۱۰ شرکت برتر ایزو در ایران | بهترین نمایندگی ایزو

بهترین شرکت ایزو ایران

در دنیای امروز استقرار سیستم‌ های مدیریتی مبتنی بر استاندارد های ایزو به ابزاری ضروری برای ارتقای کیفیت، راندمان و اعتبار سازمان‌ ها تبدیل شده است. انتخاب مرجعی معتبر برای اخذ گواهینامه ایزو گامی کلیدی در این مسیر است و ما قصد داریم در این مقاله به بررسی جامع وبسایت‌ ها و شرکت‌ های فعال در زمینه ایزو در ایران بپردازیم تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید.

با مطالعه این مقاله و بررسی وبسایت‌ ها و شرکت‌ های معرفی شده می‌ توانید انتخابی آگاهانه و مناسب داشته باشید. البته قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم و معنای ایزو و استاندارد های آشنا شویم، پس عجله نداشته باشید و با دقت دنبال مان کنید.

اخذ گواهینامه ایزو

ایزو چیست؟

ایزو که به اختصار ISO نوشته می شود مخفف عبارت International Organization for Standardization به معنی سازمان بین‌ المللی استانداردسازی است. این سازمان یک سازمان غیردولتی یا سازمان مردم نهاد (NGO) می باشد که در سال ۱۹۴۷ تاسیس شد و بیش از ۷۰ سال عمر دارد. این سازمان متشکل از نمایندگان موسسات استانداردسازی ملی از کشور های مختلف جهان است که با هدف تدوین و ترویج استاندارد های بین‌ المللی در زمینه‌ های مختلف فعالیت می‌ کند.

هدف از ایزو ایجاد یکپارچگی و هماهنگی در سطح بین‌ المللی، ارتقای کیفیت و ایمنی، حفاظت از محیط زیست، افزایش راندمان و بهره‌ وری و … است. اخذ گواهینامه ایزو باعث افزایش اعتماد مشتریان، بهبود راندمان و بهره وری، کاهش هزینه ها، افزایش سهم بازار و جذب سرمایه‌ گذاران و شرکای تجاری جدید می شود.

اگرچه اخذ گواهینامه ایزو برای هر سازمانی الزامی نیست ولی ضرورت دارد برای جلب اعتماد مشتریان و افزایش فروش کسب این نوع گواهینامه ها صورت گیرد. اما باید بدانید انتخاب نوع گواهینامه ایزو بستگی به نوع فعالیت و نیازهای هر سازمان دارد و یک نسخه نمی توان برای همه پیچید. پس بهتر است اول با انواع آن آشنا شویم سپس اقدام به اخذ گواهینامه ایزو کنیم.

انواع گواهینامه ایزو

سازمان بین‌ المللی استانداردسازی (ISO) مجموعه‌ ای گسترده از استاندارد ها را ارائه می‌ دهد که به دو دسته کلی تقسیم می‌ شوند:

استانداردهای مدیریتی

این نوع استاندارد ها به منظور بهبود عملکرد و کارایی سازمان‌ ها در زمینه‌ های مختلف تدوین و طراحی شده‌ اند. برخی از شناخته‌ شده‌ ترین استاندارد های مدیریتی ایزو عبارتند از:

  • ایزو ۹۰۰۱: مدیریت کیفیت
  • ایزو ۱۴۰۰۱: مدیریت زیست‌ محیطی
  • ایزو ۴۵۰۰۱: مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی
  • ایزو ۲۷۰۰۱: مدیریت امنیت اطلاعات
  • ایزو ۲۲۰۰۰: مدیریت ایمنی مواد غذایی

استاندارد های فنی

این نوع استاندارد ها به منظور تعیین مشخصات و الزامات فنی برای محصولات و خدمات مختلف تدوین و طراحی شده‌ اند. برخی از شناخته‌ شده‌ ترین استاندارد های فنی ایزو عبارتند از:

  • ایزو ۳۱۰۰۰: مدیریت ریسک
  • ایزو ۱۳۴۸۵: تجهیزات پزشکی
  • ایزو ۱۷۰۲۵: آزمایشگاه‌های کالیبراسیون و آزمایش
  • ایزو ۹۰۰۱: سیستم مدیریت کیفیت

حال باید بدانید که برای اخذ گواهینامه ایزو، سازمان‌ ها باید توسط یک شرکت معتبر ممیزی و ارزیابی شوند. ولی این شرکت های معتبر چه کسانی هستند؟ از کجا باید به آن ها اعتماد کرد؟ خبر خوب این است که هیچ کار خاصی نیاز نیست انجام دهید چراکه کارشناسان ما با بررسی اعتبار و سابقه کاری این شرکت ها آنان را لیست کرده اند و در ادامه به شما معرفی می کنیم تا با خیال راحت مراحل اخذ گواهینامه ایزو خود را طی کنید.

این مقاله را حتما بخوانید:  10 بیزینس کوچ برتر ایران (جدیدترین رتبه بندی)

شنیدن نظرات و تجربیات شما در این مسیر برای ما بسیار ارزشمند است پس لطفا پس از همکاری با یکی از این شرکت ها نظرتان را در مورد تجربه کاری خود در کامنت ها بنویسید تا دیگران نیز آگاه شوند.

سایت ایزو
شرکت سایت ایزو

۱- شرکت سایت ایزو

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۱۷۲۱۲
آدرس سایت: siteiso.com

مجموعه مهندسین مشاور سایت ایزو با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات مشاوره و صدور گواهینامه ایزو به عنوان مرجعی معتبر در این حوزه شناخته می‌ شود. این مجموعه با بهره‌ گیری از کارشناسان و مشاوران متخصص در زمینه استاندارد های عمومی و تخصصی ایزو طیف گسترده‌ ای از خدمات را به مشتریان خود در سراسر ایران ارائه می‌ دهد. سایت ایزو برای سهولت در ارائه خدمات اخذ ایزو در اصفهان، مشهد، تهران و تبریز نمایندگی رسمی دارد و سازمان ها در هر ابعاد و تخصصی می توانند از خدمات سایت ایزو استفاده کنند.

این شرکت با دارا بودن مشاوران حرفه ای، صدور انواع گواهی، طراحی مستندات و برگزاری دوره های ایزو بهترین گزینه برای سازمان ها برای اخذ گواهینامه ایزو در ایران می باشد. شرکت سایت ایزو از نظر بسیاری از متخصصان و کارشناسان بهترین شرکت ثبت ایزو در ایران است.

اخذ گواهینامه ایزو
ایزو سیستم
شرکت ایزوسیستم

۲- شرکت ایزو سیستم

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۳۹۱۲۰
آدرس سایت: isosystem.org

شرکت ایزو سیستم یک شرکت صدور گواهینامه ایزو در ایران است که در زمینه ارائه خدمات مشاوره، آموزش و صدور گواهینامه‌ های بین‌ المللی ایزو به سازمان‌ ها و شرکت‌ های مختلف در ایران فعالیت می‌ کند. این شرکت با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در این حوزه به عنوان یکی از معتبرترین مراجع صدور گواهینامه ایزو در ایران شناخته می‌ شود.

ایزو سیستم با اتکا به تیمی متشکل از نیرو های کارآمد، مشاوران و ممیزان حرفه‌ ای در مسیر ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان خود در سراسر کشور گام بر می‌ دارد.

qal ایران
شرکت qal ایران

۳- شرکت QAL ایران

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۲۷۸۵۸
آدرس سایت: qal-iran.ir

شرکت QAL ایران با سابقه طولانی و تجربه بالا در زمینه صدور گواهینامه های بین المللی و ارائه خدمات مشاوره به عنوان مرجعی معتبر در زمینه اخذ گواهینامه های ایزو در ایران شناخته شده است. این شرکت با تعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا همواره در تلاش است تا شایستگی ممیزان خود را ارتقا دهد و رضایت مشتریان را به طور کامل جلب کند.

اگر می خواهید جهت اخذ گواهینامه ایزو اقدام کنید قطغا شرکت qal ایران یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

ایزو فرتاک
شرکت ایزوفرتاک

۴- شرکت ایزو فرتاک

شماره تماس: ۰۲۱۴۹۳۸۲
آدرس سایت: isofartak.com

شرکت ایزو فرتاک در سال ۱۳۹۵ توسط مهندس حسین کریمی با هدف ارائه خدمات مشاوره و اخذ انواع گواهینامه های ایزو تاسیس شد. این شرکت با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو با همکاری با برندهای معتبر و شناخته شده همچون ایران گواه، ایزوگت و هوداک سیستم، همواره در تلاش بوده تا بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه دهد.

این مقاله را حتما بخوانید:  10 سئوکار برتر ایران + بهترین مشاور و متخصص سئو

ایزو فرتاک با رویکردی متفاوت از سایر رقبا، به دنبال ارائه خدماتی با کیفیت بسیار بالاتر به متقاضیان گواهینامه های ایزو است. مطالب وبسایت این شرکت حاوی اطلاعات دقیق و به روز در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت و سایر گواهینامه های ایزو می باشد.

ایران گواه
شرکت ایران گواه

۵- شرکت ایران گواه

شماره تماس: ۰۲۱۴۶۱۳۴۱۵۶
آدرس سایت: isoget.org

مرکز مشاوره ایران گواه فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ با تمرکز بر پیاده سازی الزامات استاندارد های ایزو و HSE-MS آغاز کرد. این مرکز طی سال های اخیر با تعهد به ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان دامنه خدمات خود را به طور قابل توجهی گسترش داد و توانست سهم خوبی از بازار را در دست بگیرد.

حفظ عدالت، احترام به نظرات و ارائه خدمات با کیفیت از مزایای اخذ گواهینامه ایزو از شرکت ایران گواه می باشد.

آ سی اس گریت خاورمیانه
شرکت آ سی اس گریت خاورمیانه

۶- شرکت آ سی اس گریت خاورمیانه

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۰۰۵۰۰
آدرس سایت: icsiran.com

شرکت آ سی اس گریت خاورمیانه با سابقه بیش از ۲۶ سال در زمینه آموزش و استقرار سیستم های مدیریتی به عنوان مرجعی معتبر در این حوزه شناخته شده است. این شرکت با اتکا به تیمی متخصص و مجرب و با رویکردی نوین در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

این شرکت با سابقه فعالیت بسیار طولانی و تجربه فراز و فرود های فراوان یکی از بهترین گزینه ها برای سازمان ها و شرکت ها جهت اخذ گواهینامه های بین المللی ایزو می باشد.

کاوش
شرکت ایزو کاوش

۷- شرکت کاوش

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۰۳۵۵۸
آدرس سایت: ikavosh.com

کنسرسیوم ارزیابی و اعتبار سنجی شرکت ها که به اختصار کاوش نامیده می شود با رسالت بررسی و طبقه بندی بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای مختلف، به عنوان مرجعی تخصصی در زمینه ارزیابی و اعتبارسنجی شرکت ها شناخته می شود. این برند تجاری زیر مجموعه شرکت پارس پندار نهاد می باشد.

شرکت کاوش در زمینه ارائه سیستم های مدیریت کیفیت فعالیت دارد و طبق اطلاعیه رسمی که در وبسایت این شرکت منتشر شده هیچ گونه فعالیتی در زمینه آموزشی و ارائه مدرک ندارد.

سیستم کاران
شرکت سیستم کاران

۸- شرکت سیستم کاران

شماره تماس: ۰۲۱۷۹۱۶۵
آدرس سایت: systemkaran.org

شرکت سیستم کاران در سال ۱۳۷۹ تاسیس شد و به عنوان یکی از قدیمی ترین مراجع اخذ گواهینامه های ملی و بین المللی در ایران شناخته می شود. این مرکز با مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح به ارائه خدمات تخصصی در زمینه اخذ گواهینامه های مختلف می پردازد. این شرکت عضو کمیته متناظر تدوین استانداردهای بین المللی ISO سازمان ملی استاندارد ایران است.

مرکز سیستم کاران با اتکا به تیمی متخصص و مجرب و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

خانه ایزو ایران
شرکت ایزو هوم

۹- شرکت خانه ایزو ایران

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۶۲۸۰۴۶
آدرس سایت: isohome.ir

با توجه به عدم وجود یک اتحادیه مناسب برای خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو، ماموریت ایزو هوم (خانه ایزو ایران) این است که گواهینامه های معتبر را با قیمت مناسب ارائه دهد. خانه ایزو ایران به تقاضای شرکت‌ های مختلف برای اخذ گواهینامه های ISO و CE و با درک اینکه سازمان ملی استاندارد ایران بر مسائل بحرانی تر تمرکز دارد تاسیس گردیده تا فرآیند اخذ گواهینامه های بین المللی را ساده تر و راحت تر کند.

این مقاله را حتما بخوانید:  10 سایت برتر خرید قهوه و نسکافه در ایران
ایزو هینا سرت
شرکت هینا سرت

۱۰- شرکت هینا سرت

شماره تماس: ۰۲۱۵۵۱۰۵۰۳۷
آدرس سایت: ihcert.com

گروه بین المللی هینا سرت با سابقه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات تخصصی در زمینه اخذ گواهینامه های ایزو جهت ارائه مشاوره و اطلاعات صادقانه و راهنمایی متقاضیان راه اندازی شده است. این مجموعه دارای مجوز رسمی فنی حرفه ای می باشد و جزو معدود شرکت هایی در ایران است که اجازه برگزاری دوره های آموزشی را از یک سازمان دولتی به صورت رسمی گرفته است.

در این مقاله به بررسی تعدادی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ایزو در ایران پرداختیم. انتخاب شرکت مناسب برای اخذ گواهینامه ایزو امری مهم و حائز اهمیت است چرا که این شرکت ها نقش اساسی در پیاده سازی صحیح استانداردهای ایزو در سازمان شما ایفا می کنند. پس بهتر است قبل از هرگونه اقدامی در مورد آن شرکت مطالعه و بررسی های لازم را انجام دهید. چنانچه هرگونه همکاری با شرکت های بالا داشته اید و یا شرکتی بجز این شرکت ها می شناسید که خدمات مناسب و خوبی ارائه می دهد خوشحال می شویم در کامنت ها برایمان بنویسید تا دیگران نیز از تجربیات شما استفاده کنند.

سوالات متداول

بهترین نمایندگی ایزو در ایران کدام است؟

سایت رسمی ایزو در ایران siteiso.com می باشد و شما می‌توانید از طریق این وبسایت، درخواست ثبت ISO را با کارسناسان این مجموعه مطرح نمایید.

برای اخد مدرک معتبر بین المللی برای مهاجرت از کجا اقدام کنم؟

مدرک معتبر بین المللی برای مهاجرت به کشور مقصد شما بستگی دارد. معمولا مدارکی که از طرف سایت ایزو صادر می شود، تحت اعتبار مدرک QAL انگلستان می باشد؛ که کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا و آمریکا، معتبر است. از مدرک کاشت ناخن گرفته تا مدرک ارز دیجتال را می توانید دریافت کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۷۲۱۲ تماس بگیرید.

لیست مهم ترین ایزو ها برای دریافت کدامند؟

ابتدا باید بگوییم که دریافت ایزو الزامی نیست… اما می تواند مزایای زیادی برای یک شخص حقیقی یا یک سازمان داشته باشد. از این رو قبل از سفارش ایزو، نیازها و شرایط شرکت خود را به طور کامل بررسی کنید و سپس اقدام به دریافت ایزو نمایید. در ادامه برخی از پرتقاضا ترین ایزو های سال ۲۰۲۴ را به شما معرفی خواهیم کرد که باید توجه ویژه به آنها داشته باشید:

گواهی ایزو ۹۰۰۱ (سیستم مدیریت کیفیت)، گواهی ایزو ۱۴۰۰۱ (سیستم مدیریت زیست محیطی)، گواهی ایزو ۴۵۰۰۱ (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی)، گواهی ایزو ۲۷۰۰۱ (سیستم مدیریت امنیت اطلاعات)، گواهی ایزو ۲۲۰۰۰ (سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی)، گواهی ایزو ۳۱۰۰۰ (سیستم مدیریت ریسک)

۴.۸/۵ - (۶ امتیاز)

تیم تولید محتوا

این مطلب توسط تیم تولید محتوای ایران فاندر تهیه شده است. ما در تلاش برای توسعه وب فارسی هستیم تا بهترین مقالات در هر زمینه ای را برای وبسایت ها تهیه کنیم. کیفیت محتوای این صفحه توسط متخصصین و کارشناسان ما بررسی و تایید شده است.

سفارش تولید محتوا
اینستاگرام سایت ایران فاندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟