اما اگر متن ارسالی شما را ویرایش کرده باشیم، امکان استرداد وجه میسر نمی باشد. پس لطفاً قبل از پرداخت وجه، تصمیم قطعی خود را بگیرید.

  • تبصره ۳

چنانچه سفارش حضور در بخش تاپ تن ها را ثبت کرده اید و به هر دلیلی منصرف شوید، اگر قبل از بروزرسانی یا انتشار مقاله باشد، ما بازگشت وجه را تضمین می کنیم. در غیر اینصورت، امکان استرداد وجه میسر نمی باشد؛ فقط طبق خواسته شما نام شرکت یا برند شما را از جمع آن ۱۰ شرکت-شخص حذف یا جایگزین می کنیم.

در صورت درخواست برای جایگزین کردن نام برند یا شرکت شما، برای این کار بایستی دوباره نصف مبلغ مورد نظر را به حساب سایت ایران فاندر واریز نمایید.

  • تبصره ۴

چنانچه سفارش انتشار خلاصه کتاب را ثبت کرده اید و به هر دلیلی منصرف شوید، اگر در ۴۸ ساعت اول و قبل از شروع نوشتن خلاصه کتاب باشد، ما بازگشت وجه را تضمین می کنیم. در غیر اینصورت، حتی اگر خلاصه یک بخش از کتاب هم نوشته شده باشد، امکان استرداد وجه میسر نیست.

  • تبصره ۵

چنانچه سفارش انتشار رپورتاژ آگهی-اسپانسری را ثبت کرده اید و به هر دلیلی منصرف شوید، اگر در ۴۸ ساعت اول و قبل از نوشتن مقاله باشد، ما بازگشت وجه را تضمین می کنیم. در غیر اینصورت، امکان استرداد وجه میسر نمی باشد.

بند ۵: ایران فاندر هیچگونه تضمین یا تخمینی در مورد حضور محتوا در صفحه اول گوگل ندارد.

بند ۶: در صورت گمراه کننده یا کذب بودن اطلاعات تبلیغ‌دهندگان، سایت ایران فاندر حق دارد تبلیغ شما فورا از وب‌سایت خود حذف کند.

بند ۷: اگر سفارش تبلیغاتی را ثبت کرده باشید و بعد از انتشار آن در سایت ایران فاندر بخواهید محتوای آن را در وبسایت خودتان استفاده نمایید، این کار اولاً باید با کسب اجازه از طرف سایت ایران فاندر باشد و ثانیاً نام منبع (سایت ایران فاندر) را با دادن لینک فالو، ذکر نمایید.

بند ۸: در صورتی ‌که قصد انجام تبلیغات در سایت ایران فاندر را دارید، قبل از واریز وجه باید موضوع را از طریق راه‌های ارتباطی این سایت در میان بگذارد. پس از بررسی و در صورت تأیید موضوع، تبلیغات طبق شرایط و ضوابطی که برای شخص ارسال می‌گردد انجام خواهد شد.

بند ۹: بیوگرافی های منتشر شده در وبسایت ایران فاندر، صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند و به منزله تأیید افراد نمی باشند. توصیه می کنیم چنانچه می خواهید از خدمات این اشخاص استفاده کنید، حتماٌ تحقیقات بیشتری انجام دهید و به مطالب ما بسنده نکنید. در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

بند ۱۰: تمام وب‌سایت هایی که ایران فاندر در نگارش مقالات خود به آنها لینک داده، به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌سایت‌ها توسط ایران فاندر نیست و مسئولیت استفاده از این خدمات/محصولات بر عهده کاربر و سایت ارائه‌دهنده محصول/خدمت است.

بند ۱۱: وبسایت ایران فاندر در معرفی انواع محتوای صوتی و تصویری سعی می کند همواره چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند. هدف معرفی این محصولات فرهنگی و هنری، فقط آشنایی کاربران بوده و این به معنای تایید استفاده از آنها نمی باشد. چنانچه محتوای تولید شده، مغایر با قوانین کشور ایران باشد، سپاسگذار خواهیم بود که آن را گزارش کنید تا فوراً اصلاح شود.

بند ۱۲: در نهایت وب‌سایت ایران فاندر مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب و ضرر شده است را از خود سلب می‌کند.

ماده چهارم

دیدگاه ها

بند ۱: شما می توانید تجربه شخصی خودتان را از آموزش هایی که دیده اید یا گذرانده اید، برای استفاده سایر کاربران به اشتراک بگذارید. پس اگر مطلب یا دوره ای مورد پسند شما نبود، نباید حتماً اعتراض کنید و در مقابل اگر مطلبی را هم دوست داشتید از توجه شما متشکریم.

بند ۲: اگر دیدگاهی که داشتید مشابه دیدگاهی بود که قبلاً نوشته شده، لطفا برای پرهیز از قانون تکرار، دیدگاه خود را دوباره بیان نکنید.

بند ۳: در نوشتن دیدگاه ها، سعی کنید مطالب خودتان را از مطالب سایر وبسایت ها کپی برداری نکنید و جداً از این کار پرهیز نمایید.

بند ۴: توصیه و خواهش می کنیم که به وبسایت خودتان یا سایر وبسایت ها در بخش دیدگاه ها به هیچ وجه لینک ندهید.

بند ۵: اگر سوالی درباره یک مطلب منتشر شده داشتید و آن سوال در بخش دیدگاه های همان مطلب وجود نداشت، می توانید آن سوال را با ما به اشتراک بگذارید.

بند ۶: اگر یک فردی درباره یک مطلب سوالی را به اشتراک گذاشته شده بود و شما پاسخ کامل آن را می دانستید، می توانید به آن سوال پاسخ دهید. در صورتی که پاسخ شما از نظر کارشناسان ایران فاندر درست اعلام شود، آن پاسخ حتماً تأیید خواهد شد.

بند ۷: سایت ایران فاندر یک محیط آموزشی است و به هیچ وجه دوست ندارد درگیر مسائل سیاسی، مذهبی، قومیتی و… شود. پس لطفاً از قرار دادن دیدگاه های سیاسی، مذهبی، قومیتی و… جداً اجتناب کنید.

بند ۸: در صورتی که دیدگاهی را در بخش مربوطه آن ارسال نکرده باشید، تیم تحریریه ایران فاندر موظف به پاسخگویی آن سوال نیست.

بند ۹: در موارد زیر دیدگاه های شما تأئید نخواهد شد و از بخش دیدگاه ها حذف خواهد شد:

  • در صورت توهین به شخص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران
  • در صورت جنبه ی تبلیغاتی داشتن
  • در صورت لینک دادن به سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود
  • در صورت دادن شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام
  • در صورت مرتبط نبودن با موضوع آموزش

ماده پنجم

عضویت ویژه

بند ۱: عضویت ویژه یک نوع عضویت یک ساله است که با خرید اشتراک آن می توانید هر هفته خلاصه یک کتاب تازه منتشر شده خارجی و داخلی را به صورت فایل متنی (PDF) و فایل صوتی (MP3) با بهترین کیفیت دانلود کنید. این کتاب ها بیشتر در حوزه رشد کسب‌و‌کار، کارآفرینی، بازاریابی و تبلیغات، مدیریت، رهبری و بهبود فردی هستند.

بند ۲: کاربران باید در وارد کردن اطلاعات خودشان همانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس ایمیل شان دقت کنند، در غیر این صورت، مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

بند ۳: در صورت فراموش کردن رمز عبور و نام کاربری، این امکان برای اعضا فراهم شده که با استفاده از ایمیل خود رمز عبور را بازیابی کنند.

بند ۴: در صورتی که مشخص شود که کاربر با هویت غیرواقعی اقدام به خرید کرده، مدیر سایت حق دارد عضویت را باطل کند.

بند ۵: سایت ایران فاندر ضمانت می کند که هر هفته چکیده صوتی و متنی یک کتاب کسب و کاری جدید به بخش عضویت ویژه اضافه شود.

بند ۶: سایت ایران فاندر تعهد می نماید که اگر اگر یک هفته به هر دلیلی نتوانست در این بخش، یک مطلب جدید اضافه نماید، هفته آینده دو مطلب جدید اضافه نماید.

بند ۷: شما در هر موقع از سال که عضو این بخش شوید، علاوه بر  تمامی خلاصه کتاب‌های موجود، خلاصه ۵۲ کتاب دیگر هم در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بند ۸: مدت زمان عضویت در این بخش یک ساله است و بعد از پایان این مدت، امکان دسترسی به این بخش را نخواهید داشت؛ برای دسترسی دوباره به این بخش بایستی عضویت ویژه خود را تمدید کنید.

ماده ششم

پشتیبانی

بند ۱: پشتیبانی در سایت ایران فاندر از ساعت ۹ تا ۱۴ می باشد، (بجز روزهای تعطیل). در صورتی که در خرید از سایت یا استفاده از محصولات سایت، با مشکلی مواجه شدید می توانید در ساعات تعیین شده با شماره های موجود در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

بند ۲: اگر در غیر از ساعات تعیین شده به مشکلی برخورد کردید که خیلی اضطراری بود، می توانید برای حل مشکل تان استثنائاً بعد از این ساعات نیز تماس بگیرید. (در صورت تماس ناموفق، از تلگرام یا واتساپ پیام دهید)

بند ۳: در صورتی که سوالات پرسیده شده از جانب کاربران، غلط، نامفهوم، گنگ یا کلی باشد، پشتیبانی سایت ایران فاندر وظیفه جواب دادن به سوالات را ندارد و مسئولیتی در قبال پاسخ به این سوالات قبول نمی کند. سعی کنید سوالات تان، واضح و حساب شده باشد.

بند ۴: سایت ایران فاندر پاسخ به مشکلات و سوالات طولانی را در چت آنلاین تضمین نمی کند. در صورت داشتن سوالاتی که فکر می کنید پاسخ شان طولانی است، تماس بگیرید.

تهیه و تنظیم: مشاور حقوقی وبسایت ایران فاندر