بیوگرافی محسن حبیبی راد سئوکار و مدیر سایت برتر آموز

شرح مختصر
محسن حبیبی راد
متولد : بهمن ماه ۱۳۷۲
محل تولد : استان گلستان - گنبد طاووس
محل سکونت : تهران
وضعیت تأهل : مجرد
شغل پدر : مغازه خشکشویی
شغل مادر : خانه دار
شروع فعالیت در فضای اینترنت از سال ۱۳۸۵
شروع فعالیت تخصصی در حوزه سئو از سال ۱۳۹۴
آخرین مدرک تحصیلی : مهندس مکانیک از دانشگاه گنبدطاووس – دانشجو انصرافی مکانیک هواپیما از دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری
شغل : مدرس سئو و دیجتیال مارکتینگ
وبسایت ها : مودینگ وی - برتر آموز

شاید هر سری انتخاب یک فاندر موفق ایرانى براى ما یکى از سخت ترین کارها باشد اما مفتخریم تا اعلام کنیم که جناب آقای محسن حبیبی راد عزیز برای الگو گرفتن، یکی از انتخاب های ما خواهد بود. آقای حبیبی راد به عنوان اولین بلاگر تخصصی سئو در ایران شناخته می شود و سایت مودینگ وی که بروزترین مرجع دانلود و ویرایش بازی در ایران می باشد و همچنین وبسایت برتر آموز که به عنوان مرجع دوره های آموزشی ایران شناخته می شود را راه اندازی کرده است.

قصد او از راه اندازی این سایت به خاطر ایجاد بستری برای شروع برتر شدن علاقمندان از برترآموز می باشد! محسن به صورت سرسختانه تمام تجربیات و ایده هایی که مد نظرش بود را در این سایت پیاده کرده و همچنان برای توسعه آن در حال تلاش است.

محسن حبیبی را می توان تنها شخصی در اکوسیستم سئو کشور نامید که با وجود تمام حاشیه ها و سختی ها توانست در یک سال و اندی، فرهنگ SEO را در ایران جاافتاده کند و مزیت آن را به خوبی برای کسب و کارها نمایان سازد. حتی عبارت آموزش سئو به خاطر فرهنگسازی ایشان بود که در نگرش همه شرکت های سئو و سئوکاران ایران تحولی ایجاد کرد و باعث بهبود صفحات شان از این طریق شد.

همه فکر می کنند اکثر سئوکاران افراد درونگرایی هستند اما محسن ثابت کرد که اینگونه نیست! او هم اکنون اولین پیج اینستاگرام سئو بالای ۱۰۰ هزار نفر را در اختیار دارد که در نوع خود اتفاقی شگفت آور در اکوسیستم SEO محسوب می شود.

او برای اولین بار در ایران یک همایش بسیار باشکوه در برج میلاد تهران در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۰ با حضور اساتید بزرگ کشور همچون علی حاجی محمدی برگزار کرد تا یکبار دیگر ثابت کند که رشد این اکوسیستم در سال های اخیر مدیون او بوده است. از این رو ما به او لقب «سئوکار نامبروان ایران» را می دهیم.

رسالت ما در ایران فاندر این است که دلیل عدم موفقیت هیچ فردى در کسب و کار اینترنتی به علت نبود دانش نباشد. کاش ما راهبرانی شبیه محسن حبیبی را در کشور بیشتر داشته باشیم و همیشه برای ترویج مسیر درست، از کارآفرینان نوپا حمایت و پشتیبانی کنیم.

محسن حبیبی راد کیست؟ ویکی پدیا
زندگی نامه آقای حبیبی اولین بلاگر تخصصی سئو در ایران

محسن متولد بهمن ماه سال ۱۳۷۲ در شهر زیبای گنبد طاووس می باشد. پدرش یک مغازه خشکشویی داشت که محسن در سه ماه تعطیلی فصل تابستان در آنجا به سختی کار می کرد. البته هر کسی به نوبه خود در دوران کودکی در تابستان چنین کارهایی را تجربه کرده است.

محسن حبیبی راد سئوکار برتر
مدیر سایت برتر آموز و مودینگ وی

او در اینباره توضیح می دهد: «در مغازه پدرم یک میز بود که من لب تاپم را روی آن قرار می دادم و شروع به نگاه کردن آموزش و سپس اعمال آن آموزش ها بر روی سایت ها و به نوعی دنبال کسب تجربه بودم؛ دوران سختی اما واقعاً شیرینی بود!

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی ندیم ناظمی استاد قانون جذب و موفقیت مالی

من در شهر خودمان به رشته مهندسی مکانیک قبول شده بودم و در همین رشته تحصیل می کردم اما به خاطر پیشنهاد خانواده و دوستانم، رشته خود را به مکانیک هواپیمایی تغییر دادم و سرانجام به این دلیل نیز از گنبد طاووس به تهران نقل مکان نمودم. خوب است بدانید که این رشته آن چیزی نبود که من می خواستم، از این رو آن را رها کردم چون واقعا پیشرفت خودم را در این حوزه نمی دیدم!

در واقع رشته مکانیک هواپیمایی یک مزیت خوبی که داشت، این بود که پای من را به تهران باز کرد تا من بتوانم به صورت رگباری به دنبال خواسته هایم بروم. تمام دوره های آموزشی حوزه دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، سئو، فروش و… شرکت کردم که دقیقاً برگ برنده من، همین تصمیمات کوچک اما بزرگ بود.

من به عنوان یک متخصص سئو معتقدم که موفقیت های بزرگ حاصل تلاش های کوچک روزانه است، کافیست در روز یک قدم کوچک بردارید، آنوقت با گذشت زمان خواهید دید که به دستاوردهای بزرگی می رسید.»

خاطرات دوران دانشجویی محسن از زبان خودش

من هر هفته به تهران رفت و آمد می کردم تا بتوانم در کلاس های آموزشی شرکت کنم. بله همزمان با کلاس های دانشگاهم، در کلاس های مختلف طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ نیز ثبت نام کرده بودم!

سایت برترآموز و مودینگ وی
دوران دانشجویی محسن حبیبی

از جمله این کلاس ها میتوانم به وبمستران هوشمند همیار وردپرس با تدریس علی حاجی محمدی، کارخانه تولید اطلاعات مدیر سبز با تدریس ژان بقوسیان، جادوی سئو مدیروب با تدریس مهران منصوری فر اشاره کنم… و کلی کلاس دیگر که در تهران برگزار می شدند، شرکت می کردم.

باید بدانید که محسن حبیبی در سال ۱۳۸۹ اولین فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی و طی یک ماه فروش خود را به بیش از ۴۵ میلیون تومان رساند که محصولاتش از طریق پست ارسال می شدند. همین موضوع باعث شد به طور جدی شروع به یادگیری و شرکت در کلاس های بسیاری در زمینه دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و فروش اینترنتی زیر نظر اساتید مطرح داخلی و خارجی باشم.

سختی های زیادی در سرمای زمستان در جاده هراز و فیروزکوه که همیشه برف بود، متحمل شدم اما من با این حال می خواستم در تمامی کلاس ها حضور پیدا کنم! از بس با اتوبوس ها رفت و آمد می کردم که با تمام راننده ها رفیق شده بودم و در مسیر از گرگان تا تهران با آنها صحبت می کردم.

در نهایت برای اینکه در تهران باشم و زیاد رفت و آمد نکنم، تصمیم گرفتم در خوابگاه بمانم. حدود ۷ الی ۸ ماه در خوابگاه بودم و با ۶ نفر دیگر به جز خودم در آنجا زندگی می کردم. صرفاً فقط به همین خاطر که تهران بمانم و بیشتر بتوانم روی کارهایم تمرکز داشته باشم.

همزمان با این کلاس هایی که می رفتم، در یک آژانس هواپیمایی مشغول به کار شدم و مدتی سایت آنجا را از صفر تا صد به دست گرفتم که هم برایم تجربه بود و هم اینکه با انجام این کار برای آنها، ماهی حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان حقوق می گرفتم.

بعد از مدتی از آژانس بیرون آمدم تا در جای دیگری به صورت شراکتی کار کنم! بله می خواستم با یک چند شخص دیگر شراکتی کار کنم و یک کسب و کار را از صفر با آنها توسعه دهیم و زمانیکه به نتیجه ای رسید، از آن درصدی برای خود بگیرم. که متأسفانه این تصمیم پر از اشتباه بود اما تجربه خوبی برایم شد.

شرکتی که می خواستند شراکتی با هم کار کنیم، ماهانه ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان حقوق پرداخت می کرد که آن هم در تهران بزرگ، فقط هزینه خورد و خوراک و جایی که می ماندم، می شد!

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی مراد علی رحمانی بنیانگذار هلدینگ رحمانی (R&H CO)
قبل و بعد از لمینت دندان
لمینت دندان – قبل و بعد

سال ۱۳۸۸ – علاقمندی محسن به بازی و صنعت گیم

در سال ۱۳۸۸ بود که من به بازی های کامپیوتری علاقمند شدم، می رفتم از کلوب بازی می خریدم و در کامپیوترم نصب می کردم و حتی بعضی از بازی ها را در گوگل سرچ می کردم و اطلاعاتش را می خواندم و در تمامی همایش های گیمینگ (Gaming) که برگزار می شد، شرکت می کردم. این فعالیت ها موجب شد که من وبسایت مودینگ وی را رسماً در اواسط فروردین ماه ۱۳۹۶ تأسیس کنم.

سال ۱۳۹۰ – از وبلاگ نویسی تا راه اندازی سایت مودینگ وی

من در سال ۱۳۹۰ یک وبلاگ در میهن بلاگ زدم که بازی هایی که انجام می دادم را نقد و تحلیل می کردم و به عنوان یک سرگرمی باحال، در وبلاگ می نوشتم. در آن برهه زمانی به خاطر اینکه اینترنت پرسرعت نداشتم، این کار را با دایل آپ انجام می دادم و هر از گاهی هم به کافی نت می رفتم.

سال ۱۳۹۱ بود که با یک سایت بازی در زمینه PES آشنا شدم به دلیل اینکه کاربر فعال بودم، از من درخواست نوشتن مطلب در این سایت کردند. بنابراین به دلیل علاقمندی به این کار، بدون اینکه پولی بگیرم، شروع به فعالیت در سایت پی اس تولز نمودم؛ با اینکه سایت Pestools منحل شده اما با این حال هنوز مطالبم در گوگل وجود دارد.

بعد از اینکه تجربه کافی از فعالیت چندین ساله خود به عنوان نویسنده در سایت های معروف و مطرح آن زمان کسب کرده بودم، فروشگاه اینترنتی خود را در سال ۱۳۹۶ به نام مودینگ وی راه اندازی نمودم. برای شروع یک محصولی آماه کرده بودم (پک تکمیل کننده بازی Pes) که در سایت به فروش می رساندم و این کار با هماهنگی مدیر سایت اتفاق می افتاد.

فروش فوق العاده ای داشتیم و همین فروش بالا استارت شروع حرفه ای من در سایت بود که توانستم به صورت تجربی چیزهایی درباره سئو نیز یاد بگیرم.

وبسایت moddingway.ir رسماً در اواسط فروردین ماه ۱۳۹۶ متولد شد و در اولین گام، کار خود را از ادیت و ویرایش سری بازی های رایانه ای PES و FIFA شروع کرد.

داستان تولد سایت برتر آموز توسط محسن حبیبی راد

من محسن حبیبی در ۱۰ سال اخیر با کلی چالش روبرو شدم و سختی های زیادی کشیدم! از صفر شروع کردم و آموزش دیدم و در نتیجه تجربه کسب نمودم، زدم خراب کردم، کلی سوخت دادم اما یاد گرفتم و توانستم سایت خودم را راه اندازی کنم، پیج اینستاگرام زدم و گفتم که باید خودم چیزی بسازم و کسی مثل خودم وقتی روزی خواست شروع کند، این همه چالش نداشته باشد و بتوانم آن چیزی که یاد می گیرم را با مخاطبان به اشتراک بگذارم.

داستان موفقیت محسن حبیبی راد
داستان طراحی سایت برترآموز دات آی آر

اینجا بود که پرقدرت و سرسختانه روی کارم قفلی زدم؛ دیگر شوخی بردار نبود و بایستی هر چیزی که یاد گرفته بودم را بروز می دادم، تا اینکه فک و فامیل، دوست و آشنا نگویند این همه کار اینترنتی پس چی شد! یعنی الکی این همه مدت وقت خود را هدر داده بودی! این حرف ها برایم سخت بود و انگیزه ای عجیب به این که بیشتر کار کنم، داشتم.

تصمیم گرفتم سایت برتر آموز را بسازم و به جایگاهی برسانم که مد نظرم بود. ایده های خودم را روی آن پیاده کردم و در نهایت آن چیزی را ساختم که بعداً اثری از خود بر جای بگذارم که واقعاً عجیب به نظر بیاید و ماندگار باشد.

روی سایتم قفلی شدم و به خود گفتم که اگر از پس این کار بر نیایی و نتوانی این سایت را بالا بیاوری، یعنی هیچی به هیچی! واقعیت این است که من هیچ شکی به دانش و تجربه خودم نداشتم، طبق برنامه پیش رفتم و دقیق روی آن کار کردم. دوران سخت اما پر از تجربه بود و در نهایت صفر تا صد آن را ابتدا خدا و بعد سئو برایم ساخت.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی علی شاه حسینی بنیانگذار موسسه زبان ملل، کیش نو و آینده

خدا را شکر سایت برتر آموز طی یک سال اول خود به آن جایگاهی که مد نظرم بود، رسید و روزانه به طور میانگین به ۴ هزار بازدیدکننده دست یافت. اما باید بدانید که تازه ۲۰ درصد از آن ۱۰۰ درصدی که مدنظرم بود طی شده است. ایده های زیادی دارم که هنوز آنها را اجرایی نکرده ام. اولین کار بزرگی که برای سایت برترآموز کردم، تعویض قالب و طراحی قالب اختصاصی برای آن بود که در اسفند ۱۴۰۰ رونمایی شد.

محسن حبیبی راد سابقه سئو سایت های گردشگری را در کارنامه خود دارد و سایت برتر آموز را با هدف ایجاد معتبرترین منبع یادگیری برای علاقمندان تأسیس کرده است، تا همه بتوانند در یک فضای بی نظیر، بهترین دوره ها و پکیج های آموزشی ایران را تهیه نمایند.

کلی حرف، انتقاد و ذهنیت اشتباه پشت سر سایت برتر آموز وجود دارد که این مسئله طبیعی است! چون کاربر آن چیزی را می بیند که من مشخص کردم، نه چیزی که در فکرم است و این ذهنیت منفی در مورد سایت برترآموز اصلاً برایم مهم نیست چون می دانم که قرر است به چیزی تبدیل شود. من فقط لبخند می زنم و به خود می گویم چه چیز خوبی می سازی که مورد توجه قرار گرفته است، این یعنی مسیرم دقیقاً درست بوده و بدون شک پر قدرت تر از قبل ادامه می دهم و می سازمش…

اگر الان خوشحالی یک نفر را می بینید، بدانید که ممکن است گذشته سختی داشته و برای رسیدن به آن کلی تلاش و سختی کشیده تا بتواند چیزی که می خواهد را بسازد. رفتن به بهترین و گرانترین هتل ها و سفرها، کمترین پاداشی هست که می توانم به خود بدهم و تازه اول مسیرم است و همچنان سرسختانه برای هدف بزرگ و عجیبی که در ذهن دارم تلاش می کنم.

سرفصل های دوره تخصصی آموزش سئو محسن حبیبی برتر آموز

 1. درک کامل سئو
 2. آشنایی با ساختار سایت
 3. بررسی UI و UX سایت و رابطه آن با سئو
 4. روش های بازاریابی محتوا و سئو سایت با محتوا
 5. تکنیکال سئو و بررسی همه موارد آن
 6. تحلیل و بررسی و آموزش سئو فنی
 7. آموزش سئو داخلی و لینک سازی داخلی
 8. آموزش سئو خارجی و لینک سازی خارجی
 9. استراتژی های ناب رپورتاژنویسی
 10. انتخاب درست کلمه کلیدی و بفروش
 11. بررسی کامل ابزارهای تحلیل و بررسی سایت
 12. راهکارها و شگردهای کاهش رتبه الکسا
 13. افزایش ورودی سایت طی مدت زمان کم
 14. آموزش لینک سازی به روش pbn
 15. شناخت تمامی الگوریتم های گوگل
 16. افزایش دامین آتوریتی سایت
 17. آموزش کامل سرچ کنسول + شگردهای آن
 18. وتمامی شگردها و راهکارهای سئوکاران موفق
 19. گفتن روش های ناب سئو خودم
 20. ترفندهای مخفی سئوسایت طی مدت کم
 21. مسیر سئو سایت برترآموز تا به امروز
 22. نقشه راه رسیدن سایت به صفحه اول گوگل
 23. و کلی مباحث منحصر به فرد دیگر

راه های ارتباطی و شماره تلفن محسن حبیبی راد بلاگر سئو

پیج های اینستاگرام: mohsenhabibi_seomoddingway.irmohsenhabibi_life

سایت مودینگ وی: tirangame.irmoddingway.ir

سایت برترآموز: bartaramouz.ir

تویتر: mohsenhabibirad

تلگرام: moddingway_ir

ایمیل ها: nfo@bartaramouz.ir – moddingway.ir@gmail.com

شماره تماس ها: ۰۲۱۲۸۴۲۶۵۲۳ – ۰۹۱۳۷۳۸۹۶۵۵

شماره موبایل محسن حبیبی: ۰۹۳۵۲۷۱۹۹۹۰

پیام سایت ایران فاندر به مخاطبان: همراهان عزیز ایران فاندر، موفقیت در پیش است زیرا غیر ممکن لغتی است که در دیکشنری فاندرهای ایرانی یافت نمی شود. امیدواریم با خواندن یک داستان دیگر از کارآفرینان موفق ایرانی که با وجود محدودیت ها و موانع فراوان، در ایران خودمان رشد کرده و به موفقیت رسیده اند، شما هم بتوانید تحولی بزرگ در زندگی خود و مردم ایجاد کنید. برای ثبت بیوگرافی در گوگل و ویکی پدیا با ما در ارتباط باشید.
رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

1 دیدگاه برای “بیوگرافی محسن حبیبی راد سئوکار و مدیر سایت برتر آموز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟