۱۰ دوره برتر آموزش ارز دیجیتال + بهترین تریدرهای ایران

بهترین اساتید آموزش ارز دیجیتال ایران

از سطح مبتدی تا حرفه ای

  دوره آنلاین آموزش ارز دیجیتال و فارکس

بهترین دوره در سطح وب فارسی | مخصوص علاقه مندان به ترید

قیمت اصلی دوره ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

سرفصل های دوره آموزش ترید

جلسه ۰ – معرفی دوره
جلسه ۱ – فارکس و جفت ارزها
جلسه ۲ – اصطلاحات و اردر گذاری
جلسه ۳ – نحوه خرید روش و ثبت نام در بروکر
جلسه ۴ – آموزش متاتریدر ۴
جلسه ۵ – تحلیل تکنیکال – کندل استیک و روندها
جلسه ۶ – حمایت و مقاومت ها – الگوهای کلاسیک
جلسه ۷ – اندیکاتورها (Moving Average و RSI MACD و MA Exp Ribbon)
جلسه ۸ – اندیکاتورها (Ichimoku و VPVR)

جلسه ۹ – سشن های بازار فارکس
جلسه ۱۰ –
عرضه و تقاضا
جلسه ۱۱
– پولبک ها و استاپ هانت
جلسه ۱۲ – ریسک به ریوارد
جلسه ۱۳ – فیبوناچی و ابزار حجم
جلسه ۱۴ – کانال های قیمتی و خط روند – Trend Line
جلسه ۱۵ – همبستگی جفت ارزها در فارکس – شاخص دلار
جلسه ۱۶ – روانشناسی بازارهای مالی
جلسه ۱۷ – نحوه ترید بانک ها و موسسات تکنیک های ترید
جلسه ۱۸ – آشنایی با طلا و استراتژی خرید فروش Gold

از سطح مبتدی تا حرفه ای

دوره آنلاین آموزش ارز دیجیتال و فارکس

بهترین دوره در سطح وب فارسی
مخصوص علاقه مندان به ترید

قیمت اصلی دوره ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

سرفصل های دوره آموزش ترید

جلسه ۰ – معرفی دوره
جلسه ۱ – فارکس و جفت ارزها
جلسه ۲ – اصطلاحات و اردر گذاری
جلسه ۳ – نحوه خرید روش و ثبت نام در بروکر
جلسه ۴ – آموزش متاتریدر ۴
جلسه ۵ – تحلیل تکنیکال – کندل استیک و روندها
جلسه ۶ – حمایت و مقاومت ها – الگوهای کلاسیک
جلسه ۷ – اندیکاتورها (Moving Average و RSI MACD و MA Exp Ribbon)
جلسه ۸ – اندیکاتورها (Ichimoku و VPVR)
جلسه ۹ – سشن های بازار فارکس
جلسه ۱۰ –
عرضه و تقاضا
جلسه ۱۱
– پولبک ها و استاپ هانت
جلسه ۱۲ – ریسک به ریوارد
جلسه ۱۳ – فیبوناچی و ابزار حجم
جلسه ۱۴ – کانال های قیمتی و خط روند – Trend Line
جلسه ۱۵ – همبستگی جفت ارزها در فارکس – شاخص دلار
جلسه ۱۶ – روانشناسی بازارهای مالی
جلسه ۱۷ – نحوه ترید بانک ها و موسسات تکنیک های ترید
جلسه ۱۸ – آشنایی با طلا و استراتژی خرید فروش Gold

بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال ایران کدام است؟ این سوالیست که برای اولین بار در وب فارسی به آن جواب خواهیم داد!

اگر تمایل دارید وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید، بی شک باید انگیزه زیادی برای یادگیری و مطالعه داشته باشید! قبل هر چیز میتوانید بهترین سایت آموزش ارز دیجتال ایران را بشناسید و آن را دنبال کنید و سپس دنبال بهترین استاد رمزارزها بگردید!!!

خیلی از افرادی که بدون مطالعه و دانش وارد بازار ارزهای دیجیتال شده بودند، زمانی که ایلان ماسک عدم پشتیبانی خودش را از ارزهای دیجیتال برای خرید خودروهای تسلا رسانه ای کرد، متضرر شدند و سرمایه زیادی از دست دادند. این اتفاق یکی از صدها اتفاقی است که در بازارهای مالی از جمله دنیای رمزارزها رخ می دهد.

در سیستم آموزشی سنتی ایران چیز زیادی درباره پول یا اقتصاد به شما یاد داده نشده است، انگار دوست دارند شما در مورد این مسائل اطلاعات چندانی نداشته باشید.

پس اگر واقعا مشتاق هستید که به صورت اصولی و هوشمندانه وارد این بازار شوید، باید در یک دوره آموزش ارز دیجیتال یا همان کریپتوکارنسی شرکت کنید. شما بعد از شرکت در این دوره ها می توانید نمودارها و سیگنال های بدست آمده را آنالیز و تحلیل کرده و موفقیت در دنیای ترید ارزهای دیجیتال و کسب سود را تجربه کنید.

مطمئناً اگر یک سرچ ساده ای در مورد این دوره های آموزشی بکنید، پکیج های آموزشی متعددی برای شما در نتایج جستجو گوگل آورده می شوند ولی آیا واقعاً همه آنها از پشتوانه علمی برخوردار هستند و توسط افرادی آموزش داده می شوند که تجربه کافی و موفقی در بازار کریپتوکارنسی دارند؟

آیا سرمایه معامله گران برای همه مدرسان این دوره ها مهم است و هیچ کدام از آنها به دنبال منفعت جویی نیستند؟ واقعیت این است که اگر دانش کافی در این حوزه نداشته باشید، در انتخاب بهترین دوره آموزشی ارزدیجیتال دچار تردید و سردرگمی خواهید شد. پس چشمانتان را باز کنید و با این مقاله، مسیر درست یادگیری را انتخاب نمایید.

اگر دوست دارید این دوره های آموزشی را باهم مقایسه کنید تا نهایتاً بهترین انتخاب را داشته باشید و با بهترین روش ترید ارززهای دیجیتال آشنا شوید، توصیه می کنیم تا انتهای مطلب با سایت ایران فاندر همراه باشید تا بعد از گذراندن دوره آموزشی انتخابی تان بتوانید یک معامله گر موفق شده و تریدهای سودمندی را انجام دهید.

ارز دیجیتال چیست؟

باید این موضوع را باور داشته باشیم که فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال بخشی از آینده‌ بازارهای مالی خواهند بود. به اعتفاد خیلی از کارشناسان انقلاب دیجیتال و بلاکچین، چهارمین انقلاب جهانی خواهد بود.

قطعاً تا چند سال آینده زندگی بدون بلاک چین همانند زندگی بدون اینترنت، برای انسان‌ها بسیار سخت و نشدنی خواهد بود. البته فعلاْ کاری با انقلاب متاورس نداریم چون حجم اطلاعات درباره این دنیای مجازی در مباحث این مقاله نمی گنجد.

انواع تریدهای ارزهای دیجیتال

۱- روزانه: خرید روزانه ارز و فروش آن در همان روز که مستلزم نشستن مداوم جلوی مانیتور و رصد دائمی تغییرات بازار و نمودارها می باشد.

۲- اسکالپینگ: خرید و فروش ارز در چندین نوبت در یک روز که مثل ترید روزانه باید مدت زمان زیادی روبروی مانیتور بنشینید و دائماً تغییرات بازار را رصد نمایید. اصلاً مناسب افراد تازه وارد نبوده و برای ورود به آن و کسب سود باید حتماً در یک دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت نمایید.

۳- سویینگ: در صورت داشتن اطلاعات کاملی درباره روش های تحلیل بنیادی و تکنیکال، مطمئن ترین روش ترید ارزهای دیجیتال محسوب می شود. چرا که در صورت عدم آشنایی با روش های تحلیل های بنیادی و تاکتیکال اگر وارد بازر ترید کرپیتوکارنسی شوید، قطعاً متضرر می شوید.

این تحلیل ها با استفاده از اطلاعات روز گذشته بازار، حجم معاملات روز گذشته و پیش بینی درباره قیمت ارزهای دیجیتال انجام می شوند. شما در صورتی که بتوانید این تحلیل ها را به صورت اصولی و با استفاده از ابزارهای مناسب انجام دهید، می توانید یک ترید سویینگ موفقی داشته باشید و این مهم بدست نمی آید جز با گذراندن آموزش رمزارزها و دوره آموزش ارزهای دیجیتال!

چرا باید آموزش ارز دیجیتال ببینید؟

 • کسب درآمد از آن به عنوان شغل دوم
 • سرمایه گذاری در ارزهایی به غیر از بیت کوین مثل اتریوم (Ethereum)، سولانا (Solana)، آدا (Ada)
 • آشنایی با عرضه اولیه در بازار کریپتوکارنسی ها و نحوه کسب درآمد از آن
 • آشنایی با انواع کیف پول های دیجیتال یا والت و نحوه استفاده از آنها
 • چند برابر کردن سرمایه خود با آشنایی با تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال
 • کسب درآمد دلاری
 • به حداقل رساندن از دست دادن سرمایه از طریق آشنایی با روش های تامین امنیت و حفظ دارایی
 • آشنایی با مدیریت سرمایه و وارد شدن به معامله با یک استراتژی مناسب
 • و…

بهترین مدرس و استاد ارز دیجیتال ایران چه کسی است؟

اگر یک دانش پذیر، شناخت نسبی از مدرس و شرحی از تجربیات او داشته باشد، می تواند تصمیم بگیرد که به او اعتماد کند یا نه!

فردی که کار آموزش رمزارزها را انجام می دهد، علاوه بر اینکه باید تجربه کافی حضور در این بازار را داشته باشد، بایستی مجهز به سلاح دانش بوده تا بتواند بهترین پکیج های آموزش ارزهای دیجیتال را ارائه دهد! تا افرادی که از این پکیج ها استفاده می کنند، بتوانند در این بازار پرتلاطم به صورت اصولی مشغول ترید ارزهای دیجیتال شده و سرمایه خودشان را چندین برابر کنند.

افراد علاوه بر اینکه باید بدانند که چه زمانی خرید و فروش کنند، همچنین بایستی طرز تحلیل نمودارها و سیگنال ها را یاد بگیرند و… تا خدای نکرده سرمایه اولیه خود را به باد ندهند و به جمع اکثریت بازنده ها نپیوندند.

دوره های زیر بر اساس حجم محتوای کاربردی، فعالیت حرفه ای برگزارکنندگان آن در سطح اینترنت (شبکه های اجتماعی و وبسایت)، تجربه موفق و ناموفق در هولد و ترید ارزهای مختلف دیجیتال، شفافیت کافی در نحوه برگزاری دوره ها، خروجی موفق دانش پذیران، تولید محتوای اثربخش رایگان، به روز بودن و همچنین انعطاف پذیری در مواجهه با تغییرات نوین تکنولوژی در جهان، انتخاب شده اند.

به جرأت می توان گفت که این دوره ها، بهترین و کارآمدترین دوره ها در زمینه آموزش ارز دیجیتال و بورس و حاصل سال ها تجربه، هزینه و تبلیغات گاهاً میلیاردی و آموزش کنار اساتید برتر در حوزه ارز دیجیتال است.

به نظر ایران فاندر و برحسب معیارهایی که بیان شد، آقای امیر حسین نام آور و آقای باربد معصومی (بیت بد) شایستگی و صلاحیت این را داشتند که در رتبه های سوم و چهارم این لیست ما قرار داشته باشند. اما چون هیچ دوره آموزش ارز دیجیتال فعلاْ از آنها منتشر نشده، ما در این مطلب فقط به ذکر نام ایشان اکتفا می کنیم و بی صبرانه منتظر انتشار دوره آموزشی آنها می مانیم. امیدواریم این انتظار زیاد به طول نیانجامد.

برای آشنایی با ۱۰ تریدر برتر ایران و همچنین شناخت بهترین استاد، مدرس و دوره برتر آموزش ارز دیجیتال، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

رتبه ۱
محمد هلاکویی

بهترین استاد ارز دیجیتال محمد هلاکویی

شرح مختصری از بیوگرافی آقای محمد هلاکویی کارشناس و تحلیلگر حوزه ارزهای رمزنگاری و سهام های بین المللی

 • متولد: ۱۱ اسفند ۱۳۶۴
 • محل تولد: اصفهان
 • محل سکونت: ترکیه
 • وضعیت تأهل: مجرد
 • میزان تحصیلات: دانشجوی کارشناسی ارشد MBA فناوری اطلاعات دانشگاه WWS مالزی
 • حوزه های فعالیت: مشاور، نویسنده، محقق، معلم و مربی، سخنران آموزشی بازاریابی اینترنتی، مشاور در حوزه کریپتوکارنسی، کارشناس بازاریابی محتوا
 • فعالیت فعلی: آموزش ارز دیجیتال و بورس در سایت خود به نام آکادمی هلاکوئی
 • نام دروه آموزشی: نخبگان ارز دیجیتال
 • زبان: فارسی
 • سطح دوره: مقدماتی (از صفر تا ۱۰۰ ارز دیجیتال)
 • زمان کل دوره: بیش از ۶ ساعت
 • نوع دوره: غیر حضوری
 • قیمت: ۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان
 • روش دریافت: دانلود فایل دوره
 • پیش نیاز: فقط علاقه
 • سایر دوره هایی که در آکادمی هلاکوئی برگزار می شود: آموزش باینانس، آموزش اکسنچ coinex، دوره امپراتوری سهام بین اللملل، دوره دوپینگ مالی (دوره ویژه آکادمی)، آموزش ترید ارز دیجیتال-دوپینگ مالی ۲ و…
 • وبسایت ها: halakoei.academy – halakoei.com
 • آیدی اینستاگرام: halakoei – halakoeilifestyle
 • توئیتر: Mohammad Halakoei
 • کانال تلگرام: academyhalakoei

محمد هلاکویی مدیر و مؤسس آکادمی هلاکوئی و مشاور در حوزه ارز رمزنگاری و بلاک چین است. ایشان ابتدا به عنوان مشاور، محقق، مدرس و نویسنده در زمینه تجارت الکترونیک، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی فعالیت داشت. ولی از زمان مهاجرت تاکنون در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال فعال بوده و هم اکنون هم به عنوان کارشناس و تحلیلگر ارزهای دیجیتال در شبکه های اجتماعی مختلف مشغول فعالیت است.

در سال ۲۰۱۱ محمد در مصاحبه با یکی از رسانه ها در کنفرانسی که در ایران برگزار شد، آینده را متعلق به کسانی دانست که در زمینه اپلیکیشن موبایل تخصص دارند.

ایشان در سال ۲۰۱۸ آکادمی هلاکوئی را با هدف آموزش و اطلاع رسانی به افراد فعال در حوزه ارزهای رمزنگاری و برای ورود ایرانیان به صنعت بلاک چین تأسیس کردند و زمینه ای را فراهم نمودند تا کنسرسیوم بزرگ ارز دیجیتال جهان، نگاه ویژه ای به کشور ایران داشته باشند.

ایشان معتقدند در ایران جوانان با استعدادی وجود دارد که به بهترین نحو از فناوری های جدید استقبال می کنند و برای رشد و پیشرفت نیاز به محیط آموزشی مناسب دارند. محمد معتقد است که اگر به دنبال کسب یک مهارت هستید، بازار ارز دیجیتال و روش های درآمدی از ارزهای دیجیتال را یاد بگیرید.

فناوری بلاک چین یکی از پرطرفدارترین حوزه هایی می باشد که در ایران مورد استقبال قرار گرفته است. استعداد و انگیزه جوانان ایرانی در این حوزه، محمد را تشویق کرد تا آکادمی هلاکویی را تأسیس کند.

او معتقد است که دنیای زیبای ارزهای دیجیتال دنیایی پردرآمد اما خطرناک است، پس نباید احساسی وارد این بازار شد. به اعتقاد محمد کسانی که می خواهند در این زمینه فعالیت خود را شروع کنند، بایستی تا حد امکان آموزش ببینند. آنها باید در این زمینه مطالعه  داشته باشند و بعد از کسب دانش کافی سعی کنند تا همیشه اطلاعات خود را به روز نگه دارند.

کتاب  Blockchain Emperor (امپراتور بلاک چین) کتابی است که محمد در زمینه فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال به دو زبان فارسی و انگلیسی نوشته و شما می توانید نسخه انگلیسی آن را از آمازون تهیه نمایید.

شما با شرکت در دوره آموزش نخبگان ارز دیجیتال می توانید با بلاک چین، قرارداهای هوشمند، بیت کوین، روش های درآمدی ارزهای دیجیتال، خرید و فروش ارز با تومان، انواع کیف پول ها و روش های ایجاد آنها، روش های پیش فروش و پیش خرید ارز دیجیتال و خیلی از موارد دیگر آشنا شوید.

 • ۵ سرفصل اصلی نخبگان ارز دیجیتال عبارتند از: مقدمات ارز دیجیتال، پیشرفته ارز دیجیتال، خرید  فرش، ترید بایننس و کسب درآمد دلاری

سرفصل های دوره آموزش نخبگان ارز دیجیتال محمد هلاکویی

۱- مقدمه و معرفی

 • معرفی محمد هلاکوئی قبل از شروع درسی (ویدئو)

قسمت ۱ تا ۲: نخبگان ارز دیجیتال (ویدئو)

 • مقدمات ارزدیجیتال
 • ارز دیجیتال
 • بیت کوین
 • روش های درآمدی ارز دیجیتال
 • فرق کوین و توکن
 • بررسی ارز های استیبل کوین
 • صرافی های داخلی

۲- مدیریت فرمول سرمایه گذاری قبل از شروع ارز دیجیتال (ویدئو)

قسمت ۳ تا ۴: نخبگان ارز دیجیتال (ویدئو)

 • بررسی بازار ارز دیجتال
 • بررسی کامل CoinmarketCap
 • بررسی coinmarketcap
 • نکات سرمایه گذاری
 • ویژگی های ارز دیجیتال

۳- قرارداد هوشمند چیست؟ (ویدئو)

قسمت ۵ تا ۲۰: نخبگان ارز دیجیتال (ویدئو)

 • بررسی کیف پول
 • انواع تحلیل ها
 • رهگیری تراکنش های بلاک چین
 • آموزش نصب و استفاده از اپلیکیشن کیف پول Trust و infinito
 • روش های شناسایی ارزهای دیجیتال معتبر و نامعتبر
 • سندروم فومو
 • آموزش خرید پله ای
 • جفت ارزها
 • نکات کلیدی شروع ارز دیجیتال
 • آموزش کیف پول ترون والت
 • آموزش سایت و کیف پول بلاک چین
 • روش های شناسایی کلاهبرداری در ارز دیجیتال
 • بررسی ICO و IEO و فرصت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال
 • ارز دیجیتال تتر و ابهامات آن
 • بررسی هارد فورک و نکات کلیدی در بلاک چین
 • نمونه ای از کلاهبرداری بزرگ که به شما بسیار کمک می کند
 • بررسی هاوینگ بیت کوین
 • هاوینگ ۲
 • آموزش بایننس (قسمت اول و دوم)
رتبه ۲
آدام مرادی

بهترین مدرس ارز دیجیتال ترید با آدام

شرح مختصری از بیوگرافی آقای آدام مرادی تریدر و مدرس معروف ارزهای دیجیتال

 • متولد: –
 • محل تولد: –
 • محل سکونت: ساکن ترکیه
 • وضعیت تأهل: متأهل
 • میزان تحصیلات: دکتری مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی فناوری اطلاعات از دانشگاه UPM مالزی
 • حوزه های فعالیت: امور بازایابی و بورس، تحلیلگر حرفه ای بازار ارزهای دیجیتال
 • فعالیت فعلی: تدریس دوره های آموزش ارز دیجیتال در سایت اوآموز
 • نام دروه آموزشی: پکیج ترید با آدام – آموزش معامله در بازار ارز دیجیتال
 • سطح دوره: دوره تخصصی مبتدی به حرفه ای آموزش ترید و آشنایی با بازار ارزدیجیتال
 • قیمت: ۱ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان
 • هدیه ویژه: وبینار های اختصاصی دانشجویان
 • پیش نیاز: داشتن یک لپ تاپ یا کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز
 • سایر دوره هایی که در سایت اوآموز برگزار می شود: دوره جامع کریپتو و فارکس، کلوپ سرمایه گذاری، فول دوره ویژه، خوشبخت ثروتمند، پکیج تریدر قدرتمند و…
 • وبسایت ها: adammoradi.com و oamooz.com
 • آیدی اینستاگرام: trade.adam
 • توئیتر: adam_moradi
 • ایمیل: info@oamooz.org

اطلاعات چندانی از تاریخ و محل تولد آقای مرادی در اختیار نداریم. نام اصلی ایشان خشایار مرادوردی بوده و فارغ التحصیل رشته ادبیات زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی ملارد (۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲) می باشند. بعد از فارغ التحصیلی و پشت سر گذاشتن یک سری مشکلات و شکست های فراوان به خاطر راه اندازی کافی نت، بورس و بازار طلا به مالزی رفته و در دانشگاه UPM آن کشور در رشته مدیریت کسب و کار مدرک دکتری خودشان را اخذ می نمایند.

ایشان موفق به دریافت مدرک بین اللملی حوزه ارز دیجیتال شده و هم اکنون هم مشغول تدریس در این حوزه بوده و علاقمند هستند تا با ارائه کلیپ های بسیار حرفه ای و آموزشی در حوزه رمزارزها تجربیات خودشان را با دانش پذیران خود به اشتراک بگذارند. ایشان معتقد است اگر در زمان خودش رسانه های اجتماعی اینقدر گسترده بودند و یک استاد باتجربه و متخصصی در این حوزه وجود داشت، او در طول این سال ها ضررهای سنگینی را تجربه نمی کرد.

ایشان در بیوی توئیتر خود نوشته اند: از صفر مطلق از زمین بلند شدم و با چشمای خودم دیدم ثروتمند شدن از هیچی ممکنه. اول جرات پریدن بعد لذت پرواز!

پکیج ترید با آدام شامل آموزش ابتدایی رمز ارز ها، آموزش ساخت کیف پول، آموزش کار با صرافی ها، آموزش کار با سایت coinmarketcap، آموزش کار با سایت  tradingview، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش اندیکاتور ها و اسیلاتور ها، آموزش ایچیموکو – فیبوناچی – MacD – RSI – و … می باشد.

آقای مرادی می گوید که کسانی که این پکیج را می خرند، سود صد در صد شان در بازار تضمین شده، نیست! بلکه آنها در کنار هم و برای هم رشد خواهند کرد و تا زمانی که افراد به درآمد برسند، پشتیبانی از دوره ادامه خواهد داشت. خود آقای مرادی تا پایان مسیر یادگیری تریدینگ و کسب درآمد دلاری از بیت کوین پا به پای دانش پذیران خود خواهد آمد.

معرفی جلسات و سرفصل های دوره پکیج آموزشی ترید با آدام – آموزش معامله در بازار ارز دیجیتال

وبینار اختصاصی دانشجویان (ویدئو)

فصل یک : مقدمه و معرفی

 • تاریخچه پول : از اولین معاملات بشر تا ظهور رمز ارز ها (ویدئو)

فصل دوم : کیف پول (ولت)

نحوه ساخت و استفاده از کیف پول رمز ارز ها همراه با توضیح کیف پول COINOMI

 • کیف پول چیست؟ (ویدئو)
 • کیف پول ATOMIC (ویدئو)
 • کیف پول TRUST (ویدئو)
 • اصلاحات رایج در دنیای رمز ارز ها (ویدئو)

فصل سوم : راهنمای استفاده از منابع معتبر و آشنایی مقدماتی با Trading View

 • راهنمای استفاده از سایت coinmarketcap (ویدئو)
 • معرفی شغل تریدینگ (فایل صوتی)
 • معرفی سایت Trading View (ویدئو)
 • کندل چیست – نمودار چیست ؟ (ویدئو)
 • معرفی چارت – ابزار های ابتدایی (ویدئو)
 • تمرینات (ویدئو)
 • معرفی صرافی ها (ویدئو)
 • آموزش کامل کیف پول کوینومی ( پیشرفته ) (ویدئو)
 • آموزش کامل کیف پول TRUST ( پیشرفته ) (ویدئو)
 • آموزش نصب کیف پول ATOMIC ورژن موبایل (ویدئو)

فصل چهارم: آموزش های تخصصی

 • معرفی اسیلاتور و اندیکاتور و پرایس اکشن و فاندامنتال (فایل صوتی)
 • اندیکاتور MacD مقدماتی (ویدئو)
 • امنیت مقدماتی (فایل صوتی)
 • ساخت جیمیل مخصوص تریدینگ (ویدئو)

فصل پنجم: تحلیل تخصصی

 • معرفی فصل پنجم و مباحث پیشرفت (فایل صوتی)
 • قسمت دوم (فایل صوتی)
 • قسمت سوم و چهارم (ویدئو)
 • قسمت پنجم (فایل صوتی)
 • قسمت ششم و هفتم (ویدئو)

آموزش زبان

 • قسمت اول تا بیست و چهارم (فایل صوتی)
 • فایل یک تا چهار (فایل های ضمیمه)
 • قسمت ۱  تا ۵ (ویدئو)
رتبه ۳
محمد حسینی

حسینی فایننس بهترین مدرس آموزش ارز دیجیتال

شرح مختصری از بیوگرافی آقای محمد حسینی تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی

 • متولد: تیرماه ۱۳۶۹
 • محل تولد: تهران
 • محل سکونت: تهران
 • وضعیت تأهل: –
 • میزان تحصیلات: کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک با گرایش طراحی جامدات و هم اکنون دانشجوی دکتری رشته مدیریت استراتژیک و کسب و کار دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • حوزه های فعالیت: کارآفرین و اقتصاددان در حوزه های بورس و ارز دیجیتال
 • نام دروه آموزشی: دوره آموزش ارز های دیجیتال (Comprehensive course of digital currencies)
 • سطح دوره: مبتدی تا پیشرفته
 • قیمت: ۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان
 • تعداد جلسات: ۱۳۵ جلسه
 • پیش نیاز: ندارد
 • زمان کل دوره: ۳۶ ساعت
 • ارائه دوره: به صورت آنلاین
 • هدیه ویژه: دوره جامع آموزش بورس
 • سایر دوره هایی که در آکادمی حسینی فاینانس برگزار می شود: دوره جامع تحلیل گر اقتصادی (آموزش سرمایه گذاری و تحلیل اقتصادی)، دوره آموزش جامع پرایس اکشن (Price Action)، آموزش کسب درآمد از متاورس، دوره آموزش بورس ایران و سرمایه گذاری در بازار های مختلف بورس و…
 • وبسایت: hoseinifinance.com
 • آیدی اینستاگرام: hoseini.finance
 • کانال تلگرام: hoseinifinance_com
 • ایمیل: info@hoseinifinance.com

شروع فعالیت آقای محمد حسینی در بازارهای مالی از سال ۱۳۸۹ و بعد از گذراندن بسیاری از دوره های مطرح و معتبر داخلی و بین المللی مربوط به بازارهای مالی بوده است. ایشان در سال ۲۰۱۵ میلادی به عنوان بیت کوینر وارد عرصه رمزارزها شده و به عنوان یک تریدر یا معامله گر، درآمد خود را به بیت کوین تبدیل کردند.

آقای حسینی در سال ۲۰۱۷ با وجود اخبار سقوط ارزهای دیجیتال و شایعات موجود به صورت کاملا جدی وارد بازار پرتلاطم بیت کوین شده و با تلاش های زیادی توانستند بستری قانونی برای کارآفرینی در این حزه فراهم آورند.

اوایل سال ۱۳۹۵ بود که استاد محمد حسینی با همکاری گروهی از متخصصان حوزه‌ی فناوری اطلاعات و رمزارزها، مجموعه حسینی فایننس را با هدف افزایش آگاهی علاقه مندان و ارائه مسیرهای صحیح درآمدزایی از بازارهای مالی تأسیس کردند.

آکادمی تخصصی حسینی فایننس با ارائه آموزش های جامع و اطلاعات به روز قصد دارد تا به کسب کارها رونق بخشیده و درآمد آنها را چندین برابر سازد. این آکادمی همچنان در حال توسعه بوده و تمام تلاش محمد و هم تیمی های او بر این است که بتوانند در آینده خدمات گسترده‌ای در اختیار هموطنان ایرانی قرار دهند.

در حال حاضر محمد یکی از اعضای فدراسیون بین المللی تحلیل گران تکنیکال محسوب شده و بر اساس تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی مشغول فعالیت می باشد. ایشان معتقدند که در حال حاضر فناوری بلاکچین در جهان به سرعت در حال توسعه است و ایران هم باید بخشی از معاملات مالی خود را در این بستر انجام دهد.

شما بعد از گذراندن دوره جامع ارزهای دیجیتال به صورت جامع با تاریخچه‌ ارزهای دیجیتال و نحوه عملکرد آنها آشنا شده، به ۱۲ روش کسب درآمد از بازار رمزارزها مسلط شده و می توانید با استفاده از آنها کسب سود کنید.

همچنین با یادگیری تحلیل تکنیکال می توانید در بازارهای مالی مختلف کسب درآمد کنید و به عنوان یک تریدر، معاملات پر سودِ خودتان را در صرافی های مختلف آغاز نمایید. با استفاده از دانشی که با شرکت در این دوره  کسب می کنید، می توانید به فردی متخصص در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال تبدیل شده و قادر به مشاوره دادن به افراد و شرکت ها باشید.

شرکت در این دوره را به تمام کسانی که تمایل به کسب درآمد دلاری از هر جای دنیا دارند، کسانی که بعد از سال ها درس خواندن یک منبع درآمد کافی ندارند، افراد باانگیزه ای که فاقد شناخت و پیش زمینه ای از ارزهای دیجیتال هستند، افرادی که دوست دارند در حوزه‌ی تریدینگ (Trading)، حوزه‌ی ماینینگ (استخراج ارز دیجیتال) و تحلیل تکنیکال یک متخصص شوند و… توصیه می نماییم.

سرفصل های دوره جامع ارز های دیجیتال آقای محمد حسینی

 • تاریخچه پول و انواع سیستم های مالی بلاکچین چیست؟
 • رمزنگاری ارز های دیجیتال
 • بیتکوین و آلتکوین ها
 • انواع پروتکل ها
 • کلید عمومی و کلید خصوصی
 • انواع کیف پول الکترونیک
 • امنیت در بازار ارز های دیجیتال
 • آموزش کامل صرافی بایننس
 • آموزش کامل صرافی بیتمکس
 • ICO وIEOها
 • آموزش کامل سایت های منبع
 • تحلیل تکنیکال ( استراتژی های ترید / اندیکاتور ها و اسیلاتورها / الگوهای بازگشتی و ادامه دهنده/ کندل شناسی)
 • تحلیل فاندامنتال
 • صفر تا صد ماینینگ ارزهای دیجیتال
 • ۱۲ روش کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال
 • استراتژی های پول ساز
رتبه ۴
علیرضا محرابی

دوره معجزه نوسانگیری علیرضا محرابی

شرح مختصری از بیوگرافی مهندس علیرضا محرابی متخصص و مشاور معامله گری و سرمایه‌گذاری و استخراج ارزهای دیجیتال

 • متولد: ۳۱ مرداد ۱۳۶۳
 • محل تولد: –
 • محل سکونت: تهران
 • وضعیت تأهل: متأهل
 • میزان تحصیلات: فارغ التحصیل رشته ی مهندسی برق – الکترونیک از دانشگاه آزاد واحد قزوین، دارای مدرک کارشناسی ارشد RS از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی و دارای مدرک راهبری کسب و کار از کالج آکسفورد و مدیریت بازاریابی و فروش از  IQS انگلستان
 • حوزه های فعالیت: کارشناس رسمی و مدرس دانشگاه، مشاور مدیرعامل سبدگردان آرمان اقتصاد، بازار سرمایه و کسب و کار
 • نام دروه آموزشی: آموزش دوره ارز دیجیتال
 • حجم دوره: ۳٫۳ گیگابایت
 • مدت زمان دوره: حدودا ۳۰ ساعت
 • سطح دوره: مقدماتی تا پیشرفته
 • قیمت: ۴ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان
 • هدیه ویژه: ورود به دوره پرایس اکشن
 • پیشتیبانی: پشتیبانی تخصصی پرسش و پاسخ یک ماهه
 • سایر دوره هایی که در آکادمی علیرضا محرابی برگزار می شود: دوره استراتژی تحلیل تکنیکال کاربردی، شروع قدرتمند بورس، دوره پرایس اکشن و…
 • وبسایت: alirezamehrabi.com
 • آیدی اینستاگرام: alireza.mehrabii
 • کانال تلگرام: alirezamehrabi_com
 • ایمیل: info@alirezamehrabi.com

مهندس علیرضا محرابی حدود ۸ سال است که در بازارهای مالی و بورس مشغول فعالیت می باشند. ایشان با تحلیل بنیادی آشنایی کامل داشته و می توانند به خوبی بازار ارز را رصد کنند. علیرضا استراتژی خودش را داشته و تنها به تحلیل تکنیکال اکتفا نکرده و به آموزش و تحلیل بازارهای مالی نیز می پردازد.

ایشان در سایت خودشان مقالات تخصصی را در حوزه بورس وارز دیجیتال منتشر می کنند که به جرأت می توان گفت جزو جامع ترین مقالات منتشر شده در سطح وب فارسی است. علیرضا کلا خرده کاری را دوست نداشته و دوست دارد آموزش هایی که ارائه می دهد، کامل و جامع باشند. او معتقد است یا ۱۰۰ یا هیچی چون ۹۹ کامل نیست!

به نظر آقای محرابی زمانی می توانی پول دربیاوری که کامل باشی!

خبر سودهای کلان ارزهای دیجیتال جدید این روزها خیلی رسانه ای شده و خبر سودهای چند صد درصدی آنها در همه جا منتشر می شوند. به همین دلیل آقای محرابی به این فکر افتادند تا با تهیه این دوره آموزش ارز دیجیتال به افراد علاقه مند به ورود به عرصه معامله گری و تحلیل تکنیکال و همچنین علاقمندان حوزه ی ماینینگ یا استخراج کمک کنند تا طعم شیرین این سودها را تجربه کنند. چرا که روز به روز به جمع آنهایی که به این موج بزرگ می پیوندند، افزوده شده و حتی بزرگترین شرکت ها و سرمایه گذاران دنیا هم سعی می کنند از این قافله عقب نمانند.

سرفصل های آموزش دوره ارز دیجیتال آقای علیرضا محرابی

توجه: همه این مباحث به صورت ویدیویی ضبط شده و در اختیار دانش پژوهان قرار می گیرد.

مباحث پایه

 • مقدمه
 • روش‌های درآمدزایی
 • روش‌های کلاه‌برداری
 • اصطلاحات بازار
 • اصطلاحات معامله‌گری
 • اصطلاحات بلاکچین
 • سایت‌های مهم CoinCodex و CoinDesk و Coinmarketcap

شروع معامله‌گری

 • مدیریت سرمایه
 • مدیریت سرمایه در معاملات فیوچر
 • روانشناسی و استراتژی معاملاتی
 • کیف پول نرم‌افزاری
 • وی‌پی‌ان Nord
 • SpeedVPN
 • صرافی بایننس افتتاح حساب
 • صرافی بایننس کار با بایننس و کیف پول آنلاین
 • کیف پول سخت افزاری Ledger
 • کیف پول کاغذی
 • صرافی بایننس معاملات اسپات و مارجین
 • صرافی بایننس معاملات فیوچر

تحلیل تکنیکال

 • کار با تریدینگ ویو + معاملات آزمایشی
 • استفاده از فیلترها (ربات دستیار تحلیلگر)
 • مقدمه
 • ساختار نمودار
 • مفهوم روند
 • پیوت ۱ و ۲
 • خط روند
 • حمایت – مقاومت
 • کانالیزه کردن قیمت
 • واگرایی
 • مووینگ‌های اصلی
 • آشنایی با فیبوناچی
 • فیبو اصلاحی
 • فیبو گسترشی
 • اندیکاتور ایچیموکو (۱) و (۲)
 • قلق‌های کاربردی ایچیموکو (۱) و (۲)
 • تحلیل مولتی تایم فریم
 • الگوهای کلاسیک (۱) و (۲)
 • پوزیشن گیری با کلاستر فیبو ۱ و ۲ و ۳

تحلیل بنیادی 

 • معرفی سایت ICO Bench
 • معرفی سایت ICO Markers

تحلیل سنتیمنتال و قلق های تحلیلی کریپتو

 • تحلیل با Dominance & total
 • تحلیل سنتیمنتال در سایت cryptoquant.com
 • رویداد های فاندامنتالی با Coinmarketcal و News trading

اقتصاد کلان

 • اقتصاد کلان ۱ و ۲ و ۳

لایف استایل معامله گری

 • لایف استایل معامله گری
 • رفتارشناسی معامله گری
 • خطا های سیستماتیک معامله گری
رتبه ۵
آرش کهنگی

دوره آموزش ارز دیجیتال آرش کهنگی

شرح مختصری از بیوگرافی آقای آرش کهنگی تحلیگر، مدرس و مشاور بازارهای مالی

 • متولد: ۱ شهریور ۱۳۷۲
 • محل تولد: –
 • محل سکونت: –
 • میزان تحصیلات: –
 • وضعیت تأهل: متأهل
 • حوزه های فعالیت: تحلیل و معامله در بازارهای مالی
 • نام دوره آموزشی: دوره معامله گر شو – ارزهای دیجیتال
 • سطح دوره: پیشرفته
 • قیمت: ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
 • پشتیبانی: ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
 • سایر دوره های آموزشی برگزار شده در آکادمی مالی آرش: متاورس، معامله گر- برنده، تحلیگر شو- پیشرفته، معامله گر- وال استریت، معامله گر شو- بورس جهانی، معامله گر شو- بورس تهران، روانشناسی معامله گری و…
 • وبسایت: arashkahangi.com
 • آیدی اینستاگرام: kahangi_arash
 • توئیتر: arash_kahangi
 • ایمیل: info@arashkahangi.com

تحلیل و معامله در بازارهای مالی برای آقای آرش کهنگی یک تفریح به حساب می آید. او یک تحلیگر و معامله گر موفق در بازارهای مالی بوده و توانسته درآمد ریالی و دلاری زیادی در این بازارها کسب کند.

ورود به بازار های مالی همیشه با ریسک همراه بوده و صد در صد نمی توان به موفقیت در بازار های مالی امیدوار بود چرا که ریسک این بازار ها هرگز صفر نخواهد شد. برای اینکه ریسک این بازارها به حداقل برسد و بتوان به میزان بالایی از موفقیت در این بازارها دست یافت، لازم است تا افراد در یک دوره جامع آموزش ارز دیجیتال شرکت کنند و اطلاعات و دانش کافی درباره الفبای این حوزه از جمله مفاهیم تحلیل تکنیکال، مدیریت سرمایه و مدیریت احساسات کسب نمایند.

آرش با اتکا به تجربیات و بازخوردها در طول سال ها فعالیت خودش در این حوزه، موفق به طراحی یک دوره کاملاً کاربردی، آسان، پولساز و جامع شده تا بتوانند به سایر افراد علاقمند به ورود به این حوزه کمک کند تا با موفقیت وارد این بازارها شده و به راحتی بتوانند سود و ثروت زیادی در این بازارها کسب کنند.

تمامی مباحث بازارهای مالی از بورس تهران گرفته تا ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری در بورس جهانی تا معامله جفت ارزها در دوره های آقای آرش کهنگی پوشش داده شده و حتی نکات کلیدی و پولسازی هم در این دوره ها به دانش پذیران گفته می شود.

رسالت و هدف آکادمی مالی آرش هم ارائه آموزش هایی برای اطلاع رسانی و آموزش تمام افرادی است که وارد دنیای در هم تنیده فناوری ها و تکنولوژی های مرتبط با راه های سرمایه گذاری و کسب درآمد می شوند تا آنها را برای ورود به این دنیا آماده سازند.

دوره آموزش ارز دیجیتال -معامله گر شو شامل تمام نکات مورد نیاز برای فعالیت در دنیای ارزهای دیجیتال از صفر تا صد و بصورت جامع، کاربردی و پولساز می باشد. همچنین چند استراتژی معاملاتی به همراه روش های کلاسیک و اهرمی در صرافی های داخلی و بایننس با ارائه اصول مدیریت سرمایه در این دوره آموزش داده می شود.

می توان گفت که دوره معامله گر شوی ارزهای دیجیتال آرش یکی از آسان ترین، سریع ترین و بهترین روش های درآمد دلاری و یکی از جامع ترین، کاربردی ترین و کوتاه ترین دوره آموزشی اصول معامله گری از افتتاح حساب تا انتخاب بهترین استراتژی برای معامله و کسب سود محسوب می شود.

سرفصل های دوره معامله گر شو- ارزهای دیجیتال آکادمی مالی آرش

 • ویدئو شماره ١: خرید آسان ارز های دیجیتال
 • ویدئو شماره ٢: آموزش کار با کیف پول
 • ویدئو شماره ٣: صرافی باینانس
 • ویدئو شماره ۴: اصول و استراتژی مدیریت سرمایه
 • ویدئو شماره ۵: آموزش نوسانگیری کلاسیک
 • ویدئو شماره ۶: همبستگی یا Correlation
 • ویدئو شماره ٩ :آپدیت ١
 • ویدئو شماره ٧: آموزش ایچیموکو (Ichimoku)
 • ویدئو شماره ٨: استراتژی ایچیموکو
 • ویدئو شماره ١۰: مثال نوسانگیری
 • ویدئو شماره ١١: آپدیت ٢
 • ویدئو شماره ١٢: کسب سود از ارز های جدید
 • ویدئو شماره ١٣: فیوچرز باینانس
 • ویدئو شماره ١۴: آپدیت ٣
 • ویدئو شماره ١۵: استراتژی BTC٢۴٧
 • ویدئو شماره ١۶: آپدیت جدید
 • ویدئو شماره ١٧: آپدیت ۴
 • ویدئو شماره ١٨: مثال معالاتی
 • ویدئو شماره ١٩: آپدیت ۵
 • ویدئو شماره ٢۰: امنیت حساب
 • ویدئو شماره ٢١: مثال معاملاتی فیوچرز
 • ویدئو شماره ٢٢: آپدیت مثال معاملاتی فیوچرز
 • ویدئو شماره ٢٣: آپدیت ۶
 • ویدئو شماره ٢۴: آپدیت ٧
 • ویدئو شماره ٢۵: رفع اشکال
 • ویدئو شماره ٢۶: رفع اشکال ٢
 • ویدئو شماره ٢٧ و ۲۸: آپدیت جدید
 • ویدئو شماره ٢٩: آپدیت ۲ دی
 • ویدئو شماره ٣۰: آپدیت ٣ دی
 • ویدئو شماره ٣١: آپدیت ٧ دی
 • ویدئو شماره ٣٢: آپدیت ریپل
 • ویدئو شماره ٣٣: آپدیت ٢۰ دی
 • ویدئو شماره ٣۴: آپدیت ١٣ بهمن
 • ویدئو شماره ٣۵: آخرین آپدیت کریپتو
 • ویدئو شماره ٣۶: فیوچرز ٢
 • ویدئو شماره ٣٧: معاملات مارجین (جدید)
 • ویدئو شماره ٣٨: معامله بر پایه بیت کوین (جدید)
 • ویدئو شماره ٣٩: وبینار ارزهای دیجیتال جامانده (جدید)
 • ویدئو شماره ۴۰: آپدیت ٢٣ فروردین (جدید)
 • ویدئو شماره ۴١: آپدیت ٢٨ فروردین (جدید)
 • ویدئو شماره ۴٢: آپدیت ١١ اردیبهشت (جدید)
رتبه ۶
امیر رمز علی

امیر رمزعلی آموزش تخصصی ارز دیجیتال و بازارهای مالی

شرح مختصری از بیوگرافی امیر رمزعلی مدیر عامل و هیئت مدیره پینتو ادز و آسام تک

 • متولد: –
 • محل تولد: –
 • محل سکونت: –
 • میزان تحصیلات: لیسانس برق، مهندسی ابزار دقیق، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه تهران
 • وضعیت تأهل: –
 • حوزه های فعالیت: بازارهای مالی و اقتصاد کلان
 • نام دوره آموزشی: دوره مقدماتی ارز های دیجیتال (تکنیکال+بنیادی)
 • سطح دوره: مقدماتی
 • قیمت: ۱ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان
 • نوع دوره: داخل پنل
 • پیش نیاز: پیش نیازی ندارد
 • زبان: فارسی
 • مدت زمان آموزش: ۲۸ ساعت
 • روش پشتیبانی: ارسال پرسش و پاسخ
 • سایر دوره های آموزشی برگزار شده در آکادمی رمزعلی: دوره رمز ارز ۳۶۰، دوره پیشرفته رمز ارز پلاس+، دوره مقدماتی ارز های دیجیتال (تکنیکال+بنیادی)، دوره جامع و کاربردی اقتصاد (خرد+کلان)، دوره صفرتا صد ارزدیجیتال (کلان+بنیادی+تکنیکال) + مینی دوره زبان تخصصی کریپتو و…
 • وبسایت: ramzali.com
 • آیدی اینستاگرام: ramzali.crypto
 • یوتیوب: Ramzali Academy
 • ایمیل: info@ramzali.ir

آقای امیر رمز علی ابتدا در رشته مهندسی برق وارد دانشگاه می شود اما چون علاقه زیادی به این رشته نداشت، حدود ۶ سال طول می کشد تا لیسانس خودش را در این رشته بگیرد. او بعد از فارغ التحصیلی سعی می کند تا در رشته مورد علاقه خودش یعنی مدیریت تحصیل کند. او موفق می شود با یک رتبه تک رقمی در این رشته به دانشگاه تهران ورود پیدا کند.

ایشان در حین تحصیلات خودشان در رشته مدیریت، جذب بازارهای مالی شده و این علاقه با مطالعه در حوزه اقتصاد کلان روز به روز بیشتر می شود. بعد از سه سال کارمندی، شب و روز تلاش می کند و اولین شرکت خودشان را در حوزه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ و دومین شرکت خودشان را در حوزه آی تی تأسیس می نمایند.

آکادمی رمزعلی دوره های منحصر به فردی را در زمینه ارزهای دیجیتال و اقتصاد خرد و کلان برگزار می کند. به اعتقاد خود آکادمی، این دوره ها تکرار نشدنی بوده و علاقه مندان این حوزه با دیدن این آموزش ها نیازی نیست که در سایر دوره های آموزشی شرکت کنند.

اگر شما در قرن بیست و یکم که دنیای فناوری و اطلاعات است به سلاح علم و مهارت مجهز باشید، علاوه بر اینکه می توانید شاهد تغییرات شگرفی در کسب درآمد خودتان باشید، می توانید سطح زندگی خودتان را نیز بهبود بخشید.

شبکه بلاک چین با دارا بودن ویژگی هایی همچون شفافیت، غیر متمرکز بودن و امنیت بسیار بالای آن در سال های نه چندان دور، جهان شمول شده و روزی خواهد رسید که همه چیز این جهان، وابسته به آن خواهند شد.

اگر شما هم دوست دارید از این قافله عقب نمانید و در حوزه اقتصاد خرد و کلان و یا ارزهای دیجیتال مهارتی را کسب کنید، رسالت آکادمی رمزعلی هم آشنایی دانش پذیران با اصول این بازار جهانی، مهارت یافتن در آن و فعالیت حرفه ای بدون نیاز به دیگران است.

تلاش آکادمی رمز علی همیشه بر این است که با آموزش اصولی افراد در حوزه ارزهای دیجیتال، سطح علم و آگاهی علاقه مندان به این حوزه را بهبود بخشد. هم اکنون این مجموعه با همکاری یکی از تیم های مطرح تحلیل گری سعی می کنند تا دوره های آموزش ارز دیجیتال متفاوتی را جهت یادگیری افراد علاقه مند برگزار نموده و گامی هر چند کوتاه در زمینه مسئولیت اجتماعی و اخلاق در کسب و کار بردارند.

سرفصل‌های دوره آموزش ارزهای دیجیتال آکادمی رمز علی

آموزش ارزهای دیجیتال

۱- آشنایی مقدماتی با ارز های دیجیتال

 • آشنایی با فناوری بلاک چین
 • آشنایی با الگوریتم های Pow ,Pos ,Dpos ,Lpos ,ouroboros
 • آشنایی با مباحث رمزنگاری و استخراج
 • ماهیت و کاربرد رمز ارز ها
 • آشنایی با چندین پروژه موفق
 • معرفی پروژه های اسکم و کلاهبرداری

۲- معاملات اهرمی در بازار ارزهای دیجیتال

 • مفهوم اهرم و بازدهی و ریسک ناشی از آن
 • معاملات مارجین (کراس و ایزولیتد)، معاملات فیوچر و معاملات توکن‌های اهرم دار

۳- آشنایی با صرافی ها و خرید و فروش

 •  آموزش استفاده از اهرم ها
 • آشنایی با سفارش گذاری در بخش فیوچرز و مارجین
 •  آموزش میانگین کم کردن، خرید های پله ای و Trailing Stop
 • آموزش Sl و TP
 • معرفی usdt futures و coin futures
 • آموزش و معرفی شبکه های مختلف ارسال و برداشت پول و بررسی نکات تکمیلی

۴- تحلیل بنیادین

 • آشنایی با ماهیت و اهمیت تحلیل بنیادین در بازار
 • بررسی چگونگی نگاه بنیادین به پروژه های کریپتو در اخبار
 • ارائه مثال های آموزشی از تاثیر روند اخبار بر بازار و نحوه تفسیر آنها
 • آموزش نحوه تحلیل کلان اقتصادی در بازار ارزهای دیجیتال
 • معرفی چند منبع قوی برای کسب اطلاعات بنیادین بازار

آموزش تکنیکال

 • تعریف مفهوم چارت قیمت و تایم فریم
 • انواع مختلف چارت های قیمتی (کندل استیک، نمودار خطی، بار چارت)
 • تعریف کندل و اجزای مختلف آن
 • نحوه حرکت قیمت (حمایت و مقاومت)
 • انواع حرکت قیمت و تعریف روند ها (صعودی، نزولی، خنثی)
 • الگوهای شمعی (تک کندلی)
 • الگوهای کلاسیک ساده (دو کف، دو سقف، سر و شانه)

زبان تخصصی کریپتو 

 • معرفی بهترین صفحات توئیتر، یوتیوب و ردیت در بازار رمز ارزها (آشنایی با نقش و اهمیت استفاده از شبکه‌های اجتماعی در موفقیت در بازار کریپتو)- لیست به روز شده
 • ۱۵۰ لغت و عبارت پر تکرار تخصصی حوزه رمز ارزها (لیست به روز شده)
 • معرفی بهترین وبسایت های خبری و بهترین کانال های تلگرامی پر کاربرد در بازار کریپتو (بروز شده)
 • مفهوم سواد خبری و ارائه مثال هایی کامل از نحوه جستجو و کشف مفاهیم مهم بازار‌های مالی با استفاده از زبان انگلیسی (جدید)
 • معرفی غنی‌ترین منابع ویدیویی رایگان به منظور یادگیری و تقویت زبان انگلیسی در خانه (مبتدی و پیشرفته) به همراه نکات مهم در موفقیت بلند مدت در یادگیری زبان (جدید)

آموزش صرافی های بایننس کوینکس کوکوین

 • آموزش و معرفی وی پی آن و وی پی اس
 • ثبت نام و تأیید دو مرحله ای اکانت
 • نحوه فعالسازی تأیید دو مرحله ای
 • آموزش نصب گوگل آتنتیکیتور
 • آموزش انتقال ارز و شارژ حساب
 • نحوه خرید و فروش در اسپات و معرفی بخش های مختلف آن
 • بررسی کارمزد در صرافی بایننس
 • آموزش برداشت پول از صرافی
 • آموزش بررسی سود و ریان های روزانه و ماهانه
 • تفاوت های مارجین تریدینگ و فیوچرز
 • آموزش نسخه موبایل صرافی
 • آموزش انتقال ارز به کیف پول در صرافی
 • آموزش خرید با پول فیات در صرافی
 • آموزش Staking در صرافی بایننس
 • آشنایی با معاملات لانگ و شورت
 • نکاتی در مورد liquidation
 • آشنایی با بخش های cross و isolated
رتبه ۷
علی صابریان

علی صابریان خانه سرمایه ارز دیجیتال

شرح مختصری از بیوگرافی علی صابریان طراح دوره نخبگان خانه سرمایه

 • متولد: –
 • محل تولد: –
 • محل سکونت: –
 • میزان تحصیلات: کارشناسی ارشد MBA بازار سرمایه از دانشگاه علوم اقتصادی تهران و دانشجوی دکتری مدیریت دانشگاه لیسبون پرتغال
 • وضعیت تأهل: –
 • حوزه های فعالیت: مشاور توسعه نهاد های مالی (کارگزاری، مشاور سرمایه گذاری، سبد گردانی و …)
 • نام دوره آموزشی: دوره جامع نخبگان خانه سرمایه (دوره آموزش بورس و آموزش ارز دیجیتال نخبگان)
 • سطح دوره: جامع و فراگیر
 • قیمت دوره آنلاین: ۵ میلیون تومان
 • قیمت دوره حضوری: ۱۰ میلیون تومان
 • نوع دوره: هم حضوری و هم آنلاین
 • زبان: فارسی
 • مدت زمان دوره: ۱۲۵ ساعت فیلم آموزشی
 • پشتیبانی: تا پایان دوره، هر لحظه و هر گام
 • مزیت ویژه: ارائه گواهی بین المللی! شرکت کنندگان این دوره با شرکت در آزمون دو مرحله ای و پایان دوره، مدرک معتبر و بین المللی سازمان فنی و حرفه ای را دریافت می کنند.
 • سایر دوره های آموزشی برگزار شده در خانه سرمایه:
 • وبسایت: khanesarmaye.com
 • آیدی اینستاگرام: Khanesarmaye
 • کانال تلگرام: khanesarmayegroup
 • توئیتر: khanesarmaye

علی صابریان بنیان گذار و مؤسس خانه سرمایه و همچنین طراح و مدرس دوره جامع نخبگان این مجموعه است. آقای صابریان کتاب های ۱۰ شاه کلید بزرگان بورس و فکر برنده فکر بازنده را به رشته تحریر درآورده اند.

ایشان مترجم کتاب طرز فکر بوده و همچنین به عنوان کارشناس بورس صدا و سیما در رادیو اقتصاد، کارشناس سرمایه گذاری برنامه به روز شبکه ۳ مشغول فعالیت می باشند.

دوره آموزش بورس و ارز دیجیتال نخبگان خانه سرمایه کاملا به صورت آنلاین و وبینارهای پرسش و پاسخ برگزار می‌شود و تمام ویدئوهای آموزشی مباحث مختلف به صورت نامحدود در دسترس دانش پذیران خواهند بود.

دانش پذیران علاوه بر دریافت گواهی نامه پایان دوره خانه سرمایه، در انتهای دوره آموزش ارز دیجیتال و بورس نخبگان، برای دریافت مدرک معتبر بین المللی تحلیلگر بازارهای مالی به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند. این مدرک قابل ترجمه بوده و کسانی که موفق به دریافت آن شوند، می توانند مدرک شان را در بسیاری از کشورهای معتبر جهان ارائه دهند.

خانه سرمایه رسالت و هدف خودشان را اینگونه تعریف می کند: رسالت ما پرورش دانشجویانِ توانمندی است که می توانند زندگی بهتری برای خود، اطرافیان و هموطنان عزیزمان ایران بسازند.

از سال ۱۳۹۰ که سال شروع به کار مجموعه خانه سرمایه بوده تا کنون، ۳۱ دوره جامع آموزشی بلند مدت در آن برگزار شده است و بیش از ۶۰۰۰ تحلیلگر  وارد بازار سرمایه شده اند. تمام تلاش مجموعه خانه سرمایه این است که برای آموزش واقعی و صحیح موفقیت مالی و سرمایه گذاری مرجعی معتبر ایجاد کرده تا در ساختن یک زندگی بهتر برای خود و اطرافیان شان سهیم باشند.

سرفصل های دوره آنلاین جامع نخبگان خانه سرمایه

ورود به ارز دیجیتال (مدت زمان و تعداد جلسات: ۳ساعت و ۳۰ دقیقه پیش نیاز: ندارد)

 • ارز دیجیتال یا کر‌یپتو کارنسی چیست
 • تاریخچه پول
 • آشنایی با بلاک چین وموارد استفاده از بلاکچین
 • آشنای با بیت کوین و خالق و طراح بیت کوین
 • آلت کوین ها و انواع توکن ها
 • آشنایی با فورک ها و انواع هارد فورک
 • فرصت کسب سود از ارز های دیجیتال
 • پروژه رمز ارز و روش های مختلف کسب سود از ارز های دیجیتال
 • سرمایه گذاری در کریپتو و ترید کریپتو
 • استخراج ارز های دیجیتال یا ارز اولیه سکه Ico
 • IEO چیست
 • آشنایی با ولت ها و انواع ولت ها
 • معرفی پروژه های موفق ارز های دیجیتال

مهارت های معاملاتی (مدت زمان و تعداد جلسات: ۷ ساعت و ۳۰ دقیقه پیش نیاز: دوره مقدماتی ارزهای دیجیتال)

 • آشنایی با صرافی و آموزش کار با صرافی های ایرانی
 • آموزش صرافی نوبیتکس و صرافی والکس
 • تفاوت صرافی های داخلی و خارجی
 • آشنایی با صرافی بایننس
 • روش های تغییر ip
 • معرفی سایت صرافی بایننس، ثبت نام و شروع به کار در بایننس
 • نحوه سفارش گذاری در بایننس
 • معاملات مارجین و فیوچر
 • انواع کیف پول ها (کیف پول تراست ولت، کیف پول کوینومی، کیف پول اتومیک، کیف پول سخت افزاری و کیف پول سخت افزاری ledger)
 • اصطلاحات تخصصی ارز دیجیتال (terminology)
 • فاندامنتال ارز دیجیتال
 • پرایس اکشن
 • نوسان گیری

ترید پیشرفته (مدت زمان و تعداد جلسات: ۱۵ ساعت پیش نیاز: دوره مهارت های معاملاتی)

 • اصول تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال
 • استراتژی های مختلف برای تبدیل، خرید، فروش، ورود، خروج و زمان بندی
 • بررسی ارتباط میان بازارهای طلا، دلار و نفت با بیت کوین
 • هنجارهای حاکم بر بازار فیوچر
 • قوانین وضع شده برای ارزهای دیجیتال در ایران
 • نکات روانشناسی ترید
 • افزایش بازدهی ترید
 • لغات تخصصی بازارهای سرمایه گذاری

مدیریت ثروت (مدت زمان و تعداد جلسات: ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه پیش نیاز: دوره ترید پیشرفته)

 • معرفی فرصت های سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری بلندمدت
رتبه ۸
اطلس ارز دیجیتال

دوره اطلس ارز دیجیتال arzdigital

نام مدرس ذکر نشده است.

 • نام دوره آموزشی: دوره جامع اطلس ارز دیجیتال پلاس (دوره جامع غیر حضوری ۰ تا ۱۰۰ آموزش ارزهای دیجیتال، آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ)
 • سطح دوره: جامع و فراگیر
 • قیمت دوره آنلاین: ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
 • نوع دوره: الکترونیکی و غیرحضوری
 • پیش نیاز: یک کامپیوتر، یک اتصال اینترنت و تصمیم‌گیری برای شرکت در دوره
 • زبان: فارسی
 • مدت زمان دوره: ۱۳ ساعت محتوای آموزشی صد در صد ویدئویی
 • پشتیبانی: ۳۰ روز پشتیبانی توسط اساتید مجرب از طریق تلگرام، تلفن و سامانه مدیریت آموزش
 • ویژگی: قابل نصب روی یک رایانه با ویندوز ۷ و بالاتر، امکان استفاده از دستیار ترید اطلس، دسترسی لایف تایم به نرم افزار آموزشی و دسترسی به سامانه آموزش آنلاین
 • قالب ارائه دوره: ارسال محتوای آموزشی دوره بر روی فلش مموری ۸ گیگابایتی برای فراگیران
 • مزیت ویژه: ۳ ماه گارانتی و خدمات فنی و گارانتی بازگشت وجه (در صورت عدم رضایت تا هفت روز بدون هیچ‌گونه سوالی هزینه‌ پرداخت شده، عودت داده‌ می شود) و ارائه گواهینامه پایان دوره
 • سایر دوره های آموزشی برگزار شده در اطلس ارزدیجیتال: اطلس ارز دیجیتال، دستیار ترید
 • وبسایت: atlas.arzdigital.com/plus
 • آیدی اینستاگرام: arzdigital
 • کانال تلگرام: arzdigital
 • ایمیل: arzdigitalcom@gmail.com

متأسفانه در لینک دوره هیچ اشاره ای به مدرس یا مدرسان این دوره آموزشی نشده و از اینرو ما هم نمی توانیم هیچ اطلاعاتی از بیوگرافی اساتید این دوره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پوزش ما را از این بابت پذیرا باشید.

این دوره با همکاری مشترک مجموعه آموزشی اطلس ارز دیجیتال، اطلس تد (AtlasTED) و ارز دیجیتال (ArzDigital) طراحی و تولید شده است. شما بعد از شرکت در این دوره می توانید به فردی با دانش یک تریدر حرفه ای و نیز فردی صاحب صلاحیت برای تشخیص فرصت های سرمایه گذاری در ماینینگ و یا تریدینگ شوید! حتی اگر از قبل هیچ اطلاعات و پیش‌زمینه ای در مورد ارزهای دیجیتال نداشته باشید.

نوپایی و ماهیت بازار ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین باعث شد کسانی که به صورت احساسی و صرفا با توصیه دوستانشان وارد حوزه ماینینگ یا تریدینگ شدند، بسیار متضرر شوند و تنها با یک اشتباه سرمایه‌ای که با زحمت بدست آورده‌ بودند را از دست بدهند.

رسالت مجموعه اطلس ارز دیجیتال همیشه بر بروز نگاه داشتن اطلاعات مخاطبان سایت خود از طریق انتشار مطالب کاربردی و اطلاع رسانی های سریع است و تمام تلاش خود را در این راستا انجام داده و می دهد.

دست اندرکاران آموزش ارز دیجیتال در این سایت سعی می کنند با مهیا کردن شرایطی اجازه دهند تا شرکت کنندگان بتوانند دانش خود را تست کنند و با کار کردن در بازار واقعی، مهارت خود را افزایش دهند.

لذا تمام فعالان حوزه ارزهای دیجیتال می توانند با شرکت در این دوره و پشت سر گذاشتن تکالیف متعدد در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، یک تجربه شیرینی در ماینینگ و تریدینگ ارزهای دیجیتال داشته باشند و سودی سرشار و غیر قابل مقایسه با شغل‌ها و سرمایه‌گذاری‌های دیگر کسب کنند.

سرفصل های دوره آموزش اطلس ارز دیجیتال پلاس

فصل اول: معرفی دوره و اطلاعات کلی درباره ارزهای دیجیتال

 • معرفی دوره
 • مقدمه ای بر ارزهای رمزنگاری شده
 • فرصت های سرمایه گذاری فوق العاده
 • بلاک چین چیست و چگونه کار می کند
 • تاریخچه پول
 • پول بدون پشتوانه
 • ارتباط بین پول های رایج و ارزهای رمزنگاری شده
 • بیت‌ کوین چیست؟
 • آلت کوین‌ها چه هستند؟
 • آلت کوین‌ها و فرصت های سرمایه گذاری در آنها
 • فورک چیست؟

فصل دوم: تهیه و نگهداری ارزهای دریجیتال، کیف پول و صرافی ها

 • کیف پول الکترونیکی چیست؟
 • انواع کیف پول ها
 • امنیت در کیف پول ها
 • کلید خصوصی و آدرس عمومی چه هستند؟
 • نحوه ایجاد و استفاده از کیف پول کاغذی بیت‌کوین (bitaddress.org)
 • نحوه ایجاد کارت هدیه بیت کوین به صورت امن
 • رمزگذاری بر روی کلید خصوصی در کیف پول‌ کاغذی با استاندارد BIP38
 • نحوه نصب و استفاده از کیف پول JAXX
 • نحوه نصب و استفاده از نسخه موبایل کیف پول coinomi
 • آموزش ایجاد کیف پول جدید و یا بازیابی کیف پول قبلی در کوینومی
 • مقایسه امکانات و سطح امنیت نسخه موبایل و دسکتاپ کوینومی
 • آموزش استفاده از اکسچنج های درون برنامه کوینومی و نکات امنیتی مربوط به آنها
 • آموزش بازیابی کلیدهای عمومی و خصوصی تمام ارزهای کوینومی تنها با استفاده از عبارت بازیابی
 • آموزش نحوه تشخیص و تفاوت انواع آدرس های بیت‌کوین P2PKH ،P2SH و bech32 در کیف پول ها و چگونگی انتخاب بهترین گزینه برای شما
 • آموزش ایجاد همزمان چند کیف پول یک ارز در کوینومی
 • آموزش سوئیپ کردن یا انتقال دارایی ها تنها با استفاده از کلید خصوصی در کوینومی
 • آموزش روش های افزایش امنیت کیف پول کوینومی و مقابله با هکرها
 • نحوه نصب و استفاده از کیف پول اتریوم Myetherwallet.com
 • نحوه ایجاد و استفاده از کیف پول کاغذی اتریوم
 • نحوه اتصال مای اتر‌ولت به کیف سخت افزاری لجر
 • آموزش جامع کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس
 • آموزش بروزرسانی فریمور لجر نانو اس
 • معاملات بیت کوین از وبسایت های واسط
 • خرید و فروش سریع از localbitcoins.com
 • چگونه به وبسایت های واسط اطمینان کنم؟ (localbitcoins.com)

فصل سوم:آموزش جامع کار با صرافی بایننس

 • آشنایی با اکسچنج Binance
 • مارجین تریدینگ در بایننس و بازار معاملات آتی در بایننس
 • راهنمای چگونگی انتخاب اکسچنج مناسب برای ترید ارزهای دیجیتال
 • آموزش نکات عملیاتی و کاربردی برای دور زدن تحریم‌ها در استفاده از اکسچنج ها
 • معرفی چک پوینت‌های مهم برای کنترل مداوم امنیت حساب کاربری در بایننس
 • معرفی قسمت های مختلف مجموعه بایننس
 • مارکتس (Binance Markets)
 • آکادمی بایننس (Binance Academy)
 • بایننس اینفو (Binance Info)
 • بایننس لَب (Binance Labs)
 • لانچ پد بایننس (Binance Launchpad)
 • بایننس ریسرچ (Binance Research)
 • اکسچنج ادونس (Exchange Advance)
 • بایننس لِندینگ (Binance Lending)
 • بایننس استِیکینگ (Binance Staking)
 • سامانه های واسط خرید ارزهای دیجیتال با پول فیات (Binance Fiat Gateway)
 • آموزش روش های مختلف کاهش کارمزد پرداختی به بایننس
 • راهنمای کامل عبور از آزمون امنیتی بایننس
 • آموزش نکات کاربردی برای افزایش امنیت حساب کاربری برای مقابله با هکرها و فیشینگ
 • آموزش کامل فعال سازی گوگل آثنتیکیتور و دیگر روش‌های ۲FA در بایننس
 • آموزش نحوه ارائه مدارک هویتی به بایننس و احراز هویت کامل (با مدارک غیر ایرانی)
 • آموزش نکات امنیتی در هنگام استفاده از اپلیکیشن موبایل بایننس جدید
 • ایجاد محدودیت برای بایننس و محدود کردن حساب های مجاز برای برداشت از حساب به «لیست حساب‌های سفید»
 • مدیریت دستگاه های مجاز به ورود به حساب کاربری بایننس
 • آموزش غیرفعال سازی موقت اکانت بایننس در شرایط اضطراری
 • تغییر ایمیل در اکانت بایننس
 • ایجاد و مدیریت APIهای متصل به اکانت بایننس
 • پنهان و آشکار‌سازی موجودی ارزها
 • تبدیل موجودی های اندک ولت‌ها به BNB
 • آموزش جامع واریز و برداشت ارزها در بایننس و تفاوت الزامات ارزهای مختلف با هم
 • فعال کردن گزینه پرداخت کارمزد ترید با استفاده از ارز BNB
 • چگونگی استفاده از ابزار تحلیل تکنیکال در محیط بایننس
 • آموزش جامع انواع روش های خرید و فروش در بایننس (لیمیت، مارکت، استاپ لیمیت، OCO)

فصل چهارم: راهنما و مرجع بررسی ارزهای دیجیتال و ICO‌ها

 • راهنمای جامع استفاده از coinmarketcap.com و coincheckup.com و smithandcrown.com
 • راهنمای سرمایه‌گذاری در ICO‌ها
 • تشخیص ICO‌های کلاهبردار
 • شناسایی ICOهای پر سود
 • آشنایی با tradingview.com و bitscreener.com

فصل پنجم: تحلیل تکنیکال، آشنایی با اندیکاتورها و اسیلاتورها و استرانژی های تریدینگ

 • تحلیل روند چیست؟
 • تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال؟ مسئله این است.
 • تعریف تحلیل تکنیکال ارزهای رمزنگاری شده
 • انواع نمودارها
 • شمع های ژاپنی
 • رسم خط حمایت و مقاومت
 • الگوی چکش و معامله گری بر روی الگوی چکش
 • الگوی چکش وارونه و معامله گری بر روی الگوی چکش
 • الگوی مرد به‌ ار آویخته و معامله گری بر روی مرد به دار آویخته
 • الگوی مرد به دار آویخته وارونه و معامله گری بر روی مرد به دار آویخته وارونه
 • الگوی مارابوزو و معامله گری بر روی الگوی مارابوزو
 • الگوی ابر سبز پوشاننده و معامله گری بر روی ابر سبز پوشاننده
 • الگوی ابر قرمز پوشاننده و معامله گری بر روی ابر سبز پوشاننده
 • الگوی ابر قرمز پوشاننده و معامله گری بر روی ابر قرمز پوشاننده
 • روند افزیشی با وقفه سه مرحله ای و معامله گری بر روی روند افزایشی با وقفه سه مرحله ای
 • روند کاهشی با وقفه سه مرحله ای و معامله گری بر روی روند کاهشی با وقفه سه مرحله ای
 • الگوی هارامی صعودی، نزولی و کراس و معامله گری بر روی الگوهای هارامی
 • الگوهای دوجی
 • ترتیب پلکانی صعودی و معامله گری بر روی ترتیب پلکانی صعودی
 • ترتیب پلکانی نزولی و معامله گری بر روی ترتیب پلکانی نزولی
 • الگوی سه سرباز سفید و معامله گری بر روی الگوی سه سرباز سفید
 • الگوی سه کلاغ سیاه و معامله گری بر روی الگوی سه کلاغ سیاه
 • الگوی سقف دوقلو و معامله گری بر روی الگوی سقف دوقلو
 • الگوی کف دوقلو و معامله گری بر روی کف دو قلو
 • الگوی ستاره دنباله دار و معامله گری بر روی ستاره دنباله دار
 • الگوی ستاره صبحگاهی و معامله گری بر روی ستاره صبحگاهی
 • الگوی ستاره شامگاهی و معامله گری بر روی ستاره شامگاهی
 • الگوهای پترنی
 • الگوی مثلث متقارن و معامله گری بر روی مثلث متقارن
 • الگوی مثلث افزایشی و معامله گری بر روی مثلث افزایشی
 • الگوی مثلث کاهشی و معامل گری بر روی مثلث کاهشی
 • الگوی دو دره و معامله گری بر روی الگوی دو دره
 • الگوی دو قله و معامله گری بر روی الگوی دو قله
 • الگوی سر و شانه و معامله گری بر روی الگوی سر و شانه
 • الگوی سر و شانه معکوس و معامله گری بر روی الگوی سر و شانه معکوس
 • الگوی پرچم و معامله گری بر روی الگوی پرچم
 • الگوی مستطیل و معامله گری بر روی الگوی مستطیل
 • عمق مفهوم سطوح حمایت و مقاومت
 • شکست معتبر و شکست کاذب
 • معامله گری بر روی شکست ها
 • ریزش متقارن و رشد متقارن
 • پول بک
 • ترید بر اساس خطوط مقاومت
 • بازارهای رنج و ترند
 • ترسیم خط روند نزولی و صعودی
 • کانال صعودی و نزولی
 • نوسان گیری بر روی کانال ها
 • نسبت ریسک به پاداش
 • اندیکاتورها چه هستند؟
 • واقعیتی درباره تریدرهای موفق
 • اندیکاتور میانگین متحرک ساده
 • ترید با استفاده از مووینگ اورج ها
 • میانگین متحرک وزنی
 • میانگین متحرک نمایی
 • میانگین متحرک SMOOTH
 • تشخیص روند با استفاده از میانگین متحرک
 • اندیکاتور متوسط طول شمع ها
 • محاسبه زمان تا رسیدن به قیمت
 • اندیکاتور باند بولینگر
 • واگرایی بر روی باند بولینگر
 • اندیکاتور شاخص قدرت نسبی RSI
 • سیگنال خرید و فروش از RSI
 • نوسان ناقص
 • الگوهای قیمت در RSI
 • اندیکاتور استوکستیک و اندیکاتور پارابولیک سار
 • اندیکاتور هم‌گرایی و واگرایی میانگین متحرک MACD
 • هم‌گرایی و واگرایی در MACD
 • سیگنال گیری از MACD
 • اندیکاتور شاخص جریان مالی
 • هم گرایی و واگرایی در شاخص جریان مالی
 • سیگنال گیری از شاخص جریان مالی
 • امواج الیوت
 • شمارش امواج الیوت به روش ماینر
 • محاسبه امواج الیوت با فیبوناچی
 • اندیکاتور شاخص کانال کالا CCI و انواع روش‌های سیگنال‌دهی CCI
 • بهترین روش سیگنال‌گیری از CCI
 • اندیکاتور شاخص میانگین جهت‌دار ADX و انواع روش‌های سیگنال‌دهی ADX
 • اندیکاتور ابر ایچیموکو
 • روش سیگنال گیری توسط خط تنکانسن، خط کیجنسن، ابرکومو و خط چیکو اسپن در ابر ایچیموکو
 • خطوط فیبوناچی جدید
 • آشنایی با دنباله فیبوناچی
 • فیبوناچی در ترید، فیبوناچی اصلاحی، فیبوناچی اکستنشن و فیبوناچی پروجکشن
 • ناحیه PRZ
 • موج قوی و ضعیف
 • فوت و فن های انتخاب تایم فریم
 • طبقه بندی تریدرها
 • استفاده از چند تایم فریم در ترید
 • انتخاب تایم فریم بر اساس نوع شخصیت خودتان
 • معامله گری با چند تایم فریم
 • چنگال اندرو
 • پیدایش چنگال اندرو
 • آموزش پیوت ها
 • روش های پیدا کردن نقاط پیوت
 • نحوه ترسیم چنگال اندرو، روش های سیگنال گیری از چنگال اندرو
 • معامله گری با استفاده از چنگال اندرو و معامله گری بر اساس واگرایی جدید
 • انواع واگرایی ها
 • تایید بیشتر با واگرایی ها
 • فوت و فن های معامله گری براساس واگرایی ها
 • اندیکاتور ADL، نحوه پیدایش اندیکاتورADL
 • فرمول ADL، روش های سیگنال گیری از ADL و معامله گری با استفاده از ADL

فصل ششم: ترید با استفاده از اندیکاتورهای اختصاصی اطلس

 • اندیکاتور OBV و ولیوم کندل
 • پیدایش OBV و فرمول OBV
 • اطلس ولیوم کندل و روش سیگنال گیری از ولیوم کندل
 • اندیکاتور اطلس دایورجنس
 • نقاط ضعف اندیکاتور OBV و معامله گری با استفاده از OBV
 • ولیوم کندل ایچیموکو
 • روش های سیگنال گیری
 • اندیکاتوراطلس ولیوم کومو بریکر
 • معامله گری با اطلس ولیوم کومو بریکر
 • معامله گری با استفاده از ولیوم کندل ایچیموکو
 • اندیکاتور اطلس فیبوناچی ژنراتور
 • نحوه پیدایش اطلس فیبوناچی ژنراتور
 • معامله گری با اندیکاتور اطلس فیبوناچی ژنراتور

فصل هفتم: الگوهای هارمونیک

 • تاریخچه الگوهای هارمونیک
 • ترید با الگوهای هارمونیک AB=CD  Reciprocal  و AB=CD ترید و Alternative AB=CD و ۳Drives و ۵-۰ و Gartly و Crab و Butterfly و Bat و Alternative Bat و Cypher و Nen Star و Shark و Black Swan و White Swan

فصل هشتم: آموزش جامع پلتفرم تریدینگ ویو

 • ایجاد حساب
 • آموزش ابزارهای ترسیمی
 • نحوه خرید و فروش
 • نحوه استفاده از Paper trading
 • باز کردن پوزیشن
 • نحوه اضافه کردن تیک پرافیت و استاپ لاس
 • نحوه ثبت آلرت
 • نحوه استفاده از دفترچه یادداشت
 • نحوه استفاده از ابزار replay
 • نحوه ایجاد اندیکاتور
 • نحوه انتشار تحلیل

فصل نهم: نکات فنی و اقتصادی استخراج ارزهای دیجیتال

 • ماینینگ چیست؟
 • آیا ماینینگ به صرفه است یا خیر؟
 • هزینه راه‌اندازی و جاری سیستم‌های ماینینگ
 • راهنمای جامع استفاده از whattomine.com و cryptocompare.com و mycryptobuddy.com و minethecoin.com و howtomine.com
 • سیستم عامل مناسب ماینینگ
 • نرم افزارهای ماینر
 • نرم افزار minergate
 • نرم افزار nicehashminer
 • استخراج ارز در استخر supernova.cc
 • استخراج اتریوم و زد کش در استخر flypool.org
 • استخراج ارزها در استخر miningpoolhub.com
 • آموزش استفاده از اپلیکیشن های مانیتورینگ ماینرها در استخرها

فصل دهم: نحوه استفاده از دستیار ترید و ابزارهای کاربردی اطلس

 • نحوه استفاده از ربات تشخیص پامپ اطلس
 • آشنایی با عملکرد سامانه دستیار ترید اطلس یا ATA
 • آشنایی با ربات AST

فصل یازدهم: نصب و تنظیمات ربات اتوتریدر مون بات

 • روش نصب و راه‌اندازی ربات اتوتریدر مون بات
 • آشنایی با تنظیمات صفحه اول مون بات
 • تنظیمات اصلی مون بات برای خرید و فروش اتوماتیک
 • تنظیمات اتصال مون بات به کانال های تلگرام
 • تنظیمات اتصال مون بات برای خرید اتوماتیک
 • تنظیمات استراتژی برای سیگنال‌ های تلگرام در مون‌بات
رتبه ۹
دکتر پاشا

دوره آموزش ارزدیجیتال سوپر تریدر دکتر پاشا

شرح مختصری از بیوگرافی دکتر پاشا متخصص ارزهای دیجیتال و مبتکر هوش ثروت در ایران

 • متولد: –
 • محل تولد: –
 • محل سکونت:
 • میزان تحصیلات: فارغ التحصیـل دانشگاه سلطنتی سوئد
 • وضعیت تأهل: –
 • حوزه های فعالیت: متخصص دنیای ارز دیجیتال
 • نام دوره آموزشی: دوره سوپر تریدر (از صفر صفر تا تسلط بر بازار ارزهای دیجیتال)
 • سطح دوره: پیشرفته
 • قیمت دوره: ۱۰ میلیون تومان
 • نوع دوره: آنلاین
 • پیش نیاز: آموزش ارزهای دیجیتال
 • زبان: فارسی
 • مدت زمان دوره: ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
 • روش پشتیبانی: ارسال تیکت
 • درصد پیشرفت دوره: صد در صد
 • سایر دوره های آموزشی برگزار شده در آکادمی مالی دکتر پاشا: دوره پرایس اکشن، دوره هوش ثروت ساز و دوره ویژه آموزش صرافی کوینکس
 • وبسایت: drpasha.me
 • آیدی اینستاگرام: by.drpasha
 • کانال تلگرام: arzdigital_pasha
 • یوتیوب: ArzDigital

آکادمی دکتر پاشا یک گروه تخصصی از متخصصین عرصه ی مالی را با مدیریت دکتر پاشا گرد هم جمع کرده تا به صورت آکادمیک و علمی برای رشد و توسعه مالی فــردی مطالعه و تحقیق نمایند.

به گفته خود آکادمی تخصص آنها این است که یک صفر به دارایی شما اضافه کنند. آنها با ارائه مسیرهای صحیح برای کسب درآمد و سرمایه گذاری در بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال در تلاش هستند تا درآمد شما را چندین برابر کرده و در این مسیر، به منزله چراغ راه شما باشند.

اگر شما هیچ اطلاعاتی هم درباره دنیای رمز ارزها نداشته باشید، با شرکت در دوره آموزشی سوپر تریدر می توانید به طور فشرده و با زبان ساده با تمامی اصول پایه ای بازار ارزهای دیجیتال آشنا شده و به یک حرفه‌ای ارز دیجیتال تبدیل شوید.

دکتر پاشا علاوه بر آگاهی و دانش نظری، تجربه های عملی موفق و طولانی در زمینه هولدینگ و تریدینگ و شیوه های گوناگون سرمایه گذاری موفق دارد. ایشان یک متخصص شناخته شده ای در تمامی زمینه های سرمایه گذاری و معامله گری ارز دیجیتال محسوب می شود.

سرفصل های دوره سوپر تریدر

ترم اول (شامل ۸ جلسه)

 • خرید و فروش با تومان، شناخت صرافی‌های ایرانی، شناخت کیف پول‌های ارز دیجیتال و شیوه‌های دریافت و پرداخت در صرافی‌های ایرانی و جهانی
 • بیت کوین و رمز ارز چیست؟
 • خرید و فروش با تومان
 • جزئیات صرافی ایرانی
 • انتقال، دریافت و پرداخت در صرافی ها
 • انواع کیف پول

ترم دوم (شامل ۴۰ جلسه)

 • آموزش مطالب نظری با شناخت بهترین و کاربردی‌ترین شیوه‌های تحلیل تکنیکال، مانند: روش پرایس اکشن و آموزش تریدینگ ویو و همچنین آشنایی با
 • برخی از مهم‌ترین مطالب معامله‌گری ارز دیجیتال ا
 • تحلیل پرایس اکشن
 • آموزش تریدینگ ویو
 • نقطه زنی و روش طراحی سیگنال
 • انواع روندها
 • پول بک ها و نحوه ی برخورد با آنها
 • نقاط گول زننده در چارت
 • استراتژی خرید در مناطق حساس
 • کمک از اندیکاتورها
 • به همراه چندین تمرین عملی در چارت لایو

ترم سوم (شامل ۱۳ جلسه)

 • اموزش فوت کوزه‌گری در بازار ارز دیجیتال با یاد گرفتن مهم‌ ترین مطالب کاربردی در زمینه سیگنال ها از جمله جزئیات و اطلاعات آنها و روش اجرای سیگنال ها و مطالب تخصصی مثل: تفاوت اسپات و فیوچرز، شیوه کار در فیوچرز، شناخت اهرم ها و شیوه معامله اهرمی، افزایش قدرت سوددهی و تمرین‌های عملی.
 • مفهوم بخش های مختلف سیگنال
 • روش اجرای سیگنال
 • نحوه تبدیل ترم دوم به سود
 • تفاوت اسپات و فیوچرز
 • نحوه کار در فیوچرز
 • تمرین های عملی
 • شناخت اهرم ها
 • افزایش قدرت سوددهی
رتبه ۱۰
حسین عظیمی

دوره درآمد نامحدود از ارزهای دیجیتال حسین عظیمی

شرح مختصری از بیوگرافی حسین عظیمی سرمایه گذار و تحلیل‌گر بازار های مالی

 • متولد: –
 • محل تولد: –
 • محل سکونت: –
 • میزان تحصیلات: –
 • وضعیت تأهل: –
 • حوزه های فعالیت: آموزش سرمایه‌گذاری، بورس، ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی بین‌المللی
 • نام دوره آموزشی: دوره درآمد نامحدود از ارزهای دیجیتال
 • سطح دوره: حرفه ای اما به زبان ساده
 • قیمت دوره: ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
 • نوع دوره: غیر حضوری
 • پیش نیاز: بدون نیاز به هیچ پیش نیاز تخصصی
 • زبان: فارسی
 • مدت زمان دوره: ۲۰ ساعت آموزش
 • روش پشتیبانی: ربات پشتیبان
 • هدیه ویژه: ۶۰ روز عضویت رایگان در کانال VIP ارز دیجیتال حسین عظیمی
 • مزیت ویژه: عضویت در کانال وی آی پی: اعلام سیگنال خرید یا فروش،آخرین اطلاعات مربوط به ترید ها، معرفی افر های ویژه و…
 • سایر دوره های آموزشی برگزار شده توسط آقای حسین عظیمی: دوره پرایس اکشن، دوره شکارچی پول، دوره روانشناسی ثروت و دوره استراتژی نوسان گیری با متد AOS
 • وبسایت: hossainazimi.ir
 • آیدی اینستاگرام: hossainazimi
 • کانال تلگرام: hosseinazimy

شما با شرکت در این دوره می توانید یک سرمایه گذاری امن داشته و با نگرانی های دوره ارز دیجیتال خداحافظی نمایید. به نظر آقای عظیمی ما در کشوری زندگی می کنیم که تورم جزء لاینفک زندگی شده است. اگر دست روی دست گذاشته و کاری برای رشد سرمایه خود انجام ندهیم، پول ما هر روز ذره ذره آب شده و از بین می رود.

خیلی از کارشناسان و تحلیل گران اقتصادی دنیا معتقد هستند که آینده ی نقل و انتقالات مالی در اختیار ارزهای دیجیتال هست و بسیاری از مردم دنیا ممکن است که در آینده، حتی خرید و فروش های روزمره خودشان را هم با ارزهای دیجیتال انجام دهند.

برخی از ارزهای معتبر در چند سال اخیر با رشد حداقل ۵۰۰ درصدی مواجه شده و طبق تحقیقات انجام شده، بازارهای مالی همیشه در رتبه های اول جذاب ترین و پردرآمدترین مشاغل دنیا قرار دارند. دلیل؟

اولاً درآمد خیلی خوبی را برای حرفه ای ها و آموزش دیده های بازار ایجاد می کند و ثانیاً شما هر کجای دنیا که باشید، می توانید با گوشی خودتان صاحب کسب و کار خودتان در دنیای ارزهای دیجیتال باشید و آن را مدیریت بکنید.

نکات اساسی برای آشنایی با دنیای ارزهای دیجیتال، روش های درآمدزایی از این ارزها، انتخاب ارزهای دیجیتال مناسب سرمایه گذاری، همچنین تریدینگ و نوسان گیری در دوره آموزش ارز دیجیتال آقای حسین عظیمی آموزش داده می شود.

افراد با هر سطحی از سواد و تجربه می توانند مباحث گفته شده در این دوره را یاد بگیرند و با سرمایه گذاری موفق به کسب درآمد شوند چراکه مفاهیم پیچیده دنیای جذاب ارزهای دیجیتال به زبانی ساده و روان یاد داده می شود.

سرفصل های دوره آموزش ارز دیجیتال

 • جلسه ۱: تاریخچه ارزهای دیجیتال – بلاک چین – بیت کوین – پیتزای بیت کوینی!
 • جلسه ۲: آلت کوین ها – توکن ها – کوین ها
 • جلسه ۳ تا ۵: وب سایتهای مرتبط – کوین مارکت کپ (بخش اول تا سوم)
 • جلسه ۶: روش های درآمد از ارزهای دیجیتال
 • جلسه ۷: روش های نگهداری ارزهای دیجیتال – کیف پول ها (والت ها)
 • جلسه ۸: نحوه نصب و استفاده از کیف پول تراست
 • جلسه ۹: نحوه ثبت نام و استفاده از کیف پول ” تحت وب ” بلاکچین (وبسایت)
 • جلسه ۱۰: نحوه ثبت نام و استفاده از کیف پول بلاکچین (موبایل)
 • جلسه ۱۱ و ۱۲: آشنایی با صرافی های ایرانی (قسمت اول و دوم)
 • جلسه ۱۳ تا ۲۲: آشنایی با صرافی بایننس (بخش اول تا دهم )
 • جلسه ۲۳: آشنایی با صرافی بایننس (بخش یازدهم) اپلیکیشن موبایلی
 • جلسه ۲۴: نحوه انجام معاملات و سیگنال ها در بایننس
 • جلسه ۲۵: تحلیل تکنیکال – بخش اول (مقدمه، کندل‌ها، تایم فریم)
 • جلسه ۲۶: تحلیل تکنیکال – بخش دوم (پیوت ها، خطوط حمایت و مقاومت، روندها)
 • جلسه ۲۷: تحلیل تکنیکال – بخش سوم (تکنیک بادبزن، شکست خط روند)
 • جلسه ۲۸: تحلیل تکنیکال – بخش چهارم (کانال ها، حجم معاملات)
 • جلسه ۲۹: تحلیل تکنیکال – بخش پنجم (الگوهای برگشتی)
 • جلسه ۳۰ تا ۳۲: تحلیل تکنیکال – بخش ششم (الگوهای ادامه دهنده ۱ و ۲ و ۳)
 • جلسه ۳۳: تحلیل تکنیکال – بخش نهم ( اندیکاتور RSI)
 • جلسه ۳۴: تحلیل تکنیکال – بخش دهم ( اندیکاتور MA)
 • جلسه ۳۵: تحلیل تکنیکال – بخش یازدهم ( اندیکاتور MACD)
 • جلسه ۳۶: تحلیل تکنیکال – بخش دوازدهم ( اندیکاتور Stochastic)
 • جلسه ۳۷: تحلیل تکنیکال – بخش سیزدهم ( همگرایی و واگرایی )
 • جلسه ۳۸: تحلیل تکنیکال – بخش چهاردهم ( مقایسه MACD,RSL,Stochastic)
 • جلسه ۳۹: تحلیل تکنیکال – بخش پانزدهم ( واگرایی مخفی )
 • جلسه ۴۰: تحلیل تکنیکال – بخش شانزدهم ( ترکیب الگوها و واگرایی ها )
 • جلسه ۴۱ تا ۴۳: آموزش صرافی KuCoin ( بخش اول تا سوم )
 • جلسه ۴۴: نحوه استفاده از سیگنال ها در کوکوین
 • جلسه ۴۵: اپلیکیشن موبایلی صرافی کوکوین
 • جلسه ۴۶: اموزش فیوچرز صرافی bybit

سوالات متداول درباره وضعیت ارز دیجیتال در ایران

۱- بهترین تریدر، استاد و مدرس ارزهای دیجیتال در ایران کیست؟

بر اساس تحقیقات انجام شده بهترین استاد و مدرس این حوزه، آقایان محمد هلاکویی، آدام مرادی، محمد حسینی معروف به حسینی فایننس، علیرضا محرابی و آرش کهنگی رتبه ۱ تا ۵ بهترین تریدرهای ایران را به خود اختصاص داده اند و جزو اساتید معروف ایرانی در حوزه ارز دیجیتال و بورس به شمار می آیند.

کلاس ها، سایت ها و اساتید دیگری که می توان از آموزش های آنها استفاده کرد: دوره ارز دیجیتال استاد امیرحسین نام آور، امید فدوی، تالار بورس، جهاد دانشگاهی، مهدیار حاجی علی، حسن حامدی، دانیال دارایی، دانشگاه تهران، رضا رفیعی، کانون بورس، مجتمع فنی تهران، فنی حرفه ای، فرادرس، فراچارت، مکتب خونه، معین صادقیان، رضا گلشاهیان، نیما آگاهی، وان کلیک، تالار بورس، محمد حسینی، مهدی رجبی، هاتف سیدپور، حسن حامدی، چیا، حامد ثقفی، ترحمی و…

۲- آیا اساتید و تریدهایی که در این مطلب ذکر شده اند، کلاهبردار می باشند؟

اگرچه ممکن است با جستجو در گوگل به مواردی مثل آدام مرادی کلاهبردار، محمد هلاکویی کلاهبردار، علیرضا محرابی کلاهبردار و غیره برخود کنید اما باید خاطرنشان سازیم که طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده همه افراد واقعا استادان مجرب و آموزش دیده ای می باشند و بهترین دوره های اموزش ارز دیجیتال را ارائه می دهند.

شما به راحتی می توانید در دوره های حضوری آموزش ارز دیجیتال در تهران، اصفهان، سنندج، ساری، بندرعباس، تبریز، کرج، قزوین، شیراز، گرگان، رشت، زنجان، کرمان، شهریار، اردبیل، قم، اراک، اهواز، یزد، نجف اباد، ارومیه و… شرکت کنید.

۳- بهترین سایت آموزش ارز دیجیتال کدام است؟

سایت ارز دیجیتال به آدرس اینترنتی arzdigital.com بزرگترین سایت آموزشی فارسی در جهان می باشد که در حوزه کریپتوکارنسی و بلاکچین در حال فعالیت است. شما می توانید در این سایت اخبار فوری ارزهای رمزنگاری شده، قیمت لحظه‌ ای ارز‌های دیجیتال و نمودار تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین (BTC) و… را دنبال کنید.

خوشحالیم که امروزه علوم و صنایع بزرگ بر پایه کریپتوکارنسی و بلاکچین بین مردم و دولت ها مقبولیت پیدا کرده و افراد ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان دارایی دیجیتال پذیرفته اند.

۴- در حوزه ارز دیجیتال، افراد چه کلماتی را بیشتر در گوگل سرچ می کنند؟

 • برای یادگیری ارز دیجیتال از کجا شروع کنیم؟
 • آموزش ارز دیجیتال از صفر تا صد / از پایه تا پیشرفته / مقدماتی تا پیشرفته / مبتدی تا حرفه ای
 • آموزش نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال برای مبتدیان / برای کودکان
 • اموزش ارز دیجیتال یوتیوب، آپارات، اینستاگرام، تلگرام، رمزینکس، نی نی سایت، مکتب خونه، نوبیتکس، کوینکس، کوکوین، کتاب، پی دی اف (pdf) و…
 • اموزش ارز دیجیتال ویدیویی، تصویری و صوتی
 • اموزش ارز دیجیتال کاردانو، بیت کوین، اتریوم، تتر و ترون

۵- بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کدامند؟

بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری، سود روزانه و ترید روزانه عبارتند از: اتریوم (Ethereum) – کاردانو (Cardano) – آوی (AAVE) – اولانچ (AVAX) – چین لینک (LINK) – پولکادات (Polkadot) – ترا لونا (LUNA) – پالیگان (MATIC) – سولانا (SOL) – سنتتیکس (SNX) – یونی سوآپ (UNI) – بیت کوین (BTC)

۱۰ تریدر برتری که خوب است بشناسید

محمد علی پور صمدی

محمد علی پور صمدی
وبسایت ندارد

مستر تریدر
dolfinvest.com

مهدی رجبی
mahdirajabi.com

حسن حسینی کالج اسپارک

حسن حسینی
collegespark.ir

سیاوش صوفی
وبسایت ندارد

مهتاب حکمتی

مهتاب حکمتی
وبسایت ندارد

ماهان تیموری
mahanteymouri.com

شهاب اناری آموزش ارز دیجیتال

شهاب اناری
shahabanari.com

مطمئنا خیلی از اساتید و تریدرهای ارز دیجیتال هم هستند که به علت محدودیت در معرفی برترین های این حوزه، از قلم افتاده اند و نامشان در اینجا ذکر نشده است. آیا شما استادی  را می شناسید که شایستگی و لیاقت حضود در جمع ۱۰ نفر برتر این حوزه را داشته باشد؟

چنانچه آنها را می شناسید یا قصد دارید خودتان جزو لیست بهترین های این حوزه باشید، پیشنهاد خود را با کارشناسان ما در ایران فاندر در میان بگذارید. تماس با ایران فاندر

منبع: irfoundr.com

رای دهید
این مقاله را حتما بخوانید:  10 سئوکار برتر ایران + بهترین مشاور و متخصص سئو

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

53 دیدگاه برای “۱۰ دوره برتر آموزش ارز دیجیتال + بهترین تریدرهای ایران

 1. محمدرضا قربانی گفته:

  اقای دکتر عباس نوروزی می تونم بگم از تمام این دوستان با سابقه تر در این زمینه هستن
  ایشون اولین رساله دکتری خاورمیانه در مورد کیرپتوکارنسی رو دارن و تا جایی که می دونم زمانی که ایران بودن رئیس هیت مدیره بنیاد ملی توسعه
  بسیار با سواد هستن

 2. نگار مسلمان گفته:

  بنظرم قبل از هر اسمی بایستی از دکتر عباس نوروزی بعنوان اولین دارنده دکتری تخصصی کریپتوکارنسی در ایران یاد میکردید ؛ کتاب جدید ایشون بنام از «آفتابه تا بیتکوین» در رابطه با ارز دیجیتال واقعا یک پدیده خارق العاده است

 3. آرش عظیمی گفته:

  با احترام به طبقه بندی شما، مثل سایر دوستانی که در بالا گفتن عجیب هست که اسمی از افرادی مثل دکتر عباس نوروزی یا سایرین نبردید و باعث می شود طبقه بندی شما زیر سوال برود. مثلا اگر در اینترنت هم سرچ کنید از سال ۹۲ دکتر نوروزی آن زمانی که کسی نمی دانست کریپتوکارنسی چیست این موضوعات را در دانشگاه و سازمان های دولتی مثل بانک مرکزی تدریس می کردن و خیلی از افراد و تریدرهایی که در بالا نام بردید از شاگردان ایشان هستند. اگر این طبقه بندی با دریافت پول صورت نگرفته و تبلیغاتی نیست به نظر باید اسم چندین نفر که در داخل و خارج ایران معروفتر از این عزیزان هستند به صدر لیست شما اضافه شود.

  • تیم تحریریه گفته:

   سلام و درود آرش عزیز
   ممنون از اینکه دیدگاه ارشمند خود را با ما به اشتراک گذاشتید
   این لیست هر ماه توسط پیشنهادات شما دوستان آپدیت می شود، از این رو می توانید اساتید مد نظر خود را به ایمیل irfoundr.com@gamil.com ارسال نمایید تا مورد بررسی قرار گیرند.

   متشکریم از حسن نیت شما

 4. مریم طالبی گفته:

  من دوره ی آدام مرادی و رضا رمضانی رو خریدم و از لحاظ عمقی که کسی بخواد ترید رو به عنوان شغل واقعی یاد بگیره دوره ی استاد رمضانی عالیه چون کلا استراتژی خاصی برای آموزش دارن

 5. داود گفته:

  سلام ، آقای نام آور دوره های کاملی دارن که در مقاطع زمانی مختلف عرضه میشن ، در پیج اینستاگرامشون اطلاع رسانی میکنن و چون دوره هاشون پشتیبانی داره ظرفیت محدود برای ارائه دارن برای همین هست که همیشه نمیفروشن. دوره معروفشون به اسم تکنوفاند شامل عرضه و تقاضا و RTM و اقتصاد کلان هست . دوره پرایس اکشن هم جدا دارن

 6. شهبازی گفته:

  به گفته کوین ترودو یکی از مفاهیم پایه ای که هر کسی باید بدونه اینه که به کی گوش میدید؟ از کی یاد میگیرید؟ نباید به کسایی که خودشون با فروش دوره به درآمد رسیدن گوش بدید به عنوان کسی که سابقه ۸ ساله تو بازارهای مالی دارم به شما میگم که از کسی یاد بگیرید که لینک حساب معاملاتیش رو نشون بده و ثابت کنه که با ترید کردن میتونه سود کنه و تریدر ماهری هست وگرنه بقیه چیزها که یه نوعی اطلاعات کلی هست که با سرچ تو گوگل میتونید یاد بگیرید

  • حمید گفته:

   منم با شما موافقم .البته چیزایی مثل استفاده از پلتفرم صرافی ها ،اموزش میخوان اما اون کسی که سیگنال میفروشه ،با یه دودوتا چهارتای ساده بابد خودش میلیاردر باشه و اتفاقا استراتژیش رو پنهان کنه _ فروش سیگنال و استراتژی کلاهبرداری محضه _ مدتها واسه فارکس امثال رضا گلشائیان رو استاد میدونستم اما بعدا فهمیدم یه دلار پول تو فارکس ندارن و به گفته های خودش ایمان ندارن که یه ترید ساده بکنن ..

 7. سید محمد رضوی گفته:

  سلام چرا از استاد علی اکبر بهاری نامی نیاوردین چندین کتاب بزرگ نوشته استراتژی cbweمخصوص خودشه فول دوره رو داره با شخصیت و کامل ترین استاده امیر حسین نامدار هم درجه یک است

 8. شهاب گفته:

  استاد ترید اونقدر زیاد شده که نمیشه فهمید به کدوم باید اطمینان کرد. شما توی اینستا بگردید، فکر میکنم بیش از هزار پیج باشه که دوره اموزشی تو این زمینه دارن. از بین اینها علی صابریان که فقط لب و لوچه اش رو نشون میده. از بقیش شناختی ندارم. ولی تجربه ی کوتاهی که توی ترید داشتم به این رسیدم اکثر کسایی که اموزش ترید میدن نتونستن از ترید درامد کسب کنن و به فروش دوره و روشهای درامد جانبی از ترید رو اوردن.

 9. آرش گفته:

  یه توصیه برای دوستانی که میخان وارد حوزه ارز دیجیتال بشن و در حال تحقیق هستن و به این صفحه رسیدن به عنوان کسی که خیلی از این افرادو میشناسم و دوره هاشونو کم و بیش دیدم. ۹۰ درصد مطالب موجود در این دوره ها (و حتی با کیفیت ترش) به صورت رایگان در یوتیوب پیدا میشه. از جمله دوره های استاد رضا گلشاهیان که معتقد به آموزش علمشون به صورت رایگان برای عموم هستن.

 10. hamidreza گفته:

  رتبه ۱ تا ۴ اینا یه خط رند درست نمیتونن بکشن بعد رضا گلشاهیان ، استاد خاکستر و اقای قادری مبحث اسمارت مانی که هم در ارز دیجیتال و هم فارکس کار برد داره هیچ جایی دارن ، توی کل این لیست فقط علی رمز علی که اونم پست های اینیستاش کفایت میکه برای تکنیکال هم البروکس و یا فوتون فصل ۶ جواب کار تون رو میده . بعد از کی ماهان تیموری رو چرا گذاتید

 11. saeid گفته:

  من کل دوره هارو دیدم ب طور وحشنتاکی سخته ک ب راحتی نمیشه پول دربیاری یا میبازی یا مساوی میشی برنده نیستی تا زمانی ک فوت کوزه گری رو بفهمی اینا ک اسم برده شده هیچ کدوم نمیگن فوت گوزه گری رو اگه راست میگن بیان تو همین دوره هاشون اسمارت مانی رو توضیح بدن

  • محسن گفته:

   زمانی که ارزها پایین بودن ، همه برنده میشدیم . پس زمانی باید پول میدادیم که قیمت بیت پایین بود . این ینی ما ایرانیا پول و زمان برای آموزش نمیدیم

 12. ماهان سلطانی گفته:

  اینهایی که معرفی کردین بیشتر فروشنده و بازاریاب هستند و یه سری کارمند براشون محتواهای رایگانی که وجود داره رو جمع آوری میکنند و یخورده رنگ و لعاب میدن بهش بعنوان دوره خالی میکنند سر مردم بیچاره! پول بابت این دوره ها ندین همه این سرفصلها در حد مبنتدی هست . خیلی بیشتر از اینها و پیشرفته ترش در اینترنت به راحتی و رایگان قابل دسترسی است .کمی جستجو لازمه

 13. عباس گفته:

  به نظر بنده با اختلاف آقای مهندس بهرامی از تیم خانه سرمایه بهترین هستن در ایران کاملا متفاوت نسبت به بقیه اساتید.

  • مانی گفته:

   بابا ولمون کن . خانه سرمایه؟؟
   همه میدونن خانه سرمایه فقط با آموزش و مشاوره شده خانه سرمایه
   هرکس هم اونجا تریدر شده خودش جنم داشته رفته آموزش دیده و کار کرده.

 14. ندا گفته:

  سلام اسم و آدرس پیج یا شماره آقای تریدر اصفهانی که فولکس واگن دارن و در زمینه ارزهای دیجیتال آموزش میدن رو میخوام کسی ایشون رو میشناسه؟

  • مانی گفته:

   سلام اون تریدر نیست تبلیغ یه روش معامله س که خیلی هم قابل اعتماد نیست
   یه الگوریتم من درآوردی که قماربازها ابداع کردن

 15. پویا گفته:

  من بیشتر این افراد رو دورهاشون دیدم ولی دوره جامع ارز های دیجیتال و پرایس اکشن استاد حسینی فایننس واقع حرف نداره، استاد نام اور هم عالیه

 16. امید گفته:

  از قدیم‌گفتن اگر کاری رو بلدید برید انجامش بدید .اگر هم بلد نیستید برید آموزش بدید.
  اینا اگر بلد بودن ترید کنن بدون شک نمیفتادن به پکیج فروشی.

 17. خانی گفته:

  سلام من چند تا دوره پولی و رایگان نگاه کردم بعضی که رایگان هستند خیلی بهتر از پولی ها هستند بنظرم اگر این پولی ها خودشان ترید میکردند نمیومدند دوره پخش کنند مشخص هست فقط شو من بازی در میاورند

 18. sari galen گفته:

  عشق فقط رضا رمضانی حداقل تریدهاش رو میبینم و میدونیم یه تریدر واقعی هست نه فقط یه دوره فروش
  تنها تریدری که تو استادا تریدهاش رو روشن میذاره تا همه ببینن

 19. فاطمه طهماسبی گفته:

  پیشنهاد میکنم اگه دنبال موفقیت هستید یک بار سرمایه گذاری مطمئن کنید و برید کانون بورس…واقعا استادی عالیییی دارند هم استاد حاج علی و هم استاد ویلایی

 20. amir گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و معامله گران محترم این کامنت را برای کسانی میزارم که تازه کار و علاقمند به معامله گردی در این شاخه از دانش هستند استادانی چون پورصمدی و علیرضا محرابی و استاد گلشاهی با سابقه خوب در این زمینه انتخاب های بسیار مناسبی هستند و همچنین اگر به دنبال استادی هستید که به صورت رایگان این دانشو کسب کنید میتونم با اطمینان کامل استاد ارشیا عزیزپور را بهتون معرفی کنم که تمامی ویدیو های ایشان به صورت رایگان در یوتیوب موجود است و خوبی اینشون این هست که یک استاد پویا و فعال هستند و واقعا برای هنرجوی خود ارزش قایل اند
  جیبتون پرپول و عمرتون در بازار جاودان

 21. مهدی گفته:

  همین که آقای … اومده توی مقاله
  مشخصه که اینا جز فروشنده دوره هیچی از ارز و معامله نمی‌دونند
  آقای ه… بارها با تبلیغ شت کوین ها و … که بعدا مشخص شد خودش جزیی از کسایی بوده که این شت کوین ها ساخته پول مردم بالا میکشه
  یادم یبار توی دوره اش
  ۴۰ تا ارز دیجیتال از ارزهای تازه وارد توی کیف پولش نشون میداد
  بعد ۱۰ تا از این ارزها رفتن بالا میومد استوری و ویدیو میزاشت که ببین من درست گفتم
  خب ۳۰ تای دیگه که نابود شدن نشون میدادی
  دوستان افرادی که با تمرین میان معامله اهرمی ۲۰ و ۵۰ باز میکنند دوره نمیرارن میگن فقط تمرین میخواد
  ما با گذروندن دوره یه عده فروشنده به جایی نمیرسیم
  خیلی بهتر از این دوره ها توی یوتیوب هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟