۱۰ شرکت برتر سئو ایران | بهترین شرکت سئو (SEO)

بهترین شرکت سئو SEO حرفه ای

بهترین شرکت سئو ایران کدام است؟ آیا می دانید وقتی کلمه یا عبارتی را در موتورهای جستجو سرچ می کنید، آن سایت هایی در نتایج برتر قرار می گیرند و به شما نشان داده می شوند که با سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) توانسته اند به این امر مهم دست یابند. طبق گزارش Moz، صفحه اول گوگل ۷۱ درصد از کلیک های ترافیک جستجو را به خود اختصاص می دهد که در سال های اخیر، این میزان به ۹۲ درصد افزایش یافته است.

هر جا که یک حبه قند در فضای باز پیدا کنید، انبوهی از مورچه ها را دور و بر آن حبه قند خواهید یافت! امروزه صنعت سئو نیز مانند یک حبه قند است و به همین دلیل شرکت های سئوی بی شماری را خواهید یافت که برای یک تکه از آن قند شیرین، تلاش می کنند. این موضوع نشان دهنده این است که حتماً کسب و کارهایی وجود دارند که مشتاق رسیدن به صفحات برتر گوگل می باشند.

اما به راستی بهترین شرکت هایی که خدمات سئو را در ایران ارائه می دهند، کدامند؟ اصلا می دانید سئو چیست؟ برترین شرکت سئو چه ویژگی ها و مشخصه هایی باید داشته باشد و قادر به ارائه چه خدماتی باید باشد؟ چه معیارهایی بایستی برای انتخاب یک متخصص سئو و بهترین شرکت سئو ایران و جهان در نظر گرفته شوند؟

وبسایت آموزشی ایران فاندر (مرجع کارآفرینی اینترنتی در ایران) با تحقیق بررسی های ویژه ای که طی چندین ماه انجام داده، به معرفی این شرکت های سئو حرفه ای و ماهر پرداخته است که در حال هدایت قطار صنعت میلیاردی SEO در ایران هستند.

این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید زیرا با شناخت شرکت های برتر سئو در ایران و با بهره گیری از خدمات سئو آنها، نه تنها برای رتبه بندی ارگانیک وب سایت خود نیازی به تبلیغات نخواهید داشت، بلکه می توانید از ویترین جهانی گوگل برای نمایش محصولات یا خدمات خود بهره ببرید.

سئو سایت خود را به کدام شرکت سئو بسپاریم؟

اگر می خواهید پروژه سئو خود را به یک تیم قابل اعتماد و متخصص بسپارید، قطعاً سایت ایران فاندر را به شما پیشنهاد می دهیم. تیم سئو سایت ایران فاندر به مدیریت صابر آقامحمدی دارای تجارب موفق بسیاری در زمینه SEO است. برای سفارش پروژه سئو سایت و مشاوره سئو رایگان حرفه ای با شماره ۰۴۱۳۷۷۲۱۷۵۸ تماس بگیرید.

قیمت سئو سایت و حقوق سئوکار چند است؟

هزینه پروژه سئو سایت های گردشگری، صنعتی، پزشکی، خدماتی، فروشگاهی،آموزشی، استارتاپی، سرگرمی، خبری و… را ماهیانه بین ۱۵ میلیون تومان تا ۳۰۰ میلیون تومان در نظر بگیرید که بر اساس سختی حوزه محاسبه می شود. معمولاً قراردادهای سئو یکساله می باشند.

لیست بهترین شرکت های سئو بر اساس جدیدترین رتبه بندی کدامند؟

ایران فاندر – ریراکو سئو – وب ۲۴ – مدیر وب – سئوکار – نیو سئو – وبسیما – فرین آکادمی – سئولب – دی ام روم

تعرفه یا هزینه خدمات سئو بهترین شرکت های سئو چقدر است؟

قیمت خدمات سئو بسته به میزان رقابت در زمینه مد نظر ، دشواری کلمات کلیدی و آنچه در برنامه شما گنجانده شده است، بسیار متفاوت است. تعرفه خدمات سئو می تواند از چند میلیون شروع شود و تا چندین ده میلیون برسد. برخی از این شرکت ها خدمات خودشان را را به صورت ساعتی، ماهانه و پروژه ای ارائه می دهند. مهمترین قسمتی که باید در نظر داشت این است که قراردادهای سئو باید حداقل تا یک سال باشد تا نتایج خوبی حاصل شود زیرا این یک فرآیند مداوم است.

سئوی تضمینی، از دروغ تا واقعیت!

هیچ کس نمی‌تواند رتبه ۱ در گوگل را تضمین کند. مراقب سئوکارانی باشید که ادعا می‌کنند رتبه‌بندی را تضمین می‌کنند، ادعا می‌کنند «رابطه ویژه» با Google دارند، یا «ارسال اولویت» را به Google تبلیغ می‌کنند. هیچ ارسال اولویتی برای Google وجود ندارد. در واقع تنها راه ارسال مستقیم سایت به گوگل از طریق ابزار بازرسی URL یا ارسال نقشه سایت است و خودتان می‌توانید این کار را انجام دهید.

منبع: developers.google.com

سئو چیست؟

سئو (Search engine optimization یا SEO) به معنای بهینه‌سازی موتور جستجو است و فرآیندی است که برای بهینه سازی پیکربندی فنی، ارتباط محتوا و محبوبیت لینک یک وب سایت به‌کار می رود تا صفحات آن در کوئری های جستجوی کاربر به راحتی قابل یافتن، مرتبط تر و محبوب تر باشند و در نتیجه، موتورهای جستجو رتبه بندی بهتری به آنها می دهند. به زبان ساده تر اینکه:

وقتی کلمه یا عبارتی را در گوگل سرچ می کنید، یک سری از سایت ها برای شما نشان داده می شود. ممکن است فکر کنید که گوگل این سایت ها را به صورت رندوم به کاربران خودش نمایش می دهد، اما اینطور نیست!

سایت هایی که در نتایج برتر نشان داده می شوند، یکسری فعالیت ها و اقدامات به نام سئو روی آنها توسط افرادی به نام سئوکار یا متخصص سئو انجام شده تا در نتایج به کاربران نمایش داده شوند. پس سئو یک تاکتیکی است که با هدف مشاهده و رؤیت سایت های اینترنتی در جستجوهای ارگانیک انجام شده توسط کاربران انجام می شود و به کسانی که این کار را انجام می دهد سئوکار گفته می شود.

کل فرآیند کار سئو روی یک سایت انجام می شود. یعنی طرف حساب شما یک سایت هست که آن سایت می شود هدف سئوکار که باید به صفحه اول برساند. پس با سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو می توانید رنک های بالاتر گوگل را از آن خود کنید و محصولات و خدماتی را که دارید به افراد بیشتری معرفی نمایید.

شرکت سئو چیست؟ (SEO agencies)

مثل اکثر صاحبان مشاغل، احتمالاً در مورد مزایای سئو، چیزهایی شنیده اید و احتمالاً متوجه شده اید که رشد کسب و کار آنلاین این روزها چقدر اهمیت دارد. سئو، بسیار پیچیده است و جستجو برای پیدا کردن بهترین شرکت سئو برای برون سپاری سئو سایت، می تواند بسیار گیج کننده باشد! زیرا نمی توانید آژانس خوب را از آژانس بد تشخیص دهید.

حتی اگر آژانس در مورد خدمات خود، کارهایی که انجام می‌دهند و آنچه می توانید از استفاده از خدمات آنها به دست آورید، صحبت کند، ممکن است هنوز درک کاملی از کارهایی که در آن شرکت ها انجام می‌ شود، برایتان دشوار باشد، به خصوص با آن همه واژگان پیچیده سئو!

اکثر آژانس های سئو دارای تیمی از کارشناسان سئو هستند که طیف گسترده ای از تجربیات ترکیبی را دارند. این تجربیات ترکیبی می تواند بسیار ارزشمند باشد زیرا آنها دقیقاً می‌دانند که برای ایجاد نتایج مؤثر چه کاری انجام دهند.

خدمات سئو چیست؟ (SEO services)

خدمات سئو (Search engine optimization services) بسیار گسترده هستند اما نشان دهنده روند بهینه سازی صفحات وب سایت شما و بک لینک های آن برای افزایش رتبه موتور جستجو هستند. شرکت SEO آن خدماتی را برای مشتری خود ارائه می دهد تا در صفحه اول صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) رتبه بندی کند و برای کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و خدمات خود، ترافیک ایجاد کند.

در ارائه چنین خدمات سئویی نه تنها استراتژی تغییر برخی چیزها در وب سایت شما بلکه چیدمان یک استراتژی جدید به منظور کمک به رتبه بالاتر برای کلمات کلیدی مورد نظر شما، مورد انتظار است. حالا که دانستیم یک شرکت سئو چیست و مزایای کار با بهترین شرکت های سئو کدامند، اجازه دهید در مورد خدماتی که آنها ارائه می دهند با جزئیات بیشتری صحبت کنیم.

کارشناسان سئو چه می کنند؟ (SEO experts)

وظیفه یک متخصص سئو، تجزیه و تحلیل رتبه وب سایت شما و وبسایت رقبای شما برای یافتن کلمات کلیدی مرتبطی است که باید برای آنها رتبه بندی کنید. آنها سپس به شما کمک می کنند تا تغییرات لازم را انجام دهید تا بتوانید از جستجوی آن کلمات کلیدی ترافیک ایجاد کنید. بهترین راه برای درک کامل کاری که آنها انجام می دهند، درک خدماتی است که معمولاً ارائه می دهند.

اگر می خواهید بهترین و هوشمندانه ترین سرمایه گذاری خودتان را برای حضور در دنیای وب و دیجیتال مارکتینگ انجام دهید، بهتر است از خدمات سئو بهترین شرکت های سئو ایران جهت بهبود رتبه سایت  و به نمایش گذاشتن آن در صفحه اول نتایج جستجو بهره بگیرید.

شرکت های سئو چه کاری انجام می دهند؟

براستی خدمات اصلی یک شرکت سئو و بهینه سازی سایت کدامند؟ بهترین شرکت های سئو خدماتی را ارائه می دهند که به شما کمک می کند نتایج موتور جستجوی خود را بهینه کنید. این امر به نوبه خود به شما کمک می کند تا دید آنلاین خود را بهبود ببخشید. بهینه سازی برای موتورهای جستجو در مورد تغییر وب سایت شما، طراحی آن، ایجاد و بهینه سازی محتوای شما و ایجاد پیوندها برای اطمینان از ظاهر شدن شما در نتایج موتور جستجو است.

هرچه وب سایت و محتوای شما بهینه تر باشد، موتورهای جستجوگر مانند گوگل احتمالاً وب سایت شما را در صفحات اول نتایج موتور جستجو (کلمات کلیدی یا عبارات مرتبط با کسب و کار شما) که می خواهید در آن ظاهر شوید، رتبه بندی می کنند. آژانس های سئو به طور کلی طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهند که در اینجا به چند مورد اشاره می شود:

تجزیه و تحلیل و ممیزی وب سایت (Website Analysis & Audit)

اکثر شرکت های سئو کار با شرکت شما را با انجام ممیزی وبسایت و رنکینگ های سئو فعلی شما آغاز می کنند که شامل:

 • بررسی معماری وبسایت شما تا مطمئن شوند که در موتورهای جستجو ظاهر می شود.
 • تشخیص اینکه وب سایت شما در کدام کلمات کلیدی رتبه گرفته است.
 • تجزیه و تحلیل سرعت وب سایت شما
 • و…

انجام این ممیزی به شرکت SEO کمک می کند تا نتایج پایین رتبه بندی وب سایت فعلی شما را تعیین کند. در نتیجه می تواند این نقاط ضعف را به یک نقطه قوت تبدیل کند. به عنوان مثال، شاید وب سایت شما بسیار کند است، در این صورت آنها می توانند با افزایش سرعت سایت شما، نقطه ضعف شما را به نقطه قوت تبدیل کنند. از طرف دیگر، اگر شما از قبل برای یک کلمه کلیدی با هدف بالا رتبه خوبی کسب کرده اید، آنها می‌توانند از آن در استراتژی سئو خود استفاده کنند.

مرحله آخر ممیزی و تحلیل سئو این است که ببینند رقبای شما از نظر سئو چه کسانی هستند و استراتژی آنها چیست. این کار به آنها ایده خوبی می دهد که چه کاری می توانند به سرعت انجام دهند تا شما را به یک سطح بالاتر از رقبا برسانند تا در نهایت بتوانید نتایج بهتری نسبت به آنها به دست آورید.

این مرحله همچنین به شرکت سئوی شما کمک می کند تا بفهمد مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند و به دنبال چه چیزی هستند. در استراتژی سئو، این امر شرکت سئو را قادر می سازد تا ایده های کلیدی مرتبط و محتوایی را در آینده طرح ریزی و برنامه ریزی نماید.

به طور خلاصه، با درک بهتر کسب و کار شما و رنکینگ های رقبای سئوی شما، بهترین شرکت سئو قادر خواهد بود یک برنامه و استراتژی بازی سئو قوی ایجاد کند.

طراحی استراتژی سئوی مناسب با شرکت ها (Tailored SEO strategy)

پس از تکمیل یک تجزیه و تحلیل عمیق، شرکت SEO شما آماده است تا یک برنامه و استراتژی بازی SEO را متناسب با نیازها و اهداف شما ایجاد کند. تجزیه و تحلیل و ممیزی وبسایت درک خوبی از اینکه کدام کلمات کلیدی را هدف قرار داده و بازار هدف شما کیست به شرکت سئو می دهد.

یک استراتژی سئو خوب می تواند در ارائه نتایج قوی بر اساس هدف کمپین سئو شما تفاوت های زیادی ایجاد کند. هر شرکتی متفاوت است، به همین دلیل مهم است که اهداف سئو دقیقاً متناسب با نوع تجارت شما باشد.

به عنوان مثال، هدف یک شرکت آنلاین می تواند تولید سرنخ باشد در حالی که یک برند تجارت الکترونیک ممکن است بخواهد مستقیماً در وب سایت خود فروش ایجاد کند. نه تنها برنامه و استراتژی بازی سئو شما شامل اهداف بلند مدت شما می شود، بلکه باید تاکتیک هایی را نیز شامل شود که برای رساندن کسب و کار شما از جایی که هست به جایی که می تواند باشد، استفاده شود.

یک توصیه: اگر شرکت سئو نمی تواند استراتژی خود را با کلمات ساده توضیح دهد، احتمالاً به این دلیل است که آنها کاملاً واجد شرایط نیستند. درک کامل مفهوم سئو به این معنی است که شما باید بتوانید هر کسی را وادار به درک مفاهیم مختلف کنید.

داشتن یک شرکت سئو که به خوبی توضیح دهد که آنها چه کاری انجام می دهند، بسیار مهم است تا مطمئن شوید که چه چیزی در حال انجام است. در غیر این صورت احساس خواهید کرد که در تاریکی رها شده اید.

نصب ابزار سئو (SEO Tools Installation)

وقتی صحبت از ابزارهای سئو می شود، مطمئن باشید که هیچ کمبودی از این ابزارها وجود ندارد. بیش از صد ابزار مختلف وجود دارد که کارهای مشابهی را انجام می دهند. بر اساس برنامه و استراتژی بازی SEO وبسایت شما، شرکت سئوی شما باید شما را در جهت درست انتخاب بهترین ابزارها برای رسیدن به اهداف خود راهنمایی کند. ایزارهای سئو در موارد زیر می توانند مؤثر باشند:

 • رتبه بندی کلمات کلیدی
 • تجزیه و تحلیل بک لینک
 • ترافیک ارگانیک
 • گزارش های URL شکسته
 • و…

این ابزارها به شرکت سئو اجازه می دهد تا مطمئن شود که تلاش های سئوی آنها نتایج مطلوب را به همراه دارد. آنها همچنین مطمئن خواهند شد که هیچ فرصت جالبی را برای ایجاد نتایج بیشتر از دست نخواهند داد. این ابزارها همچنین برای شما بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا می توانید نتایج را دنبال کنید و به بینش مرتبط برای همکاری با شرکت SEO خود نگاهی بیندازید.

یک شرکت سئو قوی و باتجربه شما را در مسیر درست در مورد صدها ابزار موجود بر اساس اهداف سئوی شما راهنمایی می کند. با مجموعه ای مناسب از ابزارها، استراتژی سئوی شما به راحتی اجرا می شود و کمپین سئوی شما به طور موثر بهینه می شود!

تنظیمات اولیه سئو (Initial SEO Set Up)

پس از راه اندازی ابزارهای سئوی مناسب، نوبت به انجام تنظیمات اولیه سئو می رسد. اینجاست که بهترین شرکت های سئو شروع به کار روی اجرای طرح و استراتژی سئو می کنند تا بتوانید نتایج مستقیم را در کمپین سئو خود مشاهده کنید. راه اندازی اولیه به طور کلی برای حل مشکلات اصلی وب سایت شما از نظر سئو است.

به طور کلی، رایج‌ترین اقدامات بهینه‌سازی سئو داخلی (on-page SEO) عبارتند از:

 • به حداقل رساندن کدهای وبسایت
 • بهینه سازی تصاویر وب سایت
 • اطمینان از ریسپانسیو بودن سایت یا سازگار با موبایل بودن وبسایت
 • تنظیم درست معماری وبسایت
 • اطمینان از اتصال وبسایت شما به گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) و گوگل سرچ کنسول (Google Search Console)
 • تحقیق کلمات کلیدی و تمرکز بر روی پیدا کردن کلمات کلیدی واقعی

وقتی صحبت از استراتژی‌های سئوی خارج از صفحه (Off-page SEO) می‌شود، از آنجایی که کنترل کمتری روی آنها داریم، بهترین شرکت های سئو ممکن است بعداً روی این موضوع کار کنند. سئوی خارج از صفحه عمدتاً شامل واداشتن سایر وب‌سایت های قدرت بالا برای لینک دادن به وبسایت شما است. موتورهای جستجو این کار را دوست دارند زیرا نشان می دهد که وب سایت شما معتبر است.

شرکت سئوی شما حداقل باید تاکتیک ها، ایده ها و پیشنهاداتی را برای بهبود استراتژی های سئوی خارج از صفحه ارائه دهد. شرکت سئوی شما همچنین می‌تواند یک برنامه عملی ارائه دهد تا مطمئن شود این بخش از استراتژی سئوی شما به طور کارآمدی انجام شده است.

این مقاله را حتما بخوانید:  10 دوره برتر آموزش عکاسی با دوربین و موبایل

بهینه سازی مداوم سئو (Constant SEO Optimization)

وقتی همه چیز تنظیم شد، وقت آن است که شروع به تماشای نتایج کرده و بازهم به بهینه سازی ادامه دهید. مسلماً این مهم‌ترین بخش کار است، راه اندازی اولیه مهم است، اما نتایج آن باعث می شود که کارشناسان سئو درخشش داشته باشند.

علاوه بر این، مهم است که به خاطر داشته باشید که موتورهای جستجو مانند گوگل دائماً الگوریتم های خود را به روزرسانی می کنند. داشتن یک متخصص سئو در کنار شما می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که دائماً با تغییرات دنیای سئو، سازگار هستید.

به روزرسانی الگوریتم می تواند تأثیرات کوچک اما همچنین بزرگی بر کسب و کارها داشته باشد، به همین دلیل بسیار مهم است که به طور مداوم استراتژی خود را با آنچه در حال رخ دادن است، تطبیق دهید. این امر به کسب و کار شما کمک می کند تا با آخرین به روز رسانی سئو مطابقت داشته باشد.

بهترین شرکت سئو تلاش های مستمری را انجام می دهد تا مطمئن شود وب سایت شما در موتورهای جستجو قابل مشاهده است، زیرا سئو دنیایی پویا است. اگرچه این منبع کاملاً مطمئنی برای ترافیک است، جستجوهای افراد در طول زمان تغییر می کند و تطبیق مداوم استراتژی شما می تواند تأثیر زیادی بر نتایج شما داشته باشد.

تحقیق مداوم کلمات کلیدی، خدمات بازاریابی محتوا، لینک بیلدینگ و بهینه سازی مداوم وب سایت لیستی از خدماتی است که ممکن است در حین کار با یک شرکت SEO نیاز به مراقبت و بهینه سازی آنها داشته باشید. در نتیجه استراتژی خود را بر اساس آخرین به روز رسانی های الگوریتمی تغییر دهید.

به طور خلاصه، بهترین شرکت های سئو می توانند به شما در ایجاد استراتژی سئو سایت مناسب کمک کنند و پس از اجرای آن استراتژی، بر آن نظارت داشته باشند. بهترین آژانس های سئو به طور مداوم با شما کار می کنند تا نتیجه بگیرند. آنها با کسب و کار شما به عنوان کسب و کار خود رفتار خواهند کرد، به این معنی که آنها تمام وقت خودشان را به بهینه سازی و… سایت شما اختصاص خواهند داد.

هدف یک آژانس سئو کسب بهترین نتایج بر اساس اهداف شما است. اهداف شما می تواند ایجاد بازدهی قوی از سرمایه گذاری یا دیده شدن بیشتر در نتایج موتورهای جستجو باشد. به هر حال هدف شما هر چه باشد، تیم سئو هرگز برای دست یابی به هدف‌تان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

چگونه می توانند به چنین نتایجی دست یابند؟ این کار ترکیبی است از تمام تجربیات آنها برای گرفتن تصمیمات درست و یک نگرش هدفمند برای یافتن راه هایی برای بهبود و درک اینکه چه چیزی موثر بوده و چه چیزی موثر نیست!

ویژگی های بهترین شرکت سئو | مزایای واقعی کار با یک شرکت سئو چیست؟

کار با بهترین شرکت سئو مزایای زیادی برای کسب و کار شما دارد، زیرا موتورهای جستجو از پربازدیدترین وب سایت های آنلاین هستند. به این معنی است که از طریق آنها می توانید دید زیادی به دست آورید. یکی از بزرگترین مزایای کار با یک آژانس سئو به جای استخدام یک سئوکار این است که آنها تجربه ایجاد نتایج برای شرکت هایی مانند شرکت شما را دارند. کارشناسان سئو (نه همه آنها) می دانند که چه چیزی برای نشان دادن برند شما در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ یا یاهو کار می کند و چه چیزی موثر نیست.

بهبود نتایج موتور جستجو (Improving Search Engine Results)

یک شرکت سئوی قوی بهترین متحد شما برای افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهد بود. با دانش، استراتژی ها و ابزارهای کنونی، یک شرکت سئو می تواند وب سایت شما را برای افزایش اعتبار آن در موتورهای جستجو بهینه کند.

اولین قدم برای یک آژانس سئو، انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی است. این مرحله از فرآیند سئو بسیار مهم است زیرا هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب می تواند مخاطبان مناسب را به وب سایت شما جذب کند.

پس از این مرحله، آنها همچنین معماری سایت شما را بهینه می کنند تا به موتورهای جستجو اجازه دهند نتایج وب سایت شما را بخزند. این بدان معنی است که موتورهای جستجو می توانند صفحات وب سایت شما را ببینند.

بهترین شرکت سئو می تواند تغییراتی که در طراحی و محتوای سایت شما لازم است را بیابد تا به رتبه بندی موتور جستجوی شما کمک کند و به شما کمک کند شانس کسب رتبه در نتایج را به طور موثر پیاده سازی کنید. به طور خلاصه، هرچه برای کلمات کلیدی مورد نظر خود رتبه بالاتری کسب کنید، افراد بالقوه مناسبی که شانس بالایی برای تبدیل شدن به مشتری شما خواهند داشت را جذب خواهید کرد.

جذب مخاطب هدف مناسب (Attracting The Right Target Audience)

هدف یک شرکت سئو این نیست که قابلیت دید را برای شما به ارمغان بیاورد. آنها می خواهند کلمات کلیدی با هدف بالا را هدف قرار دهند. کلمات کلیدی با هدف بالا، آن کلمات کلیدی هستند که مخاطبان هدف شما ممکن است جستجو کنند و این امر نشان می دهد که آنها واقعاً به آنچه شرکت شما ارائه می دهد، علاقه مند هستند. در واقع کلمات کلیدی با هدف بالا، کلمات کلیدی هستند که با محصولات و خدمات شما همسو می شوند تا ترافیک مرتبط را به ارمغان بیاورند.

علاوه بر این، همانطور که شما ترافیک بیشتری را از طریق جستجوهای کلید واژه مربوطه به وب سایت خود دریافت می کنید، احتمال فروش و سرنخ بسیار بیشتری هم خواهید داشت. شما می توانید از طریق یک کلمه کلیدی با هدف کم، ۱۰۰۰۰ بازدید کننده داشته باشید ولی این را بدانید که از ۱۰۰ بازدید کننده با یک کلمه کلیدی با هدف بالا، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. به عبارت دیگر، اگر محتوای خود را با قصد و نیت افراد مطابقت دهید، ترافیک باکیفیت زیادی دریافت خواهید کرد.

نتایج قابل پیگیری برای اندازه گیری (Trackable Results To Measure)

اگرچه رتبه بندی برای کلمات کلیدی با هدف بالا جوهر سئو است، اما مهم است که بدانید نتایج از کجا می آیند. به این صورت است که می توانیم اضافه کاری کلمات کلیدی خاص را بهینه کرده و بیشتر روی آن تمرکز کنیم. سئو به راحتی قابل پیگیری است و این امر واقعاً می تواند به شما در طول زمان کمک کند.

مهم نیست که در گذشته چه کاری انجام داده اید، بهترین شرکت سئو می تواند به شما در ایجاد نتایج قوی کمک کند. در واقع، شما می توانید از آژانس سئوی خود بخواهید تا گزارشی ماهانه از پیشرفت های رتبه بندی شما، کلماتی که برای آنها رتبه بندی می کنید و بسیاری موارد دیگر برای شما ارسال کند!

این می تواند برای درک این موضوع مهم باشد که افراد وقتی می خواهند درباره شرکت شما بیشتر بدانند، به دنبال چه چیزی می گردند. با درخواست از شرکت سئوی خود برای یک گزارش تحلیلی ماهانه در مورد کمپین های سئوی خود، می توانید بهتر درک کنید که خدمات سئو چگونه برای کسب و کار شما ارزش ارائه می کند.

مهم است که از شرکت سئوی خود بخواهید که چنین اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد. چرا؟ زیرا این گزارش ها، نتایج را به تفکیک به شما ارائه می دهند. این کار به شما امکان می دهد تا بدانید که آیا نتایج رضایت بخشی برای برند خود ایجاد می کنید یا خیر. حتی ممکن است در این گزارشات، حجم ترافیک، رتبه بندی کلمات کلیدی، منابع ترافیک، درآمد تولید شده و موارد دیگر را نیز بیابید.

با کدام شرکت سئو باید کار کنید؟

این سوال پیچیده ای است. همه شرکت های سئو خوب نیستند، چه رسد به اینکه عالی باشند. بسیاری از آژانس ها راه آسان را انتخاب می کنند و فقط بر بستن قرارداد بدون ارائه نتیجه تمرکز می کنند. مهم است که وقت خود را صرف صحبت با متخصص سئو کنید، سعی کنید شفافیت بیشتری در مورد آنچه انجام می دهند و استراتژی که می خواهند اتخاذ کنند، به دست آورید. هرچه بیشتر بدانید؛ در تصمیم گیری، بهتر عمل می کنید. مهم است که روی نتایج گذشته آژانس و حتی بیشتر بر اعتبار متخصص سئو تمرکز کنید.

به عنوان مثال، برخی از آژانس ها از هزاران وب سایت اسپم برای دادن بک لینک به وب سایت مشتریان استفاده می کنند. این کار واقعاً به سئوی شما آسیب می رساند! بایستی ساعت ها وقت صرف کنید تا همه آن بک لینک ها را حذف کنید و بتوانند دوباره شاهد رتبه بندی خود باشید.

احتمالاً از خود می پرسید، چگونه می توانیم یک آژانس خوب سئو را انتخاب کنیم، اگر آژانس اشتباهی را انتخاب کنیم و در بدترین حالت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ سوال خوبی است! شرکت های خوب سئو، قبلاً نتایجی را برای خود یا برای مشتریان خود ایجاد کرده اند. اگر یک شرکتی، سئوی سایت خودش را خودش انجام می دهد، نشانه خوبی است که آنها می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند.

نکات مهم هنگام انتخاب شرکت مناسب سئو

طرح سفارشی سازی شده (Tailored plan)

داشتن یک آژانس سئو که یک طرح و برنامه برای انتخاب دارد، ممنوع است. هر کسب و کار و هر هدفی متفاوت است، داشتن یک شرکت SEO که به نیازهای شما گوش می دهد و برنامه‌ای متناسب با نیازهای شما پیشنهاد می‌کند، بسیار مهم است. داشتن طرح سفارشی سازی شده برای هر مشتری مهم است! زیرا نشان می دهد که آژانس سئو، زمان خود را صرف انجام تحقیقات، درک تجارت و مخاطبان هدف شما کرده است.

نتایج تولید شده (Generated results)

اگر شرکت سئوی مورد نظر دارای توصیفات و مطالعات موردی است، حتما به آنها نگاه کنید. می توانید چنین ریویوهایی را در Clutch یا حتی Google My Business پیدا کنید.

تیم داخلی (In-house team)

باید مطمئن شوید که شرکت سئوی شما تمام تیم خود را در داخل شرکت دارد. بسیاری از آژانس ها معمولاً کار خود را به پیمانکاران مستقل، برون سپاری می‌کنند تا در هزینه ها صرفه جویی کنند، اما در واقع آنها این کار را به بهای از دست دادن کیفیت کارشان انجام می دهند. بهترین شرکت های سئو، تیم خود را بر اساس استعداد استخدام می کنند نه بر اساس هزینه!

نظر (Opinion)

جالب است بدانید که مسلماً کارشناسان خوب سئو در مورد هر موضوع سئوی که به آنها می پردازید، نظر دارند. اگر در مورد آخرین به روزرسانی الگوریتمی گوگل صحبت می کنید و سئوکار شما نمی تواند بیان کند که این بروزرسانی چگونه بر استراتژی شما تأثیر گذاشته است، ممکن است با شخص اشتباهی در حال صحبت باشید.

البته، این موارد تنها مواردی برای شروع در انتخاب بهترین شرکت سئو است. چراکه انتخاب یک شرکت خوب سئو بر پایه اعتماد است و اینکه چقدر با فرد یا شرکتی که با او صحبت می کنید، رابطه خوبی دارید. روابط تجاری می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد، به همین دلیل است که انتخاب یک متخصص سئوی مناسب برای کمک به شما برای رسیدن به هدفتان باید به خوبی انجام شود.

اگر شرکت سئوی شما وقتی از آنها می پرسید چه کاری انجام می دهند، زمانی را صرف توضیح دادن به شما نمی کند، ممکن است زمان خوبی باشد که به دنبال آژانس سئو دیگری باشید که بر همکاری شرکت با شما تمرکز دارد.

بهترین شرکت های سئو در ایران

در گذشته، می توانستید براحتی با استخدام یک فرد بی تجربه که سر رشته کمی از سئو و دیجیتال مارکتینگ دارد، خیلی از کلمات کلیدی را در صفحه یا وبسایتی که می خواهید رتبه بندی کنید، قرار دهید و به صفحه اول گوگل راه پیدا نمایید. اما امروزه این کار دیگر امکان پذیر نیست!

به طور خلاصه، تکامل دائمی سئو به نقطه اوج خود رسیده است و صرفاً رتبه بندی به تنهایی دست یابی به نتایج تجاری از جمله ترافیک واجد شرایط، سرنخ ها و فروش را تضمین نمی کند. برای اینکه امروز از هر گونه سرمایه گذاری سئو بیشترین بهره را ببرید، به یک استراتژی کل نگر نیاز دارید. و یک استراتژی سئو کل نگر باید کد وب سایت، معماری اطلاعات (IA) و بازاریابی محتوا را با متن و موقعیت ترکیب کند تا نه تنها کسب و کار شما به صورت آنلاین قابل کشف کند، بلکه مشتریان نیز آن را ارزشمند بدانند.

برای مثال، این مطلب که در مورد بهترین شرکت های سئو ایران است و شما در حال خواندن آن هستید را در نظر بگیرید. اگر برای شما ارزشمند نبود، آیا همچنان به خواندن ادامه می دادید؟ شما در اینجا اجرای عالی سئو را تجربه می کنید. اگر سئو را به خوبی انجام دهید، نرخ بازدیدهای وب سایت تان افزایش می یابد. اما مهمتر از همه، از محتوای باکیفیت برای تعامل و تبدیل بازدیدکنندگان به سرنخ و مشتری استفاده می کند.

ما مطمئن هستیم که بهترین شرکت های سئو ایران را که در این مقاله بررسی کرده ایم، تفاوت چندانی باهم ندارند. از خدمات هر کدام از این شرکت ها که استفاده نمایید، می توانید بازدیدکنندگان را جذب کرده و به مشتری تبدیل کنید. باید متذکر شویم که هیچکدام از سایت های معرفی شده در اینجا تضمین صد در صدی به شما نمی دهند که شما را به رتبه اول گوگل برسانند. چراکه کاملا به این امر واقف هستند که آنها قادر به کنترل کامل گوگل و الگوریتم های آن نیستند. (هر چند که خیلی حرفه ای هم باشند)

تمام تلاش این شرکت ها بر این است که بابه روز کردن دانش خودشان و کسب تجربه های بیشتر، شما را با صبر و حوصله در مسیر رسیدن به موفقیت در خدمات سئو همراهی نمایند و بهترین کاری را که می توانند، در این مسیر انجام دهند.

پس برای آشنایی با ۱۰ شرکت برتر سئو در ایران، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

رتبه ۱
ایران فاندر

ایران فاندر بهترین شرکت سئو ایران

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: آذربایجان شرقی
 • گونه شرکت: شرکت مادر
 • مالکیت: خصوصی
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس: ۱۳۹۹
 • محدوده فعالیت: جهانی
 • بنیانگذاران: صابر آقامحمدی، یاسر آقامحمدی
 • مدیر عامل: صابر آقامحمدی
 • صنعت: اینترنت
 • حوزه فعالیت: دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات: سئو و بهینه سازی سایت، طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوایی
 • دوره های آموزشی: دوره تخصصی سئو گوگلر، دوره جامع طراحی سایت وب آفرینان
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه:  irfoundr.com
 • اینستاگرام: irfoundr_com
 • ایمیل:

به قطعیت می توان گفت اگر مغز چندین کسب و کار مطرح اینترنتی کشور را با هم مخلوط کنید و سرشان را بتراشید، آنچه بدست می آید تجربه مجموعه جوان، پویا، مدرن و مستقل ایران فاندر است.  هدف آکادمی irfoundr تنها محدود به تهیه و فروش دوره های آموزشی حرفه ای مثل آموزش سئو نیست بلکه رسالت اصلی آن، توسعه محتوای وب فارسی است.

خدماتی که این مجموعه برای پیشرفت کسب و کارها و هدایت آنها در مسیر رسیدن به اهداف شان انجام می دهد، این است که در ابتدای امر سعی می کنند شناخت دقیقی از نوع کسب و کار آنها بدست بیاورند. سپس با آنالیز سئو سایت رقبا و نیازسنجی مشتری و برگزاری جلسات متعدد، برنامه و استراتژی هایی را برای موفقیت در سئو، تدوین می نماید. سپس برای تولید محتوای باکیفیت، یونیک و مطابق با اصول سئو از تیم تولید محتوای باتجربه و متخصص خود بهره می گیرند.

شما هیچ وقت شاهد استفاده از روش های سئو کلاه سیاه (حتی اگر خود مشتری درخواست کند)، سئوی ارزان و بی کیفیت، کپی محتوای سایر سایت ها، خرید بک لینک، ایجاد ترافیک غیر واقعی و… از این مجموعه نخواهید بود. ایران فاندر تنها با بهره گیری از تیم متخصص که هر کدام از آنها در یک رشته و حوزه خاصی تجربه و تخصص دارند، و با کنار هم قرار دادن مجموعه ای از راهکارها و تکنیک های منحصر به فرد، اقدام به ارائه خدمات سئو برای شرکت ها، نمایش بیشتر آنها به کاربران و در نتیجه سود بیشتر آنها می کند.

این مقاله را حتما بخوانید:  10 فیلم برتر هوش مصنوعی | بهترین فیلم و سریال‌های AI

به جرأت و قطعیت کامل می توان گفت که ایران فاندر تنها سایتی در ایران است که فقط و فقط با تولید محتوای یونیک، باکیفیت و سئو کلاه سفید و بدون هیچ گونه ریپورتاژی توانسته در بیش از ۹۵ درصد کلمات کلیدی وبسایت خودش، در صفحه اول گوگل نشان داده شود و حتی در خیلی از این کلمات کلیدی توانسته رنک های ۱ تا ۳ گوگل را از آن خود کند.

هم اکنون این مجموعه فعال در حوزه سئو، گام را فراتر نهاده و علاوه بر شرکت های داخلی که با اعتماد کامل، سئو سایت خودشان را به این مجموعه سپرده اند، خارج از مرزهای ملی نیز فعالیت خودش را شروع کرده و توانسته با تکیه بر قابلیت ها و توانایی منحصر به فرد خودش، نظر مشتریانی را از کشورهای مختلفی همچون کانادا، امارات متحده عربی و… در زمینه سفارش تولید محتوا و خدمات سئو به خود جلب نماید. این همکاری ها شروع کسب تجربه های جدید و چالش های بزرگی برای ایران فاندر بوده و سهم بسزایی در روند موفقیت امروز آنها داشته است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید مجموعه ایران فاندر که ما اسم آنها را جزو بهترین شرکت های سئو در اینجا ذکر کردیم، علاوه بر تولید محتوای فارسی، به زبان های انگلیسی و عربی نیز محتوا تولید می کند و در این راستا توانسته است خدماتی در زمینه تولید محتوا انگلیسی، تولید محتوا عربی، بهینه سازی سایت و… به برخی از کشورهای خارجی انگلیسی و عربی زیان ارائه دهد. سئو سایت چند زبانه، سئو سایت فروشگاهی، سئو سایت پزشکی، سئو سایت استارت آپ ها، سئو سایت شرکتی، سئو سایت گردشگری، سئو سایت وردپرس و… برخی دیگر از خدماتی است که این مجموعه در دستور کار خود قرار داده است تا بتواند گامی هر چند کوچک در راستای پیشرفت و اعتلای تمامی فعالان در حوزه وب فارسی بردارد.

یک خلاقیتی که این مجموعه در وبسایت خود به خرج داده و می توان گفت وجه تمایز اصلی آن از سایر شرکت های برتر سئو معرفی شده در این لیست می باشد، معرفی تاپ تن های حوزه های فعالیتی مختلف است. تاپ ۱۰ یا Top10 مجموعه ای از مقالات است که به معرفی ده مورد از تراز اول های کسب و کار یا اشخاص در حوزه های مختلف می پردازد. در واقع در این مقالات شما با ۱۰ مورد برتر در هر زمینه ای آشنا می شوید. یکی دیگر از جذاب ترین بخش های وبسایت ایران فاندر سری مقالات فاندرهای موفق است که به انتشار بیوگرافی یا زندگینامه شخصی کارآفرینان و شخصیت های تاثیرگذار و موفق ایران و جهان می پردازد.

رتبه ۲
ریراکوسئو

ریراکو سئو بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: تهران
 • گونه شرکت: شرکت مادر
 • مالکیت: خصوصی
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس: ۱۳۹۵
 • محدوده فعالیت: ایران
 • بنیانگذاران:
 • مدیر عامل:
 • صنعت: اینترنت
 • حوزه فعالیت: دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات: سئو و بهینه سازی سایت، طراحی سایت، برگزاری کمپین های تبلیغاتی، کمپین گوگل ادز، رپورتاژ آگهی
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه: riracoseo.com
 • اینستاگرام: riraco.ir
 • ایمیل: info@riracoseo.com

ریراکوسئو کار خود را با هدف بهینه سازی وب سایت ها و کسب و کارها، از سال ۹۶ به صورت رسمی آغاز کرد. این مجموعه در طی این مسیر سعی کرده که تمامی نیاز های یک وبسایت اعم از طراحی صفحات وب، پیاده سازی آن ها بر اساس فاکتور های با اهمیت بالا در سئو، بهینه سازی صفحات وب سایت، انتخاب مناسب کلمات کلیدی و… برای به ثمر رسیدن اهداف خود دنبال کند. تمام تلاش ریراکو سئو بر این است که شرکت های همراه به اهداف بلند مدت و نهایی خود برسند و این امر ممکن نیست جز با تعامل و اطمینان به برنامه ریزی و استراتژی سئوی ارائه شده و صبر و شکیبابی در روند تداوم کاری!

ریراکوسئو در سال های فعالیت خود در حوزه های مختلفی اعم از تکنولوژی، پزشکی، صنعتی، اسباب بازی، بانکی و… به همکاری با شرکت های معتبری پرداخته است. اکثر شرکت هایی که این مجموعه را برای همکاری انتخاب کرده اند پس از مشاهده تعهد کاری اعضای تیم و نتایج حاصله، فعالیت های خود را به طور مستمر و مداوم با این مجموعه ادامه داده اند. شاید برایتان جالب باشد که بعضی از کارفرماهای ریراکوسئو از سال ۹۶ تاکنون با این شرکت همراه بوده اند و با رضایت کامل فعالیت خود را با آنها ادامه داده اند.

بهینه سازی موتور های جستجو و افزایش مشاهده در جستجوهای ارگانیک گوگل، بهبود جایگاه و رتبه در کلمات کلیدی، سایت ریسپانسیو و بهینه سازی سایت برای موبایل، نظارت بر شبکه های اجتماعی، شناسایی استراتژی های مؤثر و کمک به کسب و کارها در شناسایی صدای برندشان و ریدیزاین سایت جهت بهبود سئو برخی از انواع خدماتی است که تیم ریراکو به عنوان یکی از بهترین شرکت های سئو در ایران برای سئو کردن سایت ها انجام می دهند.

می توان گفت که مجموعه ریراکو یکی از پیشروترین و بهترین شرکت های حرفه ای سئو در ایران محسوب می شود که سعی بر این دارد تا با ارائه بهترین طیف از استراتزی های دیجیتال مارکتینگ، مشتریان خود را به سمت درآمدزایی هدایت نماید.

شما می توانید با استفاده از خدمات سئو ریراکو از مزایایی مثل مشاوره اولیه رایگان، اطلاع از روند کاری در قالب گزارشات ماهانه، برگزاری جلسات ماهانه، آنالیز رقبا، طراحی استراتزی محتوا، بررسی ساختار سایت، ارتقای سئو داخلی سایت (بهبود لینک بیلدینگ های داخلی، بهینه سازی عکس ها و..)، ارتقای سئو خارجی سایت (تدوین برنامه برای کسب بک لینک های باکیفیت، مدیریت شبکه های اجتماعی و…)، برنامه ریزی و مدیریت کمپین رپورتاژ و… بهره مند شوید.

رتبه ۳
سئو ۲۴

سایت سئو 24 زیر مجموعه شرکت وب 24

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: تهران
 • گونه شرکت: شرکت تابعه
 • مالکیت: خصوصی
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس: ۱۳۸۸
 • محدوده فعالیت: جهانی
 • بنیانگذاران: رضا شیرازی مفرد
 • مدیر عامل: رضا شیرازی مفرد
 • صنعت: اینترنت
 • حوزه فعالیت: کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت
 • خدمات: خدمات طراحی سایت (شرکتی، حرفه ای، گردشگری و فروشگاهی) خدمات سئو و بهینه سازی سایت حرفه ای
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه: seo24.ir
 • اینستاگرام: web24.ir
 • ایمیل: info@web24.ir

شرکت سئو ۲۴ یکی از شرکت های تابعه شرکت وب ۲۴ است. اعضای این تیم معتقدند که در کنار مشتریان خود به رشد و تکامل خواهند رسید. در این راستا همواره سعی می کنند تا  علاوه بر ارائه بهترین خدمات در حوزه بازاریابی دیجیتال از نیروهای کارآمد برای رسیدن به این هدف استفاده نمایند. همین امر باعث شده که وب ۲۴ به عنوان یکی از برندهای مطرح و یکی از بهترین شرکت های سئو شناخته شود.

این شرکت با بیش از ۱۰ سال سابقه حرفه ای در عرصه دیجیتال مارکتینگ تلاش بر این دارد که خدمات حرفه ای سئو و طراحی سایت را به مشتریان خود ارائه دهد. می شود گفت که web24 یک سازمان یادگیرنده است که سعی می کند همیشه مجهز به دانش روز باشد و در لبه تکنولوژی گام بردارد.

اگر بخواهیم چند تا از ویژگی های بارز مجموعه وب ۲۴ را نام بریم، قطعاً میل به یادگیری و پیشرفت، صداقت و پاییندی در صدر تمام ویژگی ها قرار خواهند گرفت. اعضای این تیم با ارتقای اطلاعات در حوزه کاری خودشان سعی در ارتقا و بهره وری توسعه فردی خودشان دارند. این مجموعه به دنبال ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان بوده و هدفش رشد کسب و کارهای آنلاین است. علاوه بر اینکه در زمینه وب، تمامی استانداردها رعایت می شود، سادگی و کاربردپذیری هم برای مجموعه وب ۲۴ اهمیت بسیار زیادی دارد.

طراحی سایت، سئو، مشاوره دیجیتال مارکتینگ، خدمات هاستینگ، تولید محتوا و رپورتاژ آگهی از جمله خدمات اصلی شرکت وب ۲۴ می باشد. در ضمن آنها نه تنها مجری پروژه های شما در فضای مجازی هستند، بلکه خودشان را مشاور و بخشی از اعضای تیم شما می دانند.

خدمات شرکت سئو ۲۴ شامل تحقیق کلمات کلیدی متناسب، رصد کردن و تحلیل مداوم رقبا، استفاده از ابزارهای مناسب برای آنالیز سئو سایت، تولید محتوای سئو شده، بهینه سازی ساختار سایت از طریق کدنویسی، تست و بالا بردن سرعت سایت، طراحی گرافیک سایت، برقراری ارتباط بین صفحات، استفاده از Rich snippet، سئو خارجی سایت و برندسازی اینترنتی، طراحی کاربرپسند سایت، طراحی صحیح نقشه سایت sitemap و اضافه کردن صفحات مهم به آن، استفاده از بردکرامب (breadcrumb) و… می باشد.

اگر بخواهیم فرآیند سئو وب ۲۴ را به اختصار توضیح دهیم، خدمات این مجموعه که یکی از بهترین شرکت های سئو ایران است، بدین شرح خواهد بود: تحلیل و آنالیز وبسایت رقبا، استخراج کلمات کلیدی، تغییرات فنی و کدنویسی داخل سایت، تبلیغ نویسی و پیاده سازی، گرفتن بازخورد و بهینه سازی، بازاریابی و انتشار مطالب و نهایتاً ردیابی رتبه ها و تحلیل وضعیت.

رتبه ۴
مدیر وب

سایت مدیر وب و خدمات سئو سایت

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: تهران
 • گونه شرکت: شرکت مادر
 • مالکیت: خصوصی
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس: ۱۳۹۳
 • محدوده فعالیت: ایران
 • بنیانگذاران: مهران منصوری فرد
 • مدیر عامل: مهران منصوری فرد
 • صنعت: اینترنت
 • حوزه فعالیت: دیجیتال مارکتینگ، آموزش سئو
 • خدمات: کسب و کار اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ، گوگل آنالیتیکس، گوگل ادز، سرچ کنسول، ساخت سایت، کار آفرینی
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه: modireweb.com
 • اینستاگرام: modireweb
 • ایمیل: info@modireweb.com

در دنیایی که همه چیز مجازی شده حتی خرید کردن، شاید بشود گفت که بازاریابی اینترنتی هم از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. مدیر وب یک سایت فعال در حوزه بازاریابی اینترنتی و آموزش ان است. سایت مدیر وب با بخش های مختلفی که دارد، استارت آپ های مختلفی که به شما معرفی می کند و… می تواند جواب خیلی از سوالات شما را در حوزه دیجیتال مارکتینگ پاسخ دهد.

مدیر وب معادل کلمه انگلیسی Webmaster در انگلیسی است و با این هدف راه اندازی شد که کسب و کارهای اینترنتی و همچنین فروش و بازاریابی اینترنتی در ایران را از نظر کیفی رشد و توسعه دهد. رضایت مشتری، یادگیری مداوم، خلاقیت، تعهد کاری بالا، خلق الگوهای مؤثر در عرصه تجارت الکترونیم و تغییر پذیری جزو ارزش های شرکت مدیر وب می باشد که اعضای تیم آن، این ارزش ها را سرلوحه کار خودشان قرار داده و به آنها متعهد می باشند.

خدمات سئو در مدیر وب انجام نمی شود بلکه در شرکت آرمانیک که می توان گفت یک شرکت تابعه ای از مدیر وب است، انجام می شود. بررسی کلمات کلیدی از طریق ابزارهای آنالیز مانند سایت moz، تحلیل صفحات اصلی و صفحات داخلی و همچنین تعداد بک لینکها و استراتژی سئوی رقبا، بررسی ساختار داخلی سایت ( لینک دهی صفحات در سایت، ساختار درست سایت و چینش صحیح قسمت های آن، دسته بندی مطالب، آدرس و لینک دهی سایت مطابق با فرآیند سئو، استفاده یا عدم استفاده از بردکرامب و…) ارسال پروپوزال و مشاوره (بعد از بررسی و آنالیز سایت، کلمات کلیدی پیشنهادی و استخراج میزان جستجوی ماهانه هر کلمه کلیدی، سختی کلمه کلیدی، میزان اعتبار دامنه های صفحه اول گوگل و…) جزو خدمات سئویی است که از این شرکت می توانید دریافت کنید.

رتبه ۵
سایت سئوکار

وبسایت سئوکار افزایش رتبه سایت

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: تهران
 • گونه شرکت: شرکت مادر
 • مالکیت: خصوصی
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس:
 • محدوده فعالیت: ایران
 • بنیانگذاران:
 • مدیر عامل: سینا عسکری
 • صنعت: اینترنت
 • حوزه فعالیت: دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات: سئو سایت، آموزش سئو، آنالیز وب سایت، اندازه گیری رتبه وب سایت، طراحی وب سایت با اصول سئو، مشاوره رایگان سئو
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه: seokar.com
 • اینستاگرام: seokar_com
 • ایمیل:

شروع به کار یکی از بهترین شرکت های سئو در ایران به نام سایت سئوکار از یک پروژه تحقیقاتی در گروه کامپیوتر، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با هدف بدست آوردن یک فرآیند جهت بهبود رتبه وب سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو بود.

شرکت سئوکار به صورت تخصصی با استفاده از کادری مجرب در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دارای تجربه های زیادی بوده و به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد. سئو سایت و طراحی وب سایت از مهترین خدمات این مجموعه است. خدمات سئو این مجموعه در واقع به دو دسته سئو سایت داخلی و سئو سایت خارجی تقسیم می شود.

برای اینکه سئو سایت شما انجام شود، وب سایت شما بایستی زیر ساخت های فنی سئو را دارا باشد. علاوه بر این، می بایست با برطرف کردن مشکلات فنی آن ابتدا بتوان به بهترین نتیجه ممکن دست یافت. متخصین این شرکت در وهله اول اقدام به بررسی وب سایت شما کرده و سپس چک لیستی از کارهایی که باید برای افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو با استفاده از تکنیک های سئو انجام شود، تهیه می کنند.

سلیت سئوکار بعد از بررسی وب سایت شما و استخراج مشکلات، اقدام به برطرف نمودن مشکلات سئو سایت شما می کند تا وب سایت شما جزو بهترین نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود. خدمات سئویی که این مجموعه ارائه می دهد عبارت است از: برطرف نمودن مشکلات فنی سایت، تولید، توسعه و مدیریت محتوا، ایجاد بک لینک های طبیعی، فعالیت در دایرکتوری های هدف و مدیریت وبلاگ

در ضمن شما می توانید از مشاوره حرفه ای در زمینه بهینه سازی سایت که توسط متخصصین با تجربه این شرکت انجام می شود استفاده کنید و گامی رو به جلو در توسعه کسب و کار آنلاین خودتان بردارید.

رتبه ۶
نیوسئو

سایت نیوسئو مرجع سئو ایران

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: مشهد
 • گونه شرکت: شرکت مادر
 • مالکیت: خصوصی
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس: ۱۳۹۳
 • محدوده فعالیت: ایران
 • بنیانگذاران: امیر قمصری
 • مدیر عامل: امیر قمصری
 • صنعت: اینترنت
 • حوزه فعالیت: دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات: بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجوگر، تولید محتوای یکتا و سئو شده، بهینه سازی وب مسترتولز و تحلیل آن، ساخت حرفه ای بک لینک، بازاریابی اینترنتی
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه: newseo.ir
 • اینستاگرام: newseoblog
 • ایمیل: TopNEWSEO@gmail.com

سال ۱۳۸۲ بود که آقای امیر قمصری در سن ۱۶ سالگی وارد دنیای مجازی و فعالیت در فضای وب شدند و در طول چند سال توانستند کارهای پشتیبانی هاست، امنیت سرور، طراحی سایت و… ۵۰ سایت بزرگ ایرانی را انجام دهند. خلاصه بعد از کش و قوس های فراوان نیو سئو راه اندازی شد.

نیوسئو از زمان راه اندازی تا کنون شاهد پیشرفت های فراوانی بوده به طوری که توانسته تیم خودش را گسترش دهد و چند استارت آپ جدید و بزرگ را آغاز کند. نیوسئو دارای تشکیلات ساختار یافته و هدفمند بوده و هر روز در حال دستیابی به اهداف و برنامه‌های مدون خوب خود است.

خدمات سئو در نیوسئو به بخش های خدمات سئو داخلی سایت ( تولید و سئو محتوا، بهینه سازی آدرس دهی صفحات سایت، بهینه سازی سورس سایت و…) و  خدمات سئو خارجی سایت (لینک سازی خارجی یا  خدمات ساخت بک لینک، مشاوره در مورد شبکه های اجتماعی و نحوه فعالیت و گرفتن سیگنال از شبکه های اجتماعی، رپورتاژ آگهی و…) تقسیم می شود.

بهینه سازی سورس سایت را می توان منحصر به فردترین و مهم ترین خدمات سئو بهترین شرکت های سئو در نظر گرفت چرا که زمان خزیدن ربات گوگل، سورس سایت باعث دیده شدن محتوای داخل سایت می شود. استفاده درست از تگ های هدینگ، اسکیما، کش سایت، ریدایرکت ها نمونه ای از خدمات بهینه سازی سورس می باشند.

تولید و سئو محتوا (تحقیق عبارات کلیدی اصلی و فرعی، تحقیق و جمع آوری اطلاعات از منابع معتبر، تالیف محتوا، ویراستاری)، حسابرسی سئو (تحلیل وضعیت فعلی سئو سایت، اتخاذ بهترین استراتژی لازم جهت افزایش رتبه وبسایت، استفاده از ابزارهای رایگان و غیر رایگان سئو، تهیه گزارش)، تحلیل سئو وبسایت رقبا و بهبود چیدمان استراتژی سئو با استفاده از این تحلیل ها و تدوین استراتژی سئو برای مشخص کردن مسیر بهینه سازی و اشتراک ان با کارفرما جزو استراتژی نیوسئو برای اجرا و پیاده سازی خدمات سئو این مجموعه است.

رتبه ۷
وب سیما

شرکت آژانس خلاقیت وبسیما مرجه آموزش دیجیتال مارکتینگ

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: تهران
 • گونه شرکت: شرکت مادر
 • مالکیت: خصوصی
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس: ۱۳۹۱
 • محدوده فعالیت: جهانی
 • بنیانگذاران: برادران اسماعیلی (امین و امیرحسین)
 • مدیر عامل: امیرحسین اسماعیلی
 • صنعت: اینترنت
 • حوزه فعالیت: دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات: سئو، دیجیتال مارکتینگ، UI و UX
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه: websima.com و websima.academy
 • اینستاگرام: websimaacademy
 • ایمیل: info@websima.academy
این مقاله را حتما بخوانید:  10 ولاگر برتر ایران در اینستاگرام | بهترین ولاگر تاریخ ایران کیست؟

هدف از شروع فعالیت رسمی آژانس خلاقیت وبسیما ایجاد تغییر و تحول در فضای وب ایران بود. همگام بودن با استانداردهای روز دنیا و همچنین تلاش و پشتکار کارکنان این مجموعه، نقش مهمی در اشتغال زایی، آموزش و تربیت نیروی حرفه‌ای در صنعت وب داشته است.

دیری نگذشت که این مجموعه توانستند نظر مخاطبین خارج از ایران را به خود جلب کرده و خدمات شرکت خودشان را خارج از مرزهای ایران گسترش دهند. این مجموعه هم اکنون علاوه بر کانادا در ترکیه، امارات و استرالیا هم دارای دفتر فیزیکی بوده و خدمات خودش را به این کشورها نیز ارائه می دهد.

قیمت گذاری منصفانه و شفاف، گزارشات ماهانه حرفه ای، اکانت منیجر اختصاصی و آموزش درون سازمانی جزو خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ این مجموعه به حساب می آید. رسیدن به رتبه یک گوگل تنها هدف این مجموعه نبوده و قصد آنها از ارائه خدمات سئو، خلق یک تجربه کاربری ایده‌آل و ارائه بهترین پاسخ به کاربران است! چراکه معتقدند زمانی که کاربر بتواند پاسخ سوالات خودش را در یک مطلب موجود در نتایج برتر موتورهای جستجو پیدا کند، می تواند نام برند را بر سر زبان ها بیندازد.

خدمات باکیفیت و ارائه سطح بالایی از استانداردها در سئو می تواند در دیده شدن بیشتر، جذب کلیک، افزایش فروش، برندینگ و تبدیل شدن به غول دنیای اینترنت، یک اتفاق خوشایندی را رقم بزند. همه این موارد به علاوه تجربه و برخورداری و مجهز بودن آکادمی وبسیما به دانش روز باعث شده این مجموعه به یک برند خوش نام و پیشرو در ارائه خدمات سئو و همچنین یکی از بهترین شرکت های سئو در ایران تبدیل شود.

سئو تکنیکال (بهینه سازی ساختار کدنویسی و بهبود سرعت و تجربه کاربری با رعایت استانداردهای سئو در سایت)، طراحی و تدوین استراتژی و پیاده سازی آن در بستر مناسب (از طریق تحلیل دقیق وضعیت فعلی پروژه، آنالیز رقبا و تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی، گروه بندی و طراحی ابر کلمات کلیدی، تخمین میزان جستجو و اولویت بندی و…)، بازاریابی محتوا (تولید محتوا، نظارت بر تیم تولید محتوا، بهینه سازی و آپدیت محتوا)، لینک بیلدینگ خارجی (اجرای کمپین‌های رپورتاژ‌ آگهی برای بهبود جایگاه در کلمات و عبارات کلیدی مهم)، مشاوره سئو تخصصص در حوزه های مختلف مثل بازاریابی محتوا، لینک سازی داخلی و خارجی، تشکیل تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ برای سازمان های که تجربه زیادی در فضای اینترنتی ندارند و… برخی از خدمات سئو وبسیما هستند.

رتبه ۸
فرین آکادمی

آکادمی دیجیتال مارکتینگ فرین - انجام خدمات سئو

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: تهران
 • گونه شرکت: شرکت مادر
 • مالکیت: خصوصی
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس: ۱۳۹۶
 • محدوده فعالیت: ایران
 • بنیانگذاران: محمد امین هاشمی، مسعود الوهیمی
 • مدیر عامل: محمد امین هاشمی
 • صنعت: اینترنت، تجارت الکترونیک، خدمات آنلاین
 • حوزه فعالیت: دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات: آموزش و انجام پروژه سئو و گوگل ادز
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه: academy
 • اینستاگرام: farinacademy
 • ایمیل: info@farin.academy

آکادمی آموزش دیجیتال مارکتینگ فرین (مدیران سایت سابق) توسط امین هاشمی بنیان نهاده شد. ایشان از سال ۱۳۹۰ فعالیت خودشان را در دیجیتال مارکتینگ شروع کرده و از سال ۱۳۹۵ به طور مداوم تمرکز خودشان را روی بحث سئو گذاشته است. بهتر است بدانید که وبسایت فرین آکادمی به انتقال تجربیات عملی دیجیتال مارکتینگ در بازار ایران می پردازد.

آموزش و انجام انواع پروژه های تخصصی سئو (افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو)، افزایش فروش سایت (CRO)، بازاریابی شبکه های اجتماعی، طراحی سایت های حرفه ای، بازاریابی ایمیلی و … از جمله تخصص های آکادمی فرین است.

جلسات مشاوره سئو یکی از مهمترین خدمات سئو است که شخصاً توسط خود آقای امین هاشمی برگزار می شود. در این جلسات، سئو داخلی، خارجی و همچنین سئو تکنیکال وبسایت شما بررسی و آنالیز می شود. سپس راهکارهایی تخصصی ارائه می شود برای اینکه سایت شما در نتایج جستجو بتواند سریعتر رتبه بگیرد. همچنین دلایل افزایش رتبه رقبا بررسی شده و راهکارهایی تخصصی برای افزایش نرخ تبدیل (CRO)، رشد نتایج در SERP ها و همچنین برنامه هایی برای لینک سازی خارجی به شما ارائه می شود. در ضمن حتی پس از اینکه جلسه مشاوره تمام شد، می توانید از پشتیبانی این آکادمی بهره ببرید.

رتبه ۹
سئولب

سئولب آزمایشگاه تخصصی سئو

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: تهران
 • گونه شرکت: شرکت مادر
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس: –
 • محدوده فعالیت: ایران
 • بنیانگذاران: –
 • مدیر اجرایی: –
 • صنعت: اینترنت
 • حوزه فعالیت: دیجیتال مارکتینگ
 • ابزارها و خدمات: تحقیق کلمات کلیدی، جایگاه کلمات کلیدی، مشاوره سئو
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه: seolab.ir
 • اینستاگرام: seolaboratory
 • ایمیل: info@seolab.ir

سئولب برای برطرف کردن نیاز کسب و کارهایی که در اجرای استراتژی سئو و مارکتینگ خود دچار ابهام می شوند، خدمات مشاوره سئو را در سایت خود اجرا می کند. کادر مجرب سئولب از متخصصین باتجربه و خبره در حوزه سئو و بازایابی تشکیل شده است. آنها علاوه بر گوشزد کردن مشکلات مسیر شما، با توجه به تجربه و مهارتی که دارند، بهترین تصمیم را برای اجرای استراتژی در راستای رسیدن به اهداف شما پیشنهاد می دهند.

آنالیز سایت، بررسی جایگاه کیوردها و عملکرد نتایج موتور جستجو، تجزیه و تحلیل لینک‌های ورودی و ارائه استراتژی سئو جزو وظایف یک مشاور SEO محسوب می شود. در این راستا آنالیز دقیق سئو سایت شما، برنامه ریزی و کیورد ریسرچ (جستجوی کلمه کلیدی)، ارائه نقشه راه منسجم با تهیه یک پروپوزال مدون، راهنمای اجرای استراتژی سئو، تجزیه و تحلیل سئو سایت های رقیب، بررسی بک لینک‌ها و ساخت لینک های با کیفیت بالا، طراحی سایت یا حتی بازطراحی سایت و ارائه گزارش تفصیلی و ماهانه از وضعیت سایت و از تمامی فعالیت های انجام شده روی روند سئو سایت شما از مهم ترین مزایایی است که می توانید با مشاوره سئو از سئولب دریافت نمایید.

رتبه ۱۰
دی ام روم

عماد چابک دی ام روم بهترین شرکت سئو ایرانی

بررسی اجمالی

 • دفتر مرکزی: تهران
 • گونه شرکت: شرکت مادر
 • مالکیت: خصوصی
 • گونه وبگاه: خدمات شبکه حرفه ای
 • در دسترس به زبان: فارسی
 • تأسیس:
 • محدوده فعالیت: ایران
 • بنیانگذاران: عماد چابک
 • مدیر عامل: عماد چابک
 • صنعت: اینترنت
 • حوزه فعالیت: دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات: خدمات سئو و بهینه سازی ساختار سایت، مشاوره سئو، تدوین استراتژی سئو سایت، آنالیز سئو سایت، سئو تکنیکال، سئو داخلی، بازاریابی محتوایی، سئو خارجی و لینک سازی
 • وضعیت فعلی: فعال
 • وبگاه: dmroom.co
 • اینستاگرام:
 • ایمیل: info@dmroom.co

دی‌ ام روم با هدف استفاده کسب و کارهای اینترنتی از تمام پتانسیل های فضای دیجیتال برای رشد و توسعه خود از طریق مشاوره و همراهی این مجموعه راه اندازی شد. تیم دی ام روم در طی این مسیر، سعی می کنند با آموزش متخصصان برای ارائه نتایج ارزش‌ آفرین و قابل‌ اندازه‌گیری، عصر جدیدی را آغاز نمایند.

آنها پروژه سئو را با تدوین استراتژی سئو که حکم نقشه راه را دارد، شروع می کنند. اقداماتی همچون شناخت اهداف کسب و کار، تحلیل و بررسی وضعیت سایت و تحقیق کلمات کلیدی بر اساس میزان جستجو، سختی، رقابت و… و شناسایی عبارات و کلمات ارزش آفرین برای انواع کسب و کارها مراحلی از تهیه و تدوین  سند استراتژی سئو این مجموعه می باشد. اعضای این تیم سپس با استفاده از سیگنال دادن به موتورهای جستجو برای اینکه کدام صفحات مهم‌تر هستند و اهمیت کدام صفحات در حد پایین تری قرار دارند، بهینه سازی ساختار سایت را انجام داده و تجربه کاربری را بهبود می بخشند.

سئو تکنیکال و بهبود کد نویسی و سرعت سایت هم از طریق تحلیل موارد مربوط به کراول و ایندکس سایت، ایجاد یا بهینه سازی فایل‌های XML و Robots.txt، رعایت استانداردهای کدنویسی و زبان نشانه گذاری، بهینه سازی یا بهبود عملکرد سایت در موبایل، حذف محتواهای تکراری و بهینه سازی کدهای وضعیت HTTP به منظور کسب رتبه های بالاتر در نتایج گوگل انجام می شود. تحلیل و بررسی وضعیت فعلی سئو داخلی، بررسی و بهینه سازی ساختار آدرس صفحات، بهینه سازی عنوان ها و تگ های HTML، تحلیل و بهینه سازی متاتگ ها، بهبود خوانایی محتوای صفحات و تحلیل و ایجاد استراتژی لینک سازی داخلی جزو خدماتی است که در فرایند سئو داخلی در مجموعه دی ام روم ارائه می شود.

این مجموعه هم مثل سایر بهترین شرکت های سئو معرفی شده در این مطلب معتقدند که محتوا هنوز هم پادشاه است. برای همین خدماتی را در بخش بازاریابی محتوایی انجام می دهند که مهم ترین آنها عبارتند از: تدوین استراتژی محتوا، شناخت مخاطب و ایجاد تقویم محتوایی، تولید محتوا یا محصول نویسی و انتشار رپورتاژ

و نهایتاً می رسیم به بخش سئو خارجی و لینک سازی این مجموعه! آنالیز و بررسی پروفایل لینک سازی رقبا، تدوین استراتژی لینک سازی خارجی، انتخاب رسانه های پربازده در حوزه کاری شما، انتشار رپورتاژهای خبری و پست های مهمان و ارائه گزارش و پیشنهادهای ماهانه از جمله خدماتی است که دی‌ام‌ویز در بخش لینک بیلدینگ به شما ارائه می دهد.

اما این مجموعه کارش را به همین موارد ختم نمی کند. آنها با اندازه گیری اثربخشی اقدامات خودشان و گزارش دهی آنها به شما سعی می کنند مأموریت خودشان را به نحو احسن به پایان ببرند. آنها از  سنجه‌های (KPI) مختلفی همانند ترافیک ارگانیک، رتبه کلمات کلیدی، نرخ کلیک، رفع مشکلات سایت، تعداد ایمپریشنف سرعت سایتف افزایش قدرت دامنه و کاهش اسپم اسکور اقدام به سنجش میزان اثربخشی اقدامات خودشان می کنند.

زمان تصمیم گیری در مورد سئو فرا رسیده است!

پس از خواندن این مقاله، باید بدانید که یک شرکت سئو چیست، چه کاری انجام می دهد و همکاری با یک آژانس سئو قوی چه مزایایی دارد. احتمالاً متوجه شده اید که انتخاب یک آژانس SEO که به آن اعتماد دارید بسیار مهم است!

در ایران فاندر، ما همیشه به جای داشتن سئوکار، کار با یک شرکت SEO را توصیه می کنیم. چرا؟ تیم SEO ما تجربه زیادی در کار بر روی صدها پروژه دارد. دیگه چی؟ ما تقریباً همیشه هزینه کمتری نسبت به استخدام سئوکار داخلی از مشتریان خودمان دریافت می کنیم.

در حالی که استخدام فردی که تجربه و دانش فنی در زمینه سئو دارد، خوب به نظر می رسد، اما با این کار، شما تخصص یک تیم سئو را که بر کار آن کارمند نظارت می کند، نخواهید داشت. تجربه ترکیبی چندین متخصص SEO برای خدمات سئو با قیمت مقرون به صرفه، چیزی است که هنگام استخدام یک آژانس سئو برای آن هزینه می پردازید.

اگر تصمیم دارید با یک شرکت سئو کار کنید، مفتخریم که با شما صحبت کنیم تا ببینیم نیازهای شما چیست و چگونه می توانیم به برند شما در رسیدن به اهدافش کمک کنیم. کارشناسان سئو ما در  ایران فاندر به شما در موفقیت در سئو کمک می کنند. ادعا نمی کنیم بهترین هستیم اما مفتخریم که با بهترین ها کار می کنیم و بهترین ها ما را برگزیده اند.

سوالات متداول

آیا سئو می تواند درآمد بیشتری ایجاد کند؟

سئو یک سرمایه گذاری شگفت انگیز است زیرا در دراز مدت بهبود می یابد و نتایج خود را نشان می دهد. ممکن است چند ماه طول بکشد تا شروع به دیدن نتایج کنید، اما پس از این مدت اگر با آژانس سئوی مناسب کار کنید، به احتمال زیاد نتایج شما به قوت خود باقی مانده و حتی رشد انفجاری را تجربه خواهید کرد.

بهترین شرکت سئو تهران، تبریز، مشهد، اصفهان و یزد کدام است؟

برترین شرکت سئو کار سایت در ایران، خدمات سئو سایت حرفه ای ارائه می دهد و قطعاً تجربه همکاری با سایت های بزرگی را در کارنامه دارد. شرکت سئو سایت ایران فاندر بهترین شرکت خدمات سئو و بهینه سازی در تهران و ایران می باشد که به وابسته رضایت مشتریان خود به این جایگاه رسیده است. معمولاً قیمت انجام سئو (SEO) توسط این شرکت با هزینه مقرون بصرفه و کیفیت بالا اجرا می شود.

شرکت سئوکار چیست؟

یک شرکت سئو، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را به عنوان یک خدمت به مشاغل ارائه می دهد. سئو عبارت است از اصلاح وب سایت، محتوای آن و ایجاد بک لینک به منظور کمک به رتبه بندی شما در جستجوی مطلوب نتایج گوگل. همانطور که شرکت SEO شما کار می کند، شما شروع به نمایش در نتایج صفحه موتورهای جستجو (SERP) خواهید کرد که به شما کمک می کند نتایج بیشتری کسب کنید.

برای SEO وبسایت واجب است که با یک آژانس سئو همکاری کنم؟

بله، یک آژانس سئو می تواند به شما کمک کند در زمان و پول خودتان صرفه جویی کنید تا سریعتر از زمانی که خودتان این کار را انجام می دهید، درآمد بیشتری برای شرکت خود ایجاد کنید. مهم است که در نظر داشته باشید که هر کسب و کاری نیازها و اهداف سئوی متفاوتی دارد و آژانس ها می توانند به طور موثر با کسب و کار شما سازگار شوند.

آیا شرکت های سئو واقعاً کار می کنند؟

شرکت‌های سئو معمولاً نتایج قوی را به مشتری خود ارائه می‌دهند، اما بازهم برخی از آژانس‌ها هستند که مانند هر کسب و کاری واقعاً خوب نیستند. همه چیز به اهداف شما و شرکت سئوی که در نهایت استخدام می کنید، بستگی دارد.

نکته کلیدی در همکاری با یک شرکت مناسب سئو کدام است؟

نکته کلیدی استخدام آژانس سئوی مناسب این است که با کار با آن احساس کنید که با یک تیم کار می کنید. آنها وقت خود را صرف گفتگو با شما در مورد استراتژی خود می کنند و از هر چیزی که در پایان کار شاهد خواهید بود، استقبال می کنند.

بهترین شرکت سئو ایرانی برای تولید محتوای سئو شده کدام است؟

ایران فاندر

بهترین شرکت سئو ایرانی برای سئو سایت بین اللملی کدام است؟

ایران سئو – ایران فاندر – آکادمی وبسیما

بهترین شرکت سئو ایران برای سئو سایت فروشگاهی کدام است؟

فرین آکادمی – ریراکو سئو – ایران فاندر

بهترین ابزارهای سئو خارجی و ایرانی کدامند؟

پرکاربردترین ابزارهای سئو SEMrush، AHref و Serpstat هستند. ابزار ahrefs برای تجزیه و تحلیل رفتار رقبا بسیار کاربردی می باشد. رنک فایند و جت سئو هم دو تا از ابزارهای سئو ایرانی هستند که می شود گفت که خدماتی در سطح ابزارهای خارجی ارائه می دهند.

۱۰ شرکت برتر سئو که خوب است بشناسید

سایت وب رمز بهترین شرکت سئو

وب رمز
webramz.com

سایت وب وان

وب وان
webone.co

سایت نوین مارکتینگ

نوین مارکتینگ
novinmarketing.com

آزانس دیجیتال مارکتینگ نوین

نوین
novin.com

سئو اکسپرت

سئو اکسپرت
seoexpert.ir

ایران وب لایف

ایران وب لایف
iranweblife.com

سایت سئو ای دی یو

سئو ای دی یو
seoedu.ir

سایت سئو میزفا

میزفا
mizfa.com

سئو رادزاد

سئو رادزاد
radzad.com

سیاوش پیری خدمات سئو

خدمات سئو
khadamatseo.com

مطمئنا خیلی از شرکت های برتر سئو هم هستند که به علت محدودیت در معرفی برترین های این حوزه، از قلم افتاده اند و نامشان در اینجا ذکر نشده است. آیا شما نیز شرکت خودتان را جزو بهترین شرکت های سئو در ایران می دانید؟ آیا شرکت سئویی را می شناسید که شایستگی و لیاقت حضور در جمع ۱۰ نفر برتر این حوزه را داشته باشد؟

چنانچه آنها را می شناسید یا قصد دارید خودتان جزو لیست بهترین های این حوزه باشید، پیشنهاد خود را با کارشناسان ما در ایران فاندر در میان بگذارید. تماس با ایران فاندر

منبع: irfoundr.com

رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

3 دیدگاه برای “۱۰ شرکت برتر سئو ایران | بهترین شرکت سئو (SEO)

 1. احمدرضا گفته:

  ریراکو یکی از بهترین شرکت هاست که به تازگی دارم زیاد اسمش رو نتایج گوگل می بینیم رو کلمه مشاوره سئو اومده تاپ ۵ اینکه اسمش رو تو این مقاله دیدم فهمیدم واقعا در رابطه با تمامی سایت ها تحقیقات لازم رو انجام دادید بابت معرفی شرکت ها در این بازه زمانی و حمایت از اون ها از شما به شدت ممنونم.

 2. روح الله پورحسینی گفته:

  بنده برای سایت تجهیزات داندان پزشکی به دنبال بهترین شرکت های سئو بودم که البته بیشتر هدف شرکت ما همکاری با شرکت های سئو در شهر مشهد بود. اما با دو شرکتی که برای سئو سایت شرکت مان در مشهد همکاری داشتیم اینجا اسمی برده نشده است. ما با سایت برند صفحه اول آژانس دیجیتال مارکتینگ مسترسئو و همچنین آژانس دیجیتال مارکتینگ شتاب در مشهد همکاری داشتیم و بسیار راضی بودیم از خدمات سئو این دو شرکت.
  البته در صورتی که برای مجموعه جدید شرکت در تهران نیز با یکی از شرکت های برند صفحه اول در تهران همکاری خواهیم کرد. ظاهرا ریراکو بسیار شرکت خوبی است که ما بعد این جستجوها مشاهده کردیم.

 3. معصومی گفته:

  یکی از بهترین شرکت ها سایت ایران فاندر هست واقعا در رابطه با تمامی سایت ها تحقیقات لازم رو انجام دادید بابت معرفی شرکت ها در این بازه زمانی و حمایت از اون ها از شما به شدت ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟