بیوگرافی سینا سینری کارآفرین و میلیونر ایرانی E-Commerce

سینا سینری sina sinry کیست؟
شرح مختصر
سینا سینری
متولد : ۲۱ مرداد ۱۳۷۱ - (۱۲ آگوست ۱۹۹۲)
محل تولد : بندرعباس
محل سکونت : استانبول
وضعیت تأهل : مجرد
تحصیلات : مهندسی برق - مدیریت تجارت بین الملل (international business)
شغل : متخصص فروش آنلاین (E-Commerce)، شاپیفای، تریدر NFT، کریپتوکارنسی، IB ترید

هشدار: مراقب کلاهبرداری باشید!

وبسایت ایران فاندر، یک منبع معتبر برای معرفی کارآفرینان ایرانی می باشد اما معرفی هر شخص یا شرکت حقیقی یا حقوقی، نشان از تأییدیه کامل توسط ما نیست! مسئولیت سود و ضرر مالی هرکس با خود اوست. مراقب سرمایه خود باشید!

شاید هر سری انتخاب یک فاندر موفق ایرانى براى ما یکى از سخت ترین کارها باشد اما مفتخریم تا اعلام کنیم که جناب آقای سینا سینری عزیز برای الگو گرفتن، یکی از انتخاب های ما خواهد بود.

آقای سینری سال ها تجربه در تجارت الکترونیک و دراپ شیپینگ (Drop Shipping) دارد و در یک بازه زمانی کمتر از یک سال، سه کسب و کار موفق را تأسیس کرده است و درآمد ماهانه او بیش از ۱۰۰ هزار دلار می باشد.

سینا یک میلیونر خودساخته است که با هوشمندی و کار مستمر توانسته به شهرت در زمینه تخصصی خود برسد. هدف او کمک به سایر مشاغل برای افزایش درآمد می باشد و می توان گفت یک فرد الهام بخش و الگویی واقعی برای همه به خصوص کسانی است که می خواهند کسب و کار خود را در تجارت الکترونیک و دراپ شیپینگ شروع کنند.

شما می توانید بر اساس دستاوردهای او در حوزه فروش آنلاین و نظرات دانشجویانش، به او اعتماد کنید! اگر می خواهید درباره کسب و کار سینا و نحوه فعالیتش در فضای آنلاین بیشتر بدانید، می توانید کانال یوتیوب و پیج اینستاگرامش را دنبال کنید، البته وبسایت بین المللی زیادی راجع به او نوشته اند. از این رو به او لفب «جنتلمن خودساخته» را می دهیم.

رسالت ما در ایران فاندر این است که دلیل عدم موفقیت هیچ فردى در کسب و کار اینترنتی به علت نبود دانش نباشد. کاش ما رهبرانی تأثیرگذاری همچون سینا سینره را در سطح جهان بیشتر داشته باشیم و همیشه برای ترویج مسیر درست، از کارآفرینان نوپا حمایت و پشتیبانی کنیم.

سینا سینری کیست؟ ویکی پدیا
زندگی نامه Sina Sinry بنیانگذار و مدیرعامل Sinry Academy

سینا در ۲۱مین روز مردادماه سال ۱۳۷۱ (۱۲ آگوست ۱۹۹۲) در شمال ایران در یک خانواده ای که دارای وضعیت مالی متوسطی بودند، دیده به جهان گشود. او دوران کودکی اش را در جنوب شهر بندر عباس گذرانده است و از همان کودکی همیشه پر تلاش بود و اشتیاق سوزان برای رسیدن به اهدافش داشت.

دوران جوانی سینا سینری
سینا در دوران جوانی و علاقه او به موسیقی

داستان زندگی سینا سینره از زبان خودش [داستان مهاجرت به مالزی]

تمام دوران کودکی ام را با مدرسه و درس خواندن و بعدا از آن نیز با عشق فوتبال و بازی کردن گذراندم. سوم دبستان را جهشی خواندم و همیشه ۱ سال کوچکتر ار بقیه همکلاسی هایم بودم.

از آنجایی که از کودکی عشق به خارج رفتن را داشتم، تا ۱۷ سالگی در بندر عباس زندگی کردم و بعد اینکه پیش دانشگاهیم تمام شد، تصمیم گرفتم ایران را ترک کنم و به مالزی بروم.

خیلی سر این موضوع روی خانواده ام فشار آوردم اما پدرم می گفت که اگر خارج بروی نمیتوانی درس بخوانی و ما هم کنارت نیستیم که حواسمان به تو باشد. بنابراین برای رفتنم به خارج از کشور شرط و شروط گذاشت! پدرم به من گفت اگر واقعاً می خواهی درس بخوانی، پس کنکور قبول شو و بعد اجازه می دهم که بروی!

من هم تصمیم گرفتم تمرکزم را روی درس بگذارم و توانستم دانشگاه آزاد تهران قبول شوم. در آن بازه زمانی قبولی در دانشگاه آزاد تهران بسیار سخت بود! خلاصه من سینا سینری با کلی مکافات، دانشگاه قبول شدم و به دلیل اینکه هزینه دانشگاه مالزی ارزانتر بود، خانواده ام موافقت کردند که به مالزی بروم و در آنجا درس بخوانم.

بر اساس گفته ها خانواده سینا و خود او در ترکیه ساکن بوده اما خانه جداگانه زندگی می کنند.

عکس سینا سینره و دوست دخترش رکسانا
عکس سینا همراه دوستانش صمیمی اش

به هر حال به مالزی رفتم و در رشته مهندسی برق تحصیل کردم، پس از ۲ سال تحصیل در رشته برق به این نتیجه رسیدم که این مسیر برای من نیست و هیچ علاقه ای به آن ندارم؛ به همین خاطر تصمیم گرفتم رشته خود را به شاخه تجارت بین الملل تغییر بدهم.

تقریباً ۱۹ ساله بودم و با اینکه هیچ اطلاعاتی از قانون جذب نداشتم، همیشه وقتی می خواستم کاری را شروع کنم تا آخر ادامه می دادم و در نهایت بهترین آن کار می شدم. افکار و باورهایی واقعی داشتم و اصلاً آرزو و تخیل نبودند چون مطمئن بودم روزی به آن چیزی که می خواهم می رسم.

در حین تحصیلم در دانشگاه به مدلینگ علاقمند شدم و یک روز به صورت تفریحی تست دادم. شاید چهره خاص و مدلینگی نداشتم اما پشتکارم خوب بود. بایستی بدانید که هر سری که برای تست می رفتم، قبول نمی شدم ولی اصلاً ناامید نبودم و سعی می کردم علمم را بیشتر کنم. فکرش را بکنید… ۲۰ بار برای تست رفته بودم اما قبول نمی شدم، با این حال باز هم ادامه می دادم.

با اینکه در چهره و شاید سابقه کاری، هم سطح بقیه مدل ها نبودم اما همیشه در ذهنم قهرمان خودم بودم (be your own hero) که این باعث شد بعد از چند سال زندگی در مالزی، در بزرگترین شوها شرکت کنم و در پروژه های مختلفی، عکس های تبلیغاتی بگیریم و درامد خوبی هم کسب کنم.

بدون هیچ اغراقی می گویم: اگر واقعاً بخواهید، می توانید تبدیل به هر آن چیزی که می خواهید برسید!

۲۲ سالگی – سینا سینری مربی خصوصی باشگاه شد!

اواخر دانشگاهم، باشگاه را به صورت حرفه ای شروع کردم و ۲ سال بعد هیکلم خوب شد. حدوداً ۲۲ سالم بود که به دنبال پول درآورن افتادم اما همیشه روش هایم فرق می کرد و از راحت ترین راه ها پول در می آوردم و هیچوقت واژه سخت کار کردن را قبول نداشتم؛ آدم بایستی همیشه باهوش عمل کند!

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی سعید محمدی تریدر برتر بازارهای مالی

بعد از  اینکه بدنم روی فرم آمد، به پیج بچه های دانشگاه رفتم و یک اطلاعیه دادم که من مربی خصوصی هستم و این بدنم هست! با این کارم، کسی از من مدرک نخواست و از این طریق کلی مشتری جذب کردم. در باشگاه به آنها تمرین می دادم و هفتگی پول دریافت می کردم که خوشبختانه در آنجا نیز درآمدم خوب بود.

وقتی دانشگاهم تمام شد، فکر می کردم که با مدرک دانشگاهی می توانم در مالزی کاره ای شوم، اما واقعیت این بود که  اصلاً از این خبرها وجود نداشت و می توان گفت ۸۰ درصد دوستانم بیکار بودند و به کشورهایشان برگشتند.

پیج اصلی سینا سینره کدام است؟
عکس sina sinrey

اوضاع تغییر می کند؛ از کارگری تا کارآفرینی سینا سینره

من سینا سینره نیز به هر جا برای کار سر می زدم، دست خالی بر می گشتم و کاری نبود. تصمیم گرفتم مثل بقیه به کشورم برگردم و پدرم در یک شرکت دولتی کار برایم پیدا کند، تا اینکه روز آخر در مالزی، یکی از دوستانم شرکتی را به من معرفی کرد. وقتی برای کار وارد آن شرکت شدم، کاری که در حیطه تخصصی من باشد و بخواهم آن را انجام بدهم، نبود!

اما به قدری انرژی و قدرت جذبم خوب بود که رئیس شرکت چینی بود و خیلی هم پولدار! به من گفت تو فعلاً همین جوری بیا و دستیارم در شرکت شو چون زبان انگلیسی بلد هستی… برایم نامه تایپ کن!

رئیس شرکت برای اینکه به بقیه پز بدهد، وقتی به جلسات و مهمانی های کاری می رفت، من را هم می برد! چون خیلی پیر بود، راننده شخصی داشت و همیشه با ون رفت و آمد می کرد. تمامی ماشین های لوکسش، از بنز گرفته تا بنتلی دست من بود؛ کلی حال می کردم و همه دوستانم حسرت این کار من را می خوردند.

بعد از چند ماه کار کردن در این شرکت، به این فکر می کردم که اگر من جای رئیس شرکت بودم، این کار را انجام می دادم و اصلاً کار کردن برای کسی را دوست نداشتم.

همیشه می خواستم کارم به گونه ای باشد که نخواهم صبح زود از خواب بیدار شوم، سرکار بروم و عصر برگردم. دوست داشتم زمان بندی کارم دست خودم باشد و آزاد باشم؛ از همه مهمتر خودم رئیس خودم باشم!

بعد از مدتی کار کردن متوجه شدم که رئیس خیلی پررو شده و هر کاری اعم از چای آوردن تا تمیز کاری شرکت را به من می گفت تا برایش انجام بدهم که این رفتار او رفته رفته خیلی برایم سنگین و غیر قابل تحمل بود.

رئیسم یک پسر هم سن من داشت و درست از آنهایی بود که اصلاً هیچ کاری از دستش بر نمی آمد و فقط با پول پدرش زندگی می کرد. یک روز رئیس به من گفت سینا خدمتکارم نیست، پس تو بیا دم در خانه مان را جارو بزن! من هم چیزی نمی توانستم بگویم زیرا به این کار واقعاً نیاز داشتم.

به جارو زدن مشغول بودم که ناگهان پسرش با ماشین از روی چیزهایی که جارو زده بودم، رد شد و وقتی از ماشین پیاده شد، به صورت فخرفروشانه به من نگاه کرد و رفت. آن روز خیلی ناراحت شدم اما با این کار او خیلی انرژی گرفتم و با خود گفتم من سینا سینری قطعاً توانایی هایم بیشتر است و بایستی نه تنها از پسر رئیس بلکه از خود رئیسم نیز پولدارتر شوم و یک روز به رئیسم زنگ بزنم و بگویم که من چه کسی شده ام!

خلاصه گذشت و بعد از ۲ سال کار در آن شرکت، استعفا دادم و بعد از آن بیزینس خودم را استارت زدم!

sina sinrey و tj tanler
سینا در کنار محمد هلاکوئی و تی جی

بازگشت سینا به ایران و راه اندازی کسب و کار

سینا پس از چند سال تجربه در کسب و کارش به این نتیجه رسید که زمان راه اندازی شرکت خودش فرا رسیده است. او برای اطمینان از موفقیت خود و کشورش، به شهر دوران کودکی اش در ایران بازگشت و اولین تجارت خود را در زمینه واردات و صادرات میوه آغاز کرد که با وجود چالش هایی که با آن روبرو شد، موفقیت آمیز بود.

سینا که می خواست کسب و کار خود را گسترش دهد، برای چند سال تصمیم گرفت به فروش محصولات مختلفی همچون زغال چوب و ادویه جات بپردازد اما همچنان احساس می کرد که می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. در نهایت به این نتیجه رسید که دنبال کردن یک تجارت آنلاین، انتخاب درستی می باشد زیرا اینترنت بی حد و مرز است.

به قول صابر آقامحمدی بنیانگذار کمپانی irfoundr: اینترنت معدن طلاست، معدن نامتناهی طلا! یعنی هر چقدر که شما بتوانید کلنگ بزنید، طلاهایش تمامی ندارد. فقط کافیست مسیر درست را بشناسید تا بتوانید پول پارو کنید.

سینا سینره در سال ۲۰۱۹ با drop shipping به صورت جدی وارد دنیای فروش آنلاین شد. او اولین بیزینس آنلاین خود را با راه اندازی سایتی به نام shoplist.ir آغاز کرد و در آن توانست به سود ماهانه بیش از ۱۰۰ هزار دلار دست یابد. سینا پس از موفقیت در اولین بیزنس دیجیتالی خود، با چالش ها و محدودیت های زیادی در جایی که بزرگ شده بود، مواجه شد. اینجا دقیقاً جایی بود که تصمیم گرفت برای دنبال کردن اهداف و رویاهای بزرگتر خود، مسیرش را تغییر دهد و تصمیمی جدی برای آینده خود بگیرد!

بنابراین او به این فکر افتاد که در شهر خود نمی تواند به آن نقطه ای که می خواهد برسد، به همین دلیل راهی استانبول ترکیه شد. در آنجا به سفر بی نظیر تجارت الکترونیک خود ادامه داد اما اینبار با کمک تمام دانشی که به دست آورده بود، برنامه ریزی دقیق و اعتقاد همیشگی به قانون جذب کارش را آغاز کرد.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی حمیدرضا محتشمی روانشناس و مدرس موفقیت

کسب و کار جدید خود را در سرتاسر جهان گسترش داد و توانست به فروش روزانه ۹۵ هزار دلار برسد، او منتظر نماند و به سرعت کارش را گسترش داد و در عرض یک و نیم سال به یکی از اهداف خود یعنی ۱ میلیون دلار دست یافت که شروعی تازه برای مسیر میلیون دلاری شدن این کارآفرین جوان بود.

سینا سینری با درس از گذشته و دانش و تجربه ای که در طول سرمایه گذاری خود به دست آورده بود، به این فکر افتاد که زمان آن رسیده تا آکادمی خود را استارت بزند و روش های خود را به کارآفرینان آینده آموزش دهد و به آنها کمک کند تا در آکادمی SINRY رشد کنند.

در تمام این سال ها، او می دانست که دامنه دراپ شیپینگ و تجارت الکترونیک با گسترش فناوری های جدید، توسعه خواهد یافت. بلافاصله پس از شروع همه گیری کرونا، سینا اولین شرکت خود را به نام Sinry Advice راه اندازی کرد و دو شرکت دیگر را در سال بعد راه اندازی نمود که شامل: My EA Academy و Sinry Academy بود.

هم اکنون او به عنوان یکی از بزرگترین چهره ها در صنعت تجارت الکترونیک شناخته می شود و حتی آقای گرنت کاردون پیام ویدئویی برای پارتنر بیزینسی سینا یعنی TJ ضبط کرده بود و در آن می گفت: «میدانم که چندین بیزینس موفق دارید و به مسیر میلیونر شدن گام گذاشته اید!»

بسیاری از میلیونرها داستان موفقیت واقعی کسب و کار خود را فاش نمی کنند و تجربیات گرانبهای خود را با دیگران به اشترک نمی گذارند اما سینا در حال حاضر به مشاغل و کارآفرینان جوان کمک می کند تا درآمدشان را تا ۱۰ برابر افزایش دهند.

سینا اعتقاد راسخی به قانون جذب دارد و همیشه داستان های موفقیت آمیز کارآفرینان را دنبال می کند. او نه تنها داستان موفقیت خود را به اشتراک می گذارد بلکه آمار فروش آنلاین خود را نیز برای ایجاد انگیزه به نمایش عموم گذاشته است تا کسانی که در ابتدای مسیر هستند، از آن انگیزه بگیرند.

درباره sina sinrey پیج ایستاگرام
داستان موفقیت sina sinry

مصاحبه با سینا سینری متخصص فروش آنلاین | پاسخ به ۱۰ سوال متداول

۱- مردم می خواهند بدانند که آیا سینا بیزینس منی واقعی است یا فیک؟

بر اساس آماری که او در پیج اسنستاگرامش منتشر کرده و با توجه به سبک زندگی که دارد، میتوان گفت که سینا یک بیزینس‌من با دیسیپلین فوق العاده است و پیش بینی می شود که بیش از ۱۰۰ هزار دلار در ماه فروش دارد. مردم کنجکاو هستند و می خواهند بدانند که در حال حاضر دارایی خالص سینا سینری چقدر است! (دارایی خالص او در دسترس نیست!)

  • طبق اطلاعات ناموثق: سینا تقریباً ۳۰ درصد سود خود را صرف بازاریابی می کند.

۲- چرا سینا فروش محصولات دیجیتال را ترجیح می دهد؟

زیرا فروش محصولات دیجیتالی باعث صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه تولید می شود و مهم تر از آن هیچ زحمتی برای مدیریت موجودی یا محصولات آسیب دیده وجود ندارد.

۳- سینا در مسیر موفقیت خود از چه کسی راهنمایی گرفته است؟

او قانون جذب را دنبال می کند و از افرادی مانند گرانت کاردون (Grant Cardone) نویسنده آمریکایی، مربی فروش، سرمایه گذار املاک الهام گرفته است. او معتقد است که هر سرمایه گذاری تجاری باید با قانون ۱۰x شروع شود.

۴- چشم انداز سینا سینره نسبت به آینده چیست؟

سینا به مشاغل و افراد کمک می کند تا فروش خود را افزایش دهند. او آکادمی Sinry را راه اندازی کرده و به مشاغل و افراد کمک کند تا در مسیر تجارت الکترونیک به موفقیت های بزرگی برسند. همه چیز به صورت رایگان در اکانت اینستاگرام سینا سینری در دسترس است.

سینا علاوه بر ارائه مشاوره و مربیگری، دوره های رایگان تجارت الکترونیک خود را آغاز کرده است و در تلگرام، کانال عمومی با آیدی IBwithsinry دارد. همچنین باید بدانید که عضویت در کانال VIP او مستلزم پرداخت مقداری هزینه است.

۵- پیشینه شما چیست و چگونه به این ایده رسیده اید؟

من در ایران به دنیا آمدم و در سن ۱۷ سالگی برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در رشته مدیریت بازرگانی بین المللی به مالزی نقل مکان کردم. پس از پایان تحصیلاتم به ایران برگشتم و تجارت واردات و صادرات ماشین آلات معدنی را شروع کردم. این موضوع به من ایده کافی در مورد تجارت الکترونیک و dropshipping داد. می دانستم پتانسیل و فرصت هایی وجود دارد و باید محصول مناسب را پیدا کنم.

سینا و سگش سینکو
سینا در کنار سگش سینکو

ترکیب فناوری و بیماری همه گیر من را در سال ۲۰۱۹ به مرحله ای رساند که دوستم یک محصول پرفروش به من معرفی کرد. ایده این محصول منحصر به فرد بود زیرا هیچ کس دیگری محصول آن را نمی فروخت و تنها من می دانستم!

من سینا سینری تحقیقات بازار انجام می دادم و همچنین از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مانند Ahref برای تجزیه و تحلیل وب سایت ها و کلمات پر جستجو استفاده می کردم. جالب است بدانید که ساخت فروشگاه اینترنتی را یاد گرفتم و سپس مشغول راه اندازی آن شدم و اولین محصول دیجیتال من فقط به قیمت ۹ دلار فروخته شد!

هنوز هیجانی که به من داد را به یاد دارم؛ می دانستم که محصول مناسبی است زیرا هیچ هزینه ای برای ساخت آن وجود نداشت. تنها کاری که باید انجام می دادم این بود که محصول را در مرحله اول توسعه دهم!

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی حمیدرضا اعتدال ‌مهر بنیانگذار شرکت منظومه ‌نگاران

از آنجایی که قبلاً در مورد فارکس مطالعه وداشتم و در بازارهای مالی فعالیت کرده بودم، دوستم محصولی را در این حوزه به من پیشنهاد داد که عملکرد خوبی داشت.  اینجا بود که ایده توسعه یک ربات معامله گر فارکس به ذهن من رسید.

پس از موفقیت اولین کسب و کارم، دومین کسب و کارم My EA Academy را راه اندازی کردم که درآمدم را ۶ رقمی کرد. سومین کسب و کار من در اوایل اکتبر ۲۰۲۱ راه اندازی شد.

۶- از زمان راه اندازی اولین بیزینس خود، چه چیزی برای جذب و حفظ مشتریان کرده اید؟

من قبل از شروع هر کسب و کاری، اعتقاد راسخی به قانون جذب و قانون ۱۰x دارم زیرا می دانم که استمرار و ایده درست، شاه کلید رشد و موفقیت هستند. اکثریت مردم شکست می خورند چون اهداف شان مشخص نیست، توصیه من به همه کارآفرینان مشتاق این است که برای برتری و رضایت مشتری، تلاش کنند.

۷- سینا سینری امروز خود را چگونه می بیند و آینده اش را چگونه تصور می کند؟

من با فروش ماهانه ۱۰۰ هزار دلار همچنان در تلاش هستم و بر روی گسترش کسب‌ و کارم وقت می گذارم، هدفم افزایش شعبه در سایت‌ های بیشتری است.

بسیاری از مردم در این فکر هستند که دراپ شیپینگ و تجارت الکترونیک مرده اند و دیگر در سال ۲۰۲۱ کار نمی کنند. من معتقدم صنعت تجارت الکترونیک هر لحظه رو به رونق است و ارزشش را دارد که روی آن وقت و انرژی گذاشت.

خوب است بدانید که تجارت الکترونیک و فروش محصولات دیجیتال با سایر مشاغل متفاوت است زیرا فقط به بازاریابی نیاز دارد. لازم نیست که نگران تأمین محصول یا سردرد ناشی از بازگرداندن قطعه آسیب دیده باشم!

من بازاریابی و فروش محصولات دیجیتال را به محصولات فیزیکی ترجیح می دهم؛ چرا؟ چون سردرد تأمین و مدیریت موجودی کالا را ندارم! علاوه بر این، محصولات آسیب دیده نیز خود مشکل بزرگی هستند که می توانند بر رضایت مشتری تأثیر بگذارند. من به گسترش تجارت خود ادامه خواهم داد و به کارآفرینان دیگر کمک خواهم کرد که کسب و کار خود را توسعه دهند.

۸- در مسیر راه اندازی و توسعه کسب و کار، چه چیزی یاد گرفته اید؟

من در مسیر موفقیتم چیزهای متفاوت و جدیدی یاد گرفتم؛ مثلاً کتاب های زیادی خواندم و دوره‌ های تأثیرگذار و مفیدی را گذراندم. معتقدم تا زمانی که در دل کار نباشی و سرمایه‌گذاری و بیزینسی را با دستانت توسعه ندهی، موفقیتی حاصل نمی‌ شود.

  •  با اینکه دوره ها کلید شروع و جرقه کار هستند اما با این حال تجربه عملی مهمتر از آن است!

برخی از افراد فکر می‌ کنند خرید دوره‌ ها باعث موفقیت آن‌ ها می‌ شود، اما طبق تجربه خودم، تمرین یک انسان را کامل می‌ کند؛ در واقع تمرین و تکرار معجزه می کند. کار من این است که به افراد در مسیر بیزینس اینترنتی که به آن مشغول هستند، کمک کنم و بستری را آماده نمایم و نقشه راهی را برای آنها تشان دهم که به سمت موفقیت پیش روند. در کل، تمرین کردن و کسب تجربه، بهترین معلم یک انسان است.

۹- از چه پلتفرم یا ابزاری برای کسب و کار خود استفاده می کنید؟

من سینا سینری از ابزارهای مختلفی برای کسب و کار خود استفاده می کنم که خیلی برایم کارساز هستند و باعث صرفه جویی در زمانم می شوند. همچنین این ابزارها به من و کسب و کارم در تعامل با مشتریان خیلی کمک می کنند.

ابزارهایی که من برای کسب و کار خود استفاده می کنم عبارتند از: 

  • چت زنده Tidio
  • Shopify
  • Sendinblue – بازاریابی ایمیلی
  • Tawk.to

۱۰- چه توصیه ای برای کارآفرینان دیگری که می خواهند کسب و کارشان را شروع کنند یا تازه شروع کرده اند، دارید؟

توصیه من به همه کارآفرینان و کسانی که بلند پروازانه در مسیر کسب و کار قدم بر می دارند این است: «منتظر محصول عالی و لحظه ای عالی نباشید، فقط وارد شوید و از خلاقیت و تخیل خود استفاده کنید تا همه چیز را به نفع خود تغییر دهید» شما فقط می توانید با تمرین و راه اندازی کسب و کار خود یاد بگیرید. بله! شما اشتباه خواهید کرد اما این یک تجربه ارزشمند خواهد بود.

میلیون‌ ها نفر در حوزه تجارت الکترونیک در حال فعالیت هستند و بیشتر آنها به دلیل تحقیقات ضعیف در مورد محصول و طرح تجاری خود شکست می‌ خورند. چشم انداز و هدف مشخصی ندارند. مطالعه را جزو روتین زندگی خود قرار دهید و قانون جذب را رعایت نمایید و هدف مالی خود را ۱۰ برابر بیشتر از آنچه در ذهن دارید بسازید.

دوستان نزدیک سینا سینره چه کسانی هستند؟ TJ Tanler و کاشیا (Kasia) و محمد هلاکوئی نزدیکترین دوستان سینا سینری هستند.

  • جالب است بدانید سینا اهمیت ویژه ای به حیوانات می دهد و سگی به نام سینکو دارد که همیشه در خانه کنارش است.

راه های ارتباطی سینا سینری

پیج های اینستاگرام: sina.sinrysinryacademy

وبسایت: sinryacademy.com

کانال یوتیوب: Sinry Academy

کانال تلگرام: IBwithsinry

فیسبوک: SinryAcademy

توئیتر: sinryacademy

پیام سایت ایران فاندر به مخاطبان: همراهان عزیز ایران فاندر، موفقیت در پیش است زیرا غیر ممکن لغتی است که در دیکشنری فاندرهای ایرانی یافت نمی شود. امیدواریم با خواندن یک داستان دیگر از کارآفرینان موفق ایرانی که با وجود محدودیت ها و موانع فراوان، در ایران خودمان رشد کرده و به موفقیت رسیده اند، شما هم بتوانید تحولی بزرگ در زندگی خود و مردم ایجاد کنید. برای ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا و گوگل با ما در ارتباط باشید.

رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

2 دیدگاه برای “بیوگرافی سینا سینری کارآفرین و میلیونر ایرانی E-Commerce

  1. محسن صفری گفته:

    امیدوارم اینقدر شهامت داشته باشید و متن من رو منتشر کنید, متاسفانه ایشان کلاهبردار حرفه ای تو حوزه web3 و NFT میباشند با سند و مدرک دقیق عرض می کنم این پیام رو هم بخاطر اینکه سر من کلاه گذاشته و نمیخام هموطن دیگر رو گرفتار کنه نوشتم خیلی مواظب این فرد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟