تولید محتوا عربی + سئو سایت عربی [SEO العربیه + إنتاج المحتوى]

تولید محتوا به زبان عربی را به کدام شرکت بسپاریم؟

اگر می خواهید پروژه تولید محتوا و سئو سایت عربی خود را به یک تیم قابل اعتماد و متخصص بسپارید، قطعاً سایت ایران فاندر را به شما پیشنهاد می دهیم. تیم تولید محتوا و سئو سایت ایران فاندر به مدیریت صابر آقامحمدی دارای ۱۰ سال سابقه SEO سایت های عربی است. برای مشاوره سئو حرفه ای با شماره   ۰۴۱۳۷۷۲۱۷۵۸   تماس بگیرید.

قیمت سئو سایت عربی چند است؟

هزینه پروژه SEO سایت عرب زبان، ماهیانه بین ۲۰ میلیون تومان تا ۳۰۰ میلیون تومان است که بر اساس سختی حوزه محاسبه می شود. معمولاً قراردادهای سئو یکساله می باشند. سایت های گردشگری، شرکتی، خدماتی و صادراتی، بیشترین ثبت تقاضا را دارند.

سئو عربی در کدام کشورهای عربی قابل انجام است؟

قطر، امارات متحده عربی – دبی، عمان، عراق، عربستان سعودی، سوریه، لبنان، اردن، بحرین، یمن، کویت، مصر، تونس، مراکش، فلسطین و…

تولید محتوا عربی!؟ به چه دلیل افراد یا کسب و کارها باید سفارش تولید محتوا به زبان عربی بدهند؟ اصلاً آیا چنین افراد و کسب و کارهایی وجود دارند که برای رشد کسب و کارشان به تولید انواع محتوا به زبان عربی نیاز داشته باشند؟

آیا می دانستید که با وجود بیش از ۱ میلیارد عرب زبان در دنیا، محتوای عربی کمتر از ۲ درصد از کل صفحات وب جهان را تشکیل می دهد! بنابراین به عنوان یک سایت عربی، اگر بتوانید حجم بالای کوئری های موتورهای جستجو را به خودتان اختصاص دهید، می توانید ترافیک ارگانیک وب سایت عربی زبان خودتان را تا حد زیادی افزایش دهید. و این امر ممکن نیست جز با تولید محتوای متنی باکیفیت و با رعایت اصول سئو سایت های عربی و نهایتاً بهینه سازی صفحات وب عربی برای افزایش ترافیک.

در دنیای به هم پیوسته امروزی، مزیت رقابتی هر کسب و کاری تا حد زیادی با میزان پذیرش فناوری، استفاده و ارتباط با مخاطبان هدف تعیین می‌شود. محققان اغلب استدلال می کنند که بدون تولید محتوای محلی، کشورهای عربی نمی توانند از مزایای انقلاب جهانی اطلاعات بهره ببرند. مخاطبان آنلاین خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) در حال حاضر یکی از سریع ترین بخش های آنلاین در حال رشد با نرخ رشد بالا هستند. اگرچه تقاضا برای تولید محتوای عربی در حال افزایش است، محتوای عربی آنلاین هنوز خیلی عقب مانده است.

اگر مخاطبان عربی را در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، برای هر کسب و کاری هدف قرار می دهید، تولید محتوا به زبان عربی یکی از ضروریات اساسی است و می تواند بسیار چالش برانگیز و وقت گیر باشد. بنابراین، بهتر است مدت زمان صرف شده برای تولید محتوا عربی را صرف تمرکز بر کسب و کار خود کنید و این کار را به عهده متخصصین و اهل فن بسپارید.

استخدام و نظارت بر نویسندگان محتوای داخلی شما به همان اندازه وقت گیر است و می تواند باعث مشکلات و دردسرهای غیرمنتظره زیادی شود، به خصوص اگر نویسندگان بی تجربه و کارنابلدی را استخدام کنید! چرا که باید با مسائلی همچون تولید محتوای بی کیفیت یا با کیفیت پایین، تحویل آهسته، قیمت بیش از حد و بسیاری از موارد دیگر روبرو شوید که به عنوان صاحب کسب و کار بهتر با آنها آشنا هستید.

هنگام هدف قرار دادن بازار عربی به صورت دیجیتال، مهم است که استراتژی و اجرایی دقیقاً  متناسب با این فرهنگ منحصر به فرد طراحی شود. بخش بزرگی از این موضوع داشتن محتوای منحصر به فرد و جذابی است که مشتریان و کاربران عربی بتوانند با آن تعامل داشته باشند. برای انجام مؤثر این کار، به تیمی نیاز دارید که تجربه مشتریان عرب را داشته باشد و بفهمد که چه چیزی باعث می‌شود آنها کلیک کنند. اینجاست که ایران فاندر  وارد صحنه می شود!

چرا به تولید محتوا عربی نیاز داریم؟

محتوای اصلی و جذاب، ستونی است که استراتژی بازاریابی درونگرای شما را در کنار هم نگه می دارد. بدون آن، مشتریان عربی شما به سادگی با شما تعامل برقرار نمی کنند و در دنیای دیجیتال امروزی شما دستاورد موفقی نخواهید داشت. کپی رایترها و نویسندگان تیم مجرب ایران فاندر که این بازار را درک می کنند می توانند این موضوع را برای شما پوشش دهند. با خدمات دیجیتال مارکتینگ هوشمند ایران فاندر، کسب و کار خود را به درستی توسعه دهید!

قیمت تولید محتوای متنی عربی
Arabic content

نیاز به محتوای عربی آنلاین (Arabic Content Online) در حال افزایش است! زمانی که می خواهیم مزایای استفاده از محتوای بومی سازی شده عربی را که برای ارتباطات آنلاین یک عامل مهم است، بسنجیم، داده ها حاکی از ان است که بیش از دوجین کشور وجود دارند که زبان عربی در آنها زبان رسمی است. این زبان، پنجمین زبان پرگفتار در سراسر جهان است و در حال حاضر بیش از ۳۰۰ میلیون نفر به آن صحبت می کنند، و جالب تر اینکه تعداد آنها به سرعت در حال افزایش است.

علاوه بر این، اگرچه خاورمیانه تنها ۳٫۳ درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهد، اما ۴ درصد از کاربران اینترنت را تشکیل می دهد. تقریباً ۶۷ درصد از مردم خاورمیانه به اینترنت دسترسی دارند، در حالی که میانگین جهانی فقط ۵۶ درصد است و این عدد نیز در حال افزایش است. امارات متحده عربی، مصر و عربستان سعودی بزرگترین بازیگران منطقه هستند که در مجموع بیش از ۵۰ درصد از کل بازار رسانه ها را در MENA را به خود اختصاص داده اند.

شایان ذکر است که  بر اساس گزارش بانک جهانی، جهان عرب مجموعاً تولید ناخالص داخلی نزدیک به ۳ تریلیون دلار دارد و بسیاری از آنها به شدت درگیر تجارت هستند. با این حال، کشورهای عربی به طور معمول از نظر مهارت زبان انگلیسی رتبه پایینی دارند، به این معنی که کسانی که می خواهند از این بازار استفاده کنند باید از محتوای عربی استفاده کنند.

متأسفانه، بسیاری از کاربران عربی یا محتوای عربی خوبی پیدا نمی کنند یا از طریق یک لینک به یک صفحه وب انگلیسی هدایت می شوند، بدون اینکه ترجمه ای از آن در دسترس باشد. این امر باعث می شود که این وبسایت های عرب زبان روز به روز مخاطبان محلی خود را از دست بدهند و در عرصه رقابت جهانی، هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشند. دقیقاً به همین دلیل است که کمبود محتوای عربی به صورت آنلاین باعث به وجود آمدن تنگناها و چالش هایی برای مشاغل و کسب و کارهای فعال در این حوزه شده است.

در حالی که برخی از کشورهای عربی و وبسایت های عرب زبان واقعاً در فضای اینترنت فعال تر شده اند، اما برخی دیگر هنوز فاقد پویایی و استراتژی مورد نیاز برای تقویت تولید محتوا عربی برای نسل بعدی کاربران آنلاین هستند.

کاربردها و مزایای تولید محتوا به زبان عربی

چرا باید کسب و کارها بر تولید محتوا عربی تمرکز کنند؟!

ارائه محتوای باکیفیت عربی، سازمان ها و کسب و کارها می توانند به ترویج مشارکت بیشتر جامعه محلی کمک کنند. این امر همچنین می تواند کانال هایی را برای جوامع بین المللی که به فرهنگ عربی علاقه مند هستند و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد جهان عرب هستند، باز کند.

با ایجاد یک استراتژی محتوا عربی، کسب و کارها می توانند بهتر با مخاطبان عربی خود ارتباط برقرار کنند. اما، حقیقت این است که حتی اگر تقاضای زیادی برای محتوای عربی آنلاین وجود دارد، شرکت های کافی وجود ندارند که کمپین های بازاریابی محتوای عربی خوبی را برای مخاطبان محلی و آشنا به اینترنت ایجاد کنند. زمان آن فرا رسیده است که کسب و کارها برای دستیابی به بازار هدفمندتری که به آنها امکان می‌دهد از فرصت‌های بزرگ منطقه استفاده کنند، محتوای عربی را در استراتژی‌های آنلاین خود بگنجانند.

تبلیغ محصولات و خدمات در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (منطقه MENA) برای جلب توجه مخاطبان عرب کاملاً ضروری است. برای جلب توجه مخاطبان هدف خود، به یک برند معتبر و گسترش آگاهی نیاز دارید، هنگامی که مشتری محصول یا خدماتی را در نظر می گیرد، مرحله بعدی جستجو و بررسی، مقایسه و بررسی نظرات آنلاین است، در اینجا نقش حیاتی بازاریابی محتوای سئو شده عربی برای آموزش و راهنمایی مناسب مشتریان خود روشن می شود.

این مقاله را حتما بخوانید:  برندگان جشنواره برترین پیج های اینستاگرام ایران مشخص شدند - آکادمی کلاته

استراتژی بازاریابی محتوای عربی همیشه یکی از برترین فعالیت های بازاریابی برای شرکت ها برای رشد در خاورمیانه خواهد بود. تنها ۲ درصد از محتوای جهانی به زبان عربی نوشته شده  و ۵ درصد از وب سایت های Fortune 500 دارای نسخه عربی هستند. شکاف بین اندازه بازار و درصد محتوای تولید شده به صورت آنلاین بسیار زیاد است. اگرچه در محتوا و مقاله نویسی برای سایت شکاف وجود دارد، اما شکاف بزرگتری در توزیع، انواع موضوعات و وب سایت های تخصصی وجود دارد.

رسانه های اجتماعی نقش بزرگی در منطقه بازی می کنند، اما اگر بخواهید فرصت های بازاریابی محتوای خود را فراتر از رسانه های اجتماعی کشف کنید، آیا این کار را انجام می دهید؟ اگر بخواهید نتایج جستجوی ارگانیک خود را از طریق پیوندهای ورودی افزایش دهید، چه؟ اگر پاسخ تان مثبت است، بازاریابی محتوای عربی جواب شماست.

سئو سایت عربی با تولید محتوا arabic
نویسنده جهت تولید محتوای سایت عربی

مسئولیت های تولید کننده محتوا به زبان عربی

 • بر اساس مفهوم تجاری و مرتبط با کسب و کار، محتوای عربی بنویسید.
 • کلمات کلیدی را بررسی و با محدودیت های جستجو برای کلمات کلیدی آشنا باشد.
 • به عنوان یک ویرایشگر و ادیتور زبان عربی، محتوایی تولید کند که شرکت، محصول یا خدماتی ارائه شده در وب سایت مورد نظر را تبلیغ کرده یا بفروشد و این یعنی آشنایی با فنون و اصول تبلیغ نویسی!
 • هدفش از تولید محتوا عربی، جذب و وفادارسازی کاربران و بازدیدکنندگان محتوا برای تداوم بازدید از وب سایت و افزایش نرخ تبدیل کاربران باشد. چراکه هر چه بازدید کننده، مدت بیشتری در یک سایت بماند؛ احتمال اینکه در نهایت به مشتری تبدیل شود، افزایش می یابد.
 • یک محتوای عربی تولید کند که در استفاده از کلمات کلیدی هوشمندانه عمل کرده و بر بهینه سازی موتور جستجو (SEO) متمرکز باشد. این بدان معناست که متن باید حاوی کلمات کلیدی و عباراتی باشد که به احتمال زیاد توسط کاربران عرب در جستجوهای وب مرتبط با سایت برای رتبه بندی بهتر موتور جستجو، جستجو می شوند.
 • باید به عنوان یک کپی رایتر زبان عربی کار کند. یعنی یک محتوای عربی بنویسد که به بازدیدکنندگان سایت اجازه می دهد تا اطلاعات مورد نظر خود را سریع و کارآمد به دست آورند. محتوای وب کارآمد و متمرکز به خوانندگان، دسترسی به اطلاعات را به شیوه ای کاربرپسند امکان پذیر می سازد.
 • محتوای منحصر به فرد، مفید و متقاعد کننده را درباره یک موضوع نه فقط برای موتورهای جستجو بلکه در درجه اول برای خوانندگان تولید کند.
 • در مورد موضوعات مرتبط با صنعت یعنی ترکیب منابع آنلاین، مصاحبه ها و مطالعات تحقیق و بررسی نماید.
 • نتایج قابل اندازه‌گیری را از طریق راه حل های برقراری ارتباط مؤثر، قانع‌کننده و برندسازی ارائه ‌دهد.
 • با تخصص در استراتژی بازاریابی، رسانه یا روابط عمومی دیجیتال، بازاریابی دیجیتال و طراحی گرافیک، به مشتریان در ایجاد داستان های برندشان کمک کند.

ویژگی های محتوانویس عربی یا تولید کننده محتوا به زبان عربی

 • امکان تهیه پیش نویس محتوای اصلی عربی و بیانیه های مطبوعاتی
 • امکان ترجمه کامل انگلیسی به عربی و عربی به انگلیسی
 • درک مطالب خلاقانه و نحوه برقراری ارتباط با کاربران عربی به طور مؤثر
 • داشتن تفکر خلاق و تاکتیکی برای تولید ایده ها و مفاهیم جدید
 • توانایی مدیریت چند مطلب در یک مدت زمان مشخص
 • توانایی تولید محتوای مؤثر برای روابط عمومی و بخش های مختلف.
 • توانایی نوشتن برای رسانه های مختلف مانند بیانیه های مطبوعاتی، مقالات ویژه، بیوگرافی ها، سخنرانی ها، رسانه های اجتماعی، وب سایت ها، بنرها و… به طور مؤثر.
 • مشرف به جریان کلی ارتباط عربی
 • ارائه ایده‌ها برای طرح ها و کمپین ها
 • توانایی کار به عنوان بخشی از یک تیم متشکل از عکاسان، متخصصان سئو، تصویرگران، طراحان، توسعه دهندگان وب و متخصصان بازاریابی
 • تصحیح و ویرایش پست های وبلاگ قبل از انتشار
 • ارائه پیش نویس محتوای وب سایت در صورت نیاز

مهارت های مورد نیاز نویسنده محتوای عربی

 • تجربه کاری ثابت شده به عنوان یک نویسنده عربی، ویرایشگر عربی یا نقش های مشابه
 • آشنا با بازاریابی، زبان انگلیسی، روزنامه نگاری یا رشته های مرتبط
 • امکان ترجمه کامل انگلیسی به عربی و عربی به انگلیسی
 • تجربه انجام تحقیق با استفاده از منابع متعدد
 • آشنایی با نشریات اینترنتی
 • مهارت های عالی ویرایش و نوشتن محتوا به زبان عربی
 • آشنا با اصول و روش های تبلیغات به زبان عربی
 • توانایی رعایت ضرب الاجل ها و تحویل به موقع محتواها
 • توانایی کار در یک محیط چالش برانگیز
 • تجربه و سابقه کاری در حوزه تولید و انتشار مقالات وب
 • آشنا به نرم افزار MS office (word ،excel و powerpoint)

خدمات ارائه شده سایت ایران فاندر در زمینه نگارش و تولید محتوا عربی

بازاریابی محتوا قطعاً یک جزء ارزشمند از هر استراتژی آنلاین است. به همین دلیل است که با خدمات نگارش و تولید محتوا عربی ایران فاندر، محتوای متنی عربی متناسب با استراتژی بازاریابی تان را دریافت خواهید کرد که برای موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان وب سایت شما به طور یکسان بهینه شده است.

تیم مقاله نویسی عربی سایت ایران فاندر
بهترین متخصصین تولید محتوا به زبان عربی

تیم تولید محتوای ما نویسندگان حرفه ای هستند که تجربه طولانی در ارائه به موقع انواع محتوای باکیفیت از جمله تولید محتوا انگلیسی، تولید محتوای عربی، تولید محتوای فارسی، تولید محتوا ترکی استانبولی و… دارند. ما اهمیت نوشتن محتوای با کیفیت بالا و جذاب را درک می کنیم و تمرکز اصلی ما نه تنها فروش محصولات شما از طریق کپی رایتینگ تخصصی، بلکه بهبود رتبه بندی صفحات شما در نتایج موتورهای جستجو هم می باشد.

تیم ما متتشکل از تولید کنندگان محتوای عربی حرفه ای، مطالب نوشتاری را برای وب سایت ها و سایر انواع رسانه ها ایجاد می کند. کپی رایترها و نویسندگان دو زبانه عربی باتجربه و متخصصان بومی سازی محتوا به شما کمک می کنند تا محتوای عربی را متناسب با مخاطبان خود ترجمه و تولید کنید. شما اطلاعات خاصی از پروژه مورد نظرتان را در اختیار ما قرار می دهید، ما در مورد موضوع تحقیق کرده و بعد از تجزیه و تحلیل و آنالیز رقابت، محتوای بهینه شده منحصر به فردی را با پیروی از استانداردهای کیفیت محتوای سئو شده تولید می کنیم تا از بهینه سازی آن برای کاربران و طبق دستورالعمل های محتوای Google اطمینان حاصل کنید.

تیم تولید محتوای ایران فاندر از ویراستاران عربی مجرب و کاربلد استفاده می کند که در تولید مقالاتی که به خوبی در مورد آنها تحقیق شده‌، مهارت دارند و در املا و دستور زبان عربی بی نقص هستند. آنها از الگوها و اصول ارائه شده پیروی می کنند، محتوای تولیدی شان کاملاً قالب بندی شده، با کلمات کلیدی طبیعی و مناسب بهینه سازی شده‌ و از انکرتکست های مناسب در آنها برای لینک سازی داخلی و خارجی استفاده شده است.

ایران فاندر با استخدام پرسنل مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا از ارائه محتوای با کیفیتی که بازدیدکنندگان وب سایت را تشویق به خرید کند  و در نتایج جستجو نیز رتبه خوبی کسب نماید، اطمینان حاصل کنید.

ما ادعا می کنیم که می توانیم در مورد هر موضوع تخصصی یا عمومی، تولید محتوا بکنیم، تیم ما کپی رایترها و نویسندگان متخصص هستند و با اصول سئو محتوا کاملاً آشنایی دارند. ما یک کار عالی برای گردآوری تحقیقات و بررسی محصولات یا خدمات رقابتی انجام می دهیم تا محتوای عمیق برای یک کاربر معمولی ایجاد کنیم، اگر محتوایی ۱۰۰٪ عمیق می خواهید، پیشنهاد می کنیم اطلاعات خاصی را در اختیار ما قرار دهید تا ما بتوانیم آن را با استفاده از تکنیک های نوشتن محتوا سئو شده، در موضوعات خاص بهبود بخشیم.

این مقاله را حتما بخوانید:  برنامه ریزی و هدف گذاری در سال 1402 با 10 گام کاملا عملی

در واقع ما محتوایی تولید می کنیم که به سال ها تجربه در این زمینه نیاز دار د و حاصل سال ها تجربه، تلاش و اموزش تیم تولید محتوای ایران فاندر است. همچنین، اگر دارای کسب و کار اینترنتی هستید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا با نوشتن توضیحات محصول و ایجاد ابرداده های مربوط به محصول، ارائه محصولات خود را غنی کنید.

مزایای سفارش تولید محتوا عربی در سایت ایران فاندر [نویسنده متخصص + سئو شده]

کیفیت: ما برای هر چیزی که تمایل داریم روی آن کار کنیم، کیفیت را بر کمیت و قیمت ترجیح می دهیم.

شفافیت: ما گزارش های دقیقی از نحوه کارمان را با اطمینان ارائه می دهیم. هیچ چیز پنهانی وجود ندارد و همه چیز بخش بندی و گزارش شده است.

همکاری: برای برقراری ارتباط بهتر و صرفه جویی در زمان، ما از بهترین ابزارهای موجود برای همکاری با شما و اعضای تیم‌تان استفاده می کنیم.

تحقیق کلمات کلیدی: ما از چندین ابزار برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی و عباراتی استفاده می کنیم که مشتریان عربی برای جستجوی محصولات و خدمات مورد نظر شما استفاده می کنند.

ترجمه ها: روش مدرن بازاریابی برای مخاطبان بین المللی استفاده از ابزارهای موقعیت جغرافیایی است که به شما امکان می دهد نسخه های مختلف سایت شما بسته به موقعیت مکانی مشتری شما نشان داده شود. ما می توانیم نسخه ای از سایت شما را به عربی ترجمه کنیم که در کشورهای عرب زبان به مخاطبان نشان داده می شود.

وبلاگ ها: اکثر مردم وبلاگ ها را با بهبود سئوی خود مرتبط می دانند. تولید محتوای غنی از کلمات کلیدی مرتبط با مشتریان بالقوه عربی شما برای SEO شما عالی است. اما چیزی که مردم نادیده می گیرند این است که محتوای ارجینال را برای شبکه های اجتماعی در اختیار شما قرار دهند! این امر برای جذب مخاطبان عربی شما به سایت شما حیاتی است.

مقالات: شما در کاری که انجام می دهید عالی هستید، درست است؟ بنابراین ما حدس می زنیم که شما مرتباً کارهایی مانند تولید محصولات جدید، تولید محتوا اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی را نیز انجام می دهید. ما می توانیم با تولید مقالات برای سایت، رسانه های اجتماعی و انجمن های آنلاین به ایجاد گفتگو در مورد برند شما و همچنین لینک سازی کمک کنیم.

ویدئو: آمار خود گویا است. بازاریابانی که از ویدیو استفاده می کنند، ۴۹ درصد سریعتر کسب درآمد می کنند و ۶۴ درصد از کاربران پس از تماشای یک ویدیو از یک برند اقدام به خرید می کنند. تولید محتوای ویدیویی به سرعت در حال تبدیل شدن به بهترین راه برای تعامل آنلاین با مشتریان بالقوه اینترنت شده است. ما می توانیم برای کمک به بیان داستان یا رشد کمپین شما با ویدیو، با شما همکاری کنیم.

استخدام نویسنده مقاله عربی
سفارش مقاله عربی برای وبسایت

سئو سایت عربی

آیا به گسترش تجارت خود در کشورهای عرب زبان فکر می کنید و می خواهید با حضور آنلاین قوی شروع کنید؟ اگر هدف شما دیده شدن بالا در بازار خاورمیانه است، ممکن است بخواهید سئو عربی، تولید محتوا عربی و بازاریابی دیجیتال را به برنامه خود اضافه کنید.

سئو سایت عربی یکی از مهم ترین استراتژی های بازاریابی آنلاین امروزه برای کسب و کارهایی است که به دنبال دید بیشتر آنلاین در خاورمیانه و همچنین بسیاری از مردم عرب زبان در سراسر جهان هستند. در حال حاضر میلیاردها دلار برای سئو هزینه می شود و بازاریابی آنلاین برای اکثر مشاغل به یک نیاز تبدیل شده است.

با حدود ۴۲۲ میلیون نفر عرب زبان در سراسر جهان، عربی در میان ده زبان برتر دنیای اینترنت قرار دارد. برای دسترسی مؤثر به این بازار، لازم است یک استراتژی سئو برای سایت عربی داشته باشید تا به افرادی که با استفاده از زبان مادری خود در موتورهای جستجوی عربی  به دنبال شما هستند، دسترسی پیدا کنید.

از آنجایی که سئوی سایت به زبان عربی نسبتاً جدید است، هنوز هم می توان به رتبه های برتر سریع تر در موتورهای جستجوی اصلی دست یافت. بنابراین، خوب است که فرصت را غنیمت بشمارید و وب سایت عربی زبان خود را در سریع ترین زمان ممکن بهینه سازی کنید تا در موتورهای جستجوی عربی سریع رتبه بندی کنید و در مدت زمان بسیار کوتاهی در معرض دید کاربران آنلاین قرار بگیرید.

ادغام سئو سایت عربی در استراتژی بازاریابی شما برای دیده شدن در خاورمیانه و برای کاربران عرب زبان ضروری است.

عوامل مؤثر بر سئو عربی

عوامل مؤثر بر سئو سایت عربی بسیار شبیه به عوامل مؤثر بر سئو در هر زبان دیگری است. آنچه در ابتدا باید به آن توجه کنیم این است که آیا وب سایت شما دوستدار سئو است یا خیر! همچنین آیا موانعی وجود دارد که باعث می شود تولید محتوا عربی سایت شما در رتبه اول قرار نگیرد. شما با حسابرسی سایت و جمع آوری تمام اطلاعات مورد نیاز برای مشخص کردن مخاطبان و علایق آنها می توانید استراتژی سئو سایت عربی خود را بچینید

ما چندین ابزار برای تجزیه و تحلیل وضعیت و عملکرد یک وب سایت داریم.

تحقیق کلمات کلیدی: بهتر است از ابزارهای سئو برای ارائه لیستی از تمام ترکیبات کلیدی ممکن استفاده کرده تامخاطب مناسب را هدف قرار دهید، ترافیک را افزایش دهید و سرنخ‌ها را به حداکثر برسانید.

بهینه سازی کلمات کلیدی: بااستفاده از کلمات کلیدی عربی مناسبی که پیدا کرده، وبسایت عربی خود را بهینه کرده و در صورت نیاز، صفحات اضافی با محتوای غنی از کلمات کلیدی برای مخاطبان عرب زبان تولید نمایید.

گزارش های رتبه بندی و تجزیه و تحلیل: ارائه گزارش های ماهانه تجزیه و تحلیل، رتبه بندی و همچنین ارائه توصیه هایی برای افزایش عملکرد وب سایت می تواند بسیار مؤثر باشد.

چند نکته مفید سئو سایت عربی برای منطقه خاورمیانه

صحبت به طور خاص در مورد سئو سایت عربی، تولید محتوا عربی و روند افزایش دید آنلاین وب سایت عربی شما در منطقه خاورمیانه است. این کار به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای عربی شما را بخزند، ایندکس کنند و بر اساس آن رتبه بندی نمایند. سئوی عربی ابزاری مقرون به صرفه است که به کسب و کار شما اجازه می دهد وارد بازار خاورمیانه شود.

۱- شناسایی موتور جستجوی هدف خود  (Identify your Target Search Engine)

اول از همه، قبل از اینکه وارد کشور یا منطقه مورد نظر خود شوید، باید در مورد نفوذ موتور جستجو در آن بازار خاص تحقیق کنید.

به خوبی شناخته شده است که گوگل ارائه دهنده غالب جستجوی اینترنتی در جهان در بازارهای عمده آنلاین است، حقیقتاً گوگل یک موتور جستجوی پرکاربرد در خاورمیانه نیز هست. در نظر گرفتن گوگل به عنوان موتور جستجوی هدف خود در حین برنامه ریزی برای گسترش خود در منطقه خاورمیانه، امری حیاتی است. تمرکز روی این کانال مسیر دستیابی به مخاطبان را کوتاه می کند.

۲- تحقیق کلمات کلیدی عربی (Arabic Keywords Research)

باید تصمیم بگیرید که کلمات کلیدی مورد نظر برای دستیابی به مخاطبان عرب زبان شما کدامند؟ رفتارهای جستجو و خرید آنها چگونه خواهد بود؟ آنها در کجا قرار دارند؟ منطقه خاورمیانه دارای ۲۲ کشور با گویش های محلی مختلف است. قبل از شروع تلاش های برای تولید محتوا عربی و سئو سایت عربی خود درباره این موارد تصمیم بگیرید.

۳- تولید محتوای عربی  (Arabic Content Creation)

اعراب بیشتر به برندهایی که از سنت ها، فرهنگ ها و زبان آنها اطلاع دارند اعتماد می کنند. بر این اساس، محتوای وب سایت شما نیز باید منعکس کننده این عوامل باشد! به شدت توصیه می شود که یک نسخه عربی از وب سایت خود را برای منطقه مورد نظر خود ایجاد کنید تا بتوانند از نظر احساسی ارتباط برقرار کنند و با برند شما تعامل داشته باشند. ترجمه محتوای وب سایت شما و ارتباط با مشتریان عرب زبان فرآیندی است که باید توسط یک عرب زبان بومی هدایت شود. در نهایت، یک کپی‌رایتر حرفه‌ای که با فرهنگ عربی زندگی می‌کند و نفس می‌کشد، می‌تواند محتوای شما را به یک محتوای محلی بومی سازی شده نه فقط ترجمه شده تبدیل کند.

این مقاله را حتما بخوانید:  5 استراتژی رقابت ناپذیر برای برندینگ در سال 2022

۴- سئوی داخلی عربی  (Arabic On-Page Google SEO)

تگ های عنوان و توضیحات متا نقش مهمی در رتبه بندی صفحه شما در موتورهای جستجو دارند. وقتی وب سایت شما در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) نمایش داده می شود، تگ عنوان، تایتل یا عنوان صفحه وب شما را نشان می دهد. به همین ترتیب، متا دیسکرپشن به عنوان خلاصه ای از محتوای شما عمل می کند و در نتایج جستجو مستقیماً زیر عنوان ظاهر می شود. اگر می‌خواهید وب‌سایت شما در کشورهای مختلف عملکرد مؤثری داشته باشد، محلی‌سازی برچسب‌های عنوان و توضیحات متا بسیار مهم است. برای موفقیت در برچسب‌های عنوان و توضیحات فراداده، باید در انتخاب کلمات کلیدی برای کشورهای مختلف، تنوع مخاطب را در نظر بگیرید.

۵- لینک بیلدینگ (Link Building)

در سئو سایت عربی، پایگاه داده لینک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در نتیجه، شما باید تمام تلاش خود را برای به دست آوردن هرچه بیشتر بک لینک های با کیفیت بالا انجام دهید تا وب سایت خود را در نتایج موتور جستجوی محلی رتبه بندی کنید.

۶- طراحی سایت عربی (Arabic Website Design)

عربی یک زبان سامی است و مانند عبری از راست به چپ نوشته می شود. علاوه بر این، حروف عربی کوتاه تر و گسترده تر از حروف لاتین هستند که ممکن است باعث ایجاد برخی مشکلات در بسیاری از وب سایت های محلی عربی شود. این امر اغلب منجر به طراحی مجدد وب‌سایت می‌شود، زیرا منوها و سرصفحه های صفحه برای بهبود قابلیت استفاده و تبدیل، باید به صورت افقی طراحی شوند.

۷- سازگاری با موبایل برای کاربران عرب  (Mobile-Friendliness for Arab Consumers)

بر اساس گزارش Statista، انتظار می‌رود که منطقه خاورمیانه در سال ۲۰۲۵ بیش از ۳۵۷ میلیون کاربر اینترنت همراه داشته باشد. بهتر است بدانید که این تعداد در سال ۲۰۱۹ حدود ۲۶۴ میلیون کاربر بود. انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۵، ضریب نفوذ اینترنت تلفن همراه منطقه به حدود ۵۳ درصد از جمعیت برسد. بنابراین عاقلانه است که نه تنها وب سایت خود را برای دسکتاپ آماده کنید، بلکه بهینه سازی آن برای دستگاه های تلفن همراه نیز الزامی است. انجام این کار با یک وب سایت ریسپانسیو و سازگار با موبایل، مخاطبان بیشتری را جذب می کند.

سئو سایت عربی خود را به ما بسپارید

وب‌سایت عرب زبانی که برای گسترش بازار خاورمیانه ایجاد می‌کنید، یک حرکت عاقلانه است. با این حال، اگر قصد انجام آن را دارید، باید این کار را به درستی انجام دهید. تولید محتوا عربی باکیفیت و استفاده از نکات سئوی عربی که در بالا اشاره کردیم، می تواند برند شما را در معرض دید آنلاین نمایی قرار دهد، آگاهی از کسب و کار شما را بهبود بخشد و منجر به افزایش تبدیل ها شود.

زمان آن فرا رسیده است که اهمیت حضور در جایی که دیگران به دنبال شما هستند را درک کنید و در نهایت شاهد قدرت سئو برای کسب و کار شما خودتان باشید. هنگامی که از خدمات سئو سایت عربی ایران فاندر استفاده می کنید، به کارشناسان و متخصصان ماهر سئو دسترسی دارید که از تخصص خودشان در زمینه سئو سایت های عربی برای دسترسی بهتر به بازاری که قبلاً با آن آشنا هستند، استفاده می کنید.

تیم ایران فاندر با انجام تحقیقات کاملی در حوزه کلمات کلیدی و… رتبه بندی خوبی را در موتورهای جستجو برای هر کسب و کاری فراهم می‌کند و در راستای هدف خودش برای جلب رضایت مشتریان، راه را برای شکوفایی آنلاین و موفقیت آنها هموار می سازد.

تیم اختصاصی ما که متشکل از کارشناسان سئو است، تضمین می کند که تنها بهترین شیوه های سئو را ارائه می دهد.

سوالات متداول

۱- نحوه ثبت سفارش محتوا عربی در وبسایت irfoundr چگونه است؟

شما می توانید برای ثبت سفارش خود، به بخش خدمات سایت ایران فاندر مراجعه کرده و از آن طریق، اقدام به سفارش تولید محتوا نمایید.

۲- نرخ دستمزد تولید محتوا عربی چگونه محاسبه می‌گردد؟ 

تعرفه سفارش تولید محتوا عربی مثل تولید محتوای سایر زبان های خارجی در ایران عمدتاً بر مبنای تخصصی یا عمومی بودن موضوع انتخابی، تعداد کاراکترهای موجود، تعداد محتوا و حجم کلی محتوا، کیفیت و زمان تحویل محاسبه می شود.

۴- تولید محتوا عربی به درد چه کسب و کارهایی می خورد؟

زبان عربی یک زبان دوم یا سوم بسیار محبوب برای یادگیری است! زیرا به تجارت اجازه می دهد روابط بین المللی خود را توسعه داده و وارد بازارهای جدیدی شوند. به طور مؤثرتری با مشتریان خارجی ارتباط برقرار کرده و به شرکت ها کمک می کند با ایجاد روابط قوی در زبان عربی، کسب و کار خودشان را گسترش دهند.

۵- در نگارش محتوای عربی و سئوسایت های عربی، چه نکاتی را بایستی رعایت کرد؟

هر نیچ تجاری، متفاوت و هر صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) منحصر به فرد است، محتوای عربی هنوز همانند سایر محتواها به ویژه محتوای انگلیسی و فارسی توسعه نیافته است. بازی SEO هنوز برای نتایج جستجوی عربی تنظیم نشده است و موتورهای جستجو همانند گوگل معمولاً پس از به روزرسانی نتایج انگلیسی، زبان های راست به چپ را نیز به روزرسانی می کنند، که این کار به سئوی عربی اجازه می دهد تا به موقع با به روزرسانی های الگوریتمی گوگل سازگار شود.

به فرصت های بزرگ برای خدمات سئوی عربی اعتقاد داشته باشید، با متخصصان عربی ارتباط برقرار کنید تا به شما در دستیابی به نتایج سریع تر در زبان عربی کمک کند. از طریق بازاریابی محتوای مؤثر، برند و وب سایت خود را برجسته سازید.

۶- آیا نکات و اصول مرتبط با سئو نیز در محتواهای عربی تولید شده توسط تیم تخصصی تولید محتوای ایران فاندر رعایت می‌شود؟

به دلیل وجود لهجه های متعدد زبان عربی در کشورهای عرب زبان، به جرات می توان گفت که تولید محتوای یونیک و باکیفیت عربی که با رعایت اصول سئو هم نوشته شده باشد، یک کار تخصصی و بسیار حساس است.

وبسایت ایران فاندر به لطف کمک و همراهی مترجمان، ویراستاران و نویسندگان متخصص، آموزش دیده و کاربلد در حوزه سئو، دو نوع محتوای عربی ترجمه ای و ترجمه ای-تألیفی را برای کسب و کارهای فعال در این حوزه تولید می کند

تیم تولید محتوای سایت ایران فاندر علاوه بر اینکه به صورت تخصصی با ترجمه و اصول ترجمه به زبان عربی آشنا هستند، آشنایی کامل با اصول ویراستاری و سئو داشته و مطابق با استانداردهای سئو سایت، محتواهای سفارشی شان را می نویسند.

۷- برخی از شرکت ها و وب سایت های ایرانی معتبری که سفارش تولید محتوا عربی قبول می کنند، کدامند؟

وبسایت ایران فاندر با داشتن تیمی از مجرب ترین و باتجربه ترین نویسندگان محتوا به زبان های عربی و انگلیسی جزو سایت های معتبری است که خدمات و امکانات بی نظیری را در زمینه تولید محتوا به زبان های مختلف ارائه می دهد. تیم تولید محتوای وبسایت irfoundr.com علاوه بر اینکه به ترجمه و اصول نگارش دستور زبان های خارجی مسلط هستند، با نکات و اصول مرتبط با سئو نیز آشنایی کامل داشته و با آموزش های مداوم در این زمینه، مهارت های لازم را کسب کرده اند.

وقت شناسی و تعهد در انجام کار، دقت و ظرافت و تحویل به موقع یک محتوای یونیک و سئو شده جزو دیگر ویژگی های تیم تولید محتوای این سایت است.

منبع: irfoundr.com

رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟