بیوگرافی دکتر علی کاویانی میلیاردر خودساخته و موسس مکتبستان

بیوگرافی دکتر علی کاویانی کتولی مکتبستان

محتوای این صفحه به درخواست دکتر علی کاویانی حذف شده است.

شرح مختصر
علی کاویانی کتولی
متولد : ۲۸ آبان ۱۳۷۲
محل تولد : گرگان
محل سکونت : بابل
وضعیت تأهل : متأهل
شغل پدر : دبیر
شغل مادر : خانه دار
تعداد فرزندان خانواده : ۲ فرزند (۱ برادر کوچکتر به نام محمد دارد)
شرکت کننده کنکور تجربی در سال ۱۳۹۰
آخرین مدرک تحصیلی : دکترای حرفه‌ای پزشکی با شماره نظام پزشکی ۱۷۳۰۰۱
شغل : پزشک - مؤسس و مدیرعامل مجموعه های: مکتبستان، خودساخته، هیوا گالری، هاوین مد، هومر و هیما - سخنران انگیزشی و مربی موفقیت
سال تأسیس مکتبستان: ۱۳۹۲

شاید هر سری انتخاب یک فاندر موفق ایرانى براى ما یکى از سخت ترین کارها باشد اما مفتخریم تا اعلام کنیم که جناب آقای دکتر علی کاویانی عزیز برای الگو گرفتن، یکی از انتخاب های ما خواهد بود. دکتر کاویانی دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی بابل گذرانده است و مدیر و مؤسس وبسایت کنکوری مکتبستان می باشد.

دکتر کاویانی با سن کمی که داشت توانست وارد کار واردات شود و شغل های مختلف و متنوعی را تجربه کند! از واردات و صادرات محصولات مختلف و تجارت برنج شمال و ساخت و ساز ویلا گرفته تا تأسیس بزرگترین مؤسسات آموزشی کنکور کشور! او با تفکر خلاق و ایده های کارآفرینانه خود توانسته بیش از هزاران نفر را در سراسر ایران و خارج از کشور جذب نماید و الهام بخش بسیاری از افراد در مسیر رسیدن به موفقیت و ثروت باشد. از این رو ما به او لقب «پزشک انگیزه آفرین» را می دهیم.

رسالت ما در ایران فاندر این است که دلیل عدم موفقیت هیچ فردى در کسب و کار اینترنتی به علت نبود انگیزه نباشد. کاش ما راهبرانی شبیه علی کاویانی را در کشور بیشتر داشته باشیم و همیشه برای ترویج مسیر درست، از کارآفرینان نوپا حمایت و پشتیبانی کنیم.

علی کاویانی کتولی کیست؟ ویکی پدیا
زندگی نامه دکتر کاویانی موسس سایت خودساخته و مکتبستان

علی در شهر زیبای گرگان در یک خانه کوچک با جو بسیار گرم و ساده ای دیده به جهان گشود و در حال حاضر ساکن بابل می باشد و به تهران رفت و آمد دارد.

کودکی دکتر کاویانی
بچگی دکتر علی کاویانی

دکتر کاویانی می گوید: «انسان وقتی به دنیا می آید، مشخص نیست آینده اش چگونه می شود و در کجا قرار خواهد گرفت. چون آینده، آمدنی نیست بلکه ساختنی است و هر کسی خودش آینده اش را با دستان خود می سازد.»

خاطرات دوران کودکی دکتر کاویانی

من کلاً بچه بی سرو صدا، آرام، خیلی منظم، منظبط و درس خوانی بودم. در کل با کسی کاری نداشتم و همیشه سرم به کار خودم مشغول بود. بچه بسیار خجالتی، کم رو و درونگرایی نیز بودم.

زندگی مان خیلی ساده بود و تنها داریی مان یک پراید بود؛ در نهایت درسخوان بودنم، من را به سمت رشته پزشکی کشاند زیرا جزو اهدافم بود و برای رسیدن به اهدافم خیلی تلاش می کردم.

خانه ما در منطقه ۳ شهر گرگان بود و در مدرسه ای درس خواندم که خیلی از لحاظ امکانات قوی و سنجیده نبود؛ ولی با این حال با سختی هایی که متحمل شدم، توانستم به آرزویی که داشتم برسم. جالب است بدانید که قبل از من کسی در مدرسه مان پزشکی قبول نشده بود!

اولین جرقه کارآفرینی و درآمد زایی علی کاویانی از زبان خودش

اولین جرقه در کارآفرینی زمانی به ذهنم خطور کرد که دانشجو بودم و خانواده ام به شدت درگیر مسائل مالی بودند!

من برای تأمین هزینه های شخصی ام بایستی چاره ای می اندیشیدم که در نهایت کار به جایی رسید به فکر درآمدزایی افتادم! در سال ۱۳۹۱ با وامی که پدرم برای ساخت یک واحد مسکونی برداشته بود، شدیداً تحت فشار مشکلات اقتصادی بودیم و نیازهای زندگی مان به سختی برآورده می شد، در شرایط واقعاً سختی به سر می بردیم.

drkavyani مدیر سایت خودساخته و مکتبستان
داستان موفقیت دکتر کاویانی

من با هزاران اشتیاق وارد رشته پزشکی شده بودم! بایستی بدانید که من در شرایطی درس خواندم و وارد دانشگاه شدم که در یک اتاق کوچک ۳ در ۴ متری به همراه ۳ نفر دیگر از اعضای خانواده زندگی می کردیم؛ به گونه ای که آن اتاق، جای خواب، درس و غذا خوردن و همه چیز ما شده بود.

چنان در شرایط سختی به سر می بردم که حتی برای رفتن به دانشگاه هم در شهر غربت مجبور بودم از خوابگاه به دانشگاه، روزی چند ساعت در ایستگاه اتوبوس منتظر بمانم. شرایطم واقعاً دردناک بود و آنجا یاد حرف خدا افتادم که چقدر زیبا فرموده اند: «قطعاً دنبال هر سختی، آسانی است!»

همان شرایط تحمل نکردنی باعث شد با خود فکر کنم که چگونه می شود با مشکلات کنار آمد؟

اندک پول ناچیزی که در کارتم موجود بود، باعث می شد روزهای زیادی برای فکر کردن صرف کنم… تا این حد به فکر فرو می رفتم که روزی یکی از دوستانم در خوابگاه از من دلیل این همه فکر کردنم را پرسید و من واقعیت را با او در میان گذاشتم. دوستم به من گفت اینکه کار سختی نیست! فقط کافی است توانمندی خودت را بسنجی و ببینی چه کاری می توانی انجام بدهی! اندکی با خود فکر کردم که من در زمینه کنکور و اینکه چگونه در رشته پزشکی قبول شده ام، تا حدودی اطلاعات دارم.

می خواستم به کنکوری ها مشاوره بدهم اما هر جایی می رفتم به من کار نمی دادند ولی من هیچوقت تسلیم نشدم! تک به تک تمام موسسه ها را می گشتم اما متأسفانه به هر جایی می رفتم سرخورده برمی گشتم.

پیش تمامی مدیران موسسه ها که می رفتم، آنها به من می گفتند که تو در سنی نیستی در آموزشگاه تدریس کنی و من بسیار غمگین و ناراحت می شدم. آنجا بود که حرف های آنها من را در تصمیمم مصمم تر کرد و برای خودم یک موسسه زدم! خواستم با این کارم روزی به مدیران و کسانی که من را از این کار منصرف می کردند و می گفتند از عهده این کار بر نمی آیی، ثابت کنم که گفته هایشان اشتباه بوده است.

من وقتی ۲۰ سالم بود تنها مبلغ ۱۵۰ هزار تومان در دست داشتم که آن را نیز پدرم چون دانشجو بودم برایم داده بود تا جیره راه زندگی ام کنم. من علی کاویانی که امروز حرفی برای گفتن دارم، به آسانی به این جایگاه نرسیده ام! روزهای زیادی بی خوابی و سختی کشیدم اما بالاخره به فراتر از آن چیزی که در ذهنم بود رسیدم.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی امیرحسین اشرفی برنامه نویس و دیجیتال مارکتر

داستان تأسیس موسسه مکتبستان توسط دکتر کاویانی

دست به کار شدم و کلا با مبلغ ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان موسسه کنکور خودم را در بستر آنلاین تأسیس نمودم. اما من کسب و کار آنلاین نیز بلد نبودم و راهی جز یاد گرفتن آن نیز نداشتم. تنها با مبلغ ۳۰ هزار تومان توانستم برای نخستین بار سایت کنکوری maktabestan.ir را راه اندازی کنم.

رزومه دکتر علی کاویانی کتولی
علی کاویانی – مدرس کانون و کنکور

نزدیک ۲ ماه من در این سایت محتوای آموزشی کنکور منتشر کردم اما هیچ درآمدی از آن نداشتم! می خواستم تسلیم شوم چون خیلی ناامید شده بودم… اما راه دیگری جز ادامه دادن نداشتم!

هر کسی در زندگی خود، باید کسی را داشته باشد که راهنمایی اش کند. دوستم به من کتابی در مورد کسب و کار داد و به من گفت که این کتاب را بخوان بلکه به نتیجه ای رسیدی! بله من روز و شب را به هم دوختم تا این کتاب را مطالعه کنم و فقط ۳ ساعت می توانستم بخوابم.

در آن روزها کتاب های کسب و کارهای زیادی را مطالعه کردم و فهمیدم که کسب و کار چقدر دنیای وسیعی دارد. بعد اینکه مطالعه می کردم، راه کارهای آن را به اجرا در می آوردم. مدام به خود می گفتم سستی نکن تا می توانی بخوان و اجرا کن! یادم هست اولین کتابی که خواندم در قالب Pdf در لب تاپم بود. همان لب تاپی که در سال ۱۳۹۰ به خاطر قبولی در دانشگاه از طرف خانواده و فک و فامیل هدیه گرفته بودم.

اولین درآمد علی کاویانی از وبسایت مکتبستان

درست در ماه سوم بود که از طریق گرفتن مشاوره از طریق سایتم، درآمدی به مبلغ ۲۰ هزار تومان برایم حاصل شد!

رفته رفته این درآمد به ۷۵ هزار تومان و بعد از آن نیز به ۳۰۰ هزار تومان رسید؛ یعنی ماه به ماه افزایش می یافت. کم کم توانسته بودم در اقصی نقاط ایران مشاور آموزشی تعدادی از دانش آموزان شوم؛ از خوشحالی نمی دانستم چه کار کنم.

وقتی درآمدم به ۳۰۰ هزار تومان رسید، من واقعاً به آموزه های کتاب ها معتقد شدم و تصمیم گرفتم که مطالعه را جزو اصلی ترین مسائل زندگی ام کنم و اینگونه بگویم که کتاب خوانی را تبدیل به روتین روزمره ام کردم.

ماشین و داستان موفقیت سایت مکتبستان
مدیر سایت مکتبستان

دیگر وقت آن رسیده بود که نیرو برای موسسه ام استخدام کنم چون درآمدم چشمگیر شده بود و من سال اول شروع کارم حدود ۱۰ کارمند داشتم. در مدت زمان کمتر از ۲ سال با جیب خالی مجموعه ام را به حدود ۲۰۰ نفر کارمند رساندم. درست است که خیلی سختی ها کشیدم ولی نتیجه اش را امروزه می بینم که مکتبستان من بزرگ شده و یکی از برندهای آموزشی شناخته شده در کشور می باشد.

اواخر دوران تحصیل پزشکی بودم که تصمیم گرفتم وارد حوزه آموزش کسب و کار شوم. همچنین زمانی که در حال توسعه موسسه مکتبستان بودم، با اشخاصی از طریق اینترنت آشنا شدم که با واردات محصول از بزرگترین فروشگاه آنلاین چین یعنی علی بابا به درآمد خوبی رسیده بودند. پس من هم دست به کار شدم و توانستم از این طریق سرمایه خوبی جمع کرده و آن را برای توسعه موسسه ام خرج کنم!

بعد از آن بود که من یک حساب مجازی در روسیه باز کردم و شروع به خرید ارزهای وبمانی نمودم. به صورت آنلاین با چینی ها مذاکره می کردم و از آنها بدلیجات می خریدم. جالب اینجا بود که آنها را در بین بچه های دانشگاه و فک و فامیل می فروختم.

یادم می آید که  جمله ای در یک کتاب نوشته شده بود که با آن توانستم مسیر بیزینسی ام را به کل تغییر بدهم. در آن کتاب نوشته شده بود: «مشتری پادشاه است» بله اینگونه بود، اگر می توانستید خدمات درست و باکیفتی به مشتری ارائه بدهید، پول خوبی در انتظارتان بود.

آنجا بود که من تحلیل بازار کنکور را شروع کردم تا نیاز افراد را به خوبی شناسایی کنم. تصمیم گرفتم DVD آموزشی برای همه دروس تولید کنم، وقتی این موضوع را با دوستانم در میان می گذاشتم آنها من را مسخره می کردند و می گفتند که دیوانه شده ای… از پس این کار بر نمیایی! آنها به من گفتند که اگر بخواهی این کار را انجام بدهی… به فیلمبردار، استودیو، استاد کنکوری و سرمایه نیاز داری!

دروغ ها و کلاهبرداری علی کاویانی
دکتر علی کاویانی کتلی

واقعاً حق داشتند که چنین حرفی بزنند چون من هیچکدام از آنهایی که نام بردند را نداشتم، اما اراده کافی داشتم و می گفتم که باید این کار را انجام بدهم و DVD تولید کنم. زمانی که می خواستم این کار را آغاز کنم، تنها مبلغ ۲۰ میلیون پول نقد در دستم بود.

خانه مان یک انباری داشت که آنرا با مبلغ تقریباً ۳ میلیون تومان تبدیل به یک استودیو کوچکی کردم که بتوانم کارم را شروع نمایم. پس من استودیو را جور کردم و فیلمبردار هم همسایه مان بود که راضی به همکاری با من شد اما باید بدانید که بعد از اینکه کار ضبط را انجام داد، ۲۰ میلیون تومان هم بابت کارش از من پول گرفت.

بعد از آن نیز به دنبال بهترین دانشجوها برای تدریس کنکور گشتم و چون پولی برایم نمانده بود، با چک کارمندی پدرم قرارداد بستیم. بالاخره در شروع کار ۱۰ جلسه اول ضبط شد و ما پیش فروش کردیم و به درآمد خوبی رسیدیم.

از کارآفرینی تا میلیاردر شدن دکتر علی کاویانی | ساخت برند هیوا گالری و هاوین مد

بعد از آن بود که پیج خودساخته خود را با ۰ فالوور شروع کردم. یک سمیناری تدارک دیدم و حضار در آنجا به من گفتند: شما با این اطلاعات تا حالا کجا بودید؟ آنجا بود که خودساخته نیز متولد شد و با لطف مخاطبین روز به روز بزرگتر گردید.

هاوین مد چیست؟ نمایندگی، شرکت و محصولات
فروشگاه اینترنتی هاوین مد

در ادامه فعالیت هایم وارد کار تولیدات شدم و آنجا نیز هیوا گالری متولد شد. هیواگالری یکی از شرکت هایی است که کار تولید انواع تابلو و مبلمان را انجام می دهند که امروزه در هیوا گالری حدوداً ۳۰ نفر مشغول به کار هستند و خداروشکر این کسب و کار هر روز رشد می کند.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی میلاد نوری برنامه نویس و کارشناس IT

در کل مجموعه های من یعنی هاوین مد (سیستم همکاری در فروش)، هومر، هیما، هیوا، خودساخته و مکتبستان، حدود ۳۰۰ نفر مشغول به کار هستند و من خودم نیز علاوه بر مدیریت مجموعه هایم، هنوز هم شیفته یادگیری در حوزه کسب و کار می باشم. سال هاست که هر روز مطالعه می کنم و آنچه یاد گرفته ام را همیشه در کارهای خودم تست می کنم و سرانجام آنها را به مخاطبانم آموزش می دهم.

تجاربی که شاید سال ها طول بکشد و خیلی ها به آن برسند و برای رسیدن به آن بهای زیادی بابت آزمون و خطایش لازم باشد که پرداخت نمایند.

باید بدانید من دکتر علی کاویانی از صفر شروع کردم، مطالعه کردم، کار کردم و تجربه به دست آوردم و در نهایت به نتیجه مطلوبی رسیدم. من در دوره جامع جهش کسب و کار در کنارتان هستم و مطالعاتم، تجاربم و مسیر خودم را برایتان آموزش می دهم. به شما توصیه می کنم برای آموزش دیدن وقت بگذارید چون با آموزش دیدن می توانید زندگی تان را به کل تغییر بدهید.

مصاحبه با دکتر علی کاویانی و پاسخ به ۱۰ سوال متداول

۱- سلام دکتر کاویانی، میشه کمی از خودت برامون بگی؟ داستان زندگی و کاری شما چیست؟

در تابستان سال ۱۳۸۹ که من مطالعه کنکور را شروع کرده بودم، کتاب تستی نبود و در مدرسه ای درس خوانده بودم که قبل من هیچکس پزشکی قبول نشده بود. همه به خصوص مدیرمان به من می گفت رشته ریاضی بروم چون انتظار قبولی در رشته پزشکی را از من نداشتند! آنها می گفتند اگر ریاضی بخوانم حداقل به من مهندس می گویند اما گوش من به این حرف بدهکار نبود!

رتبه کنکور دکتر کاویانی

بین شهری که من بودم و شهری که در آن کلاس کنکور برگزار می شد، حدود ۴۰ کیلومتر فاصله بود و اگر من برای یک کلاس کنکور می خواستم به شهر مجاور بروم، بایستی به مدت یک تا یک و نیم ساعت در راه بودم.

سختی و مشکلات زیادی از جمله رفت و آمد در فصل سرما و جاده های برفی داشتم اما همه آنها را به جان می خریدم تا بتوانم در یک جلسه کلاس کنکور حاضر شوم. زیرا با پوست، گوشت و خونم احساس نیاز می کردم که اگر بخواهم نتیجه بگیرم، باید فیزیک را یاد بگیرم. من این مسیر را با همه مشکلات موجود پیش رفتم تا به هدفم برسم.

شاید باورتان نشود برای کلاس ساعت ۸:۳۰ شب، با یک چراغ قوه راه می رفتم تا سرکلاس برسم و نت برداری کنم و دوباره همان راه را با همان شرایط برگردم.

سال کنکور در به در دنبال یک نفر دانشجوی پزشکی بودم تا بتوانم با او صحبت کنم، یکی از اقوام دور که آشنای آنها پزشکی قبول شده بود، با اسرار شماره تماسش را گرفتم تا بتوانم فقط ۱ ساعت با او صحبت کنم و بپرسم که من اگر پزشکی قبول شوم، باید چکار کنم؟ جالب است بدانید که برای دسترسی به این فرد، چندین نفر دیگر را واسطه قرار داده بودم!

واقعیت این است که در آن موقع، ما در منطقه ۳ گرگان بودیم و همانطور که گفتم، امکانات خوبی وجود نداشت. به مشاور دسترسی نداشتم و با هزاران التماس و واسطه، یک فردی پیدا کرده بودم که با او صحبت کنم. ایشان من را خیلی راهنمایی کردند و من هر طور که شده بود توانستم آن سال پزشکی قبول شوم!

خیلی مشکلات تحمل کردم تا اینکه توانستم روپوش پزشکی را بر تن کنم و این موضوع خیلی برایم مقدس بود. در نهایت به رشته ای دست یافتم که رشته نیست بلکه زندگی است! در واقع به پزشکی نه می توان از لحاظ مادیاتش توجه کرد و نه اسم و رسمش! وقتی پزشک شدی، دیگر متعلق به خودت نیستی؛ باید روز تعطیل هم سرکارت باشی چون نمی خواهی درد و رنج مردم را ببینی!

۲- نظر شما درباره رشته پزشکی چیست؟

از نظر علی کاویانی پزشکی چیزی است که سوای مادیات، برند و پز دادن می باشد. ایشان می گویند: «پزشکی یک دنیای دیگری است، این را کسی به شما می گوید که چندین سال از وقت، زندگی و عمرش را برای آن گذاشته است.

اگر پزشکان نباشند، مریض ها به قدری درد و رنج می کشند که شاید زندگی های زیادی از هم متلاشی شوند. اگر پزشکان نباشند، شاید جامعه اینگونه که می بینیم نباشد و شاید خیلی ها الان در جمع ما نبودند. بحث مالی و اسم و رسمش به کنار، این چیزی سوای پول است.»

۳- می شود بگویید چند کسب و کار دارید و خودتان را چگونه فردی می بینید؟

من در فعالیت اقتصادی ام، حدود ۵ برند تجاری به اسم خود به ثبت رسانده ام و می توان گفت که کارهای متنوعی را تجربه نموده ام، از خرید عمده برنج شمال گرفته تا ساخت کسب و کار آنلاین!

من وقتی به نتیجه ای که در زندگی ام می خواستم رسیدم، خود را همانند باغبانی تصور کردم که با تلاش چندین ساله اش باعث شده بذرهای زیادی به درختان تنومند و حاصلخیز تبدیل شوند!

واقعیت این است که آن بذرها به درختانی قدرتمند و بزرگی تبدیل شده اند که هیچ علف هرزی در زیر سایه شان رشد نکرده و حتی جرأت رشد نیز نداشته اند، بنابراین شما نیز می توانید از خودتان چنین باغبانی بسازید تا بتوانید به قدرت و موفقیتی که می خواهید برسید.

۴- چرا دوره از کارآفرینی تا میلیاردر شدن را تولید کردید؟

من ۳ سال از زندگی ام را صرف تحقیق کسب و کارهای موفق در سرتاسر دنیا و تولیدات آنها نموده ام، به این دلایل که بتوانم به مخاطبانم توانایی شناسایی فرصت‌ ها را آموزش بدهم. من در اینجا از موفقیت هایی که در آینده قرار است اتفاق بیافتد، حرفی نمیزنم بلکه از نتایجی که به آن رسیده ام برایتان می گویم.

باید بدانید که من در دنیا، کسب و کارهای موفق زیادی را زیر ذره بین خود قرار داده ام، ولی با این حال کمتر افرادی را یافته ام که هم در بیزینسی که دارند و هم اینکه در زندگی شخصی شان موفق باشند و به نتیجه مطلوبی برسند.

در این مسیر افرادی بودند که به قدری درگیر کسب و کارشان هستند که حتی لحظه ای وقت برای استراحت ندارند، افرادی که مجبورند به خاطر شغلی که دارند از خانواده دور باشند و به همین دلیل نمی توانند روابط خوبی با آنها برقرار کنند. اما خدا را شاکرم به خاطر اینکه زندگی من از هر جهت در تمام جنبه هایش، از لحاظ کاری، رفاه، آسایش، سلامتی، روابط سالم و حتی ارتباط با خدا بسیار لذت بخش بوده است.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی سعید حسینی بنیان گذار لیون کامپیوتر و دیلباب

۵- به نظر شما چه کسی می‌ تواند کسب و کار موفقی را راه اندازی کند؟

من نمی توانم بگویم که کارآفرین بودن، بهتر ار شغل کارمندی می باشد چون کارمندان موفقی داریم که در شرکت های معتبر مشغول فعالیت و بسیار موفق هستند. کارآفرین بودن، ویژگی مهمی که دارد این است که فرد در ابتدا باید به علاقه و باورش پی ببرد و خودش را به خوبی بشناسد و سپس خود را در جای مناسب قرار بدهد.

اگر شما شخصیت کارمندی داشته باشید، نمی توانید خود را یک کار آفرین بدانید زیرا اولویت ها و ارزش های یک کارمند با کارآفرین متفاوت است و با هم همخوانی ندارند. این موضوع از دلایلی است که باعث می شود افراد بسیاری که هنوزم کسب و کارشان را شروع نکرده اند، با بروز اولین موانع بر سر راهشان، تسلیم شده و دیگر سراغ آن کار نروند چون آنها از ویزگی های شخصیتی کارآفرینی بی اطلاع هستند.

۶- برای اینکه بدانیم یک کارمند یا کارآفرین موفق هستیم، بایستی چه کاری انجام بدهیم؟

من علی کاویانی به شما توصیه می کنم برای اینکه به این موضوع پی ببرید و بدانید که یک کارآفرین یا کارمند موفق هستید یا نه، به خودتان نگاه کنید!

 • ابتدا نگاه کنید و بسنجید که آیا می توانید برای دیگران کار کنید یا نه؟

اگر نه، شما یک ویژگی از کارآفرینی را در خود دارید. بله شما احساس می کنید که نمی توانید به یک حقوق ماهانه قانع باشید زیرا توانایی ساختن ثروت های بسیاری با راه اندازی کسب و کارتان دارید و با کار کردن برای دیگران فقط وقت تان را هدر می دهید.

اگر می بینید که ایده های ذهنتان بیشتر از آن چیزی که تصورش را می کنید و قلبتان برای اجرایش می تپد، پس نمی توانید دستورات کارفرما را قبول کنید.

 • به این فکر کنید که آیا می توانید به خاطر داشتن یک حقوق ماهانه، از رفتن به مسافرت و وقت گذراندن با خانواده و… آزادیتان را از دست بدهید؟

اگر جوابتان منفی است، باز هم شما یک گام دیگر به کارآفرینی نزدیک شده اید. بایستی بدانید که رسیدن به آزادی مالی و زمانی برای شما بیشتر از امنیت حاصل از حقوق ماهانه و ثابت می باشد. اینجا است که شما به این نکته پی می بریدکه  شخصیت کارآفرینی دارید تا کارمندی!

۷- دکتر علی کاویانی تصمیم دارد دانسته های خود را با چه کسانی به اشتراک بگذارد؟

تصمیم من در این مسیر، آموزش به کسانی است که به اندازه کافی سواد کار آفرینی دارند و واقعاً تشنه موفقیت هستند. دوست دارم به این افراد کمک کنم که آنها نیز کسب و کارشان را راه اندازی کنند. برایم مهم نیست و نبوده که در کدام نقطه کشور قرار دارند، چند ساله، چقدر سرمایه و چقدر سواد دارند. من کمک می کنم تا کسب و کارشان را شروع کنند.

اگر به اندازه کافی مسیر کارآفرینی را بشناسید، طی کردن راه با هر شرایطی که داشته باشید، مهم نیست. باید بدانید مشکلات نمی توانند بر روند راه اندازی کسب و کار و توسعه اش تأثیر بگذارند. پس بنابراین بایستی راه ورود به دنیای کسب و کار را یاد بگیرید و وقتی که آموختید، دیگر با هر شرایطی می توانید مسیر را بپیمایید.

۸- آیا دکتر کاویانی کلاهبردار است؟

بسیاری از افراد ناآگاه فکر می کنند که تمامی ثروتمندان کلاهبردار هستند و حتماً حق کسی را خورده اند و به پول رسیده اند؛ در حالی که اصلاً اینطور نیست! اکثر افراد موفق همچون رنه سینانی، ماهان تیموری، احمد کلاته، مهشید رییسی، دکتر علی کاویانی و… باعث و بانی رشد بسیاری از جوانان کشور شده اند و این موضوع از کسی پوشیده نیست.

متأسفانه هستند افراد آگاهی که از رشد و موفقیت سریع یک فرد دیگر بغض می کنند! بله عده ای بدون اینکه رقیب دکتر کاویانی باشند و حتی او را بشناسند، شروع به مخالفت و بدگویی راجبش می کنند. این بغض به جایی میرسد که تبدیل به انواع شایعات، غیبت ها، تهمت ها، تخریب، تحقیر و امثالهم می شود.

برخی از افراد به علی کاویانی لقب کلاهبرداری می دهند اما هستند افرادی که به عنوان پزشک و کارآفرین موفق نیز از او یاد می کنند! متأسفانه برخورد قانونی با این قصه گوها و تهمت زنی ها در قوانین کیفری فعلی ممکن نبوده و کمی سخت می باشد، بنابراین در قبال چنین افرادی سکوت بهترین جواب است!

۹- دوره های آموزشی رایگان و پولی دکتر کاویانی کدامند؟

دوره آنلاین کسب و کار اینترنتی – دوره فروش فوق العاده – دوره مدار ثروت – پکیج کسب و کار اینستاگرامی – دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن – دوره ذهنیت ثروت ساز – باشگاه Vip مدیران – دوره رایگان پول سازی در اینستاگرام – پکیج ۲۱ تکنیک افزایش فروش

۱۰- همسر دکتر کاویانی کیست؟

زن دکتر کاویانی معلوم نیست چه کسی است چون تاکنون هیچ اطلاعات و عکسی از ایشان در شبکه های اجتماعی و سطح وب منتشر نشده است.

راه های ارتباطی و شماره تلفن دکتر علی کاویانی

پیج های اینستاگرام: khodsakhte.irdrkavyanii

سایت ها: drkavyani.irmaktabestan.irkhodsakhte.ir

کانال های تلگرام: khodsakhte – maktabestan

ایمیل ها: info@khodsakhte.ir – info@drkavyani.ir

تماس با مکتبستان: شماره دفتر: ۰۲۱۲۵۹۱۷۲۰۶ – شماره موبایل: ۰۹۱۱۴۱۰۹۰۰۴ – شماره پیامکی: ۱۰۰۰۳۴۷

تماس با خودساخته: ۰۲۱۲۵۹۱۷۵۲۱ و ۰۹۱۲۰۴۵۴۳۳۲ – سامانه پیامکی خودساخته: ۳۰۰۰۷۰۰۴۷۰۰۵

آدرس مکتبستان: استان گلستان، گرگان، بلوار ناهارخوران، نبش عدالت ۱۰۳/۲، ساختمان سازگار، طبقه چهارم

پیام سایت ایران فاندر به مخاطبان: همراهان عزیز ایران فاندر، موفقیت در پیش است زیرا غیر ممکن لغتی است که در دیکشنری فاندرهای ایرانی یافت نمی شود. امیدواریم با خواندن یک داستان دیگر از کارآفرینان موفق ایرانی که با وجود محدودیت ها و موانع فراوان، در ایران خودمان رشد کرده و به موفقیت رسیده اند، شما هم بتوانید تحولی بزرگ در زندگی خود و مردم ایجاد کنید. برای ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا و گوگل با ما در ارتباط باشید.

رای دهید

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

5 دیدگاه برای “بیوگرافی دکتر علی کاویانی میلیاردر خودساخته و موسس مکتبستان

 1. اشرف گفته:

  سلام آقای دکتر واقعا از شما و تیمتون ممنونم پیج خودساخته رو یک سال و اندی فقط دنبال میکردم الان که دوره های آموزشی شما رو تهیه کردم و دارم استفاده میکنم زمین تا آسمون ذهنیتم و لایف استایلم و مهارتم عالی و عالی شده و ….
  خدا روشکر آدمهای باسواد و مهربونی مثل شما و امثال شما هستن که دست خیلیا رو تو زمینه کسب و کارشون، ذهنیتشون و.. گرفتید
  امیدوارم هرجا که هستید شاد و پیروز باشید. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 2. اعظم بشارتی گفته:

  عالی عاااالی عااااااالی هستن آقای دکتر .ی انسان مثبت اندیش،انرژی مثبت و بسیار مهربون و خیر خواه .بی نظیرن ایشون .من یک دوره از ایشون تهیه کردم واقعا منسجم ،کامل و جامع و دلسوزانه تدریس کردن.احسنت به ایشون و به ذهنیت مثبت و پولسازشون

 3. سجاد گفته:

  سلام وخداقوت خدمت شما
  من دوره آموزشی شما رو گوش دادم بعضی مطالبش وادارم کرد با صدای بلند گریه کنم و شما دید من رو به زندگی عوض کردید ممنونم یه دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟