بیوگرافی مراد علی رحمانی بنیانگذار هلدینگ رحمانی (R&H CO)

زندگی نامه بنیانگذار و مدیرعامل هلدینگ مراد علی رحمانی
شرح مختصر
مراد علی رحمانی
متولد : ۲۰ مهر ۱۳۶۹
محل تولد : آمل - ساکن موناکو
وضعیت تأهل : مجرد
تعداد فرزندان خانه پدری : ۲ فرزند (دومین فرزند خانواده)
تحصیلات : دکترای حقوق تجارت و سرمابه گذاری بین المللی
شغل : کارآفرین، سرمایه گذار در املاک و مستغلات، صادرات و واردات کالا و…

شاید هر سری انتخاب یک فاندر موفق ایرانى براى ما یکى از سخت ترین کارها باشد اما مفتخریم تا اعلام کنیم که جناب آقای مراد علی رحمانی عزیز برای الگو گرفتن، یکی از انتخاب های ما خواهد بود.

آقای رحمانی متخصص در زمینه های ساخت و ساز، مشاوره و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و همچنین واردات و صادرات و ترانزیت کالا در سطح جهانی است. ایشان موفقیت های بسیار بزرگی در اروپا کسب کرده است و توانسته خود را تبدیل به یکی از موفق ترین سرمایه گذاران دو تابعیتی ایرانی در اروپا کند!

علی در سال ۲۰۱۰ به اروپا و کشور مجارستان مهاجرت کرده و به تحصیلات خود در مقطع دکتری ادامه داده است و در نهایت موفق به اخذ دکترای اقتصاد در اروپا و کشور مجارستان شد.

رسالت ما در ایران فاندر این است که دلیل عدم موفقیت هیچ فردى در کسب و کار اینترنتی به علت نبود دانش نباشد. کاش ما رهبرانی تأثیرگذاری همچون مراد علی رحمانی را در سطح کشور بیشتر داشته باشیم و همیشه برای ترویج مسیر درست، از کارآفرینان نوپا حمایت و پشتیبانی کنیم.

مراد علی رحمانی (Ali Rahmani) کیست؟ ویکی پدیا
زندگی نامه دکتر علی رحمانی سرمایه گذار املاک و مستغلات در اروپا

علی در ۲۰مین روز مهر ماه سال ۱۳۶۹ در شهر زیبای آمل دیده به جهان گشود. او در یک خانواده با وضعیت و سطح درآمدی بسیار عالی بزرگ شده و دومین فرزند خانواده می باشد.

عکس دوران بچگی و نوجوانی Morad Ali Rahmani
عکس کودکی مراد علی رحمانی

خاطرات دوران کودکی تا کارآفرینی از زبان خودش 

دوران کودکی من مثل خیلی از بچه ها دوران خوب و لذت بخشی بود. من آدمی بودم که همیشه دنبال ماجراجویی بوده و دوست داشتم سر از هر چیزی در بیاورم و مدام کنجکاوی می کردم. از همان  دوران بچگی وقتی چیزی را می خواستم به دست بیاورم، تلاش می کردم که حتما به خواسته خودم به هر طریقی که است برسم.

در دوران مدرسه هم لحظات خیلی خوبی را سپری کردم و با همکلاسی هایم معمولاً در ردیف آخر کلاس می نشستیم و با دوستان و معلم مان، سر کلاس به شوخی کردن می پرداختیم که خاطرات خوب و بیاد ماندنی بسیاری از آن بازه زمانی در ذهن دارم.

سعی می کردم همیشه هر فرد موفقی را که می دیدم او را تحسین کنم. امروزه از اینکه به ثروت و موفقیت رسیده ام، خدا را شاکر هستم چون جهانی که خداوند خلق کرده سرشار از فراوانی است. به این موضوع خیلی معتقدم که اگر ما افراد موفق را تحسین نکنیم چطور ممکن است به موفقیت برسیم؟ می دانم که برای رسیدن به موفقیت باید ارتعاش موفق شدن را ارسال کنید. بنابراین همیشه هر فرد موفقی را دیدید که ثروتمند و جهانش پر از فراوانی و نعمت است، او را تمجید کنید و خدا را به خاطر آن شاکر باشید.

همه چیز درباره morad ali rahmani
morad ali rahmani کیست؟ راز موفقیت

مصاحبه با مراد علی رحمانی (Ali Rahmani) میلیاردر دو تابعیتی ایرانی | پاسخ به ۱۸ سوال متداول

۱- اولین تجربه کسب درآمد شما در چه زمانی و از چه طریقی بوده است؟

اولین تجربه کسب درآمد من به سال ۱۳۸۶ بر می گردد که کارگاه تولیدی تولید درب و پنجره آلومینیومی خودمان را شروع کرده بودیم. بعد از مدتی از این طریق توانستیم روی پروژه های مسکونی و تجاری زیادی بابت تولید درب و پنجره و نمای ساختمان سفارش بگیریم و به سوددهی بسیار عالی برسیم.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی آیت حسینی مدیرعامل و سهامدار گروه نشانه

در واقع اولین کسب و کار حرفه ای من همانطور که اشاره کردم، تأسیس کارخانه تولیدی درب و پنجره آلومینیومی بود.

۲- اولین جرقه شروع کار مراد علی رحمانی (Ali Rahmani) چه زمانی شروع شد؟

من از ۱۷ سالگی شروع به کار کرده ام! همیشه سعی می کردم دنبال یادگیری چیزهایی باشم که در آینده بتواند به من بیشتر کمک کند و در این راه هم بتوانم تجربیات بیشتری کسب نمایم.

۳- در مسیر موفقیت خود با چه چالش هایی روبرو شده اید؟

در مسیر زندگی و موفقیت هر فردی فراز و نشیب ها و چالش های زیادی وجود دارد که من هم از این قاعده مستثنا نبودم! اما اینکه چطور بتوانید بر این مشکلات و چالش ها پیروز شوید، کاملاً به خودتان بستگی دارد و کسی نیست که در این راه کمک تان کند و شما باید بدانید در این راه فقط خودتان هستید. ایمان شما به خدا باعث می شود انتظاری از کسی یا چیزی نداشته باشید.

۴- تأثیر خانواده در مسیر موفقیت شما چه بوده است؟ آیا آنها با شما مخالفت می کردند؟

نقش خانواده در موفقیت من کاملاً تأثیر مستقیم داشت. خانواده ام در تمام زمینه ها و همه تصمیماتی که در زندگی ام گرفته ام، به من ایمان و اعتماد داشتند! دلیل موفقیتم را تلاش و پشتکار خودم و همچنین دعای خیر پدر و مادرم می دانم.

۵- آیا شده در طول مسیر موفقیت تان، از اینکه موفق نشوید و شکست بخورید، واهمه ای داشته باشید؟

در مسیر موفقیت همانطور که گفتم چالش ها و سختی ها پیش می آید. شما بایستی با موانع زیادی برخورد کنید اما من هرگز از رسیدن به موفقیت و هدف هایی که داشتم دست نکشیدم.

من در مسیر کاری خودم با موانع و چالش های زیادی روبه رو شدم اما با صبر و توکل به خدا توانستم تمام آن موانع را پشت سر بگذارم و امروز به این جایگاه برسم. کلاً همه افراد موفق در زندگی شان سختی هایی را تجربه کرده و درس گرفته اند و تجربه از همان سختی ها به پیشرفت شان کمک کرده است.

۶- آیا تاکنون در همایش، کنفرانس یا دوره ای ملی و بین المللی شرکت کرده یا سخنرانی کرده اید؟

در چندین همایش و کنفرانس های موفقیت در خارج از کشور شرکت داشتم اما تاکنون سخنرانی نکرده ام.

عکس مراد علی رحمانی کارآفرین
مؤسس و بنیانگذار هلدینگ رحمانی (R&H CO)

۷- سوابق شغلی و اجرایی شما چیست؟

 • تأسیس شرکت تولید درب و پنجره آلومینیومی
 • تأسیس شرکت تولید پروفیل آلومینیومی
 • ساخت و ساز و فروش پروژه های ساختمانی مسکونی، اداری و تجاری در کشور های اسپانیا، مجارستان، آلمان و موناکو
 • سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی مسکونی، اداری و تجاری در کشور های اسپانیا، مجارستان، آلمان و موناکو
 • صادرات و واردات و ترانزیت کالا

۸- تاکنون با کدام برندها همکاری داشته اید؟ یک تجربه خوب یا بد آموزنده از این همکاری ها را بیان کنید!

در بیشتر پروژه های معتبر در سرتاسر اروپا سرمایه گذاری کرده ام و تنها بخشی از آن را بیان نمودم. تجربه شخصی بنده در اولین قراردادی بود که در جهت سرمایه گذاری در پروژه ساختمانی در کشور مجارستان منعقد کرده بودم. در آن زمان شرکت ساختمانی، ساختمان را در وقت مقرر به من تحویل نداده بود و ضرر و زیانی در حدود ۲ میلیون یورو بر مبنای متن قرارداد باید به بنده پرداخت می کرد!

من از دریافت این مبلغ چشم پوشی کردم و همان باعث شد که شرکت ساختمانی، برای جبران محبتم قرارداد جدیدی را در یک پروژه دیگر با من منعقد کند. همان قرارداد باعث شد بنده میلیون ها یورو به سوددهی برسم. (از هر دستی ببخشی از همان دست دریافت می کنی)

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی محمد حسن پور مدیر سئو شرکت ویستا

۹- چه دوره ها و آموزش ها و خدماتی دارید؟ (رایگان و پولی)

تأسیس مؤسسه خیریه به نام مؤسسه خیریه مراد برای کمک به نیازمندان است، مؤسسه خیریه مراد در سال ۲۰۲۰ در قالب یک سازمان غیر انتفاعی-غیردولتی توسط مراد علی رحمانی (Ali Rahmani)، مؤسس و بنیانگذار هلدینگ رحمانی (R&H CO) در مجارستان، شهر بوداپست تأسیس گردید.

این مجموعه با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جانبه خود را جهت حمایت از افراد بی بضاعت آغاز کرده است.

۱۰- کسب و کار شما در حال حاضر در چه موقعیتی است؟ چند کارمند دارید؟

 • علاوه بر فعالیت های بالا، هلدینگ رحمانی به افرادی که از پروژه های ساختمانی اش واحد خریداری می کنند، وام خرید مسکن اعطا می کند؛ بدون دخالت بانک های اروپایی!
 • دفاتر هلدینگ رحمانی (R&H CO) در حال حاضر در کشور موناکو-مونت کارلو و در کشور اسپانیا-ماربیا و همانطور کشور مجارستان-بوداپست واقع شده است.
 • جمعا ۱۰۳۷ کارمند به طور مستقیم و غیرمستقیم با مجموعه ما کار می کنند.

۱۱- مراد علی رحمانی (Ali Rahmani) چه نظری در مورد تحصیل و دانشگاه دارد؟

کسب دانش و تحصیل یک عامل تأثیرگذار برای رسیدن به موفقیت است اما به تنهایی کافی نیست! کسب دانش به شما کمک می کند مهارت فنی خودتان را ارتقاء بدهید. در واقع برای رسیدن به موفقیت به عنوان یک اهرم عمل می کند و استفاده درست از این اهرم می تواند باعث موفقیت های چشمگیر شما شود.

۱۲- برای کسانی که می خواهند کسب و کاری را شروع کنند، چه پیشنهادی دارید؟

در ابتدا از این افراد می پرسم به چه چیزی علاقه دارید و از انجام چه کاری لذت می برید؟ هر کاری که حس خوبی به شما انتقال می دهد را انجام دهید و به خاطرش بجنگید و تلاش کنید. شاید در اوایل مسیر برایتان سخت باشد ولی با تلاش و توکل به خدا صددرصد به موفقیت می رسید. کافی است که خودتان بخواهید و به خودتان ایمان داشته باشید.

۱۳- آیا بیزینسی که به آن مشغول هستید را برای جوانان توصیه می کنید یا خیر؟

بله من بیزنس خودم که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در اروپا است را به جوانان توصیه می کنم اما من در هر پروژه ای که سرمایه گذاری کرده ام کاملاً گزینشی عمل می کنم و از قبل بررسی های لازم برای موفقیت در آن پروژه را انجام می دهم و توصیم به افراد جوان این است: هر بیزنسی که شما به آن علاقمند هستید را سعی کنید با جان و دل انجام بدهید و به خودتان ایمان و باور داشته باشید.

۱۴- خود را چگونه فردی می بینید؟ ویژگی ها و علاقه مندی ها شما چیست؟

نه زیاد صبورم و نه زیاد عجول! معتقدم صبر بالاترین احترام به حکمت خداست. به هر فردی با هر دین و مذهبی احترام می گذارم. تا جایی که یادم می آید من همیشه روی هدف ها و خواسته هایی که داشتم متمرکز بودم و همچنان هدفم را ادامه می دهم تا بتوانم به موفقیت های بیشتری برسم.

مروری بر رزومه مراد علی رحمانی
سرگرمی و تفریحات مراد علی رحمانی

۱۵- چگونه روز خود را سپری می کنید؟

 • هر روز ساعت ۵ صبح از خواب بیدار می شوم و نمازم را می خوانم و با خدای خودم راز و نیاز می کنم.
 • ورزش می کنم و بعد دوش می گیرم.
 • صبحانه می خورم و ساعت ۸ صبح قبل از کارمندان در محل کارم حضور دارم و ساعت ۹ شب می خوابم.

۱۶- معتقدید که چه نقاط ضعف و قدرتی دارید؟

نقطه ضعف من این است که خیلی راحت به همه اعتماد می کنم و نقطه قوت من این است که هیچ چیز نمی تواند من را ناراحت کند و اعتماد به نفس بسیار بالایی دارم. من همیشه شکرگذار خداوند هستم!

۱۷- بزرگترین هدف مراد علی رحمانی (Ali Rahmani) در زندگی چیست؟

بزرگ ترین هدفم این است که بتوانم به افراد نیازمند بیشتری کمک کنم.

۱۸- کتاب های تأثیرگذار در زندگی شما که به خوانندگان پیشنهاد می دهید، چیست؟

 • Ask and it is given
 • Think & Grow Rich
 • اسرار ذهن ثروتمند از تی هارواکر
 • کتاب و فیلم راز راندا برن
 • کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن
 • کتاب بخواهید تا به شما داده شود از استر هیکس
 • کتاب عادت های موفقیت ناپلئون هیل

توصیه مراد علی رحمانی (Ali Rahmani) به مخاطبان ایران فاندر

هرکاری که احساس می کنید به آن علاقه مند هستید را انجام بدهید، اول به خدا توکل کنید و دوم به توانایی های خودتان ایمان و باور داشته و همیشه شکرگزار خداوند باشید. موفقیت در درجه اول زمانی شکل می گیرد که شما به خودتان باور داشته باشید و این باور داشتن کاملاً ذهنی است. مرحله دوم تلاش است اما بیشتر تلاش های ما ذهنی می باشد تا فیزیکی!

 • سعی کنید از نظر ذهنی خودتان را ارتقاء بدهید، همیشه بیوگرافی افراد موفق را بخوانید.
 • سعی کنید کتاب های موفقیت را به خوبی مطالعه کنید و از افراد موفق و عادت های این افراد الگو برداری نمایید. الگوهای فکری را در زندگی خودتان به کار ببرید، شما با این کار خیلی از راه را طی می کنید.

در آخر توصیه من به شما این است که مسئولیت تمام کارها و زندگی تان را با تمام وجود بپذیرید و از بهانه تراشی و مقصر دانستن دیگران خودداری کنید. چون در مسیر زندگی تان شما یک موجود ارتعاشی هستید و باید بدانید که شما برای رسیدن به موفقیت فقط خودتان هستید و خدای خودتان!

من همیشه با خدا راز و نیاز می کنم و شکرگذار او بابت همه نعمت هایش هستم که داده هایش نعمت و نداده هایش حکمت است.

من معتقدم هر فردی که می خواهد به موفقیت برسد باید آن نقش ذهنی درست برای موفق شدن را در درون خودش شکل بدهد. وقتی ما نقش ذهنی درستی داشته باشیم، مدام به این فکر کنیم که می توانیم هر چیزی را داشته باشیم و به هر موفقیتی که می خواهیم برسیم و این باور به موفقیت و موفق شدن را در ذهن خودمان تقویت کنیم، قطعاً به موفقیت می رسیم.

همه افراد موفق الگوهایی از موفقیت داشته اند و مورد بسیار مهم این است که ما چقدر راجع به آن ذهنیت ها و الگوهای افراد موفق مطالعه کرده ایم و چقدر آن ها را در زندگی مان به کار برده ایم؟ در اینصورت چطور ممکن است به موفقیت نرسیم؟

راه های ارتباطی مراد علی رحمانی (Ali Rahmani)

اینستاگرام: alirahmanii6

وبسایت: alirahmanii.com

تلگرام: rahmaniholding

یوتیوب: ali rahmanii6

ایمیل: info@alirahmanii.com

ساعات کاری: از ۸:۰۰ صبح تا ۱۶:۰۰ بعد از ظهر

پیام سایت ایران فاندر به مخاطبان: همراهان عزیز ایران فاندر، موفقیت در پیش است زیرا غیر ممکن لغتی است که در دیکشنری فاندرهای ایرانی یافت نمی شود. امیدواریم با خواندن یک داستان دیگر از کارآفرینان موفق ایرانی که با وجود محدودیت ها و موانع فراوان، در ایران خودمان رشد کرده و به موفقیت رسیده اند، شما هم بتوانید تحولی بزرگ در زندگی خود و مردم ایجاد کنید. برای ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا و گوگل با ما در ارتباط باشید.

رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

2 دیدگاه برای “بیوگرافی مراد علی رحمانی بنیانگذار هلدینگ رحمانی (R&H CO)

 1. میثم گفته:

  سلام ممنون از ایران فاندر بابت معرفی چنین شخصیت موفقی
  با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک ایرانیان عزیز

 2. علي گفته:

  بالاخره هر انسانی تو زندگیش روزهای خبو و بد داره. آقای رحمانی هم از این قضیه مستثنی نبوده. خیلی ها میگن کلاهبرداره اما خدا داند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟