سئو سایت ترکی استانبولی | SEO وبسایت در ترکیه

طراحی سایت و سئو در ترکیه

آیا به گسترش تجارت خود در کشورهای ترک زبان فکر می کنید و می خواهید با حضور آنلاین قوی شروع کنید؟ اگر هدف شما دیده شدن بالا در بازار ترکیه و کشورهای ترک زبان است، ممکن است بخواهید سئو سایت ترکی استانبولی، تولید محتوا ترکی استانبولی و بازاریابی دیجیتال را به برنامه خود اضافه کنید.

سئو سایت در ترکیه یکی از مهم ترین استراتژی های بازاریابی آنلاین امروزه برای کسب و کارهایی است که به دنبال دید بیشتر آنلاین در ترکیه و همچنین بسیاری از مردم ترک زبان در سراسر جهان هستند. در حال حاضر میلیاردها دلار برای سئو هزینه می شود و بازاریابی آنلاین برای اکثر مشاغل به یک نیاز تبدیل شده است.

با حدود ۲۰۰ میلیون نفر ترک زبان در سراسر جهان، ترکیه در میان ده زبان برتر دنیای اینترنت قرار دارد. زبان ترکی استانبولی با بیش از ۸۰ میلیون گویشور بومی بخش بزرگی از متکلمان زبان ترکی را به خود اختصاص داده است. برای دسترسی مؤثر به این بازار، لازم است یک استراتژی سئو برای سایت ترکی استانبولی داشته باشید تا به افرادی که با استفاده از زبان مادری خود در موتورهای جستجوی ترکی به دنبال شما هستند، دسترسی پیدا کنید.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با برخی ازنکات مهم سئو سایت های ترکی استانبولی بیشتر آشنا شوید. این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید زیرا با آموزش سئو سایت ترکی و آشنایی با مبانی و اصول سئو سایت های ترکی، نه تنها برای رتبه بندی ارگانیک وب سایت خود در کشورهای ترک زبان مثل ترکیه نیازی به تبلیغات نخواهید داشت، بلکه می توانید از ویترین جهانی گوگل برای نمایش محصولات یا خدمات خود بهره ببرید.

سئو سایت ترکی را به کدام متخصص سئو بسپاریم؟

اگر می خواهید پروژه سئو وبسایت ترکی استانبولی خود را به یک تیم قابل اعتماد و متخصص بسپارید، قطعاً سایت ایران فاندر را به شما پیشنهاد می دهیم. تیم سئو سایت ایران فاندر به مدیریت صابر آقامحمدی دارای تجارب موفق بسیاری در زمینه SEO است.

 برای سفارش سئو سایت و مشاوره رایگان سئو با شماره ۰۴۱۳۷۷۲۱۷۵۸ تماس بگیرید. 

قیمت سئو سایت در ترکیه چقدر است؟

هزینه پروژه سئو سایت های گردشگری، صنعتی، پزشکی، خدماتی، فروشگاهی،آموزشی، استارتاپی، سرگرمی، خبری و… را ماهیانه بین ۱۵ میلیون تومان تا ۶۰ میلیون تومان در نظر بگیرید که بر اساس سختی حوزه محاسبه می شود.

تعرفه خدمات سئو می تواند از چند میلیون شروع شود و تا چندین ده میلیون برسد! برخی از شرکت های سئو خدمات خودشان را به صورت ساعتی، ماهانه و پروژه ای ارائه می دهند. مهمترین قسمتی که باید در نظر داشت این است که قراردادهای سئو باید حداقل تا یک سال باشد تا نتایج خوبی حاصل شود، زیرا این یک فرآیند مداوم است.

سئو به زبان ترکی در کدام کشورهای ترک قابل انجام است؟

جمهوری آذربایجان، ترکمنستان، ازبکستان، ترکیه، قرقیزستان، قزاقستان، تاتارستان، قبرس، مجارستان، کوزوو، مقدونیه، عراق، یونان، بلغارستان، رومانی، آلبانی، ایران، آلمان، بلغارستان، هلند، فرانسه، صربستان و سین کیانگ

سئو (Site Optimizasyonu) چیست؟

کلمه SEO از حروف اول عبارت “Search Engine Optimization” تشکیل شده است و به عنوان بهینه سازی موتور جستجو و دریافت ترافیک ارگانیک از صفحات نتایج موتورهای جستجو تعریف می شود. همانطور که از نام آن پیداست، می توانیم آن را به عنوان مطالعه ای توصیف کنیم که پروژه های اینترنتی را با قوانین خاصی برای موتورهای جستجو مناسب می کند و در نتیجه اطمینان می دهد که سایت ها در موتورهای جستجو به بالاترین رتبه دست می یابند.

با سئو وب سایت ها در تمامی موتورهای جستجو به خصوص گوگل بیشتر دیده می شوند و ترافیک خود را افزایش می دهند. از آنجایی که پرکاربردترین موتور جستجوی امروزی «گوگل» است، سازمانی که قوانین سئو و اینترنت را تعیین می کند نیز «گوگل» خواهد بود.

گوگل همیشه در نتایج جستجوی خود به سایت های محبوب و باکیفیت از نظر بهینه سازی در سایت، ساختار فنی و محتوای متنی اولویت می دهد. موضوع محبوبیت نیز به عنوان کارهای انجام شده در خارج از سایت تلقی می شود.

سئو سایت ترکی استانبولی چگونه انجام می شود؟

از آنجایی که هر وب سایت و پروژه ترکی استانبولی ساختار منحصر به فرد خود را دارد، مهم است که استراتژی سئو سایت ترکی استانبولی خاصی برای هر پروژه در نظر گرفته شود. یک کارشناس خوب باید پروسه سئو سایت ها را با ایجاد یک برنامه کاری صحیح در نتیجه تحلیل هایی که روی سایت انجام می دهد، شروع کند.

نه تنها کار سئو سایت ترکی استانبولی بلکه سئو سایت تمام زبان ها به یک آماده سازی و برنامه ریزی اولیه نیاز دارند. پروژه هایی که در راستای تحلیل اولیه صحیح پیشرفت می کنند، همیشه می توانند به موفقیت دست یابند.

تحقیقات کلیدواژه، تجزیه و تحلیل رقبا و تحلیل بخش مثال هایی از این تحلیل های اولیه هستند. حال با بررسی جزییات بیشتر و زیر عنوان های درون سایت و خارج از سایت، چگونه می توان سئو سایت ترکی استانبولی را خوب انجام داد؟ در ادامه مطلب با ایران فاندر همراه باشید تا برخی از مسائل سئو سایت ها در ترکیه را بررسی نماییم.

مبانی و اصول سئو سایت ترکی استانبولی
آموزش سئو سایت ترکی

مبانی و اصول سئو سایت ترکی استانبولی

سئو داخلی (سئوی داخل صفحه) چیست؟ چگونه انجام می شود؟

سئو در سایت ترکی یک مطالعه با کیفیت است. سایت هایی که ربات های گوگل به راحتی در آن کراول کرده و کاربران زمان زیادی را در آن سپری می کنند، نمونه هایی از مفهوم سایت های باکیفیت هستند. موتورهای جستجو در چارچوب قوانین خاصی به وب سایت ها امتیاز کیفیت می دهند. موارد اصلی مؤثر بر امتیازات کیفیت سایت عبارتند از: متن و محتوای بصری که ما در سراسر سایت خود استفاده می کنیم، ساختار کد تمیز و سریع، رابط کاربر پسند و برچسب های موتور جستجوی خاص

این مقاله را حتما بخوانید:  10 کلید موفقیت در فروش به سبک حرفه ای ها

هدف اصلی ما از بهینه سازی در سایت این است که به موتورهای جستجو ثابت کنیم که از کیفیت بالایی برخوردار هستیم، به کاربران اهمیت زیادی می دهیم و به موتورهای جستجو کمک کنیم تا سایت ما را اسکن کنند. چگونه یک وب سایت کاربرپسند می شود؟ چگونه باید سرعت سایت خود را افزایش دهم؟ بیایید موضوعات سئوی سایت ترکی استانبولی را با عنوان های فرعی زیر بررسی نماییم.

بهینه سازی متن و محتوای بصری

از جمله مهم ترین مسائل کسب رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو این است که متن هایی که در محتوای سایت خود استفاده می‌کنیم، اصیل و دارای محتواهایی هستند که خوانندگان به دنبال آنها هستند. ضمناً نوشته هایی که غلط املایی ندارند، با قواعد گرامری مطابقت دارند و با توجه به علائم نگارشی نوشته می شوند، اساس محتوای با کیفیت را تشکیل می دهند.هر چه مقالاتی که برای سایت ترکی استانبولی خود آماده کرده ایم با کیفیت تر و طبیعی تر باشد، افراد بیشتری مطالب ما را می خوانند و وقت خود را در صفحه ما می گذرانند.

تصاویری که در صفحات خود استفاده می کنیم نیز به اندازه محتوای متنی ما مهم هستند. اصالت و کیفیت تصاویری که در سرتاسر سایت ترکی استفاده می کنیم، علاوه بر اینکه امتیاز کیفی سایت ما را افزایش می دهند، تأثیری منحصر به فرد در سئو سایت ترکی استانبولی و همچنین چشم بازدیدکنندگان به جا می گذارد.

سرعت سایت و ساختار کد پاک

اکثر کاربران اینترنت وب سایتی را که کند باز می شود، به سرعت ترک می کنند. نرخ پرش بالا یا همان خروج سریع کاربر  از سایت، امتیاز کیفیت سایت شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. علاوه بر این، ربات های موتورهای جستجو می خواهند در حین خزیدن در سایت ها، به جای ساختار کد پیچیده و غیر ضروری، با یک ساختار کد تمیز و به راحتی قابل اسکن مواجه شوند.

وب سایت کاربر پسند

بیایید نگاهی به تجربه کاربری (UX) بیندازیم، که شاید یکی از مهمترین عناصر کسب رتبه بالا در گوگل باشد. در پروژه های اینترنتی، مسائلی مانند تغییر مسیرهای گمراه کننده، ساختار URL های طولانی و طراحی های بی کیفیت، علاوه بر کاربر محور نبودن، با جلب توجه ربات ها، کیفیت سایت ما را کاهش می دهد.

یک وب سایت کاربرپسند، با چیدمان اصولی و قابلیت دسترسی باید جزو موارد اصلی ما باشد. افراد در هر سن و سطحی باید بتوانند به راحتی از سایت ما استفاده کنند. می‌توان گفت پروژه‌هایی که به فونت ها، رنگ های سایت و لینک های داخلی اهمیت می دهند، قدم به قدم به موفقیت می‌رسند.

هدف اصلی سئو سایت ترکی استانبولی ارائه اطلاعات با کیفیت و مفید به کاربران است. نباید فراموش کرد که یک وب سایت کاربرپسند، موتورهای جستجوگر پسند نیز هست.

کور وب وایتال (محتوای اصلی وب)

«Core Web Vitals»  یا داده‌های مهم وب، که گوگل با به‌روزرسانی تجربه کاربر نهایی معرفی کرد، اکنون به یک عامل رتبه بندی تبدیل شده است. بر این اساس، بهینه سازی هایی اهمیت پیدا کرده اند که باید در راستای مفاهیم زیر انجام شوند:

بزرگترین محتوای قابل مشاهده (LCP) که به زمانی اشاره دارد که بزرگترین محتوا در صفحه از زمان ورود بازدیدکنندگان به سایت قابل مشاهده است. این محتوا را می توان به عنوان تصاویر یا ویدیوهای موجود در صفحه در نظر گرفت. زمان ایجاد محتوایی که روی صفحه نمایش داده می شود، باید ۲٫۵ ثانیه یا کمتر باشد. برای این کار، توصیه می شود تصاویر و فونت های ورودی صفحه اول را به صورت پیش بارگذاری (rel=”preload”)  اضافه کنید. علاوه بر این، فایل های جاوا اسکریپت غیر ضروری و استفاده نشده باید حذف شوند.

تاخیر ورودی اول (FID) که تعامل کاربری که برای اولین بار وارد سایت می شود را اندازه گیری می کند. به عنوان مثال، مدت زمانی که طل می کشد تا کاربر پس از ورود به  وب سایت، بر روی یک لینک یا دکمه کال تو اکشن، کلیک کند. توصیه می شود این زمان کمتر از ۱۰۰ میلی ثانیه باشد.

تغییر چیدمان تجمعی (CLS) به این معنی است که در طول مدت زمانی که صفحه ایجاد می شود، اجزای صفحه در اندازه و ترتیب مناسبی قرار می گیرند. مثلاً تصاویری که دارای ارتفاع و عرض مناسبی نیستند، باعث تغییر زمان بارگذاری صفحه می شوند. از آنجایی که جابجایی ها موقعیت دکمه در سایت بر تجربه کاربر تأثیر منفی می‌گذارد، یکپارچگی طراحی باید در سطح بین اولین بارگیری و خروجی نهایی صفحه حفظ شود.

برچسب ها یا متا تگ های موتور جستجو

استفاده از متا تگ های موتورهای جستجو که موضوع سئو تکنیکال سایت ها هستند، تضمین می کنند که سایت ما توسط ربات ها به خوبی درک شده و به درستی در نتایج جستجو ایندکس می شود. برچسب هایی مانند عنوان و توضیحات صفحه، برچسب های زبان، نمایش صحیح آدرس صفحه وجود دارند که به ربات ها سیگنال می دهند. با تگ های متا که به درستی پیکربندی شده اند، گوگل می تواند صفحات ما را سالم تر پیمایش کرده و درک کند. به همین دلیل می توان گفت که متا تگ ها یک معیار مهم سئو سایت ترکی استانبولی هستند که به طور مستقیم بر رتبه سایت های ترکی تأثیر می گذارد.

این مقاله را حتما بخوانید:  با این آموزش رایگان، نیازی به دوره بازاریابی اینستاگرام ندارید!

هنگام استفاده از این برچسب ها، قطعاً باید از پشتیبانی حرفه ای برخوردار شوید. برچسب گذاری نادرست می تواند باعث تشخیص اشتباه سایت ها و حتی ایندکس نشدن سایت شود.

سئو و دیجیتال مارکتینگ در ترکیه
کسب ترافیک ارگانیک در ترکیه

سئو خارجی (سئوی خارج از صفحه) چیست؟ چگونه انجام می شود؟

کار سئوی خارجی همانطور که از نام آن پیداست شامل تمام تعاملات و اشتراک گذاری هایی است که در خارج از سایت انجام می شود. همچنین می توانیم این نوع سئو سایت ترکی استانبولی را افزایش محبوبیت و آگاهی از پروژه های اینترنتی بدانیم. سئوی خارج از صفحه موضوع بسیار حساسی است که نیاز به توجه خاصی دارد.

از بزرگترین دلایلی که باعث می شود بزرگترین اشتباهات در کار سئو سایت ترکی استانبولی انجام شود و راه برای حذف سایت ها از گوگل باز شود، این است که لینک های خارج از سایت را برای فریب دادن Google انجام دهیم. خرید بک لینک های غیر طبیعی و تصنعی هر چند الان نه ولی در آینده نزدیک ممکن است سایت ما را در معرض ریسک های بزرگی قرار دهد.

بهتر است بدانید گوگل در تشخیص این گونه اشتراک گذاری های مصنوعی، عملکرد بالا و هوشمندانه ای دارد. وب سایت هایی که در معرض استفاده از تکنیک های سئو سیاه قرار می گیرند، به مرور زمان رتبه خود را از دست می دهند و وارد مسیرهای دشوار می شوند.

شاید خیلی از شما کاربران با مفهوم اینکه بک لینک چیست؟ آشنایی نداشته باشید. اجازه دهید در این بخش این موضوع را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم چراکه یکی از اصول و مبانی سئو خارجی سایت های ترکی استانبولی و هر سایت دیگر به هر زبانی هستند.

بک لینک چیست؟

به لینکی که یک وب سایت از یک سایت دیگر به عنوان مرجع می گیرد، بک لینک می گویند. به زبان ساده تر اینکه اگر وب سایتی که از نظر گوگل ایمن و محبوب است، شما را در سایت خود معرفی کند و آن را به کاربران خود توصیه کند، گوگل به سایت شما اعتماد خواهد کرد. بنابراین با ایجاد محبوبیت، هم ترافیک و هم آگاهی برای سایت شما فراهم می شود.

با آخرین به روز رسانی های گوگل، مشکل بک لینک به عنوان موضوعی ظاهر می شود که باید با حساسیت بیشتری برخورد شود. برخی از وب سایت هایی که این ساختار را دستکاری می کنند می توانند توسط گوگل شناسایی و در صفحات جستجو فیلتر شوند. به همین دلیل بک لینک های غیر طبیعی و پولی برای پروژه ها خطرناک هستند.

بک لینک طبیعی چگونه باید باشد؟

در واقع، پاسخ به این سوال بسیار ساده است. اگر محتوای خوبی ارائه دهید، بازدیدکنندگان سایت شما می خواهند به اطلاعاتی که از شما می گیرند را به دیگران معرفی کنند. در این صورت یک لینک طبیعی به دست خواهید آورد.

با این حال، بزرگترین و مهم ترین اشتباه از اینجا شروع می شود که خیلی از افراد فکر می کنند تنها کاری که باید در سئو سایت ترکی استانبولی خودشان انجام دهند، این است که به هر قیمتی بک لینک دریافت کنند. آنها برای دریافت لینک های پولی از سایت های خبری نامرتبط، شلوغ و بی کیفیت اقدام می نمایند. هنگامی که این دستکاری در مدت زمان کوتاهی رخ می دهد، آنها از نتایج جستجو حذف می شوند.

بهتر است به جای چنین لینک هایی که به صورت غیر طبیعی و با پرداخت هزینه به دست می آیند، با تهیه محتوای باکیفیت و به روز، لینک ها را به طور طبیعی به دست آورید.

کار را به دست کاردان بسپارید!

سایت ترکی استانبولی که برای گسترش بازار در کشورهای ترک زبان طراحی می کنید، یک حرکت عاقلانه است. با این حال، اگر قصد انجام آن را دارید، باید این کار را به درستی انجام دهید. تولید محتوا ترکی استانبولی باکیفیت و استفاده از نکات سئوی سایت ترکی که در بالا اشاره کردیم، می تواند برند شما را در معرض دید آنلاین نمایی قرار دهد، آگاهی از کسب و کار شما را بهبود بخشد و منجر به افزایش تبدیل ها شود.

سئو سایت ترکی استانبولی خود را به یک متخصص بسپارید! اگر در جستجوی یک تیم متخصص سئو و بهترین شرکت سئو در ایران هستید که در حوزه سئو سایت های خارجی فعال باشد، حتماً باید به برخی از موارد توجه داشته باشید و بدانید که چه خواسته هایی باید از آنها داشته باشید. یادتان باشد که متخصصان سئو به زبان ترکی استانبولی بایستی در مورد این موارد باید حتماً دانش، تسلط و مهارت لازم را داشته باشند:

 • طراحی سایت ترکی استانبولی
 • بررسی معماری وبسایت
 • ایجاد و بهینه سازی محتوای سایت
 • سیستم مدیریت محتوای وردپرس و انواع CMS
 • بهینه سازی صفحات وب سایت و بک لینک های آن برای افزایش رتبه موتور جستجو
 • طراحی استراتژی سئوی مناسب
 • نصب ابزار سئو
 • بهینه‌سازی سئو داخلی
 • ارتقای وبسایت در سخت ترین حوزه های دیجیتال مارکتینگ مثل سایت های خبری، گردشگری، پزشکی و…

این سوال که با کدام شرکت سئو باید کار کنید، یک سوال پیچیده ای است. همه شرکت های سئو خوب نیستند، چه رسد به اینکه عالی باشند. بسیاری از آژانس ها راه آسان را انتخاب می کنند و فقط بر بستن قرارداد بدون ارائه نتیجه تمرکز می کنند.

سفارش سئو سایت ترکی استانبولی
خدمات طراحی سایت و سئو به زبان ترکی استانبولی

ایران فاندر ارائه دهنده برتر خدمات سئو سایت ترکی استانبولی، عربی و انگلیسی در ایران

مهم است که وقت خود را صرف صحبت با متخصص سئو کنید، سعی کنید شفافیت بیشتری در مورد آنچه انجام می دهند و استراتژی که می خواهند اتخاذ کنند، به دست آورید. هرچه بیشتر بدانید؛ در تصمیم گیری، بهتر عمل می کنید. مهم است که روی نتایج گذشته آژانس و حتی بیشتر بر اعتبار متخصص سئو تمرکز کنید.

این مقاله را حتما بخوانید:  7روش فوری برای افزایش بازدید سایت چیست؟ (جدید و رایگان)

زمان آن فرا رسیده است که اهمیت حضور در جایی که دیگران به دنبال شما هستند را درک کنید و در نهایت شاهد قدرت سئو برای کسب و کار شما خودتان باشید. هنگامی که از خدمات سئو سایت ترکی استانبولی ایران فاندر استفاده می کنید، به کارشناسان و متخصصان ماهر سئو دسترسی دارید که از تخصص خودشان در زمینه سئو سایت های ترکی استانبولی، عربی، انگلیسی و… برای دسترسی بهتر به بازاری که قبلاً با آن آشنا هستند، استفاده می کنید.

تیم ایران فاندر با انجام تحقیقات کاملی در حوزه کلمات کلیدی و… رتبه بندی خوبی را در موتورهای جستجو برای هر کسب و کاری فراهم می‌کند و در راستای هدف خودش برای جلب رضایت مشتریان، راه را برای شکوفایی آنلاین و موفقیت آنها هموار می سازد.

سوالات متداول

قیمت سئو وب سایت ترکی استانبولی چگونه تعیین می شود؟

هزینه انجام سئو سایت ترکی استانبولی با توجه به کلمات انتخابی کارفرما، مدت زمان مورد نیاز تا رسیدن به نتیجه، عمر دامین و سلامت فنی سایت به صورت ماهانه اعلام می شود.

شرکت خدمات سئو ایران فاندر از چه روشی برای سئو سایت در ترکیه استفاده می کند؟

ایران فاندر سایت شما را از طریق اقدامات سئو کلاه سفید مانند تولید محتوای یونیک، مفید و هدفمند، بهینه سازی محتوا از لحاظ سئو و بهینه سازی سئو فنی سایت انجام می دهد. با توجه به محدودیت بودجه و زمان از تکنیک های ایمن برای لینک سازی خارجی و بک لینک گرفتن از سایت های معتبر فعال در حوزه کاری شما استفاده می کند تا در نهایت چیزی که تحویل کارفرما داده می شود یک نتیجه پایدار و استاندارد باشد.

سئو سایت ترکی و کسب رتبه برتر گوگل در ترکیه چقدر زمان می برد؟

رسیدن به رتبه ۱ گوگل برای هر کسب و کار و وبسایتی متفاوت خواهد بود و هیچ گونه پاسخ قطعی برای تخمین نتیجه گرفتن از سئو سایت وجود ندارد. این مدت زمان به میزان اعتبار و فعالیت های پیشین سایت ها، کلماتی که هدف گذاری کرده اید و وضعیت رقبا بستگی دارد.

شاید کسب موفقیت در یک حوزه در عرض چند ماه امکان پذیر باشد اما در حوزه دیگری به مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشد. اما در صورت انجام اصولی فعالیت های بهینه سازی سایت می توان بین ۳ تا ۶ ماه  به نتایج مناسبی دست یافت.

قیمت خدمات سئو سایت ترکی استانبولی چقدر است؟

سئو وبسایت ترکی استانبولی مجموعه ای از خدمات تخصصی محسوب می شود در نتیجه نمی توان مثل یک کلا یا محصول قیمت مشخصی برای انجام سئو در تمامی سایت ها تعیین کرد.

البته برای دسته بندی های مختلف خدمات سئو مثل بهینه سازی سایت، سئو تکنیکال، بازاریابی محتوا، لینک سازی و … قیمت مشخصی تعیین و بسته به نوع خدمات انجام شده برای سایت ها این قیمت را از کارفرما مطالبه نمود. ابتدا باید به صورت دقیق، سایت مورد نظر را آنالیز کرد و سپس با توجه به خدماتی که بایستی برای بهبود سئو سایت انجام شود، تخمین درستی از قیمت ارائه نمود.

آیا نکات و اصول مرتبط با سئو نیز در محتواهای ترکی استانبولی تولید شده توسط تیم تخصصی تولید محتوای ایران فاندر رعایت می‌شود؟

به دلیل وجود لهجه های متعدد زبان ترکی در کشورهای ترک زبان، به جرأت می توان گفت که تولید محتوای یونیک و باکیفیت ترکی که با رعایت اصول سئو هم نوشته شده باشد، یک کار تخصصی و بسیار حساس است.

وبسایت ایران فاندر به لطف کمک و همراهی مترجمان، ویراستاران و نویسندگان متخصص، آموزش دیده و کاربلد در حوزه سئو، دو نوع محتوای ترکی استانبولی ترجمه ای و ترجمه ای-تألیفی را برای کسب و کارهای فعال در این حوزه تولید می کند

تیم تولید محتوای سایت ایران فاندر علاوه بر اینکه به صورت تخصصی با ترجمه و اصول ترجمه به زبان ترکی استانبولی آشنا هستند، آشنایی کامل با اصول ویراستاری و سئو سایت ترکی استانبولی داشته و مطابق با استانداردهای جهانی سئو سایت، محتواهای سفارشی شان را می نویسند.

برخی از شرکت ها و وب سایت های ایرانی معتبری که سفارش تولید محتوا ترکی استانبولی قبول می کنند، کدامند؟

وبسایت ایران فاندر با داشتن تیمی از مجرب ترین و باتجربه ترین نویسندگان محتوا به زبان های ترکی استانبولی، عربی و انگلیسی جزو سایت های معتبری است که خدمات و امکانات بی نظیری را در زمینه تولید محتوا به زبان های مختلف ارائه می دهد.

تیم تولید محتوای وبسایت irfoundr.com علاوه بر اینکه به ترجمه و اصول نگارش دستور زبان های خارجی مسلط هستند، با نکات و اصول مرتبط با سئو نیز آشنایی کامل داشته و با آموزش های مداوم در این زمینه، مهارت های لازم را کسب کرده اند.

برخی از خدماتی که در ایران فاندر در حوزه سئو به زبان ترکی استانبولی انجام می شود، کدامند؟

 • افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو با استفاده از تکنیک های سئو
 • آموزش سئو
 • سئو سایت با هدف افزایش تعداد بازدید کنندگان
 • طراحی سایت با اصول سئو سایت ترکی استانبولی و با استفاده از تکنولوژی های مدرن
 • مشاوره رایگان سئو سایت و ارائه مشاوره حرفه ای در زمینه بهینه سازی سایت
 • پشتیبانی و پاسخگویی سریع به پرسش های مشتریان در زمینه بهینه سازی سایت ترکی استانبولی از طریق کانال های ارتباطی مختلف

منبع معتبری که در نوشتن این مطلب از آن بهره گرفته ایم: seocu.com

رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟